ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 17:15

Ronaldo thyen heshtjen, ka një mesazh të qartë për Sarrin, e mbështet edhe Dybala!

Ronaldo thyen heshtjen, ka një mesazh të qartë për Sarrin, e mbështet edhe Dybala!
C.Ronaldo ka qëndruar në heshtje këtë periudhë, ka folur pak ose aspak për situatën që po kalon në shtëpinë e “Zonjës së Vjetër”. Pas transfertës kundër B.Lervekusen, Ronaldo ka thyer heshtjen duke i dhënë një këshillë ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 10:28
C.Ronaldo ka qëndruar në heshtje këtë periudhë, ka folur pak ose aspak për situatën që po kalon në shtëpinë e “Zonjës së Vjetër”. Pas transfertës kundër B.Lervekusen, Ronaldo ka thyer heshtjen duke i dhënë një këshillë ...

VIDEO: I frikësuar deri në palcë, Ronaldo shfryn ndaj tifozit që e kapi për qafe
Cristiano Ronaldo u irritua pas masë, pasi u frikësua deri në palcë, teksa një tifoz hyri në fushë dhe deshi ta përqafonte atë, në fund të ndeshjes ndaj Bayern Leverkusen, të mërkurën në mbrëmje. Tifozi iu afrua nga pas ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 10:36
Cristiano Ronaldo u irritua pas masë, pasi u frikësua deri në palcë, teksa një tifoz hyri në fushë dhe deshi ta përqafonte atë, në fund të ndeshjes ndaj Bayern Leverkusen, të mërkurën në mbrëmje. Tifozi iu afrua nga pas ...

Ronaldo: Juventusi të luajë me tre sulmues, dua Real Madridin në finale të Ligës së Kampionëve
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se i pëlqen të luajë me të dy, Paulo Dybalan dhe Gonzalo Higuainin dhe do të pëlqente një finale e Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit. Portugezi ka shënuar nëntë gola ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 13:32
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se i pëlqen të luajë me të dy, Paulo Dybalan dhe Gonzalo Higuainin dhe do të pëlqente një finale e Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit. Portugezi ka shënuar nëntë gola ...

Ronaldo: Juventusi të luajë me tre sulmues, dua Real Madridin në finale të Ligës së Kampionëve
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se i pëlqen të luajë me të dy, Paulo Dybalan dhe Gonzalo Higuainin dhe do të pëlqente një finale e Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit. Portugezi ka shënuar nëntë gola ...
E Dua Sportin | 12-Dec-2019 15:00
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se i pëlqen të luajë me të dy, Paulo Dybalan dhe Gonzalo Higuainin dhe do të pëlqente një finale e Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit. Portugezi ka shënuar nëntë gola ...

VIDEO: Donte një “selfie” në fushë, Ronaldo sherr me tifozin
Në fund të ndeshjes Bayer Leverkusen-Juventus, Cristiano Ronaldo u bë protagonist i një incidenti. Një tifoz hyri në fushë dhe me vrap e kapi nga qafa portugezin për të bërë një “selfie”, diçka që sulmuesit nuk i pëlqeu ...
Gazeta Dita | 12-Dec-2019 13:56
Në fund të ndeshjes Bayer Leverkusen-Juventus, Cristiano Ronaldo u bë protagonist i një incidenti. Një tifoz hyri në fushë dhe me vrap e kapi nga qafa portugezin për të bërë një “selfie”, diçka që sulmuesit nuk i pëlqeu ...

Ronaldo: Juventusi të luajë me tre sulmues, dua Real Madridin në finale të Ligës së Kampionëve
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se i pëlqen të luajë me të dy, Paulo Dybalan dhe Gonzalo Higuainin dhe do të pëlqente një finale e Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit. Portugezi ka shënuar nëntë gola ...
Kosova Sot | 12-Dec-2019 13:39
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se i pëlqen të luajë me të dy, Paulo Dybalan dhe Gonzalo Higuainin dhe do të pëlqente një finale e Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit. Portugezi ka shënuar nëntë gola ...

13:23 Ronaldo: Do të më pëlqente të luaj në finale kundër Realit Sulmuesi portugez i Juventusit, Cristiano...
Sulmuesi portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka bërë të ditur se atij do t’i pëlqente të luante kundër ish-klubit të vet, Real Madridit, në finale të Ligës së Kampionëve këtë sezon. Juventusi dhe Real Madridi ...
Kosova Sot | 12-Dec-2019 13:27
Sulmuesi portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka bërë të ditur se atij do t’i pëlqente të luante kundër ish-klubit të vet, Real Madridit, në finale të Ligës së Kampionëve këtë sezon. Juventusi dhe Real Madridi ...

Protestë për rrahjen e tre qytetarëve të Kosovës në Maqedoninë e Veriut
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo tha se pëlqen Paulo Dybala dhe Gonzalo Higuain si partnerë për sulmin. Superylli portugez ka shënuar nëntë herë për Juventusin në të gjitha garat këtë sezon dhe u ndihmua nga Dybala ...
GazetaBlic | 12-Dec-2019 13:16
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo tha se pëlqen Paulo Dybala dhe Gonzalo Higuain si partnerë për sulmin. Superylli portugez ka shënuar nëntë herë për Juventusin në të gjitha garat këtë sezon dhe u ndihmua nga Dybala ...

Ronaldo: Do të më pëlqente të luaj në finale kundër Realit
Sulmuesi portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka bërë të ditur se atij do t’i pëlqente të luante kundër ish-klubit të vet, Real Madridit, në finale të Ligës së Kampionëve këtë sezon. Juventusi dhe Real Madridi ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 13:16
Sulmuesi portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka bërë të ditur se atij do t’i pëlqente të luante kundër ish-klubit të vet, Real Madridit, në finale të Ligës së Kampionëve këtë sezon. Juventusi dhe Real Madridi ...

Tifozi hyn në fushë për foto me Ronaldon, injorohet nga portugezi (VIDEO)
Juventus fitoi ndaj Bayern Leverkusen me shifrat 0-2. Golat u shënuan nga Cristiano Ronaldo dhe Gonzalo Higuain, të dy realizimet erdhën vetëm në pjesën e dytë. Me këtë fitore bardhezinjtë konsoliduan pozitat në vendin ...
InFokusi | 12-Dec-2019 12:40
Juventus fitoi ndaj Bayern Leverkusen me shifrat 0-2. Golat u shënuan nga Cristiano Ronaldo dhe Gonzalo Higuain, të dy realizimet erdhën vetëm në pjesën e dytë. Me këtë fitore bardhezinjtë konsoliduan pozitat në vendin ...

Ronaldo: Liga e kampionëve është turniri im, dua të luaj këtu
Sulmuesi i Juventusit, Kristiano Ronaldo pas fitores ndaj Baerit (2:0) deklaroi se dëshiron të luaj në Ligën e kampionëve. Sipas tij në gjysmën e dytë kampioni italian ka luajtur shkëlqyeshëm, bën të ditur MIA, ...
Koha.mk | 12-Dec-2019 10:55
Sulmuesi i Juventusit, Kristiano Ronaldo pas fitores ndaj Baerit (2:0) deklaroi se dëshiron të luaj në Ligën e kampionëve. Sipas tij në gjysmën e dytë kampioni italian ka luajtur shkëlqyeshëm, bën të ditur MIA, ...

CR7: Realin e dua në finale, jo tani! Argëtohem me Dybala e Higuain
Cristiano Ronaldo shënoi në fitoren e djeshme kundër Bayer Leverkusen, ndërkohë që pas ndeshjes foli për triumfin dhe paraqitjen e tij. Nuk mbetën jashtë diskutimit edhe problemet fizike të javëve të fundit, që sipas ...
ABCNews | 12-Dec-2019 09:57
Cristiano Ronaldo shënoi në fitoren e djeshme kundër Bayer Leverkusen, ndërkohë që pas ndeshjes foli për triumfin dhe paraqitjen e tij. Nuk mbetën jashtë diskutimit edhe problemet fizike të javëve të fundit, që sipas ...

Erling Haaland fillon bisedimet me Dortmundin
Pasi ndihmoi Juventusin të mposhtë Bayer Leverkusen në Champions League, Cristiano Ronaldo deklaroi se do të dëshironte të ndeshej me ish-klubin e tij, Real Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve. Ylli portugez shënoi ...
GazetaBlic | 12-Dec-2019 10:39
Pasi ndihmoi Juventusin të mposhtë Bayer Leverkusen në Champions League, Cristiano Ronaldo deklaroi se do të dëshironte të ndeshej me ish-klubin e tij, Real Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve. Ylli portugez shënoi ...

Video: Dëshira për një foto, reagimi nervoz i Ronaldos me një tifoz
Përpjekja e një tifozi për një foto me Cristiano Ronaldon për pak sa nuk përfundoi me një incident. Pas fundit të përballjes me Bayer Leverkusen për Champions, ku Juve fitoi 2-0, Ronaldo po përshëndetej me shokët ...
Tesheshi | 12-Dec-2019 10:19
Përpjekja e një tifozi për një foto me Cristiano Ronaldon për pak sa nuk përfundoi me një incident. Pas fundit të përballjes me Bayer Leverkusen për Champions, ku Juve fitoi 2-0, Ronaldo po përshëndetej me shokët ...

Ronaldo do përballë Realin, portugezi rrëfen problemet me Sarrin
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, shënoi gol në fitoren kundër Bayer Leverkusen me rezultatin 0-2. Portugezi beson se ekipi i tij mund të shkojë në finale dhe do që të gjejë Realin. “Ndihem mirë. Problemet ...
Politiko | 12-Dec-2019 10:06
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, shënoi gol në fitoren kundër Bayer Leverkusen me rezultatin 0-2. Portugezi beson se ekipi i tij mund të shkojë në finale dhe do që të gjejë Realin. “Ndihem mirë. Problemet ...

Sari shpalos kundërshtarin e 1/8 së finales në Champions?
Liga e Kampionëve nuk mund të kërkonte asgjë më shumë nga Juventusi, që e mbylli fazën e grupeve me fitore në fushën e Leverkusenit, falë golave të Kristiano Ronaldo dhe Gonzalo Higuain. Në fund të ndeshjes, Maurizio ...
Alsat-M | 12-Dec-2019 09:51
Liga e Kampionëve nuk mund të kërkonte asgjë më shumë nga Juventusi, që e mbylli fazën e grupeve me fitore në fushën e Leverkusenit, falë golave të Kristiano Ronaldo dhe Gonzalo Higuain. Në fund të ndeshjes, Maurizio ...

Distria në finale të Mastersit të Kinës
Një episod mjaft interesant ka ndodhur në përfundimin e ndeshjes mes Bayern Leverkusen dhe Juventus. Në momentin që futbollistët e Juventusit po përshëndetnin njëri-tjetrin për suksesin e arritur 2-0 ndaj gjermanëve, ...
GazetaBlic | 12-Dec-2019 09:36
Një episod mjaft interesant ka ndodhur në përfundimin e ndeshjes mes Bayern Leverkusen dhe Juventus. Në momentin që futbollistët e Juventusit po përshëndetnin njëri-tjetrin për suksesin e arritur 2-0 ndaj gjermanëve, ...

Sarri tregon favoritin e Championsit, nuk është ekipi i tij
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, fitoi ndeshjen ndaj Bayer Leverkusen. Tekniku italian foli në lidhje me skemën e skuadrës së tij dhe favoritin e Championsit. DYBALA-CR7-HIGUAIN – “Nuk e di nëse do t’i shohim të ...
Politiko | 12-Dec-2019 09:33
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, fitoi ndeshjen ndaj Bayer Leverkusen. Tekniku italian foli në lidhje me skemën e skuadrës së tij dhe favoritin e Championsit. DYBALA-CR7-HIGUAIN – “Nuk e di nëse do t’i shohim të ...

Gjest i pahijshëm nga Ronaldo, kapet me tifozin i cili dëshironte të bënte ‘selfie’ me të
Ylli portugez, Cristiano Ronaldo ka pasur një incident me një tifoz pas ndeshjesë Gjermani ndaj Bayern Leverkursen, shkruan Periskopi, përcjellë gazeta Koha. Pas ndeshjes, CR7 pati një moment të pakëndshëm kur një tifoz ...
Koha.mk | 12-Dec-2019 09:24
Ylli portugez, Cristiano Ronaldo ka pasur një incident me një tifoz pas ndeshjesë Gjermani ndaj Bayern Leverkursen, shkruan Periskopi, përcjellë gazeta Koha. Pas ndeshjes, CR7 pati një moment të pakëndshëm kur një tifoz ...

Tifozi hyn në fushë dhe e tërheq Ronaldon për qafe, portugezi reagon i zemëruar
Cristiano Ronaldo reagoi i zemëruar pasi u tërhoq për qafe nga një tifoz, pas fitores me rezultat 2:0 të Juventusit kundër Bayer Leverkusenit në Ligën e Kampionëve, të mërkurën. Incidenti ndodhi pak momente pasi ...
Kosova Sot | 12-Dec-2019 09:07
Cristiano Ronaldo reagoi i zemëruar pasi u tërhoq për qafe nga një tifoz, pas fitores me rezultat 2:0 të Juventusit kundër Bayer Leverkusenit në Ligën e Kampionëve, të mërkurën. Incidenti ndodhi pak momente pasi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved