ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 17:56

Materazzi i përgjigjet me ironi Ibrahimovicit: Faleminderit, pa ty nuk do ta fitonim Ligën e Kampionëve

Materazzi i përgjigjet me ironi Ibrahimovicit: Faleminderit, pa ty nuk do ta fitonim Ligën e Kampionëve
Legjenda e Interit, Marco Materazzi iu përgjigj me ironi tregimit të Zlatan Ibrahimovicit, duke falënderuar suedezin, pasi “pa ju nuk do të kishim fituar kurrë!”. Ibrahimovic ka dhënë një intervistë për GQ duke treguar ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 15:30
Legjenda e Interit, Marco Materazzi iu përgjigj me ironi tregimit të Zlatan Ibrahimovicit, duke falënderuar suedezin, pasi “pa ju nuk do të kishim fituar kurrë!”. Ibrahimovic ka dhënë një intervistë për GQ duke treguar ...

“Të ringriheni më të fortë e të bukur”, Bruno Vespa e Vittorio Sgarbi solidarizohen me shqiptarët
Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjen e 4 nëntorit në emisionin e Bruno Vespës “Porta a Porta” në përpjekje edhe për të siguruar më shumë kontribute për vendin pas katastrofës që la pas tërmeti i 26 nëntorit. ...
GazetaTema | 04-Dec-2019 21:34
Kryeministri Edi Rama është i ftuar mbrëmjen e 4 nëntorit në emisionin e Bruno Vespës “Porta a Porta” në përpjekje edhe për të siguruar më shumë kontribute për vendin pas katastrofës që la pas tërmeti i 26 nëntorit. ...

Gjiko dhe Elita sjellin videon e veçantë familjare për festat e fundvitit
Tanimë jemi në prag të festave të fundvitit dhe duket se shumë prej yjeve janë përgatitur për këtë kohë të mrekullueshme, njëherësh më e pëlqyer për shumë kë nga ne. Derisa të famshmit po bëhen gati që të realizojnë ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 15:05
Tanimë jemi në prag të festave të fundvitit dhe duket se shumë prej yjeve janë përgatitur për këtë kohë të mrekullueshme, njëherësh më e pëlqyer për shumë kë nga ne. Derisa të famshmit po bëhen gati që të realizojnë ...

Eliza Dushku bashkohet me studentët shqiptarë të Harvardit për të ndihmuar Shqipërinë
Personazhet shqiptarë me famë botërore kanë dhënë kontributin e tyre në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti. Së fundmi është sensibilizuar për këtë ngjarje edhe Eliza Dushku, e cila do të ofrojë ndihmën e saj së ...
Telegraf | 05-Dec-2019 10:15
Personazhet shqiptarë me famë botërore kanë dhënë kontributin e tyre në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti. Së fundmi është sensibilizuar për këtë ngjarje edhe Eliza Dushku, e cila do të ofrojë ndihmën e saj së ...

Ibrahimovic zbulon një histori interesante: Prita katër vjet për t’u hakmarrë, por arrita ta dërgojë Materazzin në spital
Zlatan Ibrahimovic ka thënë se se “priti katër vjet” për të marrë “hakmarrjen” e tij duke dërguar mbrojtësin e Interit, Marco Materazzi në spital gjatë një derbi Milan-Inter. Materazzi kishte bërë një ndërhyrje të ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 14:40
Zlatan Ibrahimovic ka thënë se se “priti katër vjet” për të marrë “hakmarrjen” e tij duke dërguar mbrojtësin e Interit, Marco Materazzi në spital gjatë një derbi Milan-Inter. Materazzi kishte bërë një ndërhyrje të ...

Capital T vjen me albumin e katërt në vitin 2020
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Trim Ademi i njohur me emrin artistik, Capital T, shënoi një vit mjaft të suksesshëm. Por, duket se i njëjti mezi po pret për vitin e ardhshëm, pasi njoftoi se është duke ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 14:25
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Trim Ademi i njohur me emrin artistik, Capital T, shënoi një vit mjaft të suksesshëm. Por, duket se i njëjti mezi po pret për vitin e ardhshëm, pasi njoftoi se është duke ...

Ky është zëvendësuesi i Renato Mekollit në Hell’s Kitchen
Vetëm pak orë më parë skenaristja e emisionit Hell’s Kitchen bëri me dije se shefi i kuzhinës Reanto Mekolli do të largohej në mes të sezonit nga ky edicion. Gjithashtu ajo bëri me dije dhe emrin e një shefi tjetër ...
Lapsi | 05-Dec-2019 15:14
Vetëm pak orë më parë skenaristja e emisionit Hell’s Kitchen bëri me dije se shefi i kuzhinës Reanto Mekolli do të largohej në mes të sezonit nga ky edicion. Gjithashtu ajo bëri me dije dhe emrin e një shefi tjetër ...

Bebe Rexha pas vizitës në Shqipëri: Jam e impresionuar nga mirësjellja e njerëzve (Foto)
TIRANE Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha qëndroi dy ditë në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Këngëtarja me origjinë shqiptare vizitoi ...
BalkanWeb | 04-Dec-2019 17:29
TIRANE Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha qëndroi dy ditë në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Këngëtarja me origjinë shqiptare vizitoi ...

Rina Balaj në lidhje me reperin Sin Boy?
Ajo është rikthyer në rrjetet sociale pas një kohe dhe duket se ka vendosur të mos fshehë më asgjë për publikun. Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila me rikthimin e saj po vazhdon të jetë në qendër të ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 11:04
Ajo është rikthyer në rrjetet sociale pas një kohe dhe duket se ka vendosur të mos fshehë më asgjë për publikun. Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila me rikthimin e saj po vazhdon të jetë në qendër të ...

Vizita/ Bebe Rexha: E impresionuar nga mirësjellja e shqiptarëve
mapo.al Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha qëndroi dy ditë në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Këngëtarja me origjinë shqiptare vizitoi ...
Mapo | 04-Dec-2019 17:52
mapo.al Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha qëndroi dy ditë në Shqipëri, ku pa nga afër dëmet e tmerrshme të shkaktuara nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Këngëtarja me origjinë shqiptare vizitoi ...

Alban Skënderaj publikon një fotografi përkrah Miriamit: Është koha të duhemi
Çifti së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë. Fjala është për kantautorin e njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe parteren e tij, Miriam Cani, ndërsa në qershor të këtij viti në koncertin e artistit në ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 08:24
Çifti së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë. Fjala është për kantautorin e njohur shqiptar, Alban Skënderaj dhe parteren e tij, Miriam Cani, ndërsa në qershor të këtij viti në koncertin e artistit në ...

Morena Taraku vazhdon të qëndrojë në Shqipëri, premton se do t’ia rindërtojë shtëpinë një familjeje të prekur nga tërmeti
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ditë më parë erdhi enkas nga Turqia në Shqipëri, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet e fundit që goditën vendin. Ajo ditën e martë së bashku me ...
Telegrafi | 04-Dec-2019 23:25
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ditë më parë erdhi enkas nga Turqia në Shqipëri, për t’i vizituar nga afër të prekurit nga tërmetet e fundit që goditën vendin. Ajo ditën e martë së bashku me ...

Materazzi i përgjigjet deklaratës së Ibrës, tallet keq me sulmuesin suedez
Sulmuesi Zlatan Ibrahimovic do të rikthehet te skuadra e Milanit në Serie A. Suedezi dha një intervistë për GQ ku tregoi ndër të tjera se si kishte dërguar në spital mbrojtësin Marco Materazzi dhe kishte pritur 4 vite ...
Politiko | 05-Dec-2019 15:33
Sulmuesi Zlatan Ibrahimovic do të rikthehet te skuadra e Milanit në Serie A. Suedezi dha një intervistë për GQ ku tregoi ndër të tjera se si kishte dërguar në spital mbrojtësin Marco Materazzi dhe kishte pritur 4 vite ...

Gjiko, Elita dhe Zëri, të lumtur pranë njëri-tjetrit
Moderatorja e njohur shqiptare Elita Rudi dhe reperi Gjiko, tanimë janë prindër të një djali, që e kanë quajtur Zëri. Së fundmi përmes një video të publikuar nga Elita, shihen së bashku me Gjikon dhe Zërin duke ...
Indeks Online | 05-Dec-2019 15:33
Moderatorja e njohur shqiptare Elita Rudi dhe reperi Gjiko, tanimë janë prindër të një djali, që e kanë quajtur Zëri. Së fundmi përmes një video të publikuar nga Elita, shihen së bashku me Gjikon dhe Zërin duke ...

Luana pozon e veshur me tesha kombëtare: Zot i kam sytë e lutjet nga ti, bekoje Shqipërinë e shqiptarët
Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat dhe fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo sekuenca nga emisioni i saj ...
Telegrafi | 04-Dec-2019 22:42
Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat dhe fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo sekuenca nga emisioni i saj ...

Elita dhe Gjiko me video të veçantë familjare në prag të festave të fundvitit
Meqë jemi në prag të festave të fundvitit, Elita Rudi, e ka ndarë me ndjekësit një video të veçantë familjare pranë të cilës i ka shkruar edhe disa fjalë zemre për Gjikon dhe Zërin, shkruan . “Zot faleminderit për ...
Lajminet | 05-Dec-2019 15:33
Meqë jemi në prag të festave të fundvitit, Elita Rudi, e ka ndarë me ndjekësit një video të veçantë familjare pranë të cilës i ka shkruar edhe disa fjalë zemre për Gjikon dhe Zërin, shkruan . “Zot faleminderit për ...

Ibrahimovic priti katër vjet për t’iu hakmarrë Materazzit
Ibrahimovic ishte ndëshkuar vetëm me karton të verdh në derbin e zhvilluar më 14 nëntor të vitit 2010. Milan kishte fituar ndeshje 1:0 falë një goli të shënuar nga Ibrahimovic nga penalltia, të cilën e kishte fituar ...
Lajminet | 05-Dec-2019 15:25
Ibrahimovic ishte ndëshkuar vetëm me karton të verdh në derbin e zhvilluar më 14 nëntor të vitit 2010. Milan kishte fituar ndeshje 1:0 falë një goli të shënuar nga Ibrahimovic nga penalltia, të cilën e kishte fituar ...

Ibrahimovic zbulon një histori interesante: Prita katër vjet për t'u hakmarrë, por arrita ta dërgojë Materazzin në spital
Zlatan Ibrahimovic ka thënë se se “priti katër vjet” për të marrë “hakmarrjen” e tij duke dërguar mbrojtësin e Interit, Marco Materazzi në spital gjatë një derbi Milan-Inter. Materazzi kishte bërë një ndërhyrje të ...
E Dua Sportin | 05-Dec-2019 15:01
Zlatan Ibrahimovic ka thënë se se “priti katër vjet” për të marrë “hakmarrjen” e tij duke dërguar mbrojtësin e Interit, Marco Materazzi në spital gjatë një derbi Milan-Inter. Materazzi kishte bërë një ndërhyrje të ...

Fifi shkëlqen në natën e parë të “Kënga Magjike”, duartrokitet ngrohtë nga publiku për interpretimin e saj
Këngëtarja nga Kosova, Filloreta Raçi – Fifi është ngjitur mbrëmjen e së mërkurën në skenën e Pallatit të Kongreseve, në natën e parë të festivalit “Kënga Magjike 2019”. Ajo ka interpretuar live këngën e saj “Marova”, e ...
Telegrafi | 04-Dec-2019 21:31
Këngëtarja nga Kosova, Filloreta Raçi – Fifi është ngjitur mbrëmjen e së mërkurën në skenën e Pallatit të Kongreseve, në natën e parë të festivalit “Kënga Magjike 2019”. Ajo ka interpretuar live këngën e saj “Marova”, e ...

Bebe Rexha jep një tjetër lajm të mirë për shqiptarët
Modelja e njohur amerikane, Gigi Hadid, nuk e ka problem të pozoi edhe pa reçipeta. Ajo së fundmi e ka publikuar një imazh në të cilin e ka fotografuar vetëm gjysmën e trupit. E veshur me një xhaketë të zezë i shihet ...
GazetaBlic | 05-Dec-2019 15:01
Modelja e njohur amerikane, Gigi Hadid, nuk e ka problem të pozoi edhe pa reçipeta. Ajo së fundmi e ka publikuar një imazh në të cilin e ka fotografuar vetëm gjysmën e trupit. E veshur me një xhaketë të zezë i shihet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved