ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 00:24

“Ishte një turp për Xhafajn dhe qeverinë”, Gjekmarkaj: Ja pse institucionet kanë dorë të rëndë ndaj opozitës

“Ishte një turp për Xhafajn dhe qeverinë”, Gjekmarkaj: Ja pse institucionet kanë dorë të rëndë ndaj opozitës
Ish-deputeti Ervis Salianji tha në emisionin “Real Story”, në News24 , se dy prokurorët Kolë Hysenaj dhe Genci Qana janë vendosur qëllimisht për të gjykuar çështjen në ngarkim të tij të njohur si “Babale”, për të cilën ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 22:45
Ish-deputeti Ervis Salianji tha në emisionin “Real Story”, në News24 , se dy prokurorët Kolë Hysenaj dhe Genci Qana janë vendosur qëllimisht për të gjykuar çështjen në ngarkim të tij të njohur si “Babale”, për të cilën ...

“Babalja”/ “Alizoti s’kishte as 3 mijë lekë në xhep, e mbanin ata të PS”, Salianji: Ju tregoj si erdhi në PD që të bëjë foto me mua që të më kompromentojë
Ish-deputeti i PD Ervin Salianji i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi sesi Fredi Alizoti kishte shkuar në PD, ka takuar atje figura të Partisë Demokratike dhe ka thënë se ka prova që implikojnë ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 22:34
Ish-deputeti i PD Ervin Salianji i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi sesi Fredi Alizoti kishte shkuar në PD, ka takuar atje figura të Partisë Demokratike dhe ka thënë se ka prova që implikojnë ...

“A keni një provë të re që do e paraqisni në gjykatë”, Salianji debat me gazetaren: Cili është krimi im, krim është që kam denoncuar një grup kriminal
TIRANË Të ftuarit në emisionin “Real Story” në “News24” kanë diskutuar në studio për çështjen “Babale”, por edhe për pretencën që lexoi sot prokuroria ndaj aktorëve të implikuar. Gazetarja Klodiana Lala ,ishte një nga ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 22:26
TIRANË Të ftuarit në emisionin “Real Story” në “News24” kanë diskutuar në studio për çështjen “Babale”, por edhe për pretencën që lexoi sot prokuroria ndaj aktorëve të implikuar. Gazetarja Klodiana Lala ,ishte një nga ...

“I kishe premtuar 200 mijë euro, ishim bashkë në seancë, kur…”, Klodiana Lala debat me Salianjin: Sqaroje këtë histori!
Gazetarja Klodiana Lala ka debatuar me ish-deputetin demokrat, Ervin Salianji, i cili është i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Real Story” për të folur mbi pretencën e Prokurorisë, që kërkoi 1.6 vite burg për të për ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 22:07
Gazetarja Klodiana Lala ka debatuar me ish-deputetin demokrat, Ervin Salianji, i cili është i ftuar këtë mbrëmje në emisionin “Real Story” për të folur mbi pretencën e Prokurorisë, që kërkoi 1.6 vite burg për të për ...

Minxhozi i ashpër me Salianjin: A ka lidhje aktiviteti i Geronit me Fatmir Xhafajn? Ish-deputeti i kujton Tahirin me Habilajt
Pretenca e Prokurorisë për ish-deputetin e PD, Ervin Salianji, lidhur me çështjen “Babale”, është bërë temë diskutimi në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24 . I ndodhur përballë ish-deputetit ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 22:01
Pretenca e Prokurorisë për ish-deputetin e PD, Ervin Salianji, lidhur me çështjen “Babale”, është bërë temë diskutimi në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24 . I ndodhur përballë ish-deputetit ...

Pretenca për “Babalen”/ “Salianji, më jep prova”, gazetarja debat me ish-deputetin: Kjo çështje është hetuar keq, por PD-ja duhet….
TIRANË Prokuroria ka dhënë sot pretencën për aktorët e përfshirë në atë që opinioni publik e njeh si çështja “Babale”, mes tyre edhe ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji. Organi i akuzës për Salianjin ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 21:44
TIRANË Prokuroria ka dhënë sot pretencën për aktorët e përfshirë në atë që opinioni publik e njeh si çështja “Babale”, mes tyre edhe ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji. Organi i akuzës për Salianjin ...

A është autentik audio-përgjimi i vëllait të Fatmir Xhafajt? Salianji: Ekspertët britanikë thanë se zëri është i ngjashëm me të Agron Xhafajt
Ish-deputeti i PD Ervin Salianji i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” ka folur menjëherë pasi u mbajt në Tiranë gjyqi ndaj tij dhe gazetarit Jetmir Olldashi, të akuzuar për kallëzim të rremë në lidhje me atë ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 21:25
Ish-deputeti i PD Ervin Salianji i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” ka folur menjëherë pasi u mbajt në Tiranë gjyqi ndaj tij dhe gazetarit Jetmir Olldashi, të akuzuar për kallëzim të rremë në lidhje me atë ...

Pretenca për Salianjin/ Kryemadhi: Sulm i orkestruar politikisht
Ka reaguar edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, për çështjen “Babale” dhe për pretencën që dha sot prokuroria, ndërsa akuzoi drejtpërdrejt kryeministrin Edi Rama duke e quajtur atë si “autor të saj”.
Top Channel | 10-Dec-2019 20:46
Ka reaguar edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, për çështjen “Babale” dhe për pretencën që dha sot prokuroria, ndërsa akuzoi drejtpërdrejt kryeministrin Edi Rama duke e quajtur atë si “autor të saj”.

Salianji në Top Talk pranon bashkëpunimin me “Babalen”. Gazetari Jetmir Olldashi nën mbrojtjen e PD
Në studion e emisionit “Top Talk”, të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar ish deputeti i PD-së, Ervin Slianji. Në studio u fol për çështjen e shumëfolur “Babale”, ku edhe ish-deputeti ishte i përfshirë.
Top Channel | 10-Dec-2019 20:46
Në studion e emisionit “Top Talk”, të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar ish deputeti i PD-së, Ervin Slianji. Në studio u fol për çështjen e shumëfolur “Babale”, ku edhe ish-deputeti ishte i përfshirë.

Prokuroria: Dënoni Salianjin/ Dosja Babale, dënim si Tahiri, kërkohet shërbim prove
Ervin Salianji e priti i buzëqeshur pretencën e Prokurorisë, e cila kërkoi dënimin e tij për kallëzim të rremë bashkë me 3 të pandehurit e tjerë të dosjes Babalja .
Top Channel | 10-Dec-2019 20:46
Ervin Salianji e priti i buzëqeshur pretencën e Prokurorisë, e cila kërkoi dënimin e tij për kallëzim të rremë bashkë me 3 të pandehurit e tjerë të dosjes Babalja .

Salianji në Top Talk: Ja cila është pika më e fortë e mbrojtjes sime
Në studion e emisionit “Top Talk”, Ervin Salianji, ish-deputet i PD, tha se nuk duhet të provojë unë pafajësinë time por prokuroria duhet të provojë fajësinë time. Duke shtuar më tej se ai e priste një vendim të tillë ...
Top Channel | 10-Dec-2019 20:46
Në studion e emisionit “Top Talk”, Ervin Salianji, ish-deputet i PD, tha se nuk duhet të provojë unë pafajësinë time por prokuroria duhet të provojë fajësinë time. Duke shtuar më tej se ai e priste një vendim të tillë ...

Monika Kryemadhi merr në mbrojtje Ervin Salianjin dhe Agron Tufën
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka reaguar për çështjen “Babale” dhe për pretencën që dha sot Prokuroria, ndërsa akuzoi drejtpërdrejt kryeministrin Edi Rama duke e quajtur atë si “autor të saj”. “Pretenca e sotme ...
GazetaTema | 10-Dec-2019 20:52
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka reaguar për çështjen “Babale” dhe për pretencën që dha sot Prokuroria, ndërsa akuzoi drejtpërdrejt kryeministrin Edi Rama duke e quajtur atë si “autor të saj”. “Pretenca e sotme ...

Pretenca për “Babalen”, Monika Kryemadhi i përvishet Ramës: Shqipëria po rrëshqet drejt sistemit autokratik
TIRANË Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka reaguar për çështjen “Babale” dhe për pretencën që dha sot prokuroria, ndërsa akuzoi drejtpërdrejt kryeministrin Edi Rama duke e quajtur atë si “autor të saj”. Me një ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 20:26
TIRANË Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka reaguar për çështjen “Babale” dhe për pretencën që dha sot prokuroria, ndërsa akuzoi drejtpërdrejt kryeministrin Edi Rama duke e quajtur atë si “autor të saj”. Me një ...

Kryemadhi: Pretenca ndaj Salianjit një sulm i orketruar politikisht
Pas pretencës së dhënë nga prokuroria për ish-deputetin e PD, Ervin Salianji ka reakuar drejtuesja e LSI, Monika Kryemadhi. Në një postim në Facebook, Kryemadhi ka ngritur shqetësimin se demokracia në Shqipëri është në ...
VizionPlus | 10-Dec-2019 21:36
Pas pretencës së dhënë nga prokuroria për ish-deputetin e PD, Ervin Salianji ka reakuar drejtuesja e LSI, Monika Kryemadhi. Në një postim në Facebook, Kryemadhi ka ngritur shqetësimin se demokracia në Shqipëri është në ...

“Babalja”/ U kërkua dënimi me burg i Salianjit, reagon ish-deputeti demokrat: Askush s’më ndal dot, lufta pa kompromis për të vërtetën vazhdon
Ish-deputeti i PD Ervin Salianji me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar pas gjyqit të mbajtur sot në Tiranë për rastin e njohur si “Babalja”, ku Prokuroria kërkoi dënimin e tij me 1.6 vite burg. Salianji ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 19:22
Ish-deputeti i PD Ervin Salianji me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar pas gjyqit të mbajtur sot në Tiranë për rastin e njohur si “Babalja”, ku Prokuroria kërkoi dënimin e tij me 1.6 vite burg. Salianji ...

Dënimi ndaj Salianjit është realisht penalizim i opozitës
Nga Mero Baze Ervin Salianji, një ish- deputet i Partisë Demokratike, është dënuar sot me një vit e gjysëm heqje lirie, e cila i është konvertuar në dënim me kusht, duke nxitur një protestë të fortë të drejtuesve të ...
GazetaTema | 10-Dec-2019 19:39
Nga Mero Baze Ervin Salianji, një ish- deputet i Partisë Demokratike, është dënuar sot me një vit e gjysëm heqje lirie, e cila i është konvertuar në dënim me kusht, duke nxitur një protestë të fortë të drejtuesve të ...

Kryemadhi: Shqipëria po rrëshqet drejt sistemit autokratik
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka reaguar për çështjen “Babale” dhe për pretencën që dha sot prokuroria, ndërsa akuzoi kryeministrin Edi Rama duke e quajtur si “autor të saj”. Me një shënim në “Facebook”, e para ...
Telegraf | 10-Dec-2019 20:40
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka reaguar për çështjen “Babale” dhe për pretencën që dha sot prokuroria, ndërsa akuzoi kryeministrin Edi Rama duke e quajtur si “autor të saj”. Me një shënim në “Facebook”, e para ...

Vendimi për Salianjin, reagon Taulant Balla: Basha është i vetëdijshëm për batak-babalen ku u vetëpërfshi, shënjestroi një nga prokurorët e dosjes ku vetë është i pandehur
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, ka komentuar pretencën e prokurorisë për të ndëshkuar me 1 vit e 6 muaj burg ish deputetin Ervin Salianji. Ndër të tjera ai dënon sulmin e ndërmarrë nga ...
GazetaTema | 10-Dec-2019 17:10
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, ka komentuar pretencën e prokurorisë për të ndëshkuar me 1 vit e 6 muaj burg ish deputetin Ervin Salianji. Ndër të tjera ai dënon sulmin e ndërmarrë nga ...

Pretenca për Salianjin, ish-deputeti tregon të vetmen provë që pa në sallën e gjyqit
Ish deputeti i PD, Genc Pollo ka reaguar në rrjetet sociale lidhur me pretencën e prokurorisë, e cila kërkoi 1 vit e gjysmë burg për ish deputetin Ervin Salianji, lidhur me çështjen ‘Babale’. Pollo, i cili ishte po ...
Politiko | 11-Dec-2019 07:29
Ish deputeti i PD, Genc Pollo ka reaguar në rrjetet sociale lidhur me pretencën e prokurorisë, e cila kërkoi 1 vit e gjysmë burg për ish deputetin Ervin Salianji, lidhur me çështjen ‘Babale’. Pollo, i cili ishte po ...

“Ishte një turp për Xhafajn dhe qeverinë”, Gjekmarkaj: Ja pse institucionet kanë dorë të rëndë ndaj opozitës
Ish-deputeti Ervis Salianji tha në emisionin “Real Story”, në News24 , se dy prokurorët Kolë Hysenaj dhe Genci Qana janë vendosur qëllimisht për të gjykuar çështjen në ngarkim të tij të njohur si “Babale”, për të cilën ...
Medial | 10-Dec-2019 22:57
Ish-deputeti Ervis Salianji tha në emisionin “Real Story”, në News24 , se dy prokurorët Kolë Hysenaj dhe Genci Qana janë vendosur qëllimisht për të gjykuar çështjen në ngarkim të tij të njohur si “Babale”, për të cilën ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved