ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 15:00

Momenti kur Ruiz në fundin e meçit i kërkoi Joshuas të boksonin më fort, por kampioni i qëndroi larg

Momenti kur Ruiz në fundin e meçit i kërkoi Joshuas të boksonin më fort, por kampioni i qëndroi larg
Anthony Joshua ka arritur ta fitojë rimeçin ndaj boksierit meksikan, Andy Ruiz. Meçi i zhvilluar në Arabinë Saudite i takoi britanikut që fitoi me vendim unanim të gjyqtarëve pas 12 raundeve. Joshua ishte më i mirë në ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 10:16
Anthony Joshua ka arritur ta fitojë rimeçin ndaj boksierit meksikan, Andy Ruiz. Meçi i zhvilluar në Arabinë Saudite i takoi britanikut që fitoi me vendim unanim të gjyqtarëve pas 12 raundeve. Joshua ishte më i mirë në ...

Humbja nga Joshua ia ka pamundësuar Ruizit që të përfitonte dhjetëra miliona dollarë në të ardhmen
Andy Ruiz mund ta fajësojë veten për humbjen me pikë nga Anthony Joshua në rimeçin e të shtunës që u zhvillua në Arabinë Saudite. Në këtë mënyrë, boksieri meksikano-amerikan i humbi titujt e botës në kategorinë e ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 09:46
Andy Ruiz mund ta fajësojë veten për humbjen me pikë nga Anthony Joshua në rimeçin e të shtunës që u zhvillua në Arabinë Saudite. Në këtë mënyrë, boksieri meksikano-amerikan i humbi titujt e botës në kategorinë e ...

Joshua zbulon se çfarë i tha Ruizit pas rimeçit
Anthony Joshua ka zbuluar se çfarë i ka thënë Andy Ruizit pas rimeçit të cilin e fitoi në Arabinë Saudite. Boksieri britanik i riktheu në belin e tij titujt, WBA, WBO, IBF dhe IBO, të cilët i humbi pikërisht nga ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 00:00
Anthony Joshua ka zbuluar se çfarë i ka thënë Andy Ruizit pas rimeçit të cilin e fitoi në Arabinë Saudite. Boksieri britanik i riktheu në belin e tij titujt, WBA, WBO, IBF dhe IBO, të cilët i humbi pikërisht nga ...

Anthony Joshua i bën thirrje Deontay Wilderit: Jam i gatshëm
Anthony Joshua ka thënë se është i gatshëm që të përballet me Deontay Wilderin pas fitores nga Andy Ruizit. Boksieri britanik e mposhti në ripërballje meksikano-amerikanin me pikë, 118-110, 118-110 dhe 119-109 në ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 22:09
Anthony Joshua ka thënë se është i gatshëm që të përballet me Deontay Wilderin pas fitores nga Andy Ruizit. Boksieri britanik e mposhti në ripërballje meksikano-amerikanin me pikë, 118-110, 118-110 dhe 119-109 në ...

Joshua zbulon se ka pasur probleme shëndetësore para rimeçit me Ruizin
Anthony Joshua ka zbuluar se kishte probleme shëndetësore para rimeçit ndaj Andy Ruizit. Boksieri britanik riktheu në belin e tij tre titujt WBA, WBO dhe IBF që i kishte humbur më 1 qershor të këtij viti nga ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 20:27
Anthony Joshua ka zbuluar se kishte probleme shëndetësore para rimeçit ndaj Andy Ruizit. Boksieri britanik riktheu në belin e tij tre titujt WBA, WBO dhe IBF që i kishte humbur më 1 qershor të këtij viti nga ...

Mesazhi i madh i Joshuas për Ruizin: Kemi shkruar histori
Anthony Joshua është shprehur shumë i lumtur me fitoren në rimeçin ndaj Andy Ruizit. Boksieri britanik e mposhti meksikano-amerikanin mbrëmë në Arabinë Saudite, duke iu hakmarrë kështu për humbjen e 1 qershorit. Ruiz i ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 18:53
Anthony Joshua është shprehur shumë i lumtur me fitoren në rimeçin ndaj Andy Ruizit. Boksieri britanik e mposhti meksikano-amerikanin mbrëmë në Arabinë Saudite, duke iu hakmarrë kështu për humbjen e 1 qershorit. Ruiz i ...

Joshua, Wilder apo Fury – Tony Bellew tregon se cili është boksieri më i mirë në botë
Tony Bellew beson se Anthony Joshua është boksieri më i mirë në kategorinë e peshave të rënda, pas fitores së arritur ndaj Andy Ruizit të shtunën mbrëma në Arabinë Saudite. Britaniku i riktheu titujt e botës në ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 18:13
Tony Bellew beson se Anthony Joshua është boksieri më i mirë në kategorinë e peshave të rënda, pas fitores së arritur ndaj Andy Ruizit të shtunën mbrëma në Arabinë Saudite. Britaniku i riktheu titujt e botës në ...

Të ardhurat e Joshuas në rimeçin ndaj Ruizit kalojnë shumën e 100 milionë eurove
Anthony Joshua mbrëmë ka fituar një shumë të majme të parave nga fitoja ndaj Andy Ruizit. Boksieri britanik fitoi 59 milionë euro nga rimeçi ndaj meksikano-amerikanit që zgjati 12 raunde, derisa fitoi me pikë. Por, ky ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 18:01
Anthony Joshua mbrëmë ka fituar një shumë të majme të parave nga fitoja ndaj Andy Ruizit. Boksieri britanik fitoi 59 milionë euro nga rimeçi ndaj meksikano-amerikanit që zgjati 12 raunde, derisa fitoi me pikë. Por, ky ...

Trajneri Ben Davison: Joshua e arriti fitoren, por është “kopje e dobët e Tyson Furyt”
Trajneri i Tyson Fury, Ben Davison e ka etiketuar Anthony Joshua një “kopje e dobët e Furyt”, pasi fitores së tij kundër Andy Ruiz Jr të shtunën në mbrëmje. Pas humbjes së tij shokuese në Madison Square Garden në ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 17:43
Trajneri i Tyson Fury, Ben Davison e ka etiketuar Anthony Joshua një “kopje e dobët e Furyt”, pasi fitores së tij kundër Andy Ruiz Jr të shtunën në mbrëmje. Pas humbjes së tij shokuese në Madison Square Garden në ...

Joshua nuk pranon ta dorëzojë titullin WBO – i gatshëm për përballjen me Usyk
Anthony Joshua ka thënë se e mirëpret një përballje me Oleksandr Usyk. Boksieri britanik i riktheu në belin e tij të tre titujt e kampionit mbrëmë në rimeçin ndaj Andy Ruizit në Arabinë Saudite. Këtë gjë Joshua e bëri ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 17:07
Anthony Joshua ka thënë se e mirëpret një përballje me Oleksandr Usyk. Boksieri britanik i riktheu në belin e tij të tre titujt e kampionit mbrëmë në rimeçin ndaj Andy Ruizit në Arabinë Saudite. Këtë gjë Joshua e bëri ...

Reagimi i Wilderit pas fitores së Joshuas: Kurrë nuk do të ketë meç mes nesh, unë jam i rrezikshëm dhe nuk iku në ring
Deontay Wilder ka përjashtuar një luftë për unifikimin e titujve me Anthony Joshua, duke thënë se meçi nuk do të ndodhë kurrë, ndërsa akuzoi britanikun se di vetëm të ikë në ring. Joshua rimori përsëri rripat e tij në ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 13:44
Deontay Wilder ka përjashtuar një luftë për unifikimin e titujve me Anthony Joshua, duke thënë se meçi nuk do të ndodhë kurrë, ndërsa akuzoi britanikun se di vetëm të ikë në ring. Joshua rimori përsëri rripat e tij në ...

Pesë kundërshtarët e mundshëm të Joshuas – Nga Wilder te Ruiz
Mediumi i njohur britanik The Sun ka publikuar një listë me pesë kundërshtarët e ardhshëm të mundshëm të Anthony Joshuas pas fitores ndaj Andy Ruiz Jr. Britaniku ishte kampion i unifikuar i peshave të rënda në ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 13:20
Mediumi i njohur britanik The Sun ka publikuar një listë me pesë kundërshtarët e ardhshëm të mundshëm të Anthony Joshuas pas fitores ndaj Andy Ruiz Jr. Britaniku ishte kampion i unifikuar i peshave të rënda në ...

Momentet kyçe gjatë rimeçit Joshua – Ruiz që e rikthyen britanikun në maje të boksit
Anthony Joshua u desh të boksonte 12 raunde për t’i rikthyer titujt e humbur gjashtë muaj më parë. Britaniku u përball përsëri me meksikanin Andy Ruiz që i mbante këta tituj para rimeçit të mbrëmshëm. Joshua në fund ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 12:59
Anthony Joshua u desh të boksonte 12 raunde për t’i rikthyer titujt e humbur gjashtë muaj më parë. Britaniku u përball përsëri me meksikanin Andy Ruiz që i mbante këta tituj para rimeçit të mbrëmshëm. Joshua në fund ...

Reagimi i Joshuas në rrjetet sociale pas triumfit të madh ndaj Andy Ruiz
Anthony Joshua ka triumfuar ndaj Andy Ruiz dhe ka rikthyer titujt e kampionit të botës në peshat e rënda. Boksieri britanik fitoi pas 12 raundeve me pikë të gjyqtarëve që të tre i dhanë fitoren Joshuas. 30-vjeçari ka ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 12:29
Anthony Joshua ka triumfuar ndaj Andy Ruiz dhe ka rikthyer titujt e kampionit të botës në peshat e rënda. Boksieri britanik fitoi pas 12 raundeve me pikë të gjyqtarëve që të tre i dhanë fitoren Joshuas. 30-vjeçari ka ...

Joshua e zgjedh stadiumin e Tottenhamit për meçin e radhës Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj. Joshua u bë dy herë kampion bote në kategorinë e rëndë duke e...
Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj. Joshua u bë dy herë kampion bote në kategorinë e rëndë duke e fituar rimeçin me Andy Ruizin të shtunën ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 10:43
Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj. Joshua u bë dy herë kampion bote në kategorinë e rëndë duke e fituar rimeçin me Andy Ruizin të shtunën ...

Ndeshja e rradhës, Joshua zgjedh stadiumin e Tottenhamit
Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj. Joshua u bë dy herë kampion bote në kategorinë e rëndë duke e fituar rimeçin me Andy Ruizin të shtunën ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 10:40
Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj. Joshua u bë dy herë kampion bote në kategorinë e rëndë duke e fituar rimeçin me Andy Ruizin të shtunën ...

Pamjet pas meçit, shikojeni çfarë ndodhi me Joshuan pas fitores ndaj Ruiz Jr
Anthony Joshua riktheu statusin e kampionit në boks pas fitores me vendim unanim ndaj Andy Ruiz Jr në Arabinë Saudite. Boksieri britanik iu hakmor meksikanit për humbjen nga ballafaqimi i tyre i parë në New York në ...
Lajminet | 09-Dec-2019 10:29
Anthony Joshua riktheu statusin e kampionit në boks pas fitores me vendim unanim ndaj Andy Ruiz Jr në Arabinë Saudite. Boksieri britanik iu hakmor meksikanit për humbjen nga ballafaqimi i tyre i parë në New York në ...

Joshua e zgjedh stadiumin e Tottenhamit për meçin e radhës
Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj. Joshua u bë dy herë kampion bote në kategorinë e rëndë duke e fituar rimeçin me Andy Ruizin të shtunën ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:28
Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj. Joshua u bë dy herë kampion bote në kategorinë e rëndë duke e fituar rimeçin me Andy Ruizin të shtunën ...

Joshua zbulon planet për vitin e ardhshëm, dëshiron të përballet me këta dy boksierë
Anthony Joshua dëshiron të përballet me Tyson Furyn dhe Deontay Wilderin në vitin e ardhshëm dhe ai mendon se mund t’i mposhtë të dy, transmeton zeri.info Kampioni i peshave të rënda e mposhti Andy Ruiz Jr të shtunën, ...
Zeri | 09-Dec-2019 10:25
Anthony Joshua dëshiron të përballet me Tyson Furyn dhe Deontay Wilderin në vitin e ardhshëm dhe ai mendon se mund t’i mposhtë të dy, transmeton zeri.info Kampioni i peshave të rënda e mposhti Andy Ruiz Jr të shtunën, ...

Humbja nga Joshua ia ka pamundësuar Ruizit që të përfitonte dhjetëra miliona dollarë në të ardhmen
Andy Ruiz mund ta fajësojë veten për humbjen me pikë nga Anthony Joshua në rimeçin e të shtunës që u zhvillua në Arabinë Saudite. Në këtë mënyrë, boksieri meksikano-amerikan i humbi titujt e botës në kategorinë e ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 10:07
Andy Ruiz mund ta fajësojë veten për humbjen me pikë nga Anthony Joshua në rimeçin e të shtunës që u zhvillua në Arabinë Saudite. Në këtë mënyrë, boksieri meksikano-amerikan i humbi titujt e botës në kategorinë e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved