ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 17:36

FOTOT: Dafina Zeqiri provokon fansat nga Ishujt Maldive, me bikini dhe trupin plot tatuazhe

FOTOT: Dafina Zeqiri provokon fansat nga Ishujt Maldive, me bikini dhe trupin plot tatuazhe
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare ku çdo këngë e saj kthehet në hit. Ajo ka pranë vetës ka miliona fansa që e duan dhe e mbështesin. Karriera e saj sa vjen dhe është gjithmonë në rritje, ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 10:28
Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare ku çdo këngë e saj kthehet në hit. Ajo ka pranë vetës ka miliona fansa që e duan dhe e mbështesin. Karriera e saj sa vjen dhe është gjithmonë në rritje, ...

Lumi B paralajmëron këngën e re
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Lumi B, ka kohë që nuk ka sjellë projekte të reja muzikore. “Kiss kiss” mbetet kënga e fundit e tij e lansuar në muajin qershor në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe deri më tani ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 14:18
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Lumi B, ka kohë që nuk ka sjellë projekte të reja muzikore. “Kiss kiss” mbetet kënga e fundit e tij e lansuar në muajin qershor në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe deri më tani ...

New York Times vlerëson artisten shqiptare
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...
Lapsi | 12-Dec-2019 14:14
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...

New York Times zgjedh “Sweet but Psycho” të Ava Max ndër këngët më të mira për vitin 2019
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 12:20
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...

Tingulli mbresëlënës i Koenigsegg Jesko që ka 1,600 kuaj fuqi
Mënyra si tingëllon, tregon për fuqinë marramendëse që ka nën kapak Koenigsegg po hyn në një epokë të re, duke lënë prapa modelin Agera, njëjtë sikur bëri edhe më herët me CCX, derisa ka në plan modelin e ri Jesko, ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 11:52
Mënyra si tingëllon, tregon për fuqinë marramendëse që ka nën kapak Koenigsegg po hyn në një epokë të re, duke lënë prapa modelin Agera, njëjtë sikur bëri edhe më herët me CCX, derisa ka në plan modelin e ri Jesko, ...

“E treta e vërteta”, Fero bën gati projektin e radhës
Fero kishte paralajmëruar se në muajin dhjetor çdo dy javë do sjell ndonjë projekt të ri, ashtu edhe po ndodh reperi njoftoi se në ditët në vijim lëshon këngën e re, shkruan . Kënga që do ketë titullin ‘Habibi’ është ...
Lajminet | 12-Dec-2019 15:04
Fero kishte paralajmëruar se në muajin dhjetor çdo dy javë do sjell ndonjë projekt të ri, ashtu edhe po ndodh reperi njoftoi se në ditët në vijim lëshon këngën e re, shkruan . Kënga që do ketë titullin ‘Habibi’ është ...

Marsela dhe Vitmar rrëfejnë historinë e dashurisë dhe qenka fiks si nëpër filma
Dyshja e artistëve Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha kanë qenë të ftuar në emisionin e së mërkurës te “Rudina” për të folur për historinë e tyre të dashurisë. Të lidhur që prej fillimit të vitit 2018, artistët pranuan se ...
Bordo | 12-Dec-2019 14:57
Dyshja e artistëve Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha kanë qenë të ftuar në emisionin e së mërkurës te “Rudina” për të folur për historinë e tyre të dashurisë. Të lidhur që prej fillimit të vitit 2018, artistët pranuan se ...

Mozzik nesër publikon këngën e re
Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti njofton fansat se ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 09:33
Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti njofton fansat se ...

Ronela: E bëra ADN-në dhe më doli se jam 100 për qind k**vë
Ronela Hajati ka habitur me mbishkrimin që ia la videos së fundit në Instagram. Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku u shfaq me kapele dhe shallë të bardhë, shkruan lajmi.net. Ajo habiti të ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 14:54
Ronela Hajati ka habitur me mbishkrimin që ia la videos së fundit në Instagram. Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku u shfaq me kapele dhe shallë të bardhë, shkruan lajmi.net. Ajo habiti të ...

Gruaja mashtroi në emisionin e saj, vjen reagimi nga Arbana Osmani
Gazeta prestigjioze me bazë në New York City por me influencë botërore, “The New York Times” ka radhitur 54 këngët më të mira të këtij viti që po lëmë pas. Ndër shumë artistë dhe artiste radhitet edhe këngëtarja më ...
GazetaBlic | 12-Dec-2019 14:39
Gazeta prestigjioze me bazë në New York City por me influencë botërore, “The New York Times” ka radhitur 54 këngët më të mira të këtij viti që po lëmë pas. Ndër shumë artistë dhe artiste radhitet edhe këngëtarja më ...

Arbori bën 5 vjeç; mami Bora i kushton dedikimin emocionues!
Djali i moderatores Bora Zemani dhe Dj Vin Veli feston sot ditëlindjen e pestë të jetës, e në morinë e urimeve që vogëlushi Arbor ka marrë në ditën e shënuar, nuk mund të mos na tërhiqete vëmendje dedikimi i mami Borës ...
Bordo | 12-Dec-2019 14:36
Djali i moderatores Bora Zemani dhe Dj Vin Veli feston sot ditëlindjen e pestë të jetës, e në morinë e urimeve që vogëlushi Arbor ka marrë në ditën e shënuar, nuk mund të mos na tërhiqete vëmendje dedikimi i mami Borës ...

Me nipin në krahë, Jozefina Topalli publikon foton e ëmbël pasi u bë gjyshe për herë të parë
2 Dhjetori është një ditë shumë e rëndësishme për prezantuesen Bora Zemani, sepse në këtë datë, 5 vite më parë ajo solli në jetë të birin Arbor. Sikurse e përmend dhe ajo vetë, koha ka kaluar nxitimthi dhe si pa kuptuar ...
GazetaBlic | 12-Dec-2019 14:27
2 Dhjetori është një ditë shumë e rëndësishme për prezantuesen Bora Zemani, sepse në këtë datë, 5 vite më parë ajo solli në jetë të birin Arbor. Sikurse e përmend dhe ajo vetë, koha ka kaluar nxitimthi dhe si pa kuptuar ...

Butrint Imeri sqaron një herë e mirë të vërtetën rreth raportimeve të tij me Kiara Titon
Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka qenë gjithmonë shumë i përfolur për jetën e tij private. Ai përflitej se ishte në një lidhje me prezantuesen Kiara Tito, por që të dy këta nuk e pranuan kurrë publikisht një gjë të ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 22:16
Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka qenë gjithmonë shumë i përfolur për jetën e tij private. Ai përflitej se ishte në një lidhje me prezantuesen Kiara Tito, por që të dy këta nuk e pranuan kurrë publikisht një gjë të ...

E veshur në të kuqe, Angela Martini më sensuale se kurrë
Ajo njihet për natyrën provokuese e sjelljet sensuale e duket se kjo i vjen krejt natyrshëm. Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini është shumë aktive në rrjetet sociale, nga ku poston dhe ndan me fansat ...
Bordo | 12-Dec-2019 14:05
Ajo njihet për natyrën provokuese e sjelljet sensuale e duket se kjo i vjen krejt natyrshëm. Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini është shumë aktive në rrjetet sociale, nga ku poston dhe ndan me fansat ...

Djali i Bora Zemanit bën 5 vjeç dhe ajo ka dy fjalë për t’i thënë!
Djali i moderatores Bora Zemani, Arbori, feston sot 5 vjetorin e lindjes. Përmes një postimi në Instagram, Bora shkruan se ka dy fjalë për t’i thënë. Duke kujtuar disa nga fjalët që tashmë i thotë saktë dhe pyetjet e ...
Dritare | 12-Dec-2019 13:53
Djali i moderatores Bora Zemani, Arbori, feston sot 5 vjetorin e lindjes. Përmes një postimi në Instagram, Bora shkruan se ka dy fjalë për t’i thënë. Duke kujtuar disa nga fjalët që tashmë i thotë saktë dhe pyetjet e ...

Bella Hadid duket përfekte në fotosesionin e fundit
Ajo është një modele jashtëzakonisht e suksesshme, por duket se Bella Hadid mund të ketë gjithashtu disa aftësi edhe prapa kamerës, shkruan DailyMail, transmeton . Modelja, 23 vjeçe, postoi një foto të lezetshme, ku ...
Lajminet | 12-Dec-2019 13:32
Ajo është një modele jashtëzakonisht e suksesshme, por duket se Bella Hadid mund të ketë gjithashtu disa aftësi edhe prapa kamerës, shkruan DailyMail, transmeton . Modelja, 23 vjeçe, postoi një foto të lezetshme, ku ...

Angela Martini vjen me një video provokuese nga dhoma e gjumit
Bukuroshja e njohur shqiptare, Angela Martini, i ka befasuar fansat e saj në orët e vona të së mërkurës me një video provokuese në Instagram. Ajo duket mjaft tërheqëse e veshur në një fustan të shkurtër të kuq, teksa ka ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 21:55
Bukuroshja e njohur shqiptare, Angela Martini, i ka befasuar fansat e saj në orët e vona të së mërkurës me një video provokuese në Instagram. Ajo duket mjaft tërheqëse e veshur në një fustan të shkurtër të kuq, teksa ka ...

Ava Max ndër këngët më të mira për vitin 2019
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...
InFokusi | 12-Dec-2019 13:32
Prestigjiozja amerikane “New York Times” në një artikull të sajin ka zgjedhur 54 këngët më të mira të vitit 2019. Në mesin e tyre është edhe “Sweet But Psycho” – kënga e artistes me prejardhje shqiptare e cila jeton dhe ...

Ava Max rradhitet në mesin e këngëtareve më të dëgjuara për 2019-tën
Gazeta prestigjioze me bazë në New York City por me influencë botërore, “The New York Times” ka radhitur 54 këngët më të mira të këtij viti që po lëmë pas. Ndër shumë artistë dhe artiste radhitet edhe këngëtarja më ...
Alsat-M | 12-Dec-2019 13:29
Gazeta prestigjioze me bazë në New York City por me influencë botërore, “The New York Times” ka radhitur 54 këngët më të mira të këtij viti që po lëmë pas. Ndër shumë artistë dhe artiste radhitet edhe këngëtarja më ...

“Sweet But Psycho” e Ava Max zgjidhet në mesin e këngëve më të mira “New York Times
Këngëtarja e njohur, Ava Max, ka bërë të ditur se kënga e saj, “Sweet But Psycho” është në mesin e 54 këngëve më të mira të vitit 2019 nga “New York Times”. Ava e falënderoi gazetën për këtë përzgjedhje, transmeton ...
Klan Kosova | 12-Dec-2019 13:19
Këngëtarja e njohur, Ava Max, ka bërë të ditur se kënga e saj, “Sweet But Psycho” është në mesin e 54 këngëve më të mira të vitit 2019 nga “New York Times”. Ava e falënderoi gazetën për këtë përzgjedhje, transmeton ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved