ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 13:59

Tjetër i vdekur në rrugë, viktima ende i paidentifikuar

Tjetër i vdekur në rrugë, viktima ende i paidentifikuar
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta.
Top Channel | 09-Dec-2019 18:20
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta.

Aksident në Vorë, makina përplas për vdekje këmbësorin
Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në fshatin Prezë të Vorës, ku një automjet ka aksidentuar një këmbësor, me pasojë vdekjen.
Top Channel | 09-Dec-2019 18:20
Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në fshatin Prezë të Vorës, ku një automjet ka aksidentuar një këmbësor, me pasojë vdekjen.

Aksident në Shkodër, përplasen dy mjete, 1 i vdekur dhe një i plagosur
SHKODËR Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Oblikë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ndërsa drejtuesi i ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 18:00
SHKODËR Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Oblikë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ndërsa drejtuesi i ...

Shkodër/ Përplasen motorët, një i vdekur, një i plagosur rëndë
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite. Dy motorçikleta janë përplasur në aksin rrugor Shkodër-Oblikë. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë. Viktima është ...
Telegraf | 09-Dec-2019 19:52
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite. Dy motorçikleta janë përplasur në aksin rrugor Shkodër-Oblikë. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë. Viktima është ...

Përplasen motoçikletat në Shkodër, humb jetën një prej drejtuesve, tjetri rëndë
Një tjetër aksident me viktimë ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në aksin rrugor Shkodër – Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë. Sipas policisë bëhet me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ku ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 18:08
Një tjetër aksident me viktimë ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në aksin rrugor Shkodër – Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë. Sipas policisë bëhet me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ku ...

Aksident në Vorë, makina përplas për vdekje 60-vjeçarin, shoqërohet shoferi
VORË Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 60-vjeçari është shënuar pasditen e sotme në fshatin Prezë. Sipas policisë, automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar për vdekje këmbësorin, identiteti i të ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 17:32
VORË Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 60-vjeçari është shënuar pasditen e sotme në fshatin Prezë. Sipas policisë, automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar për vdekje këmbësorin, identiteti i të ...

Tjetër aksident, vdes një person në Shkodër
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Oblikë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ndërsa drejtuesi i njërës ...
Lapsi | 09-Dec-2019 18:23
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Oblikë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ndërsa drejtuesi i njërës ...

U përplas nga makina, humb jetën 60 vjeçari në Prezë
Një këmbësor ka humbur jetën pasditen e kësaj të hëne në Tiranë si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur në Prezë. Informacionet bëjnë me dije se automjeti me drejtues A. L. aksidentoi 60-vjeçarin që po kalonte në ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 17:38
Një këmbësor ka humbur jetën pasditen e kësaj të hëne në Tiranë si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur në Prezë. Informacionet bëjnë me dije se automjeti me drejtues A. L. aksidentoi 60-vjeçarin që po kalonte në ...

Aksident i rëndë në Gjirokastër-Sarandë ( Emri i viktimës)
Një aksident I rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të hëne në rrugën nacionale Sarandë-Gjirokastër. Një 75 vjecar ka mbetur I vdekur në afërsi të vendit të quajtur Vrion. Viktima është identifikuar si shtetasi ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 13:54
Një aksident I rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të hëne në rrugën nacionale Sarandë-Gjirokastër. Një 75 vjecar ka mbetur I vdekur në afërsi të vendit të quajtur Vrion. Viktima është identifikuar si shtetasi ...

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, kush është 75-vjeçari që humbi jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 12:33
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...

Tjetër aksident i rëndë në Shkodër/ Humb jetën motoçiklisti
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër. Sipas policisë, rreth ora 17:05, në aksin rrugor Shkodër – Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ka pasur një aksident rrugor, ku në aksident janë përfshirë dy motorçikleta, ...
Dritare | 09-Dec-2019 19:09
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër. Sipas policisë, rreth ora 17:05, në aksin rrugor Shkodër – Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ka pasur një aksident rrugor, ku në aksident janë përfshirë dy motorçikleta, ...

Vlore/ Makina merr perpara drejtuesen e biçikletes
Pas aksidentit me vdekje në Prezë dhe në Shkodër, një tjetër aksident i rëndë është shënuar gjatë mbrëmjes, këtë herë në qytetin e Vlorës, Një automjet ka përplasur një këmbësore, në rrugën e plazhit të vjetër. Ngjarja ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 19:00
Pas aksidentit me vdekje në Prezë dhe në Shkodër, një tjetër aksident i rëndë është shënuar gjatë mbrëmjes, këtë herë në qytetin e Vlorës, Një automjet ka përplasur një këmbësore, në rrugën e plazhit të vjetër. Ngjarja ...

Aksident me vdekje në Tiranë
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin e Prezës, në Tiranë. Policia bën me dije se makina ka përplasur një këmbësor rreth 60 vjeç, i cili nde nuk është identifikuar. Këmbësori ishte duke kaluar rrugën ...
Lapsi | 09-Dec-2019 17:53
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin e Prezës, në Tiranë. Policia bën me dije se makina ka përplasur një këmbësor rreth 60 vjeç, i cili nde nuk është identifikuar. Këmbësori ishte duke kaluar rrugën ...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, 3 të vdekur në aksidente në më pak se një orë
Pasditen e sotme një 60-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor në fshatin Prezë të Vorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:56, ku automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar këmbësorin ende të paidentifikuar. ...
Albportali | 09-Dec-2019 18:51
Pasditen e sotme një 60-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor në fshatin Prezë të Vorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:56, ku automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar këmbësorin ende të paidentifikuar. ...

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, 75-vjeçari humb jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin K. K., rreth 75 vjeç. Aktualisht policia ...
Telegraf | 09-Dec-2019 12:57
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin K. K., rreth 75 vjeç. Aktualisht policia ...

Një person i vdekur nga një aksident në Shkodër
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Shqipëri. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy ...
Koha.net | 09-Dec-2019 18:48
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Shqipëri. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy ...

Aksident i rëndë në Shkodër, një i vdekur
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta. ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 18:23
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta. ...

Aksident i rëndë në Shkodër, një i vdekur
Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta. Njëri nga drejtuesit e motorcikletës ende i pa identifikuar, ka gjetur vdekjen e ...
Lajminet | 09-Dec-2019 18:21
Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta. Njëri nga drejtuesit e motorcikletës ende i pa identifikuar, ka gjetur vdekjen e ...

VIDEO: Makina humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën, kalimtarja shpëton për mrekulli
Ky është momenti kur një makinë ecën në mënyrë të pakontrolluar mbrapsht dhe përplaset me një shtyllë. Por sikur të mos mjaftonte kjo, makina për pak sa nuk goditi një kalimtare të rastit, e cila shpëtoi për mrekulli. ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 10:37
Ky është momenti kur një makinë ecën në mënyrë të pakontrolluar mbrapsht dhe përplaset me një shtyllë. Por sikur të mos mjaftonte kjo, makina për pak sa nuk goditi një kalimtare të rastit, e cila shpëtoi për mrekulli. ...

Aksident i rëndë në Vorë, humb jetën 60 vjeçari
Policia e Tiranës me anë të një informacioni paraprak ka njoftuar se një 60 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Drejtuesi i një automjeti ka aksidentuar për vdekje një 60 vjeçar, i cili është ende i ...
ABCNews | 09-Dec-2019 17:38
Policia e Tiranës me anë të një informacioni paraprak ka njoftuar se një 60 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Drejtuesi i një automjeti ka aksidentuar për vdekje një 60 vjeçar, i cili është ende i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved