ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 03:27

Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë

Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë
Diego Godin thotë se Interi është i kënaqur me barazimin kundër një rival të fortësi Roma. Ekipet u ndanë në San Siro në barazim pa gola, ku Antonio Mirante bëri dy pritje të mëdha ndaj Romelu Lukakut dhe Matias ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 00:07
Diego Godin thotë se Interi është i kënaqur me barazimin kundër një rival të fortësi Roma. Ekipet u ndanë në San Siro në barazim pa gola, ku Antonio Mirante bëri dy pritje të mëdha ndaj Romelu Lukakut dhe Matias ...

Conte: Mirante më i miri! Tifozë, duhet të kuptoni diçka
Antonio Conte, trajneri i Interit, pas ndeshjes me Romës, deklaroi për Sky Sport: “Kur flisni për zotërimin e topit, për rastet, shkoni dhe shikoni ndeshjen dhe do të vini re se Mirante ka qenë më i miri në fushë. Sot ...
ABCNews | 06-Dec-2019 23:55
Antonio Conte, trajneri i Interit, pas ndeshjes me Romës, deklaroi për Sky Sport: “Kur flisni për zotërimin e topit, për rastet, shkoni dhe shikoni ndeshjen dhe do të vini re se Mirante ka qenë më i miri në fushë. Sot ...

Notat e lojtarëve, Inter 0-0 Roma: Godin dhe Smalling më të mirët, Lukaku dështim
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu siç ishte parashikuar, shumë e fortë. Ajo cfarë u pa, ishte paraqitja ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 23:01
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu siç ishte parashikuar, shumë e fortë. Ajo cfarë u pa, ishte paraqitja ...

Godin i sinqertë: Ka edhe barazime në futboll, pikë e vlefshme
Interi barazoi me Romën, në një ndeshje që ishte deri diku e barabartë. Në kampin zikaltër janë pajtuar me rezultatin, të paktën mbrojtësi Diego Gogin. Uruguaiani, pas ndeshjes ka folur për Sky Sport. “Jam i kënaqur nga ...
ABCNews | 06-Dec-2019 23:16
Interi barazoi me Romën, në një ndeshje që ishte deri diku e barabartë. Në kampin zikaltër janë pajtuar me rezultatin, të paktën mbrojtësi Diego Gogin. Uruguaiani, pas ndeshjes ka folur për Sky Sport. “Jam i kënaqur nga ...

Interi dhe Roma ndahen baras, zikaltërit mbesin lider
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 22:49
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy ...

Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë
Diego Godin thotë se Interi është i kënaqur me barazimin kundër një rival të fortësi Roma. Ekipet u ndanë në San Siro në barazim pa gola, ku Antonio Mirante bëri dy pritje të mëdha ndaj Romelu Lukakut dhe Matias ...
E Dua Sportin | 07-Dec-2019 01:59
Diego Godin thotë se Interi është i kënaqur me barazimin kundër një rival të fortësi Roma. Ekipet u ndanë në San Siro në barazim pa gola, ku Antonio Mirante bëri dy pritje të mëdha ndaj Romelu Lukakut dhe Matias ...

Notat e lojtarëve, Inter 0-0 Roma: Godin dhe Smalling më të mirët, Lukaku dështim
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu siç ishte parashikuar, shumë e fortë. Ajo cfarë u pa, ishte paraqitja ...
E Dua Sportin | 07-Dec-2019 00:01
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu siç ishte parashikuar, shumë e fortë. Ajo cfarë u pa, ishte paraqitja ...

Conte: Interi kishte shanse për të fituar, por nuk i shfrytëzoi
Është mbyllur para pak çastesh dueli hapës i xhiros së 15’të në Serie A mes Interit dhe Romës. Fatkeqësisht, ky derbi u mbyll ashtu siç edhe ia filloi, pra me rezultatin më të padëshiruar në futboll, atë të bardhë, 0-0, ...
GazetaBlic | 06-Dec-2019 23:49
Është mbyllur para pak çastesh dueli hapës i xhiros së 15’të në Serie A mes Interit dhe Romës. Fatkeqësisht, ky derbi u mbyll ashtu siç edhe ia filloi, pra me rezultatin më të padëshiruar në futboll, atë të bardhë, 0-0, ...

Interi ndalet nga Roma, Juventusi fërkon duart (VIDEO)
Interi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 0-0 me Romën. Kështu, nëse Juventusi e mposhtë nesër Lazion, do të rimarrë kreun e tabelës në Serie A, që humbi xhiron e kaluar Interi rrezikon ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 23:34
Interi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 0-0 me Romën. Kështu, nëse Juventusi e mposhtë nesër Lazion, do të rimarrë kreun e tabelës në Serie A, që humbi xhiron e kaluar Interi rrezikon ...

Interi e Roma ndahen në paqe, fiton mërzia në “San Siro”
Interi dhe Roma treguan limitet e tyre sonte, në një ndeshje që u mbyll në barazim pa gola. Zikaltrit, kryesues në Serie A, i lanë terren verdhekuqve që në fillim, por kishin mundësinë më të mirë të shënimit me Belgun ...
ABCNews | 06-Dec-2019 22:49
Interi dhe Roma treguan limitet e tyre sonte, në një ndeshje që u mbyll në barazim pa gola. Zikaltrit, kryesues në Serie A, i lanë terren verdhekuqve që në fillim, por kishin mundësinë më të mirë të shënimit me Belgun ...

Inter 0-0 Roma, notat e lojtarëve
Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy raste shumë të mira. Romelu Lukaku në minutën e 7’ dhe Lautaro Martinez në minutën 8’ kishin ...
Lajminet | 06-Dec-2019 23:32
Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy raste shumë të mira. Romelu Lukaku në minutën e 7’ dhe Lautaro Martinez në minutën 8’ kishin ...

Interi dhe Roma ndahen baras, zikaltërit mbesin lider
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy ...
E Dua Sportin | 06-Dec-2019 23:01
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy ...

Shterpësi në Inter-Roma, kryendeshja e javës mbyllet pa gola
Interi dhe Roma sonte duhej të luanin një super ndeshje, si kartolinë për Serinë A, por nuk ndodhi kështu. Ndeshja u mbyll në barazim pa gola. Zikaltrit e nisnin ndeshjen si kryesues në Serie A, por nuk u treguan ...
Politiko | 06-Dec-2019 22:55
Interi dhe Roma sonte duhej të luanin një super ndeshje, si kartolinë për Serinë A, por nuk ndodhi kështu. Ndeshja u mbyll në barazim pa gola. Zikaltrit e nisnin ndeshjen si kryesues në Serie A, por nuk u treguan ...

Interi ndalet nga Roma, Juventusi fërkon duart
Interi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 0-0 me Romën. Kështu, nëse Juventusi e mposhtë nesër Lazion, do të rimarrë kreun e tabelës në Serie A, që humbi xhiron e kaluar Interi rrezikon ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 22:52
Interi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në shtëpi, duke barazuar 0-0 me Romën. Kështu, nëse Juventusi e mposhtë nesër Lazion, do të rimarrë kreun e tabelës në Serie A, që humbi xhiron e kaluar Interi rrezikon ...

Interi dhe Roma ndahen në barazim Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e...
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy ...
Kosova Sot | 06-Dec-2019 22:52
Interi dhe Roma janë ndarë në barazim (0-0) në ndeshjen hapëse të javës së 15-të në Serie A. Ndeshja mes Inerit dhe Romës doli të jetë ashtu sic ishte parashikuar, shumë e fortë. Interit e nisi shumë mirë takimin me dy ...

DIREKT | Rikthehet Serie A: Skena për Inter-Roma, asnjë gol në 45'
Interi dhe Roma përballen mes tyre në ndeshjen hapëse të javës së 15-të të Serie A. Zikaltrit vijnë pas një serie rezultatesh pozitive dhe kërkojnë të mbeten në krye të klasifikimit, ndërkohë që edhe verdhekuqtë i kanë ...
ABCNews | 06-Dec-2019 20:57
Interi dhe Roma përballen mes tyre në ndeshjen hapëse të javës së 15-të të Serie A. Zikaltrit vijnë pas një serie rezultatesh pozitive dhe kërkojnë të mbeten në krye të klasifikimit, ndërkohë që edhe verdhekuqtë i kanë ...

Formacionet zyrtare/ Roma me dy mungesa të mëdha në super sfidën ndaj Interit
Seria A do të hapë javën e 15-të me një duel që premton spektakël mes Interit dhe Romës. Në “San Siro” zikaltërit do të provojnë që të ruajnë kryesimin, teksa trajneri Conte do të luajë me vendosjen e zakonshme 3-5-2. ...
Telegraf | 06-Dec-2019 19:57
Seria A do të hapë javën e 15-të me një duel që premton spektakël mes Interit dhe Romës. Në “San Siro” zikaltërit do të provojnë që të ruajnë kryesimin, teksa trajneri Conte do të luajë me vendosjen e zakonshme 3-5-2. ...

Derbi Italian, Inter-Roma përfundon pa gola
Një ndeshje për të cilën është pritur që të ketë gola dhe po ashtu shumë spektakël mirëpo që nuk doli ashtu. Interi dhe Roma nuk arritën të shënonin në mbrëmjen e sotme. Portieri i Romës ishte ai që pati punë më shumë ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 22:49
Një ndeshje për të cilën është pritur që të ketë gola dhe po ashtu shumë spektakël mirëpo që nuk doli ashtu. Interi dhe Roma nuk arritën të shënonin në mbrëmjen e sotme. Portieri i Romës ishte ai që pati punë më shumë ...

S’ka fitues në derbin Inter – Roma
Ndeshja e zhvilluar në ‘San Siro’, solli shumë emocione, lojë të hapur, raste të krijuara, por jo edhe fitues. Inter kishte më shumë nga loja, por nuk arriti të kalonte asnjëherë Miranten, porterin e Romës që kishte ...
Lajminet | 06-Dec-2019 22:47
Ndeshja e zhvilluar në ‘San Siro’, solli shumë emocione, lojë të hapur, raste të krijuara, por jo edhe fitues. Inter kishte më shumë nga loja, por nuk arriti të kalonte asnjëherë Miranten, porterin e Romës që kishte ...

Shterpë në “Meazza”, derbi i javës së 15’të në Serie A mbyllet në paqe
Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit derbi të javës së 15’të në Serie A, Inter-Roma. Ky 45 minutësh, u mbyll ashtu siç edhe ia filloi, pra 0-0, shkruan GazetaBlic . Interi ishte dukshëm më kërkues, por ...
GazetaBlic | 06-Dec-2019 22:46
Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit derbi të javës së 15’të në Serie A, Inter-Roma. Ky 45 minutësh, u mbyll ashtu siç edhe ia filloi, pra 0-0, shkruan GazetaBlic . Interi ishte dukshëm më kërkues, por ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved