ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 03:44

Zyrtare: Napoli shkarkon Carlo Ancelottin

Zyrtare: Napoli shkarkon Carlo Ancelottin
Napoli triumfoi 4-0 përballë Genk dhe u kualifikua për në fazën me eliminim direkt të UEFA Champions League, por kjo gjë nuk i ka kursyer stolin Carlo Ancelotti. Strategu italian është shkarkuar nga bordi drejtues i ...
GazetaTema | 11-Dec-2019 00:00
Napoli triumfoi 4-0 përballë Genk dhe u kualifikua për në fazën me eliminim direkt të UEFA Champions League, por kjo gjë nuk i ka kursyer stolin Carlo Ancelotti. Strategu italian është shkarkuar nga bordi drejtues i ...

Zyrtare: Napoli shkarkon Carlo Ancelottin
Napoli ka shkarkuar zyrtarisht Carlo Ancelotti nga posti i trajnerit. Klubi këtë e ka konfirmuar me një komunikatë zyrtare, menjëherë pas ndeshjes me Genk ku fituan 4-0, ku edhe kaluan tutje në mesin e 16 më të mirave ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 00:11
Napoli ka shkarkuar zyrtarisht Carlo Ancelotti nga posti i trajnerit. Klubi këtë e ka konfirmuar me një komunikatë zyrtare, menjëherë pas ndeshjes me Genk ku fituan 4-0, ku edhe kaluan tutje në mesin e 16 më të mirave ...

Napoli shkarkon Carlo Ancelottin, ja kush e zëvendëson
Pas fitores përballë Genk dhe kualifikimit për në fazën me eliminim direkt të UEFA Champions League, Napoli ka vendosur të shkarkoj teknikun Carlo Ancelottin. Ai është shkarkuar nga bordi drejtues për shkak të ...
Lexo | 11-Dec-2019 08:35
Pas fitores përballë Genk dhe kualifikimit për në fazën me eliminim direkt të UEFA Champions League, Napoli ka vendosur të shkarkoj teknikun Carlo Ancelottin. Ai është shkarkuar nga bordi drejtues për shkak të ...

Zyrtare: Napoli shkarkon Carlo Ancelottin
Napoli ka shkarkuar zyrtarisht Carlo Ancelotti nga posti i trajnerit. Lexoni edhe: Edhe Chelsea, Valencia, Leipzig dhe Lyon kualifikohen në mesin e 16 më të mirëve në Champions Klubi këtë e ka konfirmuar me një ...
Kosova Sot | 11-Dec-2019 08:27
Napoli ka shkarkuar zyrtarisht Carlo Ancelotti nga posti i trajnerit. Lexoni edhe: Edhe Chelsea, Valencia, Leipzig dhe Lyon kualifikohen në mesin e 16 më të mirëve në Champions Klubi këtë e ka konfirmuar me një ...

Pritet zyrtarizimi i Gattusos në Napoli, pas shkarkimit të Ancelottit
Mediat italiane raportojnë se Gennaro Gattuso do të emërohet trajner i Napolit brenda disa orëve, pasi klubi lajmëroi mbrëmë se Carlo Ancelotti është shkarkuar nga posti i trajnerit. Vendimi për shkarkimin e Carlo ...
Gazeta Express | 11-Dec-2019 08:17
Mediat italiane raportojnë se Gennaro Gattuso do të emërohet trajner i Napolit brenda disa orëve, pasi klubi lajmëroi mbrëmë se Carlo Ancelotti është shkarkuar nga posti i trajnerit. Vendimi për shkarkimin e Carlo ...

Napoli shkarkon Ancelottin
Napoli ka shkarkuar trajnerin Carlo Ancelotti. Edhe pse sot ky ekip siguroi kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, forma e dobët e Napolit në Serie A ka bërë që ky ekip të vendosë për shkarkimin e italianit. ...
EkonomiaOnline | 11-Dec-2019 08:05
Napoli ka shkarkuar trajnerin Carlo Ancelotti. Edhe pse sot ky ekip siguroi kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, forma e dobët e Napolit në Serie A ka bërë që ky ekip të vendosë për shkarkimin e italianit. ...

Zyrtare: Napoli shkarkon Carlo Ancelottin
Napoli ka shkarkuar zyrtarisht Carlo Ancelotti nga posti i trajnerit. Klubi këtë e ka konfirmuar me një komunikatë zyrtare, menjëherë pas ndeshjes me Genk ku fituan 4-0, ku edhe kaluan tutje në mesin e 16 më të mirave ...
E Dua Sportin | 11-Dec-2019 01:59
Napoli ka shkarkuar zyrtarisht Carlo Ancelotti nga posti i trajnerit. Klubi këtë e ka konfirmuar me një komunikatë zyrtare, menjëherë pas ndeshjes me Genk ku fituan 4-0, ku edhe kaluan tutje në mesin e 16 më të mirave ...

Shkarkohet Ançelloti, zëvëndësi i tij ka rrogë të majme
Karlo Ançeloti shkarkohet nga Napoli pas një viti e gjysmë, teksa vendin e tij do ta marrë Xhenaro Gatuso, që ka refuzuar shumë oferta dhe priste shansin e tij. Takimi vendimtar dhe akordi pritet ditën e martë, ndërsa ...
Alsat-M | 11-Dec-2019 00:26
Karlo Ançeloti shkarkohet nga Napoli pas një viti e gjysmë, teksa vendin e tij do ta marrë Xhenaro Gatuso, që ka refuzuar shumë oferta dhe priste shansin e tij. Takimi vendimtar dhe akordi pritet ditën e martë, ndërsa ...

E fundit! Tani është zyrtare, Napoli vendos për Ancelottin!
Napoli triumfoi 4-0 përballë Genk dhe u kualifikua për në fazën me eliminim direkt të UEFA Champions League, por kjo gjë nuk i ka kursyer stolin Carlo Ancelotti. Strategu italian është shkarkuar nga bordi drejtues i ...
ABCNews | 10-Dec-2019 23:47
Napoli triumfoi 4-0 përballë Genk dhe u kualifikua për në fazën me eliminim direkt të UEFA Champions League, por kjo gjë nuk i ka kursyer stolin Carlo Ancelotti. Strategu italian është shkarkuar nga bordi drejtues i ...

Conte: Interi meritoi më shumë
Ashtu siç pritej, ashtu edhe ndodhi. Carlo Ancelotti nuk është më trajner i Napolit, shkruan GazetaBlic . Kështu ka njoftuar para pak çastesh faqja zyrtare e UEFA-së në rrjetin social “Twitter”. Ish-trajneri i Milanit, ...
GazetaBlic | 10-Dec-2019 23:59
Ashtu siç pritej, ashtu edhe ndodhi. Carlo Ancelotti nuk është më trajner i Napolit, shkruan GazetaBlic . Kështu ka njoftuar para pak çastesh faqja zyrtare e UEFA-së në rrjetin social “Twitter”. Ish-trajneri i Milanit, ...

LAJMI I FUNDIT: Klubi që sonte arriti kualifikim në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve e shkarkon trajnerin
Napoli e ka shkarkuar Carlo Ancelottin nga posti i trajnerit, pak orë pasi e drejtoi klubit drejt kualifikimit në mesin 16 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve. Shkarkimi i Ancelottit vjen pak orë pasi ai e ...
InFokusi | 10-Dec-2019 23:59
Napoli e ka shkarkuar Carlo Ancelottin nga posti i trajnerit, pak orë pasi e drejtoi klubit drejt kualifikimit në mesin 16 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve. Shkarkimi i Ancelottit vjen pak orë pasi ai e ...

ZYRTARE: Kualifikohet tutje, por ekipi italian shkarkon trajnerin
Trajneri tha pas fitores 4-0 ndaj Genk [sot] në Ligën e Kampionëve se do të takohej me presidentin të mërkurën. Megjithatë, sipas burimeve të shumta, takimi ka ndodhur përpara kësaj mbrëmje në Hotelin Vesuvio në Napoli, ...
Lajminet | 10-Dec-2019 23:51
Trajneri tha pas fitores 4-0 ndaj Genk [sot] në Ligën e Kampionëve se do të takohej me presidentin të mërkurën. Megjithatë, sipas burimeve të shumta, takimi ka ndodhur përpara kësaj mbrëmje në Hotelin Vesuvio në Napoli, ...

E ardhmja, dorëheqja dhe Gattuso: Carlo Ancelotti flet troç
Napoli u rikthye te fitorja dhe kaloi fazën e grupeve në Champions League. Suksesi 4-0 në “San Paolo” përballë Genk solli kualifikimin, por tema e momentit është e ardhmja e Carlo Ancelottit. Në Itali përflitet për një ...
ABCNews | 10-Dec-2019 21:58
Napoli u rikthye te fitorja dhe kaloi fazën e grupeve në Champions League. Suksesi 4-0 në “San Paolo” përballë Genk solli kualifikimin, por tema e momentit është e ardhmja e Carlo Ancelottit. Në Itali përflitet për një ...

Zyrtare: Napoli e shkarkon Ancelottin, përkundër kualifikimit
Napoli e ka shkarkuar Carlo Ancelottin nga posti i trajnerit, pak orë pasi e drejtoi klubit drejt kualifikimit në mesin 16 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve. Shkarkimi i Ancelottit vjen pak orë pasi ai e ...
Gazeta Express | 10-Dec-2019 23:50
Napoli e ka shkarkuar Carlo Ancelottin nga posti i trajnerit, pak orë pasi e drejtoi klubit drejt kualifikimit në mesin 16 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve. Shkarkimi i Ancelottit vjen pak orë pasi ai e ...

Ancelotti e ka mbyllur me Napolin, akord paraprak me ekipin anglez
Napoli po luan momentalisht përballë Genk dhe po udhëheq me rezultatin 2-0, por siç raporton Di Marzio, Ancelotti e ka mbyllur me napolitanët edhe në rast fitoreje. Don Carlo e ka gjetur edhe ekipin e ri që do të ...
ABCNews | 10-Dec-2019 19:21
Napoli po luan momentalisht përballë Genk dhe po udhëheq me rezultatin 2-0, por siç raporton Di Marzio, Ancelotti e ka mbyllur me napolitanët edhe në rast fitoreje. Don Carlo e ka gjetur edhe ekipin e ri që do të ...

Zyrtare: Napoli shkarkon Ancelottin
Carlo Ancelotti nuk do të jetë më trajner i Napolit. Pas takimit në mes të presidentit De Laurentis dhe teknikut italian është vendosur që të ndahen rrugët. “Napoli ka vendusr që të revokoj rolin e trajnerit të ekipit ...
Indeks Online | 10-Dec-2019 23:50
Carlo Ancelotti nuk do të jetë më trajner i Napolit. Pas takimit në mes të presidentit De Laurentis dhe teknikut italian është vendosur që të ndahen rrugët. “Napoli ka vendusr që të revokoj rolin e trajnerit të ekipit ...

Zyrtare: Napoli e shkarkon Carlo Ancelottin
Napoli e ka shkarkuar nga detyra trajnerin Carlo Ancelotti, shkruan zeri.info Klubi italian e ka njoftuar shkarkimin e strategut italian përmes një njoftimi në rrjetin social “Twitter”. Napoli e shkarkon Ancelottin pas ...
Zeri | 10-Dec-2019 23:50
Napoli e ka shkarkuar nga detyra trajnerin Carlo Ancelotti, shkruan zeri.info Klubi italian e ka njoftuar shkarkimin e strategut italian përmes një njoftimi në rrjetin social “Twitter”. Napoli e shkarkon Ancelottin pas ...

Napoli shkarkon Ancelottin
Napoli ka shkarkuar trajnerin Carlo Ancelotti. Edhe pse sot ky ekip siguroi kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, forma e dobët e Napolit në Serie A ka bërë që ky ekip të vendosë për shkarkimin e italianit. ...
Koha.net | 10-Dec-2019 23:47
Napoli ka shkarkuar trajnerin Carlo Ancelotti. Edhe pse sot ky ekip siguroi kalimin e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, forma e dobët e Napolit në Serie A ka bërë që ky ekip të vendosë për shkarkimin e italianit. ...

Ancelotti thotë se s’do të japë dorëheqje nga Napoli
Carlo Ancelotti ka konfirmuar se “nuk do të japë dorëheqje” nga Napoli, por nuk ka përjashtuar largimin, teksa ka thënë se do të takohet të mërkurën me presidentin e klubit. Sipas raportimeve të fundit, italiani do të ...
Koha.net | 10-Dec-2019 22:33
Carlo Ancelotti ka konfirmuar se “nuk do të japë dorëheqje” nga Napoli, por nuk ka përjashtuar largimin, teksa ka thënë se do të takohet të mërkurën me presidentin e klubit. Sipas raportimeve të fundit, italiani do të ...

Napoli, Genk sfida e fundit e Ancelottit, De Laurentiis e ka bërë zgjedhjen e tij
Elesid Hysaj dëshiron të largohet nga Napoli, kjo është një dëshirë e hershme e mbrojtësit kuqezi, por situata mund të ndryshoj sërish, në varësi të trajnerit të ri. Fiton apo jo kundër Genk, e ardhmja e Ancelottit ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 10:25
Elesid Hysaj dëshiron të largohet nga Napoli, kjo është një dëshirë e hershme e mbrojtësit kuqezi, por situata mund të ndryshoj sërish, në varësi të trajnerit të ri. Fiton apo jo kundër Genk, e ardhmja e Ancelottit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved