ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 00:24

Trondit me rrëfimin aktorja e njohur shqiptare: Mësova se isha me tumor në kokë, kur isha shtatzënë!

Trondit me rrëfimin aktorja e njohur shqiptare: Mësova se isha me tumor në kokë, kur isha shtatzënë!
Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi. Në një intervistë me Alaudin Hamitin, ajo tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin dhe famën. Mes të tjerash ajo u ndal të tregonte ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 19:27
Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi. Në një intervistë me Alaudin Hamitin, ajo tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin dhe famën. Mes të tjerash ajo u ndal të tregonte ...

Aktorja e njohur shqiptare bën rrëfimin prekës: Kur isha shtatzënë, mësova që isha me tumor
Aktorja e njohur Adriana Metoshi ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj gjatë një interviste televizive. E pyetur se kur ka qenë pika e kthesës në karrierën e saj, ajo u përgjigj duke treguar për kohën kur ...
Telegraf | 10-Dec-2019 18:21
Aktorja e njohur Adriana Metoshi ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj gjatë një interviste televizive. E pyetur se kur ka qenë pika e kthesës në karrierën e saj, ajo u përgjigj duke treguar për kohën kur ...

Albatrit Muqiqi tregohet i sinqertë: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë
Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për valën e mbrëmjeve muzikore për fundvit. Në ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 20:31
Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për valën e mbrëmjeve muzikore për fundvit. Në ...

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Karma”, vjen me paraqitje mjaft provokuese në klip
Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor. Në disa fotografi të publikuara së fundmi në rrjetin social Instagram, reperja me prejardhje nga Mitrovica ka ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 19:55
Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor. Në disa fotografi të publikuara së fundmi në rrjetin social Instagram, reperja me prejardhje nga Mitrovica ka ...

“Çënari” ia shpreh në shqip dashurinë bashkëshortes së tij, Almeda Abazit
Çifti i njohur, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi janë shumë të pëlqyer dhe të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale. Ata shpesh ndajnë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke treguar se ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 19:33
Çifti i njohur, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi janë shumë të pëlqyer dhe të ndjekur nga publiku në rrjetet sociale. Ata shpesh ndajnë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke treguar se ...

Dafina Zeqiri shkurton sërish flokët, duket elegante në kostum të zi pranë bregdetit
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, po përmbyll një vit shumë të suksesshëm muzikor. Ajo ka sjell projekte të shumta muzikore përgjatë vitit, të cilat janë pritur gjithmonë mirë nga publiku shqiptar, gjersa edhe ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 18:27
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, po përmbyll një vit shumë të suksesshëm muzikor. Ajo ka sjell projekte të shumta muzikore përgjatë vitit, të cilat janë pritur gjithmonë mirë nga publiku shqiptar, gjersa edhe ...

Artisti amerikan që hëngri bananen e ngjitur në mur, me vlerë 120000 dollarë, nuk kërkon falje: Bëra art
Vendosja e një bananeje në mur dhe shitja e saj për një vlerë prej 120,000 dollarë, tingëlloi e çuditshme dhe absurde, por jo të gjithë e kuptuan frymëzimin artistik që qëndron pas saj. Por një artist i uritur, e bëri. ...
GazetaTema | 10-Dec-2019 14:07
Vendosja e një bananeje në mur dhe shitja e saj për një vlerë prej 120,000 dollarë, tingëlloi e çuditshme dhe absurde, por jo të gjithë e kuptuan frymëzimin artistik që qëndron pas saj. Por një artist i uritur, e bëri. ...

Remzie dhe Nexhat Osmani vizitojnë familjen Abazi nga Gjilani, u dalin në ndihmë duke u dhuruar të ardhurat nga koncerti
Këngëtarja e njohur shiptare, Remzie Osmani, u ka dalë së fundmi në ndihmë familjes Abazi nga Gjilani, nga e cila humbën jetën dy vëllezër nga tërmetet e fundit në Shqipëri. Ajo ka publikur së fundmi në rrjetin social ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 17:57
Këngëtarja e njohur shiptare, Remzie Osmani, u ka dalë së fundmi në ndihmë familjes Abazi nga Gjilani, nga e cila humbën jetën dy vëllezër nga tërmetet e fundit në Shqipëri. Ajo ka publikur së fundmi në rrjetin social ...

Azet ndanë skenën me Dhuratën në Stuttgart para mijëra fansave
Dhurata Dora që po korrë suksese të jashtëzakonshme me bashkëpunimet ndërkombëtare ka bërë sot një tjetër hap domethënës në karrierë. Ajo është ngjitur në skenën e ‘Redbull Soundclash 2019’ në Stuttgart të Gjermanisë ...
Aktuale.MK | 10-Dec-2019 23:31
Dhurata Dora që po korrë suksese të jashtëzakonshme me bashkëpunimet ndërkombëtare ka bërë sot një tjetër hap domethënës në karrierë. Ajo është ngjitur në skenën e ‘Redbull Soundclash 2019’ në Stuttgart të Gjermanisë ...

Albatrit Muqiqi pa shtëpi, jeton me qira
Albatrit Muqiqi është treguar i sinqertë. Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për ...
Gazeta Express | 10-Dec-2019 23:31
Albatrit Muqiqi është treguar i sinqertë. Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për ...

Sherret e Noizyt me drejtuesit e festivaleve: Pse ‘shpërthen’ reperi?
Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për valën e mbrëmjeve muzikore për fundvit. Në ...
GazetaBlic | 10-Dec-2019 22:41
Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për valën e mbrëmjeve muzikore për fundvit. Në ...

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë
Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për valën e mbrëmjeve muzikore......
Zeri | 10-Dec-2019 22:07
Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për valën e mbrëmjeve muzikore......

Modelja e njohur nuk ndalet, vjen edhe me një tjetër foto nudo
Modelja e famshme, Demi Rose, e ka marrë sërish gjithë vëmendjen në Instagram, shkruan . Gjatë ditës së sotme ajo e ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, e nga i njëjti fotosesion nuk ka munguar një tjetër imazh me një ...
Lajminet | 10-Dec-2019 21:44
Modelja e famshme, Demi Rose, e ka marrë sërish gjithë vëmendjen në Instagram, shkruan . Gjatë ditës së sotme ajo e ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, e nga i njëjti fotosesion nuk ka munguar një tjetër imazh me një ...

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë
Lidhja e dyshës të famshme, modeles shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit të famshëm turk Tolgahan Sayisman u bë publikë në vitin 2015 kurse dy vite më vonë dyshja zyrtarizuan lidhjen me martesë. Tolgahan Sayisman u martua ...
GazetaBlic | 10-Dec-2019 21:43
Lidhja e dyshës të famshme, modeles shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit të famshëm turk Tolgahan Sayisman u bë publikë në vitin 2015 kurse dy vite më vonë dyshja zyrtarizuan lidhjen me martesë. Tolgahan Sayisman u martua ...

Etapa e errët të jetës, aktorja e njohur shqiptare ndan me ndjekësit: Kur isha shtatzënë kuptova që kisha tu mor
Mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “NIN” ishte aktorja Adriana Matoshi Në një intervistë të gjatë ajo tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin dhe famën. Mes të tjerash Adriana u ndal të tregonte për ...
Lexo | 10-Dec-2019 21:34
Mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “NIN” ishte aktorja Adriana Matoshi Në një intervistë të gjatë ajo tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin dhe famën. Mes të tjerash Adriana u ndal të tregonte për ...

Albatrit Muqiqi: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë
Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për valën e mbrëmjeve muzikore për fundvit. Në ...
Lajminet | 10-Dec-2019 21:19
Albatrit Muqiqi është një prej këngëtarëve meshkuj më të dashur të estradës. Ai së fundmi publikoi këngën “Fotografia”, e cila u prit mirë nga fansat, teksa po bëhet gati për valën e mbrëmjeve muzikore për fundvit. Në ...

Almeda dhe Tolgahan festojnë përvjetorin – Çifti urojnë njëri tjetrin
Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë. Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e disa fjalë ...
GazetaBlic | 10-Dec-2019 21:07
Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë. Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e disa fjalë ...

Adriana Matoshi flet për periudhën e errët, isha shtatzënë dhe kisha tumor
Adriana Matoshi, aktorja shqiptare më e lakmuar nga regjisorët momentalisht, ka folur gjatë në intervistën e saj për NIN. Matoshi tregoi për karrierën, dashurinë që ka ajo për aktrimin dhe momentit më të vështirë në ...
Alsat-M | 10-Dec-2019 20:55
Adriana Matoshi, aktorja shqiptare më e lakmuar nga regjisorët momentalisht, ka folur gjatë në intervistën e saj për NIN. Matoshi tregoi për karrierën, dashurinë që ka ajo për aktrimin dhe momentit më të vështirë në ...

Bebe Rexha mbush shportën plot për festat e fundvitit
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, BebeRexha, duket se ka filluar përgatitjet për festat e fundvitit. Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram së fundmi një fotografi, ku shfaqet duke pozuarsupermarket, me ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 16:45
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, BebeRexha, duket se ka filluar përgatitjet për festat e fundvitit. Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram së fundmi një fotografi, ku shfaqet duke pozuarsupermarket, me ...

Prezantoi “Këngën Magjike” së bashku me të, Adrola ka disa fjalë për Arditin
Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë, shkruan . Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e ...
Lajminet | 10-Dec-2019 20:26
Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike 2019”, kah Ardit Gjebresë, shkruan . Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved