ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 15:00

“Një gomisteri private solli krik”, Ralf Gjoni me tone të ashpra: Isha vetë në Durrës, punonjësit ishin pa doreza e pa maska

“Një gomisteri private solli krik”, Ralf Gjoni me tone të ashpra: Isha vetë në Durrës, punonjësit ishin pa doreza e pa maska
Me tone të ashpra ka folur në seancë plenare deputeti i opozitës Ralf Gjoni. Ai tha se vetë personalisht ka qenë në 7 të mëngjesit qenë në Durrës në pallatin ku ndërroi jete Diena Meçaj me vajzën dhë nënën e saj. “Atë ...
BalkanWeb | 05-Dec-2019 15:08
Me tone të ashpra ka folur në seancë plenare deputeti i opozitës Ralf Gjoni. Ai tha se vetë personalisht ka qenë në 7 të mëngjesit qenë në Durrës në pallatin ku ndërroi jete Diena Meçaj me vajzën dhë nënën e saj. “Atë ...

Hidhet shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi
Në Kryesinë e Kuvendit ka nisur hedhja e shortit për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi.
Top Channel | 07-Dec-2017 10:52
Në Kryesinë e Kuvendit ka nisur hedhja e shortit për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi.

Hidhet shorti për zgjedhjen e anëtarëve të rinj në KED
Po mbahet live nga Presidenca shorti për zgjedhjen e anëtarëve të rinj në Këshillin e Emërimeve në Drejtësi.
Top Channel | 05-Dec-2019 12:42
Po mbahet live nga Presidenca shorti për zgjedhjen e anëtarëve të rinj në Këshillin e Emërimeve në Drejtësi.

VIDEO: Hidhet shorti për KED-në e re, Ardian Dvorani sërish kryetar
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...
GazetaTema | 05-Dec-2019 12:52
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...

Shorti për anëtarët e KED, reagon Presidenti Meta: Tepër transparent
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas shortit të hedhur në Presidencë, ku përzgjodhën anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta e ka cilësuar shortin tepër transparent. Sipas ...
Telegraf | 05-Dec-2019 14:22
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas shortit të hedhur në Presidencë, ku përzgjodhën anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta e ka cilësuar shortin tepër transparent. Sipas ...

Shorti për anëtarët e KED, Meta: Tani, e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht transparente
Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me shortin e hedhur pak më parë për anëtarët e KED. “Pas një shorti tepër TRANSPARENT, tani më e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht ...
Telegraf | 05-Dec-2019 13:56
Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me shortin e hedhur pak më parë për anëtarët e KED. “Pas një shorti tepër TRANSPARENT, tani më e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht ...

Presidenca hedh shortin për KED-në, Ardian Dvorani sërish kryetar
Presidenca këtë të enjte ka hedhë shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të ...
VizionPlus | 05-Dec-2019 13:15
Presidenca këtë të enjte ka hedhë shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të ...

Zgjidhen anëtarët e rinj të Këshillit të Emerimeve në Drejtësi
Në ambientet e Presidencës janë duke u zgjedhur anëtarët e rinj të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Këshilltari ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta, Bledar Dervishi tha se janë hequr nga lista ...
Telegraf | 05-Dec-2019 12:49
Në ambientet e Presidencës janë duke u zgjedhur anëtarët e rinj të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Këshilltari ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta, Bledar Dervishi tha se janë hequr nga lista ...

Meta hedh shortin për KED, “armiku” i tij sërish në krye të këtij institucioni
Presidenti Meta po hedh ne keto momente shortin per keshillin e emerimeve ne drejtesi. Këshilli i emërimeve në drejtësi përbëhet nga 9 anëtarë të përzgjedhur, nga radhët e gjyqtarëve dhe prokurorëve, ndaj të cilëve nuk ...
VizionPlus | 05-Dec-2019 11:37
Presidenti Meta po hedh ne keto momente shortin per keshillin e emerimeve ne drejtesi. Këshilli i emërimeve në drejtësi përbëhet nga 9 anëtarë të përzgjedhur, nga radhët e gjyqtarëve dhe prokurorëve, ndaj të cilëve nuk ...

Hidhet në Presidencë shorti për KED-në e re/ Dvorani sërish kryetar, reagon dhe Meta
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...
Lapsi | 05-Dec-2019 13:56
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...

Shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, Tedi Blushi: Hidhet sot në mesditë në Presidencë!
Do të hidhet sot në mesditë në Presidencë shorti për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Lajmi është bërë me dije përmes një njoftimi nga zëdhënësi i Presidentit të Republikës Tedi Blushi. ...
Telegraf | 05-Dec-2019 10:34
Do të hidhet sot në mesditë në Presidencë shorti për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Lajmi është bërë me dije përmes një njoftimi nga zëdhënësi i Presidentit të Republikës Tedi Blushi. ...

LISTA / Zgjidhen 9 anëtarët e rinj të KED
Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short janë përzgjedhur 9 anëtarët e rinj dhe 5 anëtarë zëvendësues për në KED, me mandat 1 vjeçar. ...
ABCNews | 05-Dec-2019 13:25
Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short janë përzgjedhur 9 anëtarët e rinj dhe 5 anëtarë zëvendësues për në KED, me mandat 1 vjeçar. ...

Rama paralajmëron ndryshimin e madh, tregon se ku do të zhvendosen rrënojat e godinave të shkatërruara nga tërmeti: Do mbyllim fushën e kancerit në...
Postuar: 05/12/2019 - 15:13 Kryeministri Edi Rama në foltoren e Kuvendit, ku po diskutohet pr/buxheti i vitit 2020 tha se rrënojat e pallateve dhe godinave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit do të përdoren për të ...
Sot.Al | 05-Dec-2019 15:14
Postuar: 05/12/2019 - 15:13 Kryeministri Edi Rama në foltoren e Kuvendit, ku po diskutohet pr/buxheti i vitit 2020 tha se rrënojat e pallateve dhe godinave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit do të përdoren për të ...

Presidenti Meta perzgjedh me short nente anetaret e Keshillit te Emerimeve ne Drejtesi per vitin 2020
Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short janë përzgjedhur 9 anëtarët e rinj dhe 5 anëtarë zëvendësues për në KED, me mandat 1 vjeçar. Nga ...
Lajmi i Fundit | 05-Dec-2019 15:07
Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short janë përzgjedhur 9 anëtarët e rinj dhe 5 anëtarë zëvendësues për në KED, me mandat 1 vjeçar. Nga ...

Zgjidhen me short në Presidencë anëtarët e rinj të KED
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi për vitin 2020 do të drejtohet sërish nga Ardian Dvorani, ndërsa pritet plotësimi i ...
Reporter | 05-Dec-2019 15:01
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi për vitin 2020 do të drejtohet sërish nga Ardian Dvorani, ndërsa pritet plotësimi i ...

Atentati misterioz ndaj dy vëllezërve në Tepelenë, gjendet makina e autorëve (Detaje të reja)
Postuar: 05/12/2019 - 14:51 Mbrëmjen e djeshme Tepelena u trondit nga një atentat ndaj dy vëllezërve Artan dhe Artur Bresha. Ndërkohë sot detaje të reja kanë dalë në dritë. Mësohet se është gjetur e hedhur në greminë ...
Sot.Al | 05-Dec-2019 14:54
Postuar: 05/12/2019 - 14:51 Mbrëmjen e djeshme Tepelena u trondit nga një atentat ndaj dy vëllezërve Artan dhe Artur Bresha. Ndërkohë sot detaje të reja kanë dalë në dritë. Mësohet se është gjetur e hedhur në greminë ...

Fondet e Gjendjes së Jashtëzakonshme/ Denaj urdhër të prerë Degës së Thesarit: Brenda 15 dhjetorit të paguhen të gjitha faturat, asnjë procedurë prokurimesh me... (Zbardhet udhëzimi)
Postuar: 05/12/2019 - 14:46 Në udhëzimin e ri të Ministrisë së Financave, kërkohet që të gjitha njësitë e qeverisjes vendore të paguajnë detyrimet brenda datës 15 dhjetor, në kushtet e Gjendjes së Jashëzakonshme. ...
Sot.Al | 05-Dec-2019 14:48
Postuar: 05/12/2019 - 14:46 Në udhëzimin e ri të Ministrisë së Financave, kërkohet që të gjitha njësitë e qeverisjes vendore të paguajnë detyrimet brenda datës 15 dhjetor, në kushtet e Gjendjes së Jashëzakonshme. ...

Vogëlushi nuk ia ndante sytë, kryeministri Rama bën gjestin epik ndaj tij, por ajo që i thotë i shkrin të gjithë së qeshuri: Inshallah nuk bëhesh analist (VIDEO)
Postuar: 05/12/2019 - 14:37 Kryeministri Edi Rama së bashku me komisionerin e BE Janez Lenarcic, ishin sot në Vorë ku inspektuan nga afër dëmtimet e shkaktuara nga tërmeti i datës 26 nëntor. Mirëpo teksa Rama po fliste ...
Sot.Al | 05-Dec-2019 14:40
Postuar: 05/12/2019 - 14:37 Kryeministri Edi Rama së bashku me komisionerin e BE Janez Lenarcic, ishin sot në Vorë ku inspektuan nga afër dëmtimet e shkaktuara nga tërmeti i datës 26 nëntor. Mirëpo teksa Rama po fliste ...

“Pse nuk u ftua Rama në mbledhjen e Trump?”, Genc Pollo kap detajin e papritur dhe ngre pyetjet e rëndësishme për kryeministrin: A ka gënjyer qeveria me shifrat?
Postuar: 05/12/2019 - 14:25 Ish-deputeti i PD, Genc Pollo e ka vënë para përgjegjësisë kryeministrin Edi Rama me një pyetje të rëndësishme që ka ngritur. Nëpërmjet një postimi në Twitter, Pollo ka reaguar lidhur me ...
Sot.Al | 05-Dec-2019 14:28
Postuar: 05/12/2019 - 14:25 Ish-deputeti i PD, Genc Pollo e ka vënë para përgjegjësisë kryeministrin Edi Rama me një pyetje të rëndësishme që ka ngritur. Nëpërmjet një postimi në Twitter, Pollo ka reaguar lidhur me ...

E FUNDIT/ Zgjidhen anëtarët e rinj në KED
Presidenti Ilir Meta hedh shortin për zgjedhjen e anëtarëve të këshillit të emërimeve në drejtësi. Për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi kanë kandiduar katër kandidatë nga radhët e Gjykatës Kushtetuese: -Vitore Tusha ...
ABCNews | 05-Dec-2019 12:28
Presidenti Ilir Meta hedh shortin për zgjedhjen e anëtarëve të këshillit të emërimeve në drejtësi. Për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi kanë kandiduar katër kandidatë nga radhët e Gjykatës Kushtetuese: -Vitore Tusha ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved