ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 05:08

Demokratët prezantojnë akuzat kundër Trumpit

Demokratët prezantojnë akuzat kundër Trumpit
Komiteti Gjyqësor i Dhomës së Përfaqësuesve në Shtetet e Bashkuara prezantoi të martën akuzat formale kundër presidentit amerikan, Donald Trump. Trump po përballet me procedurat e shkarkimit nga detyra – proces që në ...
VizionPlus | 10-Dec-2019 20:16
Komiteti Gjyqësor i Dhomës së Përfaqësuesve në Shtetet e Bashkuara prezantoi të martën akuzat formale kundër presidentit amerikan, Donald Trump. Trump po përballet me procedurat e shkarkimit nga detyra – proces që në ...

Demokratët publikuan akuzat për shkarkimin e presidentit Trump
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
Flaka | 10-Dec-2019 22:10
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Demokratët shpallin akuzat për shkarkimin e presidentit, Trump i quan akuzat çmenduri
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
PortaliOnline | 10-Dec-2019 22:07
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Demokratët shpallin akuzat për shkarkimin e Trump: Ja ku e ka shkelur!
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
Shenja | 10-Dec-2019 21:37
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Shtëpia e Bardhë: Akuzat e demokratëve e forcojnë presidentin
Presidenti i SHBA Donald Trump do t’u përgjigjet akuzave të demokratëve për shkarkimin e tij, kur procedura të kalojë në fazën e gjykimit në Senat, ku republikanët kanë shumicën, njoftoi Shtëpia e Bardhë. Reagimi vjen ...
Zeri Amerikes | 10-Dec-2019 20:43
Presidenti i SHBA Donald Trump do t’u përgjigjet akuzave të demokratëve për shkarkimin e tij, kur procedura të kalojë në fazën e gjykimit në Senat, ku republikanët kanë shumicën, njoftoi Shtëpia e Bardhë. Reagimi vjen ...

Demokratët publikuan akuzat për shkarkimin e presidentit Trump
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
TetovaSot | 10-Dec-2019 20:37
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Demokratët shpallin akuzat për shkarkimin e presidentit Trump
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
Koha.net | 10-Dec-2019 20:26
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Publikohet aktakuza kundër Trump
Bëhet fjalë për një dokument me nëntë faqe që do t’i paraqitet Dhomës së Përfaqësuesve për një votim, transmeton KosovaPress. Draft-rezoluta, e cila pret konfirmimin e Dhomës së Përfaqësuesve në të cilën demokratët kanë ...
Lajminet | 10-Dec-2019 20:17
Bëhet fjalë për një dokument me nëntë faqe që do t’i paraqitet Dhomës së Përfaqësuesve për një votim, transmeton KosovaPress. Draft-rezoluta, e cila pret konfirmimin e Dhomës së Përfaqësuesve në të cilën demokratët kanë ...

“Ai rrezikon demokracinë dhe sigurinë tonë kombëtare”, demokratët njoftojnë akuzat për Donald Trump
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
GazetaTema | 10-Dec-2019 16:33
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Publikohet aktakuza kundër Trump
Demokratët amerikanë kanë publikuar një aktakuzë kundër presidentit të SHBA-së Donald Trump. Bëhet fjalë për një dokument me nëntë faqe që do t’i paraqitet Dhomës së Përfaqësuesve për një votim, transmeton KosovaPress. ...
Indeks Online | 10-Dec-2019 20:05
Demokratët amerikanë kanë publikuar një aktakuzë kundër presidentit të SHBA-së Donald Trump. Bëhet fjalë për një dokument me nëntë faqe që do t’i paraqitet Dhomës së Përfaqësuesve për një votim, transmeton KosovaPress. ...

SHBA, demokratët prezantojnë akuzat kundër presidentit Trump
Demokratët në Shtetet e Bashkuara paraqitën zyrtarisht të martën akuzat ndaj presidentit republican Trump. Nëse Komiteti Gjyqësor voton për miratimin e akuzave këtë javë, ato do t’i dorëzohen më pas Dhomës së ...
ABCNews | 10-Dec-2019 19:06
Demokratët në Shtetet e Bashkuara paraqitën zyrtarisht të martën akuzat ndaj presidentit republican Trump. Nëse Komiteti Gjyqësor voton për miratimin e akuzave këtë javë, ato do t’i dorëzohen më pas Dhomës së ...

Demokratët publikuan akuzat për shkarkimin e presidentit Trump
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
Gazeta Express | 10-Dec-2019 19:58
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Publikohet aktakuza kundër Trump
Demokratët amerikanë kanë publikuar një aktakuzë kundër presidentit të SHBA-së Donald Trump.
Kosova Press | 10-Dec-2019 19:55
Demokratët amerikanë kanë publikuar një aktakuzë kundër presidentit të SHBA-së Donald Trump.

Demokratët ngrejnë dy nene padie kundër presidentit Donald Trump
Postuar: 10/12/2019 - 19:50 Komisioni demokrat i hetimit për shkarkimin e presidentit amerikan Donald Trump ka ngritur sot akuzat formale të zbuluara nga hetimet, tekstualisht abuzim me detyrën dhe pengim të punës së ...
Sot.Al | 10-Dec-2019 19:52
Postuar: 10/12/2019 - 19:50 Komisioni demokrat i hetimit për shkarkimin e presidentit amerikan Donald Trump ka ngritur sot akuzat formale të zbuluara nga hetimet, tekstualisht abuzim me detyrën dhe pengim të punës së ...

Demokratët publikuan akuzat për shkarkimin e presidentit Trump
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
Portalb | 10-Dec-2019 19:33
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Demokratët në SHBA e akuzojnë zyrtarisht Trumpin
Kongresistët demokratë të Dhomës së Përfaqësuesve, përmes një konference të jashtëzakonshme, i kanë paraqitur dy nene në kuadër të hetimeve kundër presidentit amerikan, Donald Trump. Demokratët e kanë akuzuar kreun e ...
Koha.net | 10-Dec-2019 19:33
Kongresistët demokratë të Dhomës së Përfaqësuesve, përmes një konference të jashtëzakonshme, i kanë paraqitur dy nene në kuadër të hetimeve kundër presidentit amerikan, Donald Trump. Demokratët e kanë akuzuar kreun e ...

SHBA, demokratët prezantojnë akuzat kundër presidentit Trump
Demokratët në Shtetet e Bashkuara paraqitën zyrtarisht të martën akuzat ndaj presidentit republican Trump. Nëse Komiteti Gjyqësor voton për miratimin e akuzave këtë javë, ato do t’i dorëzohen më pas Dhomës së ...
Medial | 10-Dec-2019 19:15
Demokratët në Shtetet e Bashkuara paraqitën zyrtarisht të martën akuzat ndaj presidentit republican Trump. Nëse Komiteti Gjyqësor voton për miratimin e akuzave këtë javë, ato do t’i dorëzohen më pas Dhomës së ...

SHBA, demokratët shpalosin 2 nene për impiçment kundër presidentit Trump
Demokratët në Dhomën e Përfaqësuesve të SHBA-ve kanë paralajmëruar se do të ngrenë padi me dy nene për impiçment kundër presidentit Donald Trump për “shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit”, raporton AA. Jerry ...
Shenja | 10-Dec-2019 18:19
Demokratët në Dhomën e Përfaqësuesve të SHBA-ve kanë paralajmëruar se do të ngrenë padi me dy nene për impiçment kundër presidentit Donald Trump për “shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit”, raporton AA. Jerry ...

BETEJA/ Demokratët shpallin akuzat për shkarkimin e Trump: ja ku e ka shkelur
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...
Tesheshi | 10-Dec-2019 18:19
Në SHBA, demokratët e Dhomës së Përfaqësuesve shpallën të martën dy akuza në procesin e ndërmarrë prej tyre për shkarkimin e Presidentit Donald Trump: shpërdorim të pushtetit dhe pengim të Kongresit. Votimi në Dhomën e ...

Demokratët prezantojnë akuzat kundër Trumpit
Komiteti Gjyqësor i Dhomës së Përfaqësuesve në Shtetet e Bashkuara prezantoi të martën akuzat formale kundër presidentit amerikan, Donald Trump. Trump po përballet me procedurat e shkarkimit nga detyra – proces që në ...
Aktuale.MK | 10-Dec-2019 18:15
Komiteti Gjyqësor i Dhomës së Përfaqësuesve në Shtetet e Bashkuara prezantoi të martën akuzat formale kundër presidentit amerikan, Donald Trump. Trump po përballet me procedurat e shkarkimit nga detyra – proces që në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved