ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:49

Elbasan/ Arrestohet 45 vjeçari në kërkim ndërkombëtar (emri)

Elbasan/ Arrestohet 45 vjeçari në kërkim ndërkombëtar (emri)
Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 09-Dec-2019 10:16
Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

I dënuar me 10 vite burg për drogë në Itali, arrestohet 45-vjeçari nga Belshi (Emri)
Një 45-vjecar, i cili ishte shpallur ne kërkim ndërkombëtar, ka rene ne prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 09:34
Një 45-vjecar, i cili ishte shpallur ne kërkim ndërkombëtar, ka rene ne prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...

“Gorica”/ Operacioni me 5 të arrestuar 7 në kërkim në Korçë, kush është doganieri i prangosur
Policia e Korçës në bashkëpunim me SHÇBA kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Gorica”, duke arrestuar 5 punonjës të Doganës, kurse kanë shpallur në kërkim 7 persona të tjerë. Të arrestuarit dhe të shpallurit ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 17:53
Policia e Korçës në bashkëpunim me SHÇBA kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Gorica”, duke arrestuar 5 punonjës të Doganës, kurse kanë shpallur në kërkim 7 persona të tjerë. Të arrestuarit dhe të shpallurit ...

Emri/ I dënuar me 10 vite burg për drogë në Itali, arrestohet 45-vjeçari
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, ka rënë në prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...
Telegraf | 09-Dec-2019 10:25
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, ka rënë në prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...

Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin dhe iku nga vendngjarja, arrestohet 52-vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 16:44
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në ...

Skema mashtruese me vlerë miliona euro, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar kryer në bashkëpunim”, ...
Top Channel | 08-Dec-2019 15:44
Një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar kryer në bashkëpunim”, ...

Në kërkim ndërkombëtar për trafikim lëndësh narkotike, arrestohet 45-vjeçari
Një 45-vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar përkohësisht nga policia e Elbasanit. 45-vjeçari i arrestuar është shtetasi Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Kapja dhe ndalimi i tij u bë ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 10:05
Një 45-vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar përkohësisht nga policia e Elbasanit. 45-vjeçari i arrestuar është shtetasi Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Kapja dhe ndalimi i tij u bë ...

Akuzohet për mashtrim: Ekstradohet nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek
Një shtetas grek, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 16:49
Një shtetas grek, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave ...

Kishte krijuar skema mashtruese me vlerë miliona euro, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për krijim të skemave ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 15:21
Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për krijim të skemave ...

Shiste droga të forta te “Varri i Bamit”, arrestohet trafikanti në Tiranë, i sekuestrohet makina dhe telefoni
Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, i cili akuzohet për prodhim dheshitje të drogave të forta, konkretisht të llojit kokainë. Në pranga ka rënë shtetasi F. Sh., i cili sipas uniformave blu, e shiste lëndën ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 13:30
Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, i cili akuzohet për prodhim dheshitje të drogave të forta, konkretisht të llojit kokainë. Në pranga ka rënë shtetasi F. Sh., i cili sipas uniformave blu, e shiste lëndën ...

Durrës/ Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici 52-vjeçari
Nga Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, u bë i mundur arrestimi i shtetasit: S.B.,52 vjeç, banues në Durrës. Ky shtetas dyshohet se më datë 06.12.2019, në orën 16:45, në lagjen Nr ...
Telegraf | 08-Dec-2019 16:58
Nga Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, u bë i mundur arrestimi i shtetasit: S.B.,52 vjeç, banues në Durrës. Ky shtetas dyshohet se më datë 06.12.2019, në orën 16:45, në lagjen Nr ...

Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin, vetëdorëzohet drejtuesi i mjetit
Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar një 52 vjeçar me akuzën e shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor dhe largimin nga vendi i aksidentit. 52 vjeçari i ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 16:58
Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar një 52 vjeçar me akuzën e shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor dhe largimin nga vendi i aksidentit. 52 vjeçari i ...

FOTOT: Operacioni anti-kontrabandë në Goricë, mes të arrestuarve dhe ish-kreu i FRPD në Korçë
Mes pesë personave të arrestuar sot në flagrancë nga policia pasi kaluan kontrabandë 4 kamionë me mallra pranë Doganës së Goricës, është dhe ish-kreu i Forumit Rinon të PD në Korçë. Policia sqaron se Punonjësi i Doganës ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 13:35
Mes pesë personave të arrestuar sot në flagrancë nga policia pasi kaluan kontrabandë 4 kamionë me mallra pranë Doganës së Goricës, është dhe ish-kreu i Forumit Rinon të PD në Korçë. Policia sqaron se Punonjësi i Doganës ...

Emri/ Fshihej në Elbasan, arrestohet 45-vjeçari i dënuar në Itali
Policia arrestoi Shpëtim Pepën, 45-vjeç, banues në fshatin Gradishtë të Belshit për llogari të drejtësisë italiane. Gjykata e Florences në Itali, e ka dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i ...
ABCNews | 09-Dec-2019 10:25
Policia arrestoi Shpëtim Pepën, 45-vjeç, banues në fshatin Gradishtë të Belshit për llogari të drejtësisë italiane. Gjykata e Florences në Itali, e ka dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i ...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 45-vjeçari
Policia e Elbasanit arrestoi një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në pranga është vënë Shpëtim Pepa, 45 vjeç, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Gjykata e Firences në ...
ABCNews | 09-Dec-2019 10:19
Policia e Elbasanit arrestoi një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në pranga është vënë Shpëtim Pepa, 45 vjeç, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Gjykata e Firences në ...

Krijoi skema mashtruese e fshehu të ardhurat, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Një shtetas grek I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autorietet shqiptare është ekstraduar këtë të dielë nga Danimarka. Shtetasi grek I ekstraduar është D. Th., 46 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 15:38
Një shtetas grek I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autorietet shqiptare është ekstraduar këtë të dielë nga Danimarka. Shtetasi grek I ekstraduar është D. Th., 46 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi ...

Tregtonte kokainë në kryeqytet, arrestohet 43-vjeçari
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor “DRIVER” nga ku u arreestua në flagrancë një person. Shtetasi i arrestuar është F. Sh., 43 vjeç banues në Tiranë. Ky ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 15:27
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor “DRIVER” nga ku u arreestua në flagrancë një person. Shtetasi i arrestuar është F. Sh., 43 vjeç banues në Tiranë. Ky ...

Shiste drogë te ‘Varri i Bamit’, prangoset 43 vjeçari
Një 43 vjeçar është arrestuar në kryeqytet me akuzën e shitjes së drogërave të forta. Në pranga ra shtetasi me iniciale F. Sh., banues në Tiranë. “Sipas informacioneve të siguruara në rrugë operative, nga Seksioni për ...
Telegraf | 08-Dec-2019 14:50
Një 43 vjeçar është arrestuar në kryeqytet me akuzën e shitjes së drogërave të forta. Në pranga ra shtetasi me iniciale F. Sh., banues në Tiranë. “Sipas informacioneve të siguruara në rrugë operative, nga Seksioni për ...

Shkodër/ Kokainë, armë zjarri e municion luftarak, arrestohen 3 të rinj
mapo.al Shkodër – Tre persona janë vendosur në pranga në vendin e quajtur “Ura e Vjetër”, pasi iu është gjetur kokainë e kanabis. Bëhet fjalë për Melson Shaqiri (22 vjeç) Eraldo Muça (21 vjeç) dhe Ervin Vukatana (31 ...
Mapo | 08-Dec-2019 11:14
mapo.al Shkodër – Tre persona janë vendosur në pranga në vendin e quajtur “Ura e Vjetër”, pasi iu është gjetur kokainë e kanabis. Bëhet fjalë për Melson Shaqiri (22 vjeç) Eraldo Muça (21 vjeç) dhe Ervin Vukatana (31 ...

Aksidentoi për vdekje të riun dhe iku nga vendngjarja, arrestohet 52-vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Është bërë i mundur arrestimi në flagrancë të shtetasit S.B 52 vjeç, ...
Lapsi | 08-Dec-2019 17:07
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Është bërë i mundur arrestimi në flagrancë të shtetasit S.B 52 vjeç, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved