ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 04:28

FOTO/ “I dashur Alesio të përqafoj”. Tjetër surprizë e Ramës për dy djemtë pas takimit me Ronaldon dhe Buffon

FOTO/ “I dashur Alesio të përqafoj”. Tjetër surprizë e Ramës për dy djemtë pas takimit me Ronaldon dhe Buffon
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tr agjedisë në Thumanë. Pasi lanë spitalin, për të rifilluar rrugën e jetës, Rama ka ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 22:40
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tr agjedisë në Thumanë. Pasi lanë spitalin, për të rifilluar rrugën e jetës, Rama ka ...

FOTOT/ “Është pak mbipeshë”. Momenti kur Aureli heq kapelën për të respektuar Ronaldon dhe Buffon
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, fëmijët që ia dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga dritarja, kanë marrë këtë mbrëmje surprizën e jetës. Ata kanë lënë spitalin dhe janë takuar në Itali ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 22:15
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, fëmijët që ia dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga dritarja, kanë marrë këtë mbrëmje surprizën e jetës. Ata kanë lënë spitalin dhe janë takuar në Itali ...

Video/ “Juventusi është besim fetar në Shqipëri dhe ti je Papa”, Rama i thur elozhe Bufonit, portieri: Kam pasur një kuzhinier shqiptar që më…
ITALI Kryeministri i vendit, Edi Rama, njihet nga shqiptarët si tifoz i zjarrtë i skuadrës së Juventus, ndërsa këtë e ka dëshmuar duke mbajtur veshur në publik xhupin me logon e klubit të “Zonjës së Vjetër.”. Shefi i ...
BalkanWeb | 06-Dec-2019 22:01
ITALI Kryeministri i vendit, Edi Rama, njihet nga shqiptarët si tifoz i zjarrtë i skuadrës së Juventus, ndërsa këtë e ka dëshmuar duke mbajtur veshur në publik xhupin me logon e klubit të “Zonjës së Vjetër.”. Shefi i ...

Biseda mes Ramës dhe Buffon: Juventusi është si fe në Shqipëri dhe ti je si Papa
Kryeministri Edi Rama, shquhet për shakatë e tij të shumta dhe një të tillë e tha edhe në takim me Giggi Buffonin dhe Cristiano Ronaldon. Ai ishte i pranishëm në ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 00:19
Kryeministri Edi Rama, shquhet për shakatë e tij të shumta dhe një të tillë e tha edhe në takim me Giggi Buffonin dhe Cristiano Ronaldon. Ai ishte i pranishëm në ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan ...

Të pathënat e videos së Ramës, si u takuan dy fëmijët me Ronaldon dhe Buffon
Kryeministri Edi Rama ka befasuar jo pak mbrëmjen e sotme, kur nga Bratislava ku ndodhej për Presidencën e OSBE, u shfaq në një video me dy fëmijët e tragjedisë së Thumanës Aurelin dhe Alesion duke takuar yjet e ...
ABCNews | 06-Dec-2019 23:16
Kryeministri Edi Rama ka befasuar jo pak mbrëmjen e sotme, kur nga Bratislava ku ndodhej për Presidencën e OSBE, u shfaq në një video me dy fëmijët e tragjedisë së Thumanës Aurelin dhe Alesion duke takuar yjet e ...

VIDEO/ “Juventusi është fe në Shqipëri dhe ti je si Papa”, Rama elozhe Bufonit, portieri: Kam pasur një kuzhinier shqiptar që …
Kryeministri Edi Rama, shquhet për batuatat e tij të shumta. I pranishëm ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan tërmetit në Shqipëri, patën me idhujt e tyre, Kristiano Ronaldo dhe Bufon, Rama nuk ka ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 21:36
Kryeministri Edi Rama, shquhet për batuatat e tij të shumta. I pranishëm ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan tërmetit në Shqipëri, patën me idhujt e tyre, Kristiano Ronaldo dhe Bufon, Rama nuk ka ...

Biseda mes Ramës dhe Buffon: Juventusi është si fe në Shqipëri dhe ti je si Papa
Kryeministri Edi Rama, shquhet për shakatë e tij të shumta dhe një të tillë e tha edhe në takim me Giggi Buffonin dhe Cristiano Ronaldon. Ai ishte i pranishëm në ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan ...
E Dua Sportin | 07-Dec-2019 01:59
Kryeministri Edi Rama, shquhet për shakatë e tij të shumta dhe një të tillë e tha edhe në takim me Giggi Buffonin dhe Cristiano Ronaldon. Ai ishte i pranishëm në ditën e sotme në takimin që dy fëmijët që i mbijetuan ...

Pasi takuan Ronaldon dhe Bufon, Rama tjetër surprizë vogëlushëve që shpëtuan nga tërmeti
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tragjedisë në Thumanë. Rama i ka marrë me vete në Itali, dhe i ka takuar me dy ...
Dritare | 06-Dec-2019 23:49
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tragjedisë në Thumanë. Rama i ka marrë me vete në Itali, dhe i ka takuar me dy ...

Dy fëmijë të mbijetuar nga tërmeti… takohen me CR7 dhe Buffon
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, 10 dhe 7 vjeç, janë dy fëmijë që ia dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga dritarja e shtëpisë në Thumanë. Pasi kanë lënë spitalin ata janë çuar në ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2019 23:37
Aurel Lala dhe Alesio Cakoni, 10 dhe 7 vjeç, janë dy fëmijë që ia dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga dritarja e shtëpisë në Thumanë. Pasi kanë lënë spitalin ata janë çuar në ...

Rama suprizon dy të vegjlit që tërmeti i hodhi nga lartësia: takim me Ronaldo e Buffon
Kryeministri Rama ka suprizuar dy fëmijët e rënë nga katet e larta të pallateve në Thumanë gjatë tërmetit, Alesion dhe Aurelion, duke iu mundësuar atyre një takim me Cristiano Ronaldon dhe Gianluiggi Buffon. Me dy të ...
Tesheshi | 06-Dec-2019 23:19
Kryeministri Rama ka suprizuar dy fëmijët e rënë nga katet e larta të pallateve në Thumanë gjatë tërmetit, Alesion dhe Aurelion, duke iu mundësuar atyre një takim me Cristiano Ronaldon dhe Gianluiggi Buffon. Me dy të ...

Ronaldo e Bufon befasojnë shqiptarët (VIDEO)
Në ata pak persona që mund ta takojnë, bisedojnë e marrin dhurata nga Cristiano Ronaldo, nga sonte bëjnë pjesë edhe dy fëmijë shqiptarë nga Thumana, të cilën pësuan nga tërmeti. Ata udhëtuan në Torino, ku përveç asit ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 23:13
Në ata pak persona që mund ta takojnë, bisedojnë e marrin dhurata nga Cristiano Ronaldo, nga sonte bëjnë pjesë edhe dy fëmijë shqiptarë nga Thumana, të cilën pësuan nga tërmeti. Ata udhëtuan në Torino, ku përveç asit ...

“Juventusi fe në Shqipëri, kurse ti je Papa”: Rama, batuta me Buffon
Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë, nuk i ka kursyer batutat gjatë takimit që Aureli dhe Alesjo patën me Cristiano Ronaldon dhe Gigi Buffon. Me këtë të fundit madje lëshoi disa perla, duke e cilësuar atë si Papën. “Unë ...
ABCNews | 06-Dec-2019 22:03
Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë, nuk i ka kursyer batutat gjatë takimit që Aureli dhe Alesjo patën me Cristiano Ronaldon dhe Gigi Buffon. Me këtë të fundit madje lëshoi disa perla, duke e cilësuar atë si Papën. “Unë ...

Rama-Buffonit: Juventusi është si fe në Shqipëri dhe ti je si Papa!
Gjatë takimit te Ronaldos dhe Buffon me dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit në Shqipëri, kryeministri Rama në fund pati mundësi të bisedonte edhe pak me portierin, teksa i tha se “jam juventin i vjetër”. Portieri bardhezi ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 22:55
Gjatë takimit te Ronaldos dhe Buffon me dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit në Shqipëri, kryeministri Rama në fund pati mundësi të bisedonte edhe pak me portierin, teksa i tha se “jam juventin i vjetër”. Portieri bardhezi ...

Ronaldo dhe Buffon shkrihen së qeshuri me Aurelin që u hodh nga dritarja për t’i shpëtuar tërmetit: Po duket, buçko… (VIDEO)
Postuar: 06/12/2019 - 22:40 Aureli dhe Alesjo janë dy fëmijë që janë hedhur nga pallati i tyre dhe i k anë shpëtuar tërmetit, ku familjarë kanë ndërruar jetë. Kryeministri Rama u ka bërë një surprizë të bukur, ku ...
Sot.Al | 06-Dec-2019 22:43
Postuar: 06/12/2019 - 22:40 Aureli dhe Alesjo janë dy fëmijë që janë hedhur nga pallati i tyre dhe i k anë shpëtuar tërmetit, ku familjarë kanë ndërruar jetë. Kryeministri Rama u ka bërë një surprizë të bukur, ku ...

Kam idhull Ronaldo-n. Rama surprizon dy fëmijët e vegjël që i shpëtuan tërmetit tragjik
Shefi i qeverise ka marre me vete dy femijet Aurelin dhe Alesjon ne Itali, ku me pas kane realizuar nje takim me dy futbollistet si Cristiano Ronaldo dhe ish-gardianin e Kombetares se Italise, Gianluigi Buffon. Dy ...
ikub.al | 06-Dec-2019 21:03
Shefi i qeverise ka marre me vete dy femijet Aurelin dhe Alesjon ne Itali, ku me pas kane realizuar nje takim me dy futbollistet si Cristiano Ronaldo dhe ish-gardianin e Kombetares se Italise, Gianluigi Buffon. Dy ...

Surprizohen nga Ronaldo dhe Buffon dy fëmijët shqiptarë që shpëtuan nga tërmeti (VIDEO)
Yjet botërore të futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianni Luigi Buffon, kanë takuar dy fëmijët që shpëtuan nga tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor. Të dy kishin shpëtuar pasi ishin hedhur nga ballkoni i ndërtesës ...
Ina-Online | 06-Dec-2019 22:40
Yjet botërore të futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Gianni Luigi Buffon, kanë takuar dy fëmijët që shpëtuan nga tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor. Të dy kishin shpëtuar pasi ishin hedhur nga ballkoni i ndërtesës ...

Rama bën shaka me Buffonin: “Juventusi është fe në Shqipëri, ti je Papa”
Gjatë takimit te Ronaldos dhe Buffon me dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit në Shqipëri, kryeministri Rama në fund pati mundësi të bisedonte edhe pak me portierin, teksa i tha se “jam juventin i vjetër”. Portieri bardhezi ...
InFokusi | 06-Dec-2019 22:37
Gjatë takimit te Ronaldos dhe Buffon me dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit në Shqipëri, kryeministri Rama në fund pati mundësi të bisedonte edhe pak me portierin, teksa i tha se “jam juventin i vjetër”. Portieri bardhezi ...

Rama bën shaka me Buffonin: “Juventusi është fe në Shqipëri, ti je Papa”
Gjatë takimit te Ronaldos dhe Buffon me dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit në Shqipëri, kryeministri Rama në fund pati mundësi të bisedonte edhe pak me portierin, teksa i tha se “jam juventin i vjetër”. Portieri bardhezi ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 22:31
Gjatë takimit te Ronaldos dhe Buffon me dy fëmijët që i shpëtuan tërmetit në Shqipëri, kryeministri Rama në fund pati mundësi të bisedonte edhe pak me portierin, teksa i tha se “jam juventin i vjetër”. Portieri bardhezi ...

I mbijetuan tërmetit, Aurelio dhe Alesjo takojnë Ronaldon dhe Buffon
Tërmeti i 26 nëntorit ishte një tragjedi e rëndë për shumë familje në Shqipëri, por Aurelio dhe Alesjo, arritën që duke u hedhur nga ndërtesa të shpëtonin jetën e tyre. Kryeministri Edi Rama pak minuta më parë ka ...
Telegraf | 06-Dec-2019 21:18
Tërmeti i 26 nëntorit ishte një tragjedi e rëndë për shumë familje në Shqipëri, por Aurelio dhe Alesjo, arritën që duke u hedhur nga ndërtesa të shpëtonin jetën e tyre. Kryeministri Edi Rama pak minuta më parë ka ...

“Juventusi fe në Shqipëri, kurse ti je Papa”,Rama shkëmben batuta të forta me Buffon pas takimit që Aureli dhe Alesjo patën me yjet e “zonjës së vjetër”
Postuar: 06/12/2019 - 22:15 Kryeministri Rama nuk i ka kursyer batutat gjatë takimit që Aureli dhe Alesjo patën me Cristiano Ronaldon dhe Gigi Buffon. Me këtë të fundit madje lëshoi disa perla, duke e cilësuar atë si ...
Sot.Al | 06-Dec-2019 22:18
Postuar: 06/12/2019 - 22:15 Kryeministri Rama nuk i ka kursyer batutat gjatë takimit që Aureli dhe Alesjo patën me Cristiano Ronaldon dhe Gigi Buffon. Me këtë të fundit madje lëshoi disa perla, duke e cilësuar atë si ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved