ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:37

Emrat/ Ndryshime në Policinë e Shtetit, ja shefat e komisariateve që lëvizin

Emrat/ Ndryshime në Policinë e Shtetit, ja shefat e komisariateve që lëvizin
Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka firmosur sot disa ndryshime në polici. Ndryshimet prekin disa shefa komisariatesh, që nga Tirana, Vora e Kavaja. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se shef i ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 19:58
Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka firmosur sot disa ndryshime në polici. Ndryshimet prekin disa shefa komisariatesh, që nga Tirana, Vora e Kavaja. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se shef i ...

Ndryshime në Policinë e Shtetit, ja shefat e komisariateve që lëvizin
Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka firmosur sot disa ndryshime në polici. Ndryshimet prekin disa shefa komisariatesh, që nga Tirana, Vora e Kavaja. Shef i komisariatit në Vorë është emëruar Aliosha Broka, i cili ...
Telegraf | 09-Dec-2019 20:20
Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka firmosur sot disa ndryshime në polici. Ndryshimet prekin disa shefa komisariatesh, që nga Tirana, Vora e Kavaja. Shef i komisariatit në Vorë është emëruar Aliosha Broka, i cili ...

Ra në greminë, efektivi i RENEA-s transportohet me helikopter drejt Tiranës
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminën e Thethit po transportohet me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës.
Top Channel | 09-Dec-2019 17:08
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminën e Thethit po transportohet me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës.

Ministria e Mbrojtjes: Helikopteri i Forcës Ajrore po transporton drejt Tiranës Bledar Belulin, efektiv i RENEA-s
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 16:24
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...

Lëvizje në policinë e shtetit, ndryshojnë shefat e komisariateve
Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka bërë ndyshime në nivele drejtuesish në disa nga komisariatet e vendit. Mësohet se këto ndryshime prekin disa shefa komisariatesh, nga Tirana, Vora dhe Kavaja. Sipas ...
Lapsi | 09-Dec-2019 22:05
Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka bërë ndyshime në nivele drejtuesish në disa nga komisariatet e vendit. Mësohet se këto ndryshime prekin disa shefa komisariatesh, nga Tirana, Vora dhe Kavaja. Sipas ...

U rrëzua në greminë në Theth, efektivi i RENEA-s niset me helikopter drejt Tiranës
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 16:00
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...

Theth, transportohet me helikopter efektivi i aksidentuar i RENEA-s
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua në Theth gjatë paradites së kësaj të hëne po transportohet drejt Tiranës me helikopterin e Forcave Ajrore. Efektivi pas rrëzimit ka dëmtuar gjëmtyrët dhe bëhet me ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 16:15
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua në Theth gjatë paradites së kësaj të hëne po transportohet drejt Tiranës me helikopterin e Forcave Ajrore. Efektivi pas rrëzimit ka dëmtuar gjëmtyrët dhe bëhet me ...

U kap në përgjimet e Bild, shefi i policisë Sali Skuraj transferohet në Kavajë
Ndryshime raportohen në polici. Abcnews.al mëson se është larguar nga detyra shefi i Komisariatit nr.5 Tiranë, Sali Skuraj. Gazetari Andi Qosja bën me dije se në vend të tij është emëruar Altin Lila. Ndërkohë Skuraj ...
ABCNews | 09-Dec-2019 19:58
Ndryshime raportohen në polici. Abcnews.al mëson se është larguar nga detyra shefi i Komisariatit nr.5 Tiranë, Sali Skuraj. Gazetari Andi Qosja bën me dije se në vend të tij është emëruar Altin Lila. Ndërkohë Skuraj ...

Efektivi i RENEA-s u transportua me helikopter drejt Tiranës pasi ra në greminë
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminën e Thethit, është transportuar me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës, njofton Class. Beluli është marrë nga fshati Ndërhysaj, njësia ...
Portalb | 09-Dec-2019 20:35
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminën e Thethit, është transportuar me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës, njofton Class. Beluli është marrë nga fshati Ndërhysaj, njësia ...

Shpëtohet efektivi i RENEA, ja fotot e greminës ku rrezikonte jetën
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit.
Top Channel | 09-Dec-2019 14:34
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit.

Lëvizje në radhët e drejtorëve të policisë së Shtetit
Të tjera lëvizje në radhët e drejtuesve të policisë së shtetit. Raportohet se Sali Skuraj largohet nga komisariati nr.5, ndërsa në vendin e tij komandohet Altin Lila, që ka qenë shef në sektorin e vrasjeve në drejtorinë ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 20:23
Të tjera lëvizje në radhët e drejtuesve të policisë së shtetit. Raportohet se Sali Skuraj largohet nga komisariati nr.5, ndërsa në vendin e tij komandohet Altin Lila, që ka qenë shef në sektorin e vrasjeve në drejtorinë ...

U kap ne pergjimet e “Bild”, shefi i policise Sali Skuraj transferohet nga Tirana ne Kavaje
Nje nga zyrtaret e prekut nga ndryshimet në polici është edhe shefi i Komisariatit nr.5 Tiranë, Sali Skuraj. Në vend të tij është emëruar Altin Lila. Ndërkohë Skuraj është emëruar shef i Komisariatit të Kavajës. Ndërsa ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 20:14
Nje nga zyrtaret e prekut nga ndryshimet në polici është edhe shefi i Komisariatit nr.5 Tiranë, Sali Skuraj. Në vend të tij është emëruar Altin Lila. Ndërkohë Skuraj është emëruar shef i Komisariatit të Kavajës. Ndërsa ...

Ndryshime në Policinë e Shtetit, këta janë shefat e komisariateve që lëvizin
Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka firmosur sot disa ndryshime në polici. Ndryshimet prekin disa shefa komisariatesh, që nga Tirana, Vora e Kavaja. Shef i komisariatit në Vorë është emëruar Aliosha Broka, i cili ...
ScanTv | 09-Dec-2019 20:10
Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka firmosur sot disa ndryshime në polici. Ndryshimet prekin disa shefa komisariatesh, që nga Tirana, Vora e Kavaja. Shef i komisariatit në Vorë është emëruar Aliosha Broka, i cili ...

Ndryshime të befasishme në Polici! Zbardhen emrat që do drejtojnë Kavajën, Vorën dhe Tiranën
Postuar: 09/12/2019 - 19:59 Janë bërë disa ndryshime të drejtuesve të Policisë së Shtetit. Përveç komisariatit nr. 5 ku do të largohej shefi Sali Skuraj dhe se në vendin e tij do të komandohet Altin Lala, ka pasur edhe ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 20:01
Postuar: 09/12/2019 - 19:59 Janë bërë disa ndryshime të drejtuesve të Policisë së Shtetit. Përveç komisariatit nr. 5 ku do të largohej shefi Sali Skuraj dhe se në vendin e tij do të komandohet Altin Lala, ka pasur edhe ...

U rrëzua në greminë, efektivi i RENEA-s niset me helikopter drejt Tiranës
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...
ABCNews | 09-Dec-2019 16:23
Helikopteri i Forcave Ajrore ka mbërritur në Theth të Dukagjinit për t’i dhënë ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli, i cili u aksidentua ditën e sotme, duke përfunduar në një greminë. Ministria e Mbrojtjes njofton ...

‘Fshesë’ në Policinë e Tiranës, ikën shefi Sali Skuraj (Mësohet kush e zëvendëson)
Postuar: 09/12/2019 - 19:44 Janë bërë ndryshime në Polici, përkatësisht në komisariatin nr. 5 Tiranë, ku ka ikur shefi Sali Skuraj. Bëhet me dije se në vendin Skurajt komandohet shef komisariati Altin Lila. /Agjensia e ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 19:46
Postuar: 09/12/2019 - 19:44 Janë bërë ndryshime në Polici, përkatësisht në komisariatin nr. 5 Tiranë, ku ka ikur shefi Sali Skuraj. Bëhet me dije se në vendin Skurajt komandohet shef komisariati Altin Lila. /Agjensia e ...

Një i vdekur në Kavajë nga përplasja me armë këtë mbrëmje, dalin detajet si nisi sherri
Postuar: 09/12/2019 - 18:35 Nga përplasja me armë zjarri që ndodhi pak minuta më parë në Kavajë ka ndërruar jetë një 26-vjeçar. Mësohet se i riu është përfshirë në një konflikt të çastit me një 50-vjeçar dhe në konflikt ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 18:38
Postuar: 09/12/2019 - 18:35 Nga përplasja me armë zjarri që ndodhi pak minuta më parë në Kavajë ka ndërruar jetë një 26-vjeçar. Mësohet se i riu është përfshirë në një konflikt të çastit me një 50-vjeçar dhe në konflikt ...

Plas arma në Kavajë, raportohen të vdekur/ Çfarë ka ndodhur?
Postuar: 09/12/2019 - 18:22 Mbrëmjen e sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Kavajë. Bëhet me dije se një person ka humbur jetën. Ende nuk dihet identiteti i tij. /Agjensia e Lajmeve Sot News/ Na Beni Like Ne ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 18:23
Postuar: 09/12/2019 - 18:22 Mbrëmjen e sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Kavajë. Bëhet me dije se një person ka humbur jetën. Ende nuk dihet identiteti i tij. /Agjensia e Lajmeve Sot News/ Na Beni Like Ne ...

Ministria e Mbrojtjes: Efektivi i RENEA-s, që ra në greminë, po transportohet me helikopter drejt Tiranës
Ministria e Mbrojtjes bën të ditur se efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminë në Theth, po transportohet me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës. Beluli është marrë nga fshati ...
RTSH | 09-Dec-2019 16:11
Ministria e Mbrojtjes bën të ditur se efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli, i cili ra disa orë më parë në greminë në Theth, po transportohet me helikopterin e Forcave Ajrore drejt Tiranës. Beluli është marrë nga fshati ...

Ra nga 200 metra lartësi në Theth, nxirret nga humnera oficeri i RENEA-s
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin. Beluli është nxjerrë përmes ndërhyrjes nga ajri, me helikopter, ndërkohë që prej orës 08:00 e mëngjesit kur u gjet nga banorët, ...
Lapsi | 09-Dec-2019 15:17
Efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin. Beluli është nxjerrë përmes ndërhyrjes nga ajri, me helikopter, ndërkohë që prej orës 08:00 e mëngjesit kur u gjet nga banorët, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved