ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 04:48

E mbani mënd Coco Antonel? Tani s'keni për ta njohur

E mbani mënd Coco Antonel? Tani s'keni për ta njohur
Coco Anonel shume shpejt ka ditelindjen dhe feston 8-vjetorin. Ne prag festash, Coco Antonel ka realizuar tek Hera Company nje set fantastik fotosh, kur duket fiks si nje princeshe. Syte blu, floket e gjata, buzet e ...
ikub.al | 06-Dec-2019 20:48
Coco Anonel shume shpejt ka ditelindjen dhe feston 8-vjetorin. Ne prag festash, Coco Antonel ka realizuar tek Hera Company nje set fantastik fotosh, kur duket fiks si nje princeshe. Syte blu, floket e gjata, buzet e ...

Menaxheri i disa emrave në estradë, Jetmir Agaj: Më ka kontaktuar djali i Pablo Escobarit
Menaxheri i njohur i disa prej emrave të estradës, Jetmir Agaj, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Hashtag” të RTV Dukagjinin, ku ka rrëmbyer vëmendjen me një deklaratë të tij. Ai ka thënë se rëndësia e menaxhimit ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 00:01
Menaxheri i njohur i disa prej emrave të estradës, Jetmir Agaj, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Hashtag” të RTV Dukagjinin, ku ka rrëmbyer vëmendjen me një deklaratë të tij. Ai ka thënë se rëndësia e menaxhimit ...

Rita Ora duket e lodhur dhe e mërzitur pas kthimit në shtëpi nga koncerti dedikuar mikut të saj të ndjerë, DJ Aviciit
Rita Ora tregoi një figurë jo-solemne ndërsa doli jashtë koncertit të organizuar në nderim të mikut të saj të ndjerë Aviciit – koncert ky i cili u organizua nga familja e tij për të ngritur vetëdijen e shëndetit mendor ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 23:19
Rita Ora tregoi një figurë jo-solemne ndërsa doli jashtë koncertit të organizuar në nderim të mikut të saj të ndjerë Aviciit – koncert ky i cili u organizua nga familja e tij për të ngritur vetëdijen e shëndetit mendor ...

Tayna publikon këngën e re “Sorry”
Reperja Tayna ka befasuar fansat me publikimin e këngës së saj të re pa paralajmërim. “Sorry” titullohet kënga e re e reperes, e cila është e zhanrit R&B dhe hip-hop. Kënga është realizuar nga Cricket, gjersa për ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 22:00
Reperja Tayna ka befasuar fansat me publikimin e këngës së saj të re pa paralajmërim. “Sorry” titullohet kënga e re e reperes, e cila është e zhanrit R&B dhe hip-hop. Kënga është realizuar nga Cricket, gjersa për ...

Angela Martini viziton rrënojat në Durrës pas tërmetit: U largova nga ky qytet besimplotë se gjithçka do të zgjidhet për ta
Bukuroshja shqiptare, Angela Martini, e cila vetëm pak javë më parë ishte në Shqipëri, iu desh që për fat të keq vetëm pak kohë më pas të rikthehej – kësaj radhe jo për diçka të mirë. Modelja u rikthye në vendin e saj ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 21:48
Bukuroshja shqiptare, Angela Martini, e cila vetëm pak javë më parë ishte në Shqipëri, iu desh që për fat të keq vetëm pak kohë më pas të rikthehej – kësaj radhe jo për diçka të mirë. Modelja u rikthye në vendin e saj ...

Enca vjen me poza provokuese nga shtrati
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në rrjetin social Instagram. Ajo është thuajse çdo ditë aktive në këtë rrjet sociale, duke publikuar për fansat imazhe të ndryshme nga ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 18:33
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në rrjetin social Instagram. Ajo është thuajse çdo ditë aktive në këtë rrjet sociale, duke publikuar për fansat imazhe të ndryshme nga ...

Capital T bëhet nostalgjik, kujton këngën e 10 viteve më parë
Capital T është një ndër këngëtarët që prej vitesh ka një vëmendje të veçantë nga audience dhe veçanërish impakti i tij tek të rinjtë. Stili i veçantë që reperi ndjek e ka bërë q ëtë jetë i veçantë dhe ndër të parët që ...
VizionPlus | 06-Dec-2019 14:34
Capital T është një ndër këngëtarët që prej vitesh ka një vëmendje të veçantë nga audience dhe veçanërish impakti i tij tek të rinjtë. Stili i veçantë që reperi ndjek e ka bërë q ëtë jetë i veçantë dhe ndër të parët që ...

Është cilësuar si “depërtimi muzikor i vitit”, këngëtarja Lizzo nuk e ka problem të ekspozojë trupin e saj të shëndoshë para publikut
Ajo është e dashur në të gjithë botën për sigurinë që ndjen me trupin e saj. Këngëtarja Lizzo mori vëmendjen në koncertin e saj të fundit, e veshur me një kostum të shkurtër me ngjyrë të kuqe, të zbukuruar me diamante ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 18:06
Ajo është e dashur në të gjithë botën për sigurinë që ndjen me trupin e saj. Këngëtarja Lizzo mori vëmendjen në koncertin e saj të fundit, e veshur me një kostum të shkurtër me ngjyrë të kuqe, të zbukuruar me diamante ...

Labi: Disa personave që ua kam zgjatur dorën me të mirat e djersës sime, nuk meritojnë respekt më shumë se sa Dobermani im
Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka shprehur së fundmi indinjatën e tij me disa prej njerëzve të cilëve u ka dalë në ndihmë në të kaluarën. Bëhet fjalë për persona të caktuar mosmirënjohës që mesa duket e ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 17:15
Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka shprehur së fundmi indinjatën e tij me disa prej njerëzve të cilëve u ka dalë në ndihmë në të kaluarën. Bëhet fjalë për persona të caktuar mosmirënjohës që mesa duket e ...

Me videon më të veçantë për festa, Elita Rudi zbulon portretin e ëmbël familjar (Video)
TIRANE Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ portretin më të ëmbël familjar për festa. Me anë të një videoje të kuruar deri në detaje, ku shfaqet krah të voglit të saj, Zërit dhe bashkëshortit, Gjiko ajo na ...
BalkanWeb | 06-Dec-2019 09:57
TIRANE Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ portretin më të ëmbël familjar për festa. Me anë të një videoje të kuruar deri në detaje, ku shfaqet krah të voglit të saj, Zërit dhe bashkëshortit, Gjiko ajo na ...

Më 21 dhjetor, Gjiko pjesë e eventit të veçantë që do të organizohet në Brezovicë
Grupi “Elevated” ka organizuar një event shumë të veçantë në malet e Brezovicës. “Hajt se shihem en Brezovicë mër” titullohet ky event, i cili do të zhvillohet më 21 dhjetor. Për të argëtuar publikun i pranishëm do të ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 17:06
Grupi “Elevated” ka organizuar një event shumë të veçantë në malet e Brezovicës. “Hajt se shihem en Brezovicë mër” titullohet ky event, i cili do të zhvillohet më 21 dhjetor. Për të argëtuar publikun i pranishëm do të ...

E thotë vetë Xhakarta: Jam seksi në çdo stinë
Aktorja dhe modelja Arta Elezaj, e cila njihet për veshjet e tij të shtrenjta, ka thënë sonte një thënie interesante Arta, e cila famë kryesore e mori pas paraqitjes së saj në serialin “O sa mirë”, vazhdon të paraqitet ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 23:43
Aktorja dhe modelja Arta Elezaj, e cila njihet për veshjet e tij të shtrenjta, ka thënë sonte një thënie interesante Arta, e cila famë kryesore e mori pas paraqitjes së saj në serialin “O sa mirë”, vazhdon të paraqitet ...

Dua Lipa habiti të gjithë me veshjen në paraqitjen e fundit
Dua Lipa befasoi me veshjen në fotografinë e fundit. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku u shfaq e veshur tërësisht në të bardha, shkruan lajmi.net. Por, kostumi që zgjodhi Dua në këtë ...
Arbresh | 06-Dec-2019 23:40
Dua Lipa befasoi me veshjen në fotografinë e fundit. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku u shfaq e veshur tërësisht në të bardha, shkruan lajmi.net. Por, kostumi që zgjodhi Dua në këtë ...

Tatuazhi i ri i Justin Bieber dedikim?
Përmes një postimi në Instagram, Justin Bieber njoftoi fansat se ka bërë tatuazh të ri, shkruan . Ai shkroi “Forever” në qafë, që në shqip nënkupton “Përgjithmonë”, ndërsa fansat janë të bindur se është dedikim. Në ...
Lajminet | 06-Dec-2019 23:04
Përmes një postimi në Instagram, Justin Bieber njoftoi fansat se ka bërë tatuazh të ri, shkruan . Ai shkroi “Forever” në qafë, që në shqip nënkupton “Përgjithmonë”, ndërsa fansat janë të bindur se është dedikim. Në ...

Camila Cabello publikon albumin e ri
Këngëtarja e njohur latine, Camila Cabello, ka publikuar albumin e saj më të ri. Albumi më i ri i këngëtares quhet “Romance”, transmeton Klan Kosova. “Romance më në fund është publikuar. Ky album është gati tani për ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 23:01
Këngëtarja e njohur latine, Camila Cabello, ka publikuar albumin e saj më të ri. Albumi më i ri i këngëtares quhet “Romance”, transmeton Klan Kosova. “Romance më në fund është publikuar. Ky album është gati tani për ...

Mozzik gati të ‘djeg’ lojën, ja kur publikon projektin e ri
Pas ‘Dhelpër dinake’, Mozzik është gati për të ‘djegur’ edhe një herë lojën. Të paktën kështu ka paralajmëruar vet reperi në një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e tij zyrtare të Instagramit, shkruan ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 22:49
Pas ‘Dhelpër dinake’, Mozzik është gati për të ‘djegur’ edhe një herë lojën. Të paktën kështu ka paralajmëruar vet reperi në një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e tij zyrtare të Instagramit, shkruan ...

2 Ton publikon këngën e re, të shtunën lansohet edhe klipi
Reperi 2 Ton e ka publikuar bashkëpunimin muzikor me Boyat, “Wallahi wallahi”, që aktualisht është lansuar në versionin audio. Arton Avdyli ka bërë të ditur se do ta shoqërojë projektin e ri edhe videoklip, të cilin do ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 15:47
Reperi 2 Ton e ka publikuar bashkëpunimin muzikor me Boyat, “Wallahi wallahi”, që aktualisht është lansuar në versionin audio. Arton Avdyli ka bërë të ditur se do ta shoqërojë projektin e ri edhe videoklip, të cilin do ...

Me këtë datë planifikon ta ‘djeg’ sërish lojën Mozzik
Mozizk, përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell një këngë të e, shkruan . Reperi bëri të ditur se kënga e tij e re publikohet më 13 dhjetor dhe do të jetë e shoqëruar edhe me videoklip. “ 13 ...
Lajminet | 06-Dec-2019 22:32
Mozizk, përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell një këngë të e, shkruan . Reperi bëri të ditur se kënga e tij e re publikohet më 13 dhjetor dhe do të jetë e shoqëruar edhe me videoklip. “ 13 ...

Rita emocionohet në koncertin për Avicii (VIDEO)
Rita Ora e ka përkujtuar emocionalisht shokun e saj të ndjerë Avicii në një koncert humanitar për ngritjen e fondeve për të sëmurit mental në Stokholm Rita Ora i ka kushtuar një përkujtim emocional shoku të saj Avicci, ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 21:39
Rita Ora e ka përkujtuar emocionalisht shokun e saj të ndjerë Avicii në një koncert humanitar për ngritjen e fondeve për të sëmurit mental në Stokholm Rita Ora i ka kushtuar një përkujtim emocional shoku të saj Avicci, ...

Dua Lipa habiti të gjithë me veshjen në paraqitjen e fundit
Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku u shfaq e veshur tërësisht në të bardha, shkruan . Por, kostumi që zgjodhi Dua në këtë paraqitje, habiti ndjekësit e saj, të cilët kanë shkruar komente ...
Lajminet | 06-Dec-2019 21:37
Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku u shfaq e veshur tërësisht në të bardha, shkruan . Por, kostumi që zgjodhi Dua në këtë paraqitje, habiti ndjekësit e saj, të cilët kanë shkruar komente ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved