ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:59

Ndihmoi familjet e prekura nga tërmeti, Bebe Rexha jep lajmin e papritur

Ndihmoi familjet e prekura nga tërmeti, Bebe Rexha jep lajmin e papritur
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha së fundmi vizitoi Shqipërinë pas tërmetit tragjik që preku vendin tonë të martën e 26 nëntorit. Ajo gjatë kohës që vizitoi fshatin Bubq tregoi se do të ndihmojë ...
Telegraf | 05-Dec-2019 14:28
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha së fundmi vizitoi Shqipërinë pas tërmetit tragjik që preku vendin tonë të martën e 26 nëntorit. Ajo gjatë kohës që vizitoi fshatin Bubq tregoi se do të ndihmojë ...

Materazzi i përgjigjet me ironi Ibrahimovicit: Faleminderit, pa ty nuk do ta fitonim Ligën e Kampionëve
Legjenda e Interit, Marco Materazzi iu përgjigj me ironi tregimit të Zlatan Ibrahimovicit, duke falënderuar suedezin, pasi “pa ju nuk do të kishim fituar kurrë!”. Ibrahimovic ka dhënë një intervistë për GQ duke treguar ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 15:30
Legjenda e Interit, Marco Materazzi iu përgjigj me ironi tregimit të Zlatan Ibrahimovicit, duke falënderuar suedezin, pasi “pa ju nuk do të kishim fituar kurrë!”. Ibrahimovic ka dhënë një intervistë për GQ duke treguar ...

“Të ringriheni më të fortë e të bukur”, Bruno Vespa e Vittorio Sgarbi solidarizohen me shqiptarët
Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjen e 4 nëntorit në emisionin e Bruno Vespës “Porta a Porta” në përpjekje edhe për të siguruar më shumë kontribute për vendin pas katastrofës që la pas tërmeti i 26 nëntorit. ...
GazetaTema | 04-Dec-2019 21:34
Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjen e 4 nëntorit në emisionin e Bruno Vespës “Porta a Porta” në përpjekje edhe për të siguruar më shumë kontribute për vendin pas katastrofës që la pas tërmeti i 26 nëntorit. ...

Gjiko dhe Elita sjellin videon e veçantë familjare për festat e fundvitit
Tanimë jemi në prag të festave të fundvitit dhe duket se shumë prej yjeve janë përgatitur për këtë kohë të mrekullueshme, njëherësh më e pëlqyer për shumë kë nga ne. Derisa të famshmit po bëhen gati që të realizojnë ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 15:05
Tanimë jemi në prag të festave të fundvitit dhe duket se shumë prej yjeve janë përgatitur për këtë kohë të mrekullueshme, njëherësh më e pëlqyer për shumë kë nga ne. Derisa të famshmit po bëhen gati që të realizojnë ...

Eliza Dushku bashkohet me studentët shqiptarë të Harvardit për të ndihmuar Shqipërinë
Personazhet shqiptarë me famë botërore kanë dhënë kontributin e tyre në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti. Së fundmi është sensibilizuar për këtë ngjarje edhe Eliza Dushku, e cila do të ofrojë ndihmën e saj së ...
Telegraf | 05-Dec-2019 10:15
Personazhet shqiptarë me famë botërore kanë dhënë kontributin e tyre në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti. Së fundmi është sensibilizuar për këtë ngjarje edhe Eliza Dushku, e cila do të ofrojë ndihmën e saj së ...

Capital T vjen me albumin e katërt në vitin 2020
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Trim Ademi i njohur me emrin artistik, Capital T, shënoi një vit mjaft të suksesshëm. Por, duket se i njëjti mezi po pret për vitin e ardhshëm, pasi njoftoi se është duke ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 14:25
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Trim Ademi i njohur me emrin artistik, Capital T, shënoi një vit mjaft të suksesshëm. Por, duket se i njëjti mezi po pret për vitin e ardhshëm, pasi njoftoi se është duke ...

Ky është zëvendësuesi i Renato Mekollit në Hell’s Kitchen
Vetëm pak orë më parë skenaristja e emisionit Hell’s Kitchen bëri me dije se shefi i kuzhinës Reanto Mekolli do të largohej në mes të sezonit nga ky edicion. Gjithashtu ajo bëri me dije dhe emrin e një shefi tjetër ...
Lapsi | 05-Dec-2019 15:14
Vetëm pak orë më parë skenaristja e emisionit Hell’s Kitchen bëri me dije se shefi i kuzhinës Reanto Mekolli do të largohej në mes të sezonit nga ky edicion. Gjithashtu ajo bëri me dije dhe emrin e një shefi tjetër ...

Rina Balaj në lidhje me reperin Sin Boy?
Ajo është rikthyer në rrjetet sociale pas një kohe dhe duket se ka vendosur të mos fshehë më asgjë për publikun. Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila me rikthimin e saj po vazhdon të jetë në qendër të ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 11:04
Ajo është rikthyer në rrjetet sociale pas një kohe dhe duket se ka vendosur të mos fshehë më asgjë për publikun. Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila me rikthimin e saj po vazhdon të jetë në qendër të ...

Bebe Rexha pas vizitës në Shqipëri: Jam e impresionuar nga mirësjellja e njerëzve (Foto)
TIRANE Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha qëndroi dy ditë në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Këngëtarja me origjinë shqiptare vizitoi ...
BalkanWeb | 04-Dec-2019 17:29
TIRANE Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha qëndroi dy ditë në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Këngëtarja me origjinë shqiptare vizitoi ...

Bebe Rexha një tjetër lajm të mirë për shqiptarët
Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi Shqipërinë. Ajo u nis drejt vendit tonë dhe përzgjodhi dy familje për t’i rindërtuar shtëpitë pas tërmetit. Bebe pa nga afër ...
Lapsi | 05-Dec-2019 12:52
Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi Shqipërinë. Ajo u nis drejt vendit tonë dhe përzgjodhi dy familje për t’i rindërtuar shtëpitë pas tërmetit. Bebe pa nga afër ...

Vizita/ Bebe Rexha: E impresionuar nga mirësjellja e shqiptarëve
mapo.al Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha qëndroi dy ditë në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Këngëtarja me origjinë shqiptare vizitoi ...
Mapo | 04-Dec-2019 17:52
mapo.al Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha qëndroi dy ditë në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Këngëtarja me origjinë shqiptare vizitoi ...

Alban Skënderaj publikon një fotografi përkrah Miriamit: Është koha të duhemi
Çifti së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë. Fjala është për kantautorin e njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe parteren e tij, Miriam Cani, ndërsa në qershor të këtij viti në koncertin e artistit në ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 08:24
Çifti së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë. Fjala është për kantautorin e njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe parteren e tij, Miriam Cani, ndërsa në qershor të këtij viti në koncertin e artistit në ...

Pas Adidas me Prad-ën/ Dior bashkëpunon me Air Jordan, për një koleksion të ri!
Mesa duket trendi më i fundit, nga shtëpitë më të mëdha të modës në botë, është bashkëpunimi midis stilit chic dhe atij sportiv. 10 ditë më parë një koleksion të mrekullueshëm, për vitin 2020, e sollën Adidas dhe Prada, ...
Bordo | 05-Dec-2019 16:09
Mesa duket trendi më i fundit, nga shtëpitë më të mëdha të modës në botë, është bashkëpunimi midis stilit chic dhe atij sportiv. 10 ditë më parë një koleksion të mrekullueshëm, për vitin 2020, e sollën Adidas dhe Prada, ...

Morena merr përsipër rindërtimin e shtëpisë për një familje në Shqipëri
Morena Taraku po qëndron në Shqipëri, ku po kujdeset që t’iu ndihmojë familjeve të prekura nga tërmeti, shkruan . Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka bërë të ditur se merr përsipër rindërtimin e shtëpisë për ...
Lajminet | 05-Dec-2019 16:07
Morena Taraku po qëndron në Shqipëri, ku po kujdeset që t’iu ndihmojë familjeve të prekura nga tërmeti, shkruan . Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka bërë të ditur se merr përsipër rindërtimin e shtëpisë për ...

Morena Taraku vazhdon të qëndrojë në Shqipëri, premton se do t’ia rindërtojë shtëpinë një familjeje të prekur nga tërmeti
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ditë më parë erdhi enkas nga Turqia në Shqipëri, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet e fundit që goditën vendin. Ajo ditën e martë së bashku me ...
Telegrafi | 04-Dec-2019 23:25
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ditë më parë erdhi enkas nga Turqia në Shqipëri, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet e fundit që goditën vendin. Ajo ditën e martë së bashku me ...

Gashi i gatshëm për sonte, pritet ta ndezë atmosferën në Kopenhagë
Në kuadër të turneut që është duke e mbajtur, reperi Gashi sonte pritet të performojë në kryeqytetin danez, Kopenhagë. Reperi me origjinë shqiptare, është mjaft i pëlqyer me këngët e tij, në të gjithë botën. Ai përmes ...
Indeks Online | 05-Dec-2019 15:57
Në kuadër të turneut që është duke e mbajtur, reperi Gashi sonte pritet të performojë në kryeqytetin danez, Kopenhagë. Reperi me origjinë shqiptare, është mjaft i pëlqyer me këngët e tij, në të gjithë botën. Ai përmes ...

Elita dhe Gjiko shpërndajnë një video familjare në prag të festave të fundvitit
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshorten, dhe djalin e tyre, Zërin. Pasi që jemi në prag të festave të fundvitit, Elita Rudi, e ka ndarë me ndjekësit një video të ...
Arbresh | 05-Dec-2019 15:54
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshorten, dhe djalin e tyre, Zërin. Pasi që jemi në prag të festave të fundvitit, Elita Rudi, e ka ndarë me ndjekësit një video të ...

Elita dhe Gjiko shpërndajnë një video familjare në prag të festave të fundvitit
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshorten, dhe djalin e tyre, Zërin. Pasi që jemi në prag të festave të fundvitit, Elita Rudi, e ka ndarë me ndjekësit një video të ...
Arbresh | 05-Dec-2019 15:48
Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me bashkëshorten, dhe djalin e tyre, Zërin. Pasi që jemi në prag të festave të fundvitit, Elita Rudi, e ka ndarë me ndjekësit një video të ...

Luana pozon e veshur me tesha kombëtare: Zot i kam sytë e lutjet nga ti, bekoje Shqipërinë e shqiptarët
Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat dhe fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo sekuenca nga emisioni i saj ...
Telegrafi | 04-Dec-2019 22:42
Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat dhe fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo sekuenca nga emisioni i saj ...

VIDEO/ Kjo është kartolina e parë e festave për Gjikon, Elitën dhe Zërin e vogël
Festat po vijën e bashkë me to edhe kartolinat e urimit në formë fotosh e videosh nga personazhet VIP. Të radhës që na ngrohën zemrën me disa imazhe të ëmbla të përmbledhur anë pak minuta video janë prezantuesja Elita ...
Bordo | 05-Dec-2019 15:39
Festat po vijën e bashkë me to edhe kartolinat e urimit në formë fotosh e videosh nga personazhet VIP. Të radhës që na ngrohën zemrën me disa imazhe të ëmbla të përmbledhur anë pak minuta video janë prezantuesja Elita ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved