ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:49

Trondit me rrëfimin aktorja e njohur shqiptare: Mësova se isha me tumor në kokë, kur isha shtatzënë!

Trondit me rrëfimin aktorja e njohur shqiptare: Mësova se isha me tumor në kokë, kur isha shtatzënë!
Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi. Në një intervistë me Alaudin Hamitin, ajo tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin dhe famën. Mes të tjerash ajo u ndal të tregonte ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 19:27
Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi. Në një intervistë me Alaudin Hamitin, ajo tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin dhe famën. Mes të tjerash ajo u ndal të tregonte ...

Aktorja e njohur shqiptare bën rrëfimin prekës: Kur isha shtatzënë, mësova që isha me tumor
Aktorja e njohur Adriana Metoshi ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj gjatë një interviste televizive. E pyetur se kur ka qenë pika e kthesës në karrierën e saj, ajo u përgjigj duke treguar për kohën kur ...
Telegraf | 10-Dec-2019 18:21
Aktorja e njohur Adriana Metoshi ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj gjatë një interviste televizive. E pyetur se kur ka qenë pika e kthesës në karrierën e saj, ajo u përgjigj duke treguar për kohën kur ...

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Karma”, vjen me paraqitje mjaft provokuese në klip
Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor. Në disa fotografi të publikuara së fundmi në rrjetin social Instagram, reperja me prejardhje nga Mitrovica ka ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 19:55
Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor. Në disa fotografi të publikuara së fundmi në rrjetin social Instagram, reperja me prejardhje nga Mitrovica ka ...

“Çënari” ia shpreh në shqip dashurinë bashkëshortes së tij, Almeda Abazit
Çifti i njohur, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi janë shumë të pëlqyer dhe të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale. Ata shpesh ndajnë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke treguar se ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 19:33
Çifti i njohur, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi janë shumë të pëlqyer dhe të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale. Ata shpesh ndajnë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke treguar se ...

Dafina Zeqiri shkurton sërish flokët, duket elegante në kostum të zi pranë bregdetit
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, po përmbyll një vit shumë të suksesshëm muzikor. Ajo ka sjell projekte të shumta muzikore përgjatë vitit, të cilat janë pritur gjithmonë mirë nga publiku shqiptar, gjersa edhe ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 18:27
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, po përmbyll një vit shumë të suksesshëm muzikor. Ajo ka sjell projekte të shumta muzikore përgjatë vitit, të cilat janë pritur gjithmonë mirë nga publiku shqiptar, gjersa edhe ...

Artisti amerikan që hëngri bananen e ngjitur në mur, me vlerë 120000 dollarë, nuk kërkon falje: Bëra art
Vendosja e një bananeje në mur dhe shitja e saj për një vlerë prej 120,000 dollarë, tingëlloi e çuditshme dhe absurde, por jo të gjithë e kuptuan frymëzimin artistik që qëndron pas saj. Por një artist i uritur, e bëri. ...
GazetaTema | 10-Dec-2019 14:07
Vendosja e një bananeje në mur dhe shitja e saj për një vlerë prej 120,000 dollarë, tingëlloi e çuditshme dhe absurde, por jo të gjithë e kuptuan frymëzimin artistik që qëndron pas saj. Por një artist i uritur, e bëri. ...

Remzie dhe Nexhat Osmani vizitojnë familjen Abazi nga Gjilani, u dalin në ndihmë duke u dhuruar të ardhurat nga koncerti
Këngëtarja e njohur shiptare, Remzie Osmani, u ka dalë së fundmi në ndihmë familjes Abazi nga Gjilani, nga e cila humbën jetën dy vëllezër nga tërmetet e fundit në Shqipëri. Ajo ka publikur së fundmi në rrjetin social ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 17:57
Këngëtarja e njohur shiptare, Remzie Osmani, u ka dalë së fundmi në ndihmë familjes Abazi nga Gjilani, nga e cila humbën jetën dy vëllezër nga tërmetet e fundit në Shqipëri. Ajo ka publikur së fundmi në rrjetin social ...

Azet ndanë skenën me Dhuratën në Stuttgart para mijëra fansave
Dhurata Dora që po korrë suksese të jashtëzakonshme me bashkëpunimet ndërkombëtare ka bërë sot një tjetër hap domethënës në karrierë. Ajo është ngjitur në skenën e ‘Redbull Soundclash 2019’ në Stuttgart të Gjermanisë ...
Aktuale.MK | 10-Dec-2019 23:31
Dhurata Dora që po korrë suksese të jashtëzakonshme me bashkëpunimet ndërkombëtare ka bërë sot një tjetër hap domethënës në karrierë. Ajo është ngjitur në skenën e ‘Redbull Soundclash 2019’ në Stuttgart të Gjermanisë ...

Modelja e njohur nuk ndalet, vjen edhe me një tjetër foto nudo
Modelja e famshme, Demi Rose, e ka marrë sërish gjithë vëmendjen në Instagram, shkruan . Gjatë ditës së sotme ajo e ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, e nga i njëjti fotosesion nuk ka munguar një tjetër imazh me një ...
Lajminet | 10-Dec-2019 21:44
Modelja e famshme, Demi Rose, e ka marrë sërish gjithë vëmendjen në Instagram, shkruan . Gjatë ditës së sotme ajo e ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, e nga i njëjti fotosesion nuk ka munguar një tjetër imazh me një ...

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë
Lidhja e dyshës të famshme, modeles shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit të famshëm turk Tolgahan Sayisman u bë publikë në vitin 2015 kurse dy vite më vonë dyshja zyrtarizuan lidhjen me martesë. Tolgahan Sayisman u martua ...
GazetaBlic | 10-Dec-2019 21:43
Lidhja e dyshës të famshme, modeles shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit të famshëm turk Tolgahan Sayisman u bë publikë në vitin 2015 kurse dy vite më vonë dyshja zyrtarizuan lidhjen me martesë. Tolgahan Sayisman u martua ...

Etapa e errët të jetës, aktorja e njohur shqiptare ndan me ndjekësit: Kur isha shtatzënë kuptova që kisha tu mor
Mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “NIN” ishte aktorja Adriana Matoshi Në një intervistë të gjatë ajo tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin dhe famën. Mes të tjerash Adriana u ndal të tregonte për ...
Lexo | 10-Dec-2019 21:34
Mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “NIN” ishte aktorja Adriana Matoshi Në një intervistë të gjatë ajo tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin dhe famën. Mes të tjerash Adriana u ndal të tregonte për ...

Almeda dhe Tolgahan festojnë përvjetorin – Çifti urojnë njëri tjetrin
Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë. Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e disa fjalë ...
GazetaBlic | 10-Dec-2019 21:07
Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë. Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e disa fjalë ...

Bebe Rexha mbush shportën plot për festat e fundvitit
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, BebeRexha, duket se ka filluar përgatitjet për festat e fundvitit. Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram së fundmi një fotografi, ku shfaqet duke pozuarsupermarket, me ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 16:45
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, BebeRexha, duket se ka filluar përgatitjet për festat e fundvitit. Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram së fundmi një fotografi, ku shfaqet duke pozuarsupermarket, me ...

Adriana Matoshi flet për periudhën e errët, isha shtatzënë dhe kisha tumor
Adriana Matoshi, aktorja shqiptare më e lakmuar nga regjisorët momentalisht, ka folur gjatë në intervistën e saj për NIN. Matoshi tregoi për karrierën, dashurinë që ka ajo për aktrimin dhe momentit më të vështirë në ...
Alsat-M | 10-Dec-2019 20:55
Adriana Matoshi, aktorja shqiptare më e lakmuar nga regjisorët momentalisht, ka folur gjatë në intervistën e saj për NIN. Matoshi tregoi për karrierën, dashurinë që ka ajo për aktrimin dhe momentit më të vështirë në ...

Prezantoi “Këngën Magjike” së bashku me të, Adrola ka disa fjalë për Arditin
Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë, shkruan . Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e ...
Lajminet | 10-Dec-2019 20:26
Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë, shkruan . Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e ...

Adriana Matoshi me rrëfim prekës: Kuptova që kisha tumor sa isha shtatzënë
Adriana Matoshi thotë kur isha shtatzënë kuptova që kisha tumor. Aktorja Adriana Matoshi e cila u bë edhe më e njohur për publikun me rolin e Sasës në serialin vendor “O sa mirë”, së fundmi përveç profesionit ka folur ...
Albportali | 10-Dec-2019 20:07
Adriana Matoshi thotë kur isha shtatzënë kuptova që kisha tumor. Aktorja Adriana Matoshi e cila u bë edhe më e njohur për publikun me rolin e Sasës në serialin vendor “O sa mirë”, së fundmi përveç profesionit ka folur ...

Genta Ismjali në bashkëpunim me reperin turk? Flet këngëtarja
Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar një lajm se Genta Ismajli po vjen në bashkëpunim me reperin turk, Eypio, shkruan . E këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja shqiptare nëpërmjet një postimi në Instagram. “Po ky lajm ...
Lajminet | 10-Dec-2019 20:02
Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar një lajm se Genta Ismajli po vjen në bashkëpunim me reperin turk, Eypio, shkruan . E këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja shqiptare nëpërmjet një postimi në Instagram. “Po ky lajm ...

Në përvjetorin e 5-të, ‘Çënari’ ia shpreh Almedës dashurinë në gjuhën shqipe
Aktori turk, Tolgahan Sayisman i njohur për publikun shqiptar si ‘Çënari’, i ka shprehur dashurinë në gjuhën shqipe, gruas së tij Almedës, shkruan . Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, imazh ...
Lajminet | 10-Dec-2019 19:44
Aktori turk, Tolgahan Sayisman i njohur për publikun shqiptar si ‘Çënari’, i ka shprehur dashurinë në gjuhën shqipe, gruas së tij Almedës, shkruan . Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, imazh ...

Përflitet si fituesja e festivalit në RTSH, ‘reagon’ për herë të parë Elvana Gjata
TIRANE Pak ditë më parë u publikuan në youtube këngët pjesëmarrëse të festivalit të 58-të në RTSH. Kënga fituesi e këtij festivali do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion. Elvana Gjata garon me këngën me titull “Me ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 10:31
TIRANE Pak ditë më parë u publikuan në youtube këngët pjesëmarrëse të festivalit të 58-të në RTSH. Kënga fituesi e këtij festivali do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion. Elvana Gjata garon me këngën me titull “Me ...

Enca vë në pah figurën trupore në imazhet e reja
Ajo është një prej atyre artisteve e cila siguron gjithnjë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale. Fjala është për këngëtaren Enca Haxhia, e cila admirohet për linjat trupore, gjë që bëri të jetë në ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 16:06
Ajo është një prej atyre artisteve e cila siguron gjithnjë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale. Fjala është për këngëtaren Enca Haxhia, e cila admirohet për linjat trupore, gjë që bëri të jetë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved