ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 13:39

Ngritja e SPAK ‘shkrin’ Krimet e Rënda, Gent Ibrahimi: Kreu i Prokurorisë së Posaçme do vlerësohet mbi 7 kritere

Ngritja e SPAK ‘shkrin’ Krimet e Rënda, Gent Ibrahimi: Kreu i Prokurorisë së Posaçme do vlerësohet mbi 7 kritere
TIRANË Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, deklaroi sot para mediave se me 18 dhjetor, tre kandidatët për kryetarë të SPAK do të zhvillojnë seancën dëgjimore, seancë kjo e cila do të zhvillohet ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 14:19
TIRANË Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, deklaroi sot para mediave se me 18 dhjetor, tre kandidatët për kryetarë të SPAK do të zhvillojnë seancën dëgjimore, seancë kjo e cila do të zhvillohet ...

Ibrahimi: SPAK nis punën në 19 dhjetor, s’ka më Krime të Rënda
Kreu i KLP, Gent Ibrahimi ka deklaruar se pas datës 20 dhjetor nuk do të ketë më Prokurori dhe Gjykatë Për Krime të Rënda. Ibrahimi në deklaratën e tij për mediat ka theksuar se per kete arsye po behet gati ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 14:39
Kreu i KLP, Gent Ibrahimi ka deklaruar se pas datës 20 dhjetor nuk do të ketë më Prokurori dhe Gjykatë Për Krime të Rënda. Ibrahimi në deklaratën e tij për mediat ka theksuar se per kete arsye po behet gati ...

Kreu i KLP: Në datë 20 nuk do të ketë as Prokurori as Gjykatë të Krimeve të Rënda
Kreu i KLP, Gent Ibrahimi doli në një deklaratë për mediat pas përfundimit të mbledhjes ku u bë edhe transferimi në rrethe të një pjesë të prokurorëve të Krimeve të Rënda, pas mbylljes dhe krijimit të SPAK-ut.
Top Channel | 12-Dec-2019 14:14
Kreu i KLP, Gent Ibrahimi doli në një deklaratë për mediat pas përfundimit të mbledhjes ku u bë edhe transferimi në rrethe të një pjesë të prokurorëve të Krimeve të Rënda, pas mbylljes dhe krijimit të SPAK-ut.

Ibrahimi: Mbyllen Krimet e Rënda, në 18 Dhjetor intervistojmë kandidatët për SPAK
Kreu i KLP, Gent Ibrahimi ka deklaruar se pas datës 20 dhjetor nuk do të ketë më Gjykatë Për Krime të Rënda. Ibrahimi në deklaratën e tij për mediat ka theksuar se një gjë e tillë do të zëvendësohet me SPAK, ndërs ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 14:21
Kreu i KLP, Gent Ibrahimi ka deklaruar se pas datës 20 dhjetor nuk do të ketë më Gjykatë Për Krime të Rënda. Ibrahimi në deklaratën e tij për mediat ka theksuar se një gjë e tillë do të zëvendësohet me SPAK, ndërs ...

EMRAT/ Nga Arta Marku te Donika Prela, KLP nis transferimet e prokurorëve pas ‘shkrirjes’ së Krimeve të Rënda
TIRANË Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar sot transferimet e prokurorëve të Krimeve të Rënda. Kështu, shefja e Krimeve të Rënda, Donika Prela është caktuar përkohësisht në Prokurorinë e Shkallës së Parë të ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 13:27
TIRANË Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar sot transferimet e prokurorëve të Krimeve të Rënda. Kështu, shefja e Krimeve të Rënda, Donika Prela është caktuar përkohësisht në Prokurorinë e Shkallës së Parë të ...

Ngritja e SPAK ‘shkrin’ Krimet e Rënda, Gent Ibrahimi: Kreu i Prokurorisë së Posaçme do vlerësohet mbi 7 kritere
Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, deklaroi sot para mediave se me 18 dhjetor, tre kandidatët për kryetarë të SPAK do të zhvillojnë seancën dëgjimore, seancë kjo e cila do të zhvillohet me të ...
Lapsi | 12-Dec-2019 15:00
Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, deklaroi sot para mediave se me 18 dhjetor, tre kandidatët për kryetarë të SPAK do të zhvillojnë seancën dëgjimore, seancë kjo e cila do të zhvillohet me të ...

Shkrihen Krimet e Rënda/ Gent Ibrahimi tregon kur zgjidhet kreu i SPAK-ut
Kryetari i KLP-së Gent Ibrahimi në një deklaratë për mediat theksoi SPAK do të ketë 10 ose më shumë prokurorë, ndërsa drejtuesi zgjidhet më 18 Dhjetor. “Dosjet e tyre janë në Këshill do ti vihen prokurorit në ...
ABCNews | 12-Dec-2019 14:24
Kryetari i KLP-së Gent Ibrahimi në një deklaratë për mediat theksoi SPAK do të ketë 10 ose më shumë prokurorë, ndërsa drejtuesi zgjidhet më 18 Dhjetor. “Dosjet e tyre janë në Këshill do ti vihen prokurorit në ...

Prokurorët e çështjeve të bujshme: Arta Marku, Apeli Tiranë, Donika Prela përkohësisht në Tiranë, Elisabeta Imeraj dhe Besim Hajdarmataj në Tiranë. Shperndarja e transferimeve
Këshilli i Lartë i Prokurorisë vendosi për transferimin në rrethe të një pjesë të prokurorëve të Krimeve të Rënda, pasi kjo Prokurori nuk do të ekzistojë më pas datës 19 Dhjetor 2019 kur edhe betohen 8 anëtarët e ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 13:17
Këshilli i Lartë i Prokurorisë vendosi për transferimin në rrethe të një pjesë të prokurorëve të Krimeve të Rënda, pasi kjo Prokurori nuk do të ekzistojë më pas datës 19 Dhjetor 2019 kur edhe betohen 8 anëtarët e ...

Një ditë para emërimit në Prokurorinë e Tiranës, Donika Prela u kap ‘mat’ me anëtarin e KLP, Gent Ibrahimi flet hapur pas thashethemeve (FOTO)
Postuar: 12/12/2019 - 14:35 Duke qenë se në datën 20 dhjetor Prokuroria dhe Gjykata e Krimeve të Rënda do të shkrihen, KLP e emëroi sot ish- prokuroren e Donika Prela në Prokurorinë e Shkallës së Parë në Tiranë. Mirëpo ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 14:36
Postuar: 12/12/2019 - 14:35 Duke qenë se në datën 20 dhjetor Prokuroria dhe Gjykata e Krimeve të Rënda do të shkrihen, KLP e emëroi sot ish- prokuroren e Donika Prela në Prokurorinë e Shkallës së Parë në Tiranë. Mirëpo ...

Ngritja e SPAK ‘shkrin’ Krimet e Rënda, Gent Ibrahimi: Kreu i Prokurorisë së Posaçme do vlerësohet mbi 7 kritere
TIRANË Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, deklaroi sot para mediave se me 18 nëntor, tre kandidatët për kryetarë të SPAK do të zhvillojnë seancën dëgjimore, seancë kjo e cila do të zhvillohet ...
Medial | 12-Dec-2019 14:27
TIRANË Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, deklaroi sot para mediave se me 18 nëntor, tre kandidatët për kryetarë të SPAK do të zhvillojnë seancën dëgjimore, seancë kjo e cila do të zhvillohet ...

KLP vendos në mbledhje për fatet e prokurorëve pas ‘shkrirjes’ së Krimeve të Rënda, kjo është detyra e re e ish-Kryeprokurores Arta Marku
Postuar: 12/12/2019 - 14:25 Pas largimi nga detyra e Kryeprokurores, Arta Marku do ushtrojë funksionin e prokurores në Prokurorinë e Apelit të Tiranës. Vendimi është marrë ditën e sotme nga KLP me 11 vota pro dhe asnjë ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 14:27
Postuar: 12/12/2019 - 14:25 Pas largimi nga detyra e Kryeprokurores, Arta Marku do ushtrojë funksionin e prokurores në Prokurorinë e Apelit të Tiranës. Vendimi është marrë ditën e sotme nga KLP me 11 vota pro dhe asnjë ...

“Shkrihen” Krimet e Renda, Ibrahimi: Kreu i Prokurorise se Posaçme do vleresohet mbi 7 kritere
TIRANË Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, deklaroi sot para mediave se me 18 nëntor, tre kandidatët për kryetarë të SPAK do të zhvillojnë seancën dëgjimore, seancë kjo e cila do të zhvillohet ...
Lajmi i Fundit | 12-Dec-2019 14:24
TIRANË Kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent Ibrahimi, deklaroi sot para mediave se me 18 nëntor, tre kandidatët për kryetarë të SPAK do të zhvillojnë seancën dëgjimore, seancë kjo e cila do të zhvillohet ...

Nga 19 dhjetori nuk ka Prokurori të Krimeve të Rënda, e shkrin ngritja e SPAK
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk do të ekzistojë më pas datës 19 Dhjetor 2019 kur nis edhe ngritja e Prokurorisë së Posaçme.
Top Channel | 12-Dec-2019 12:55
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk do të ekzistojë më pas datës 19 Dhjetor 2019 kur nis edhe ngritja e Prokurorisë së Posaçme.

Ibrahimi: Mbyllen Krimet e Rënda, në 18 Dhjetor intervistojmë kandidatët për SPAK
Kreu i KLP, Gent Ibrahimi ka deklaruar se pas datës 20 dhjetor nuk do të ketë më Gjykatë Për Krime të Rënda. Ibrahimi në deklaratën e tij për mediat ka theksuar se një gjë e tillë do të zëvendësohet me SPAK, ndërs ...
Medial | 12-Dec-2019 14:21
Kreu i KLP, Gent Ibrahimi ka deklaruar se pas datës 20 dhjetor nuk do të ketë më Gjykatë Për Krime të Rënda. Ibrahimi në deklaratën e tij për mediat ka theksuar se një gjë e tillë do të zëvendësohet me SPAK, ndërs ...

Pas përfundimit të mbledhjes, Ibrahimi del me deklaratë të fortë: Në datën 20 dhjetor s'ka më Krime të Rënda, ja ç’do ndodhë në datën 18 dhe 19
Postuar: 12/12/2019 - 14:10 Kreu i KLP, Gent Ibrahimi tha se në datën 20 dhjetor nuk do të ketë më Gjykatë Për Krime të Rënda. Në një deklaratë për mediat, Ibrahimi u shpreh se kjo do të zëvendësohet me SPAK, ndërs ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 14:14
Postuar: 12/12/2019 - 14:10 Kreu i KLP, Gent Ibrahimi tha se në datën 20 dhjetor nuk do të ketë më Gjykatë Për Krime të Rënda. Në një deklaratë për mediat, Ibrahimi u shpreh se kjo do të zëvendësohet me SPAK, ndërs ...

Ngritja e SPAK/ Nga 19 dhjetori shkrihet Prokuroria e Krimeve të Rënda
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk do të ekzistojë më pas datës 19 dhjetor 2019 kur nis edhe ngritja e Prokurorisë së Posaçme. Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur sot në orën 12:00, ku vendosi për transferimin ...
Lexo | 12-Dec-2019 14:12
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk do të ekzistojë më pas datës 19 dhjetor 2019 kur nis edhe ngritja e Prokurorisë së Posaçme. Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur sot në orën 12:00, ku vendosi për transferimin ...

SPAK-u ‘shkrin’ Krimet e Rënda, Gent Ibrahimi: Më 19 dhjetor betohen tetë anëtarë. Ja sa prokurorë do transferohen në rrethe
TIRANË Këshilli i Lartë i Prokurorisë po zhvillon në këto momente mbledhjen plenare të saj, ku të pranishëm janë të gjithë anëtarët e këtij institucioni. Kreu i KLP, Gent Ibrahimi, pohoi se me 19 dhjetor do të betohen 8 ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 12:28
TIRANË Këshilli i Lartë i Prokurorisë po zhvillon në këto momente mbledhjen plenare të saj, ku të pranishëm janë të gjithë anëtarët e këtij institucioni. Kreu i KLP, Gent Ibrahimi, pohoi se me 19 dhjetor do të betohen 8 ...

Kreu i KLP: Më 18 dhjetor zhvillojmë intervistat me 3 kandidatët për drejtimin e SPAK
Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi ka deklaruar se intervistat për kandidatët për kryesimin e prokurorisë së posaçme anti- korrupsion (SPAK), do të zhvillohen më 18 dhjetor, një ditë para se ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 14:11
Kreu i Këshillit të Lartë të Prokurorisë Gent Ibrahimi ka deklaruar se intervistat për kandidatët për kryesimin e prokurorisë së posaçme anti- korrupsion (SPAK), do të zhvillohen më 18 dhjetor, një ditë para se ...

Mbyllen Krimet e Rënda, ku do të transferohen prokurorët e “dosjeve të nxehta”
KLP ka miratuar transferimin në prokurori të tjera të prokurorëve të Krimeve të Rënda pasi kjo e fundit do të mbyllet pas fillimit nga puna të SPAK. Kështu, siç raporton për abcneës.al gazetarja Glidona Daci në ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 14:03
KLP ka miratuar transferimin në prokurori të tjera të prokurorëve të Krimeve të Rënda pasi kjo e fundit do të mbyllet pas fillimit nga puna të SPAK. Kështu, siç raporton për abcneës.al gazetarja Glidona Daci në ...

Krijimi i SPAK, shkrin Krimet e Rënda
19 dhjetori shënon jo vetëm nisjen e Strukturës së Posaçme Anti-korrupsion (SPAK), por edhe shkrirjen e Prokurorisë së Krimeve të Rënda. KLP, ka zhvilluar sot në mesditë një mbledhje ku vendosi transferimin e një pjesë ...
Dritare | 12-Dec-2019 13:53
19 dhjetori shënon jo vetëm nisjen e Strukturës së Posaçme Anti-korrupsion (SPAK), por edhe shkrirjen e Prokurorisë së Krimeve të Rënda. KLP, ka zhvilluar sot në mesditë një mbledhje ku vendosi transferimin e një pjesë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved