ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:17

“Mendoj babain tim”, Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit: Ja çfarë më kujton

“Mendoj babain tim”, Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit: Ja çfarë më kujton
Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 09:42
Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit ...

FOTOT: Dafina Zeqiri provokon fansat nga Ishujt Maldive, me bikini dhe trupin plot tatuazhe
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare ku çdo këngë e saj kthehet në hit. Ajo ka pranë vetës ka miliona fansa që e duan dhe e mbështesin. Karriera e saj sa vjen dhe është gjithmonë në rritje, ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 10:28
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare ku çdo këngë e saj kthehet në hit. Ajo ka pranë vetës ka miliona fansa që e duan dhe e mbështesin. Karriera e saj sa vjen dhe është gjithmonë në rritje, ...

New York Times zgjedh “Sweet but Psycho” të Ava Max ndër këngët më të mira për vitin 2019
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 12:20
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...

Tingulli mbresëlënës i Koenigsegg Jesko që ka 1,600 kuaj fuqi
Mënyra si tingëllon, tregon për fuqinë marramendëse që ka nën kapak Koenigsegg po hyn në një epokë të re, duke lënë prapa modelin Agera, njëjtë sikur bëri edhe më herët me CCX, derisa ka në plan modelin e ri Jesko, ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 11:52
Mënyra si tingëllon, tregon për fuqinë marramendëse që ka nën kapak Koenigsegg po hyn në një epokë të re, duke lënë prapa modelin Agera, njëjtë sikur bëri edhe më herët me CCX, derisa ka në plan modelin e ri Jesko, ...

Mozzik nesër publikon këngën e re
Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti njofton fansat se ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 09:33
Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti njofton fansat se ...

Butrint Imeri sqaron një herë e mirë të vërtetën rreth raportimeve të tij me Kiara Titon
Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka qenë gjithmonë shumë i përfolur për jetën e tij private. Ai përflitej se ishte në një lidhje me prezantuesen Kiara Tito, por që të dy këta nuk e pranuan kurrë publikisht një gjë të ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 22:16
Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka qenë gjithmonë shumë i përfolur për jetën e tij private. Ai përflitej se ishte në një lidhje me prezantuesen Kiara Tito, por që të dy këta nuk e pranuan kurrë publikisht një gjë të ...

Angela Martini vjen me një video provokuese nga dhoma e gjumit
Bukuroshja e njohur shqiptare, Angela Martini, i ka befasuar fansat e saj në orët e vona të së mërkurës me një video provokuese në Instagram. Ajo duket mjaft tërheqëse e veshur në një fustan të shkurtër të kuq, teksa ka ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 21:55
Bukuroshja e njohur shqiptare, Angela Martini, i ka befasuar fansat e saj në orët e vona të së mërkurës me një video provokuese në Instagram. Ajo duket mjaft tërheqëse e veshur në një fustan të shkurtër të kuq, teksa ka ...

Mes mijëra fansash në koncertin në Arizonë, fansat shqiptarët valvitin flamurin kombëtar për Bebe Rexhën
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mbajtur të martën në mbrëmje një koncert në Arizonë. Ajo ka performuar në kuadër të turneut me Jonas Brothers në sallën e madhe “Talking Stick Resort Arena” në Phoenix ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 19:34
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mbajtur të martën në mbrëmje një koncert në Arizonë. Ajo ka performuar në kuadër të turneut me Jonas Brothers në sallën e madhe “Talking Stick Resort Arena” në Phoenix ...

“Për ata që largohen, ndalet koha”…/ Do festonte ditëlindjen, bashkëshorti i ‘Salome’ i dedikon fjalët rrënqethëse (Video)
Aktorja e famshme Edith Gonzales ose e njohur ndryshe si “Salome” u nda nga jeta në qershor të këtij viti pas një lufte të gjatë me kancerin. Një ditë më me parë, ajo do të festonte 55-vjetorin e lindjes dhe ...
Standard | 12-Dec-2019 12:10
Aktorja e famshme Edith Gonzales ose e njohur ndryshe si “Salome” u nda nga jeta në qershor të këtij viti pas një lufte të gjatë me kancerin. Një ditë më me parë, ajo do të festonte 55-vjetorin e lindjes dhe ...

Kida dhe Loredana tashmë shoqe të ngushta, çfarë po ziejnë vajzat?
Kida dhe Loredana kohët e fundit po kalojnë shumë kohë në prani të njëra-tjetrës, duke u formuar kështu një dyshe tjetër prej mikeve të ngushta në skenën tonë muzikore. Në një fotografi të bukur të postuar në Intagramin ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 12:07
Kida dhe Loredana kohët e fundit po kalojnë shumë kohë në prani të njëra-tjetrës, duke u formuar kështu një dyshe tjetër prej mikeve të ngushta në skenën tonë muzikore. Në një fotografi të bukur të postuar në Intagramin ...

Anxhelina dhe Beatrix prezentë në ndeshjen Paris-Galatasaray
Që nga momenti kur Anxhelina dhe Beatrix kishin ndarë imazhe nga festa e ‘Halloween’ me yjet e PSG-së Neymar dhe Mbappe, emri i tyre vazhdon të lakohet me futbollistët, shkruan . Bukuroshet shqiptare tani kanë udhëtuar ...
Lajminet | 12-Dec-2019 11:50
Që nga momenti kur Anxhelina dhe Beatrix kishin ndarë imazhe nga festa e ‘Halloween’ me yjet e PSG-së Neymar dhe Mbappe, emri i tyre vazhdon të lakohet me futbollistët, shkruan . Bukuroshet shqiptare tani kanë udhëtuar ...

Brenda shtëpisë së aktores shqiptare – Krevat me paleta, abazhur me kafaz
Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehun kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit ...
GazetaBlic | 12-Dec-2019 11:40
Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehun kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit ...

Dedikimi prekës i bashkëshortit të ‘Salomes’ për aktoren
Aktorja e famshme Edith Gonzales ose e njohur ndryshe si “Salome” u nda nga jeta në qershor të këtij viti pas një lufte të gjatë me kancerin. Një ditë më maprë, ajo do të festonte 55-vjetorin e lindjes dhe bashkëshorti ...
Lapsi | 11-Dec-2019 19:46
Aktorja e famshme Edith Gonzales ose e njohur ndryshe si “Salome” u nda nga jeta në qershor të këtij viti pas një lufte të gjatë me kancerin. Një ditë më maprë, ajo do të festonte 55-vjetorin e lindjes dhe bashkëshorti ...

Kënga e Ava Max në mesin e më të mirave për këtë vit
Ava Max kishte një vit shumë të susksesshmë sa i përket jetës artistike, këngëtarja së fundmi ka gjetur emrin e saj në listën e ‘New York Times’, shkruan . Kënga e Ava Max ‘Sweet but psycho’ projekti i cili numëron mbi ...
Lajminet | 12-Dec-2019 11:32
Ava Max kishte një vit shumë të susksesshmë sa i përket jetës artistike, këngëtarja së fundmi ka gjetur emrin e saj në listën e ‘New York Times’, shkruan . Kënga e Ava Max ‘Sweet but psycho’ projekti i cili numëron mbi ...

Cassie Ventura publikon fotografinë e parë të vajzës
Këngëtarja e njohur, Cassie Ventura, është bërë nënë për herë të parë të martën. 33 vjeçarja ka publikuar fotografinë ë vajzës së saj dje në Instagram. Ajo mori shumë urime nga të famshmit një ndër ta është edhe Kim ...
Klan Kosova | 12-Dec-2019 11:19
Këngëtarja e njohur, Cassie Ventura, është bërë nënë për herë të parë të martën. 33 vjeçarja ka publikuar fotografinë ë vajzës së saj dje në Instagram. Ajo mori shumë urime nga të famshmit një ndër ta është edhe Kim ...

Të gjithë sytë nga ajo, Angela provokative nga dhoma e gjumit në videon e fundit
Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 10:49
Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i ...

Bebe Rexha nuk e ka problem pamjen, publikon foto e posa zgjuar nga gjumi
Bebe Rexha është mjaft aktive me postime në rrjete sociale. Bebe Rexha njihet për transparencën e saj me fansat e saj, këngëtarja nuk ngurroi të publikoi imazhe edhe kur pamja e saj nuk lë për tu lakmuar, shkruan ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 10:46
Bebe Rexha është mjaft aktive me postime në rrjete sociale. Bebe Rexha njihet për transparencën e saj me fansat e saj, këngëtarja nuk ngurroi të publikoi imazhe edhe kur pamja e saj nuk lë për tu lakmuar, shkruan ...

Stresi vazhdon të ndihmoj të prekurit nga tërmeti
Stresi po vazhdon me hov të njëjtë t’i ndihmoj viktimat e tërmetit. Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor krahas shumë personave që humbën jetën, ka shkaktuar edhe shumë dëme materiale, por vullneti i njerëzve me ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 10:42
Stresi po vazhdon me hov të njëjtë t’i ndihmoj viktimat e tërmetit. Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor krahas shumë personave që humbën jetën, ka shkaktuar edhe shumë dëme materiale, por vullneti i njerëzve me ...

Këngëtarja shqiptare “tërbon” rrjetin nga Maldive-FOTO
Nëpërmjet postimeve në “Instagram”, Dafina Zeqiri, ka zbuluar se ndodhet me pushime në Maldive. Ajo ka treguar gjithashtu se është e shoqëruar nga mamaja dhe motra e saj. Por përveç kësaj, këngëtarja e njohur ka ndarë ...
InFokusi | 12-Dec-2019 10:36
Nëpërmjet postimeve në “Instagram”, Dafina Zeqiri, ka zbuluar se ndodhet me pushime në Maldive. Ajo ka treguar gjithashtu se është e shoqëruar nga mamaja dhe motra e saj. Por përveç kësaj, këngëtarja e njohur ka ndarë ...

FOTOT: I jep fund beqarisë Luana Vjollca? Fotografia me unazë që hedh dyshime
E veshur me një fustan të bardhë provokues, Luana ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku duket se krahas linjave të saj dhe dekoltesë së bollshme ka zbuluar diçka më shumë. Ashtu siç vihet re, ajo ka një unazë në ...
GazetaTema | 11-Dec-2019 13:03
E veshur me një fustan të bardhë provokues, Luana ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku duket se krahas linjave të saj dhe dekoltesë së bollshme ka zbuluar diçka më shumë. Ashtu siç vihet re, ajo ka një unazë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved