ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:49

Cakaj takon zyrtarin e lartë të BE: Me rëndësi liberalizimi i menjëhershëm i vizave me Republikën e Kosovës

Cakaj takon zyrtarin e lartë të BE: Me rëndësi liberalizimi i menjëhershëm i vizave me Republikën e Kosovës
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...
BalkanWeb | 06-Dec-2019 19:34
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...

Arroganca/ Shqipëria merr Presidencën e OSBE-së me Edi Ramën këmbëpërpjetë
Shqipëria ka marrë Presidencën e OSBE-së mes shumë dyshimesh dhe pikëpyetjesh, por ky zhvillim i mirëpritur politik është përkthyer në arrogancë nga kryeministri Edi Rama Kryetari i qeverisë së Shqipërisë së vogël ia ...
Telegraf | 06-Dec-2019 23:43
Shqipëria ka marrë Presidencën e OSBE-së mes shumë dyshimesh dhe pikëpyetjesh, por ky zhvillim i mirëpritur politik është përkthyer në arrogancë nga kryeministri Edi Rama Kryetari i qeverisë së Shqipërisë së vogël ia ...

Cakaj – Borrell: Rëndësi liberalizimi i menjëhershëm i vizave me Kosovën
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...
VizionPlus | 06-Dec-2019 20:51
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...

“Moment historik”, Rama: Shqipëria i vetmi vend Europian që refuzoi OSBE-në, sot merr drejtimin e saj për herë të parë
Shqipëria mori sot Kryesinë e OSBE-së për vitin 2020, në Ministerialin e OSBE-së në Bratislavë. Në fjalën e tij, kryeministri Edi Rama e konsideroi një moment historik dhe inspirues për vendin. Në fjalën e tij, ...
BalkanWeb | 06-Dec-2019 14:55
Shqipëria mori sot Kryesinë e OSBE-së për vitin 2020, në Ministerialin e OSBE-së në Bratislavë. Në fjalën e tij, kryeministri Edi Rama e konsideroi një moment historik dhe inspirues për vendin. Në fjalën e tij, ...

Shqipëria merr Presidencën e OSBE-së, Rama: Hap historik
Shqipëria mori sot zyrtarisht Kryesimin e Presidencës së OSBE-së për vitin 2020. Në Bratislavë së bashku me kryeministrin Edi Rama ishte dhe ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj. Rama u shpreh se është një ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 20:33
Shqipëria mori sot zyrtarisht Kryesimin e Presidencës së OSBE-së për vitin 2020. Në Bratislavë së bashku me kryeministrin Edi Rama ishte dhe ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj. Rama u shpreh se është një ...

“Moment historik”, Rama: Nder dhe përgjegjësi e madhe marrja e kryesisë së OSBE për vitin 2020
Shqipëria mori sot Kryesinë e OSBE-së për vitin 2020, në Ministerialin e OSBE-së në Bratislavë. Në fjalën e tij, kryeministri Edi Rama e konsideroi një moment historik dhe inspirues për vendin. “Ne kemi marrë vendim ...
BalkanWeb | 06-Dec-2019 14:27
Shqipëria mori sot Kryesinë e OSBE-së për vitin 2020, në Ministerialin e OSBE-së në Bratislavë. Në fjalën e tij, kryeministri Edi Rama e konsideroi një moment historik dhe inspirues për vendin. “Ne kemi marrë vendim ...

VIDEO/ Gafa e Gent Cakajt: Pret t’i hapë derën e makinës një grua e moshuar
Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka bërë një tjetër gjest që ka shkaktuar mjaft reagime online. Ministri 30-vjeçar ndodhej në ministerialin e Bratislavës ku Shqipëria mori kryesimin e OSBE-së. Përpara se të hyjë ...
Lapsi | 06-Dec-2019 22:25
Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka bërë një tjetër gjest që ka shkaktuar mjaft reagime online. Ministri 30-vjeçar ndodhej në ministerialin e Bratislavës ku Shqipëria mori kryesimin e OSBE-së. Përpara se të hyjë ...

Shqipëria merr zyrtarisht kryesimin e Presidencës së OSBE
mapo.al Shqipëria mori sot zyrtarisht Kryesimin e Presidencës së OSBE-së për vitin 2020. Në Bratislavë së bashku me kryeministrin Edi Rama ishte dhe ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj. Rama u shpreh se është një ...
Mapo | 06-Dec-2019 14:34
mapo.al Shqipëria mori sot zyrtarisht Kryesimin e Presidencës së OSBE-së për vitin 2020. Në Bratislavë së bashku me kryeministrin Edi Rama ishte dhe ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj. Rama u shpreh se është një ...

Cakaj-Borrell: E rëndësishme liberalizimi i menjëhershëm i vizave për Kosovën
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...
Telegrafi | 06-Dec-2019 19:18
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...

Shqipëria merr drejtimin e OSBE-së, Rama: Hap historik, inspirim për të ecur përpara
Shqipëria mori sot presidencën e OSBE për vitin 2020, ndërsa kryeministri Edi Rama e cilësoi këtë një hap historik dhe inspirimi për vendin. Gjatë fjalës së tij para ministrave të jashtëm të shteteve anëtare të OSBE që ...
GazetaTema | 06-Dec-2019 14:19
Shqipëria mori sot presidencën e OSBE për vitin 2020, ndërsa kryeministri Edi Rama e cilësoi këtë një hap historik dhe inspirimi për vendin. Gjatë fjalës së tij para ministrave të jashtëm të shteteve anëtare të OSBE që ...

Pamjet, Gent Cakaj pret që t’i hapi derën e makinës gruaja në moshë (VIDEO)
Shumë shpesh kemi parë në media që kur një zyrtar i lartë del nga makina, përgjithësisht një ‘bodyguard’ nxiton t’i hapë derën… por sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka thyer një ‘rekord të ri’. Pamjet që do ...
TetovaSot | 06-Dec-2019 21:43
Shumë shpesh kemi parë në media që kur një zyrtar i lartë del nga makina, përgjithësisht një ‘bodyguard’ nxiton t’i hapë derën… por sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka thyer një ‘rekord të ri’. Pamjet që do ...

Pamjet, Gent Cakaj pret që t’i hapi derën e makinës gruaja në moshë
Shumë shpesh kemi parë në media që kur një zyrtar i lartë del nga makina, përgjithësisht një ‘bodyguard’ nxiton t’i hapë derën… por sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka thyer një ‘rekord të ri’. Pamjet që do ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 21:33
Shumë shpesh kemi parë në media që kur një zyrtar i lartë del nga makina, përgjithësisht një ‘bodyguard’ nxiton t’i hapë derën… por sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka thyer një ‘rekord të ri’. Pamjet që do ...

Cakaj – Borrell: Rëndësi liberalizimi i menjëhershëm i vizave me Kosovën
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...
Medial | 06-Dec-2019 20:55
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...

Rama: Marrja e Presidencës hap i jashtëzakonshëm, fokus kryesor rritja kredibilitetit të vendit
Kryeministri Edi Rama nga Bratislava gjatë fjalës së tij pas marrejs së presidencës së OSBE-së nga Shqipëria për vitin 2020, ka deklaruar se ky është një moment historik dhe inspirimi për vendit. Shefi i qevrisë në ...
VizionPlus | 06-Dec-2019 14:08
Kryeministri Edi Rama nga Bratislava gjatë fjalës së tij pas marrejs së presidencës së OSBE-së nga Shqipëria për vitin 2020, ka deklaruar se ky është një moment historik dhe inspirimi për vendit. Shefi i qevrisë në ...

Cakaj takon Borellin: Liberalizimi i vizave për Kosovën duhet të ndodhë
Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj ka bërë të ditur se është takuar me Përfaqësuesin e Lartë për Politikë të Jashtme të BE-së, Joseph Borell. Cakaj ka shkruar në facebook se në takim është diskutuar për ...
Klan Kosova | 06-Dec-2019 20:27
Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj ka bërë të ditur se është takuar me Përfaqësuesin e Lartë për Politikë të Jashtme të BE-së, Joseph Borell. Cakaj ka shkruar në facebook se në takim është diskutuar për ...

“Ka rëndësi të jashtëzakonshme që të bëhet një orë e më parë!”, ministri i Jashtëm tregon detajet nga takimi me zyrtarin e lartë të BE
Postuar: 06/12/2019 - 19:59 Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në ...
Sot.Al | 06-Dec-2019 20:00
Postuar: 06/12/2019 - 19:59 Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në ...

Cakaj takon Borellin: Liberalizimi i vizave për Kosovën duhet të ndodhë
Cakaj gjithashtu ka bërë të ditur se në takim është diskutuar për rëndësinë e vazhdimit të procesit të zgjërimit të BE-së dhe hapjen e negociatave, shkruan . Gjithashtu, në këtë takim është diskutuar edhe për ...
Lajminet | 06-Dec-2019 19:55
Cakaj gjithashtu ka bërë të ditur se në takim është diskutuar për rëndësinë e vazhdimit të procesit të zgjërimit të BE-së dhe hapjen e negociatave, shkruan . Gjithashtu, në këtë takim është diskutuar edhe për ...

Shqipëria e merr kryesimin me OSBE-në
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, ndodhet në Bratislavë ku zhvillohet dita e dytë e takimit të Ministrave të Jashtëm të OSBE-së. Këtij takimi Ministror sot i është bashkuar edhe Kryeministri ...
Flaka | 06-Dec-2019 19:45
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, ndodhet në Bratislavë ku zhvillohet dita e dytë e takimit të Ministrave të Jashtëm të OSBE-së. Këtij takimi Ministror sot i është bashkuar edhe Kryeministri ...

Shqipëria merr kryesimin e OSBE, Pollo ka një pyetje për qeverinë mbi legjislacionin e mediave
Ish-deputeti i PD, Genc Pollo ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me kryesimin e OSBE nga Shqipëria. “Do të ishte me interes të dihet se çfarë ju thotë qeveria në lidhje me legjislacionin mashtrues ...
BalkanWeb | 06-Dec-2019 11:59
Ish-deputeti i PD, Genc Pollo ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me kryesimin e OSBE nga Shqipëria. “Do të ishte me interes të dihet se çfarë ju thotë qeveria në lidhje me legjislacionin mashtrues ...

Cakaj takon zyrtarin e lartë të BE: Me rëndësi liberalizimi i menjëhershëm i vizave me Republikën e Kosovës
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...
Medial | 06-Dec-2019 19:42
Gjatë qëndrimit në Bratislavë Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me Përfaqësuesin e lartë për politikën e jashtme të BE-së, Josep Borrell. Në takim, diskutimet u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved