ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 16:45

Ra në greminë, efektivi i RENEA-s transportohet me helikopter drejt Tiranës

Ra në greminë, efektivi i RENEA-s transportohet me helikopter drejt Tiranës
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminën e Thethit po transportohet me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës.
Top Channel | 09-Dec-2019 17:08
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminën e Thethit po transportohet me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës.

Ministria e Mbrojtjes: Helikopteri i Forcës Ajrore po transporton drejt Tiranës Bledar Belulin, efektiv i RENEA-s
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 16:24
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...

U rrëzua në greminë në Theth, efektivi i RENEA-s niset me helikopter drejt Tiranës
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 16:00
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...

Theth, transportohet me helikopter efektivi i aksidentuar i RENEA-s
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua në Theth gjatë paradites së kësaj të hëne po transportohet drejt Tiranës me helikopterin e Forcave Ajrore. Efektivi pas rrëzimit ka dëmtuar gjëmtyrët dhe bëhet me ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 16:15
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua në Theth gjatë paradites së kësaj të hëne po transportohet drejt Tiranës me helikopterin e Forcave Ajrore. Efektivi pas rrëzimit ka dëmtuar gjëmtyrët dhe bëhet me ...

Shpëtohet efektivi i RENEA, ja fotot e greminës ku rrezikonte jetën
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit.
Top Channel | 09-Dec-2019 14:34
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit.

U rrëzua në greminë, efektivi i RENEA-s niset me helikopter drejt Tiranës
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...
ABCNews | 09-Dec-2019 16:23
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...

Ministria e Mbrojtjes: Efektivi i RENEA-s, që ra në greminë, po transportohet me helikopter drejt Tiranës
Ministria e Mbrojtjes bën të ditur se efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminë në Theth, po transportohet me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës. Beluli është marrë nga fshati ...
RTSH | 09-Dec-2019 16:11
Ministria e Mbrojtjes bën të ditur se efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminë në Theth, po transportohet me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës. Beluli është marrë nga fshati ...

Ra nga 200 metra lartësi në Theth, nxirret nga humnera oficeri i RENEA-s
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin. Beluli është nxjerrë përmes ndërhyrjes nga ajri, me helikopter, ndërkohë që prej orës 08:00 e mëngjesit kur u gjet nga banorët, ...
Lapsi | 09-Dec-2019 15:17
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin. Beluli është nxjerrë përmes ndërhyrjes nga ajri, me helikopter, ndërkohë që prej orës 08:00 e mëngjesit kur u gjet nga banorët, ...

Ra në greminë, efektivi i RENEA-s transportohet me helikopter drejt Tiranës
Bledar Beluli, efektiv i forcave RENEA ra disa orë më parë në një greminë në zonën e Dukagjinit, në Malësinë e Madhe. Ngjarja është shënuar në Malin e Zorgjit, që njihet si një terren i theksuar malor. Televizionet ...
Politiko | 09-Dec-2019 16:11
Bledar Beluli, efektiv i forcave RENEA ra disa orë më parë në një greminë në zonën e Dukagjinit, në Malësinë e Madhe. Ngjarja është shënuar në Malin e Zorgjit, që njihet si një terren i theksuar malor. Televizionet ...

Efektivi Beluli transportohet me helikopter drejt Traumës në Tiranë
Efektivi Bledar Beluli ka mbërritur në fshatin Ndërlysaj, pas shumë orëve udhëtim. Burime për Report Tv bëjnë me dije se Beluli do të sillet drejt spitalit të Traumës në Tiranë me anë të helikopterit të Forcës Ajrore.
Lexo | 09-Dec-2019 16:11
Efektivi Bledar Beluli ka mbërritur në fshatin Ndërlysaj, pas shumë orëve udhëtim. Burime për Report Tv bëjnë me dije se Beluli do të sillet drejt spitalit të Traumës në Tiranë me anë të helikopterit të Forcës Ajrore.

Ra në greminë në Theth, transportohet me helikopter drejt Tiranës efektivi i RENEA-s
Postuar: 09/12/2019 - 16:06 Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 16:08
Postuar: 09/12/2019 - 16:06 Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. ...

Ra ne gremine, shteti çon helikopterin për oficerin e RENEA-s pas apelit ne media
Efektivi i rënë në greminë lihet për disa orë në mëshirë të fatit, nga shteti. Helikopteri është kërkuar prej më shumë se 5 orësh me radhë nga kolegët e Bledar Belulaj, duke patur parasysh situatën tejet të renduar të ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 16:05
Efektivi i rënë në greminë lihet për disa orë në mëshirë të fatit, nga shteti. Helikopteri është kërkuar prej më shumë se 5 orësh me radhë nga kolegët e Bledar Belulaj, duke patur parasysh situatën tejet të renduar të ...

Shpëtohet polici që ra në greminë (Foto)
Është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit. Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës. Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin ...
Shenja | 09-Dec-2019 14:41
Është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit. Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës. Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin ...

Efektivi i RENEA-s ra nga 200 metra lartësi në Dukagjin, banori: Po na vdes në duar
Një nga banorët e Dukagjinit, që i ka ardhur në ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli që u rrëzua nga 200 metra lartësi, Pëllumb Guri, është shprehur se gjendja e efektivit është tejet e rëndë. Guri, njëherazi, ...
Telegraf | 09-Dec-2019 12:24
Një nga banorët e Dukagjinit, që i ka ardhur në ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli që u rrëzua nga 200 metra lartësi, Pëllumb Guri, është shprehur se gjendja e efektivit është tejet e rëndë. Guri, njëherazi, ...

Terren i vështirë dhe shumë orë larg, vjen lajmi i mirë për efektivin e RENEA-s që ra në greminë, çfarë bënë kolegët e FNSH-së
Postuar: 09/12/2019 - 14:27 Efektivi i RENEA-s që ra nga një lartësi mbi 200 metra është nxjerrë nga humnera. Bledar Beluli ra në një greminë në zonën e Dukagjinit, teksa po ngjiste malin e Zorgjit për alpinizëm. ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 14:30
Postuar: 09/12/2019 - 14:27 Efektivi i RENEA-s që ra nga një lartësi mbi 200 metra është nxjerrë nga humnera. Bledar Beluli ra në një greminë në zonën e Dukagjinit, teksa po ngjiste malin e Zorgjit për alpinizëm. ...

Ngatërroi rrugën dhe ra nga 200 m lartësi, Shpëtohet nga kolegët e FNSH-së së Shkodrës efektivi i RENEA-s
Pas orëve të tëra në greminë i palgosur rëndë, efektivi i RENEA-s është nxjerrë nga kolegët e FNSH-së së Shkodrës, të cilët do ta transportojnë për në fshatin më të afërt, Nderlycaj. Atje ose do të vijohet rruga me ...
Lexo | 09-Dec-2019 14:22
Pas orëve të tëra në greminë i palgosur rëndë, efektivi i RENEA-s është nxjerrë nga kolegët e FNSH-së së Shkodrës, të cilët do ta transportojnë për në fshatin më të afërt, Nderlycaj. Atje ose do të vijohet rruga me ...

Ra në greminën e Thethit, shpëtohet efektivi i RENEA-s
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit. Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës. Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 14:09
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit. Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës. Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, ...

Pas disa orësh në dhimbje, nxirret prej greminës efektivi i RENEA-s
Pas orësh në pritje dhe dhimbje, efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin. Një helikopter i ka shkuar në ndihmë oficerit, i cili ra nga një lartësi prej ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 13:51
Pas orësh në pritje dhe dhimbje, efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin. Një helikopter i ka shkuar në ndihmë oficerit, i cili ra nga një lartësi prej ...

Bie në greminë efektivi i RENEA-s, plagoset rëndë, ende s’është nisur asnjë helikopter
Një efektiv i RENEA-s, forcave elitë të Policisë së Shtetit, ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme në malin e Zorigjit, pranë Thethit, prej orës 08:00 të mëngjesit. Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 13:42
Një efektiv i RENEA-s, forcave elitë të Policisë së Shtetit, ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme në malin e Zorigjit, pranë Thethit, prej orës 08:00 të mëngjesit. Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për ...

Polici i RENEA-s bie në greminë në Theth
Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për alpinizëm, por fatkeqësisht ka rënë në greminë duke pësuar dëmtime të mëdha thuajse në të gjithë trupin, në pjesën e legenit, brinjë, duar e këmbë. Kanë qenë banorët e zonës të ...
Lajminet | 09-Dec-2019 13:31
Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për alpinizëm, por fatkeqësisht ka rënë në greminë duke pësuar dëmtime të mëdha thuajse në të gjithë trupin, në pjesën e legenit, brinjë, duar e këmbë. Kanë qenë banorët e zonës të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved