ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 05:15

Kush është Enrik Lluka, gjirokastriti që vrau kushëririn për 10 mijë euro dhe i plagosi rëndë të vëllanë

Kush është Enrik Lluka, gjirokastriti që vrau kushëririn për 10 mijë euro dhe i plagosi rëndë të vëllanë
RENEA ka arrestuar sot shtetasin Enrik Lluka, i shpallur në kërkim për vrasjen e kushëririt të tij dhe plagosjen rëndë të vëllait të këtij të fundit. Arrestimi i tij është bërë pas një aksioni të gjerë të forcave RENEA, ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 11:04
RENEA ka arrestuar sot shtetasin Enrik Lluka, i shpallur në kërkim për vrasjen e kushëririt të tij dhe plagosjen rëndë të vëllait të këtij të fundit. Arrestimi i tij është bërë pas një aksioni të gjerë të forcave RENEA, ...

Vrau Dorian Llukën në Gjirokastër, arrestohet pas 3 vitesh autori
Në një aksion të gjerë të disa agjencive ligjzbatuese, në Gjirokastër është bërë e mundur arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së Dorian Llukës tre vjet më parë Gjirokastër. Bëhet fjalë për shtetasin Enrik Lluka, ...
Dritare | 12-Dec-2019 11:46
Në një aksion të gjerë të disa agjencive ligjzbatuese, në Gjirokastër është bërë e mundur arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së Dorian Llukës tre vjet më parë Gjirokastër. Bëhet fjalë për shtetasin Enrik Lluka, ...

RENEA blindon Gjirokastrën, kapet i kërkuari për krimin e rëndë. Vrau kushëririn për borxhin e pashlyer
Forcat RENEA dhe Policia e qytetit rajonal kane ndermarre nje aksion sot në Gjirokastër duke prangosur nje person te dyshuar per nje krim te ndodhur tre vjet me pare. Në një aksion blic të Reneas në fshatin Shtëpëz, ...
Republika | 12-Dec-2019 11:31
Forcat RENEA dhe Policia e qytetit rajonal kane ndermarre nje aksion sot në Gjirokastër duke prangosur nje person te dyshuar per nje krim te ndodhur tre vjet me pare. Në një aksion blic të Reneas në fshatin Shtëpëz, ...

Vrau kushëririn për 500 mijë lekë, RENEA kap gjirokastritin
RENEA, ka vënë në pranga shtetasin Enrik Lluka në Gjirokastër. Ai ishte shpallur ne kerkim per atentatin ndaj kusherinjve te tij Dorian dhe Bilbil Lluka ne vitin 2016 ku njeri mbeti i vdekur dhe tjetri u plagos. ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 10:34
RENEA, ka vënë në pranga shtetasin Enrik Lluka në Gjirokastër. Ai ishte shpallur ne kerkim per atentatin ndaj kusherinjve te tij Dorian dhe Bilbil Lluka ne vitin 2016 ku njeri mbeti i vdekur dhe tjetri u plagos. ...

Arrestohet pas një aksioni të gjerë të forcave RENEA/ Kush është Enrik Lluka, gjirokastriti që vrau kushëririn për 10 mijë euro dhe i plagosi rëndë të vëllanë (Zbardhen detajet dhe momenti i arrestimit)
Video: Postuar: 12/12/2019 - 11:16 RENEA ka arrestuar sot shtetasin Enrik Lluka, i shpallur në kërkim për vrasjen e kushëririt të tij dhe plagosjen rëndë të vëllait të këtij të fundit. Arrestimi i tij është bërë pas ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 11:19
Video: Postuar: 12/12/2019 - 11:16 RENEA ka arrestuar sot shtetasin Enrik Lluka, i shpallur në kërkim për vrasjen e kushëririt të tij dhe plagosjen rëndë të vëllait të këtij të fundit. Arrestimi i tij është bërë pas ...

RENEA arreston të shumëkërkuarin në Gjirokastër, çfarë iu gjet në banesë
RENEA ka arrestuar një person të shumëkërkuar në Gjirokastër. Bëhet fjalë për Enrik Llukën, i cili u arrestua gjatë orëve të para të ditës së sotme nga Forcat Speciale në fshatin Shtepez të Gjirokastrës. Lluka akuzohet ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 11:16
RENEA ka arrestuar një person të shumëkërkuar në Gjirokastër. Bëhet fjalë për Enrik Llukën, i cili u arrestua gjatë orëve të para të ditës së sotme nga Forcat Speciale në fshatin Shtepez të Gjirokastrës. Lluka akuzohet ...

Arrestohet pas 3 vitesh i dyshuari për vrasjen e Dorian Llukës në Gjirokastër: U vra nga kushëriri i tij për 500 mijë lekë
Rreth tre vjet pas vrasjes së Dorian Llukës në Gjirokastër, policia ka arrestuar të dyshuarin. Bëhet fjalë për kushëririn e viktimës, Enrik Lluka, i cili u vu sot në pranga nga një aksioni të policisë Gjirokastër dhe ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 10:19
Rreth tre vjet pas vrasjes së Dorian Llukës në Gjirokastër, policia ka arrestuar të dyshuarin. Bëhet fjalë për kushëririn e viktimës, Enrik Lluka, i cili u vu sot në pranga nga një aksioni të policisë Gjirokastër dhe ...

Për të u blindua një Gjirokastër, dalin pamjet e arrestimit të Endrik Llukës (VIDEO)
Forcat Speciale RENEA arrestuan në orët e para të mëngjesit të sotëm Endrik Llukën, i akuzuar për vrasjen e kushëririt të tij Dorian Lluka tre vite më parë. Operacioni u krye në fshatin Shtepëz të Gjirokastrës, ku ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 11:14
Forcat Speciale RENEA arrestuan në orët e para të mëngjesit të sotëm Endrik Llukën, i akuzuar për vrasjen e kushëririt të tij Dorian Lluka tre vite më parë. Operacioni u krye në fshatin Shtepëz të Gjirokastrës, ku ...

Kush është Enrik Lluka, gjirokastriti që vrau kushëririn për 10 mijë euro dhe i plagosi rëndë të vëllanë
RENEA ka arrestuar sot shtetasin Enrik Lluka, i shpallur në kërkim për vrasjen e kushëririt të tij dhe plagosjen rëndë të vëllait të këtij të fundit. Arrestimi i tij është bërë pas një aksioni të gjerë të forcave RENEA, ...
Medial | 12-Dec-2019 11:14
RENEA ka arrestuar sot shtetasin Enrik Lluka, i shpallur në kërkim për vrasjen e kushëririt të tij dhe plagosjen rëndë të vëllait të këtij të fundit. Arrestimi i tij është bërë pas një aksioni të gjerë të forcave RENEA, ...

Operacion i RENEA-s, dalin pamjet e arrestimit të Endrik Llukës në Gjirokastër
Forcat Speciale RENEA arrestuan në orët e para të mëngjesit të sotëm Endrik Llukën, i akuzuar për vrasjen e kushëririt të tij Dorian Lluka tre vite më parë. Operacioni u krye në fshatin Shtepëz të Gjirokastrës, ku ...
ABCNews | 12-Dec-2019 10:24
Forcat Speciale RENEA arrestuan në orët e para të mëngjesit të sotëm Endrik Llukën, i akuzuar për vrasjen e kushëririt të tij Dorian Lluka tre vite më parë. Operacioni u krye në fshatin Shtepëz të Gjirokastrës, ku ...

RENEA blindon Gjirokastrën, arreston të kërkuarin prej dy vjetësh për vrasje
GJIROKASTËR – Forcat RENEA dhe efektivë nga drejtoria vendore kanë ndërmarrë një aksion sot në Gjirokastër duke prangosur një person me rrezikshmëri të lartë, i akuzuar për një vrasje, ngjarje kjo e ndodhur tre vite më ...
Koha.net | 12-Dec-2019 10:36
GJIROKASTËR – Forcat RENEA dhe efektivë nga drejtoria vendore kanë ndërmarrë një aksion sot në Gjirokastër duke prangosur një person me rrezikshmëri të lartë, i akuzuar për një vrasje, ngjarje kjo e ndodhur tre vite më ...

Gjirokastër/ Vrau kushëririn për 500 mijë lekë, RENEA prangos Endrik Llukën
Mëngjesin e sotëm, efektivët e RENEA-s kanë arrestuar në banesën e tij Endrik Llukën në Shtepez, pasi akuzohet për vrasjen e kushëririt të tij, Dorian Llukës dhe plagosjen e të vëllait për një borxh prej 500 mijë ...
Telegraf | 12-Dec-2019 10:12
Mëngjesin e sotëm, efektivët e RENEA-s kanë arrestuar në banesën e tij Endrik Llukën në Shtepez, pasi akuzohet për vrasjen e kushëririt të tij, Dorian Llukës dhe plagosjen e të vëllait për një borxh prej 500 mijë ...

Vrau kushuririn në 2016-ën, RENEA kap gjirokastritin
RENEA, ka vënë në pranga Enrik Lluka në Gjirokastër, I cili akuzohet për vrasjen e kushuririt të tij para 3 vitesh. Informacionet bëjnë me dije se aksioni për arrestimin e këtij personi është finalizuar mëngjesin e ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 10:10
RENEA, ka vënë në pranga Enrik Lluka në Gjirokastër, I cili akuzohet për vrasjen e kushuririt të tij para 3 vitesh. Informacionet bëjnë me dije se aksioni për arrestimin e këtij personi është finalizuar mëngjesin e ...

RENEA blindon Gjirokastrën, kapet i kërkuari për krimin e rëndë. Vrau kushëririn për borxhin e pashlyer
Forcat RENEA dhe Policia e qytetit rajonal kane ndermarre nje aksion sot në Gjirokastër duke prangosur nje person te dyshuar per nje krim te ndodhur tre vjet me pare. Në një aksion blic të Reneas në fshatin Shtëpëz, ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 10:15
Forcat RENEA dhe Policia e qytetit rajonal kane ndermarre nje aksion sot në Gjirokastër duke prangosur nje person te dyshuar per nje krim te ndodhur tre vjet me pare. Në një aksion blic të Reneas në fshatin Shtëpëz, ...

Vrau kudhëririn për 500 mijë lekë, arrestohet nga RENEA. I gjendet edhe një snajper
Efektivët e RENEA-s kanë arrestuar sot në banesën e tij Endrik Llukën ne Shtëpëz të Gjirokastrës pasi akuzohet për vrasjen e kushëririt të tij dhe plagosjen e të vëllait për një borxh prej 500 mijë lekësh në mars te ...
Saranda Web | 12-Dec-2019 10:12
Efektivët e RENEA-s kanë arrestuar sot në banesën e tij Endrik Llukën ne Shtëpëz të Gjirokastrës pasi akuzohet për vrasjen e kushëririt të tij dhe plagosjen e të vëllait për një borxh prej 500 mijë lekësh në mars te ...

Aksion i Reneas,arrestohet vrasësi i kushëririt në Gjirokastër
RENEA ka zhvilluar një aksion të gjerë në fshatin Shtëpëz të Gjirokastër, ku ka arrestuar Enrik Llukën, i cili ishte shpallur në kërkim prej dy vitesh për vrasjen e kushëririt dhe plagosjes së një tjetri. Në fillim ...
Lapsi | 12-Dec-2019 10:09
RENEA ka zhvilluar një aksion të gjerë në fshatin Shtëpëz të Gjirokastër, ku ka arrestuar Enrik Llukën, i cili ishte shpallur në kërkim prej dy vitesh për vrasjen e kushëririt dhe plagosjes së një tjetri. Në fillim ...

RENEA i rrethon banesën, arrestohet vrasësi i dy kushërinjve në Gjirokastër (Emri)
RENEA ka zhvilluar një aksion të gjerë në fshatin Shtëpëz të Gjirokastër, ku ka arrestuar një person me rrezikshmëri. Në pranga ka rënë shtetasi Enrik Lluka, i cili ishte shpallur në kërkim prej dy vitesh për vrasjen e ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 10:01
RENEA ka zhvilluar një aksion të gjerë në fshatin Shtëpëz të Gjirokastër, ku ka arrestuar një person me rrezikshmëri. Në pranga ka rënë shtetasi Enrik Lluka, i cili ishte shpallur në kërkim prej dy vitesh për vrasjen e ...

Vrau Dorian Llukën në Gjirokastër, arrestohet pas 3 vitesh autori
Është arrestuar nga forcat RENEA, Enrik Lluka në Gjirokastër. Aksioni për arrestimin e këtij personi është finalizuar mëngjesin e sotëm, ku RENEA dhe policia e Gjirokastrës kanë rrethuar banesën e Enrik Llukas në afërsi ...
Gazeta Dita | 12-Dec-2019 10:06
Është arrestuar nga forcat RENEA, Enrik Lluka në Gjirokastër. Aksioni për arrestimin e këtij personi është finalizuar mëngjesin e sotëm, ku RENEA dhe policia e Gjirokastrës kanë rrethuar banesën e Enrik Llukas në afërsi ...

Forcat RENEA ‘blindojnë’ Gjirokastrën/ Arrestohet Enrik Lluka, si vrau kushëririn për 500 mijë lekë (E rëndë çfarë i gjetën në shtëpi mëngjesin e sotëm pas aksionit ‘blic’)
Postuar: 12/12/2019 - 09:57 Forcat RENEA kanë arrestuar sot në Gjirokastër Enrik Llukën, i cili akuzohet se ka vrarë kushëririn e tij për 500 mijë lekë. Aksioni për arrestimin e tij është finalizuar mëngjesin e sotëm, ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 10:00
Postuar: 12/12/2019 - 09:57 Forcat RENEA kanë arrestuar sot në Gjirokastër Enrik Llukën, i cili akuzohet se ka vrarë kushëririn e tij për 500 mijë lekë. Aksioni për arrestimin e tij është finalizuar mëngjesin e sotëm, ...

RENEA blindon Gjirokastrën, arrestohet i shumëkërkuari
RENEA ka arrestuar një person të shumëkërkuar në Gjirokastër. Bëhet fjalë për Enrik Llukën, i cili u arrestua gjatë orëve të para të ditës së sotme nga Forcat Speciale në fshatin Shtepez të Gjirokastrës. Gazetari Orgest ...
ABCNews | 12-Dec-2019 09:45
RENEA ka arrestuar një person të shumëkërkuar në Gjirokastër. Bëhet fjalë për Enrik Llukën, i cili u arrestua gjatë orëve të para të ditës së sotme nga Forcat Speciale në fshatin Shtepez të Gjirokastrës. Gazetari Orgest ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved