ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:39

VIDEO/ Liverpool me “marshin” e pestë, titulli në Premier League në dorën e “Reds”

VIDEO/ Liverpool me “marshin” e pestë, titulli në Premier League në dorën e “Reds”
Liverpool nuk ndalet dhe afrohet më shumë me titullin kampion në Premier League. Skuadra e Jurgen Klopp kaloi me lehtësi derbin kundër Everton, duke mundur 5-2 rivalët e përjetshëm të qytetit. Asnjë problem për “Reds” ...
BalkanWeb | 05-Dec-2019 12:35
Liverpool nuk ndalet dhe afrohet më shumë me titullin kampion në Premier League. Skuadra e Jurgen Klopp kaloi me lehtësi derbin kundër Everton, duke mundur 5-2 rivalët e përjetshëm të qytetit. Asnjë problem për “Reds” ...

Shaqiri: Ëndrra ime është të fitoj titullin e Ligës Premier me Liverpoolin
Xherdan Shaqiri ka thënë se është ëndrra e tij është për të ndihmuar Liverpoolin të përfundojë ‘agjërimin’ 30-vjeçar për titullin dhe ta rikthejë kurorën angleze në Anfield. Skuadra e Jurgen Klopp vazhdon të bëjë ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 16:09
Xherdan Shaqiri ka thënë se është ëndrra e tij është për të ndihmuar Liverpoolin të përfundojë ‘agjërimin’ 30-vjeçar për titullin dhe ta rikthejë kurorën angleze në Anfield. Skuadra e Jurgen Klopp vazhdon të bëjë ...

VIDEO | Van Dijk ka metodat e tij, si tenton ta ndalë Kean
Liverpool vendosi një rekord një ditë më parë, duke regjistruar 32 ndeshje pa humbje në Premier League. “The Reds” fituan derbin me Everton me shifrat 5-2 dhe vijojnë të jenë të qetë në krye të tabelës së klasifikimit. ...
ABCNews | 05-Dec-2019 10:49
Liverpool vendosi një rekord një ditë më parë, duke regjistruar 32 ndeshje pa humbje në Premier League. “The Reds” fituan derbin me Everton me shifrat 5-2 dhe vijojnë të jenë të qetë në krye të tabelës së klasifikimit. ...

Mund t’ju ketë ikur, Mbappe shënoi një supergol me thembër ndaj Nantesit
Kylian Mbappe përfundoi me sukses dhe guxim një aksion ndaj Nantesit duke shënuar një gol të bukur me thembër për t’i dhënë përsinë Paris Saint-Germain në Parc des Princes. Superylli 20-vjeçar i PSG-së ka qenë në formë ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 09:20
Kylian Mbappe përfundoi me sukses dhe guxim një aksion ndaj Nantesit duke shënuar një gol të bukur me thembër për t’i dhënë përsinë Paris Saint-Germain në Parc des Princes. Superylli 20-vjeçar i PSG-së ka qenë në formë ...

Klopp s’ia ka frikën kamerave, nxjerr “argjend” nga hunda
Liverpooli fitoi bindshëm derbin “Merseyside” kundër Evertonit me rezultat 5-2. Trajneri i “të kuqve”, Jurgen Klopp pas ndeshjes u paraqit në konferencë për shtyp. Ai pati lëvdata të mëdha për paraqitjen e sulmuesit ...
Indeks Online | 05-Dec-2019 16:19
Liverpooli fitoi bindshëm derbin “Merseyside” kundër Evertonit me rezultat 5-2. Trajneri i “të kuqve”, Jurgen Klopp pas ndeshjes u paraqit në konferencë për shtyp. Ai pati lëvdata të mëdha për paraqitjen e sulmuesit ...

Rast i humbur sikur në ligat amatore: E pabesueshme se si Cavani nuk shënoi nga kjo pozitë
Sulmuesi uruguaian Edison Kavani ka lëshuar një rast fenomenal për të shënuar në ndeshjen kundër Nantes, duke u bërë subjekt i talljeve në internet. Futbollisti i Paris Saint-Germain u inkuadrua në lojë në minutën e ...
Zeri | 05-Dec-2019 15:14
Sulmuesi uruguaian Edison Kavani ka lëshuar një rast fenomenal për të shënuar në ndeshjen kundër Nantes, duke u bërë subjekt i talljeve në internet. Futbollisti i Paris Saint-Germain u inkuadrua në lojë në minutën e ...

Cavani bëhet ‘horë’, kjo video është bërë virale në rrjetet sociale
Paris Saint Germain e mposhti Nantesin me rezultat 2:0 në kuadër të xhiros së 15-të të elitës së futbollit francez, Ligue 1, shkruan Zëri.info. Sulmuesi i PSG-së , Edison Cavani shpërdoroi një rast në fundin e ndeshjes, ...
Zeri | 05-Dec-2019 15:07
Paris Saint Germain e mposhti Nantesin me rezultat 2:0 në kuadër të xhiros së 15-të të elitës së futbollit francez, Ligue 1, shkruan Zëri.info. Sulmuesi i PSG-së , Edison Cavani shpërdoroi një rast në fundin e ndeshjes, ...

Xherdan Shaqiri i lumtur me rikthimin dhe fitoren
Xherdan Shaqiri ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të treguar se ndihet i lumtur me rikthimin në fushë dhe fitoren e Liverpoolit ndaj Evertonit. Liverpooli ka fituar me rezultat të thellë 5-2 në derbin lokal ndaj ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 08:27
Xherdan Shaqiri ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të treguar se ndihet i lumtur me rikthimin në fushë dhe fitoren e Liverpoolit ndaj Evertonit. Liverpooli ka fituar me rezultat të thellë 5-2 në derbin lokal ndaj ...

14:53 Klopp i kërkon falje dhe e lartëson Xherdan Shaqirin Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan...
Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan Shaqirin, pasi anësori shqiptar bëri paraqitje të mrekullueshme dhe shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar pas plot shtatë muajve në fitoren e Liverpoolit 5:2 kundër ...
Kosova Sot | 05-Dec-2019 15:02
Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan Shaqirin, pasi anësori shqiptar bëri paraqitje të mrekullueshme dhe shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar pas plot shtatë muajve në fitoren e Liverpoolit 5:2 kundër ...

Klopp i kërkon falje dhe e lartëson Xherdan Shaqirin
Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan Shaqirin, pasi anësori shqiptar bëri paraqitje të mrekullueshme dhe shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar pas plot shtatë muajve në fitoren e Liverpoolit 5:2 kundër ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 15:01
Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan Shaqirin, pasi anësori shqiptar bëri paraqitje të mrekullueshme dhe shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar pas plot shtatë muajve në fitoren e Liverpoolit 5:2 kundër ...

Një tjetër figurë e rendësishme largohet nga Top Chanel
Në ditët e sotme, nuk janë vetëm femrat ato të cilat po bëjnë intervenime në trupin dhe pamjen e tyre. Ndërhyrjeve të ndryshme tashmë u janë bashkuar edhe meshkujt, veçmas kur është fjala tek transplantimi i flokëve. Së ...
GazetaBlic | 05-Dec-2019 14:51
Në ditët e sotme, nuk janë vetëm femrat ato të cilat po bëjnë intervenime në trupin dhe pamjen e tyre. Ndërhyrjeve të ndryshme tashmë u janë bashkuar edhe meshkujt, veçmas kur është fjala tek transplantimi i flokëve. Së ...

Lukaku i lumtur, falë Interit!
Ylli francez, Kylian MBappe ka shënuar një nga golat më të bukur të karrierës së tij. Fituesi i Kupës së Botës, pranoi një asistim nga Di Maria, për të shënuar golin më të bukur të këtij sezoni në Ligue 1. PSG ndeshjen ...
GazetaBlic | 05-Dec-2019 13:44
Ylli francez, Kylian MBappe ka shënuar një nga golat më të bukur të karrierës së tij. Fituesi i Kupës së Botës, pranoi një asistim nga Di Maria, për të shënuar golin më të bukur të këtij sezoni në Ligue 1. PSG ndeshjen ...

Xherdan Shaqiri mbjellë flokët
Në ditët e sotme, nuk janë vetëm femrat ato të cilat po bëjnë intervenime në trupin dhe pamjen e tyre. Ndërhyrjeve të ndryshme tashmë u janë bashkuar edhe meshkujt, veçmas kur është fjala tek transplantimi i flokëve. Së ...
Gazeta Observer | 05-Dec-2019 13:22
Në ditët e sotme, nuk janë vetëm femrat ato të cilat po bëjnë intervenime në trupin dhe pamjen e tyre. Ndërhyrjeve të ndryshme tashmë u janë bashkuar edhe meshkujt, veçmas kur është fjala tek transplantimi i flokëve. Së ...

Mediumi zviceran: Klopp kërkon falje pas ‘rikthimit të ëndrrave’ të Shaqirit
Xherdan Shaqiri ka shënuar në rikthimin e tij në formacionin titullar të Liverpoolit. Por, ‘vuajtjet e tij’ kanë befasuar edhe trajnerin Jurgen Klopp, shkruan mediumi zviceran ‘Blick.ch’, përcjell Zëri.info. Mesfushori ...
Zeri | 05-Dec-2019 13:22
Xherdan Shaqiri ka shënuar në rikthimin e tij në formacionin titullar të Liverpoolit. Por, ‘vuajtjet e tij’ kanë befasuar edhe trajnerin Jurgen Klopp, shkruan mediumi zviceran ‘Blick.ch’, përcjell Zëri.info. Mesfushori ...

VIDEO/ Liverpool me “marshin” e pestë, titulli në Premier League në dorën e “Reds”
Liverpool nuk ndalet dhe afrohet më shumë me titullin kampion në Premier League. Skuadra e Jurgen Klopp kaloi me lehtësi derbin kundër Everton, duke mundur 5-2 rivalët e përjetshëm të qytetit. Asnjë problem për “Reds” ...
E Dua Sportin | 05-Dec-2019 13:01
Liverpool nuk ndalet dhe afrohet më shumë me titullin kampion në Premier League. Skuadra e Jurgen Klopp kaloi me lehtësi derbin kundër Everton, duke mundur 5-2 rivalët e përjetshëm të qytetit. Asnjë problem për “Reds” ...

Intervista pas ndeshjes me Evertonin, gazetari shkrihet së qeshuri me Shaqirin
Xherdan Shaqiri u rikthye me gol te skuadra e Liverpoolit. Ai shënoi në derbin lokal ndaj Evertonit, në fitoren e “Reds” 5:2. Duke folur pas ndeshjes, Shaqiri tha se ai me shokë do të japin maksimumin që Liverpooli të ...
InFokusi | 05-Dec-2019 13:01
Xherdan Shaqiri u rikthye me gol te skuadra e Liverpoolit. Ai shënoi në derbin lokal ndaj Evertonit, në fitoren e “Reds” 5:2. Duke folur pas ndeshjes, Shaqiri tha se ai me shokë do të japin maksimumin që Liverpooli të ...

Derisa Shaqiri po fliste për ndeshjen, gazetari ‘shpërthen’ në të qeshura
Xherdan Shaqiri është prononcuar për gazetarët pas shkëlqimit në derbin lokal kundër Evertonit. Në kuadër të Premierligës angleze, mbrëmë Liverpooli ‘demoloi’ Evertonin duke e mposhtur me rezultat bindës 5:2, ...
Zeri | 05-Dec-2019 11:14
Xherdan Shaqiri është prononcuar për gazetarët pas shkëlqimit në derbin lokal kundër Evertonit. Në kuadër të Premierligës angleze, mbrëmë Liverpooli ‘demoloi’ Evertonin duke e mposhtur me rezultat bindës 5:2, ...

Pas humbjes nga Liverpooli, pritet të shkarkohet trajneri i Evertonit
Pas humbjes 5-2 nga Liverpooli në derbi, trajneri i Evertonit Marco Silva pritet të shkarkohet. Madje në mediat angleze raportohet se vet trajneri u ka thënë lamtumirën lojtarëve të Evertonin në zhveshtore, pas humbjes ...
EkonomiaOnline | 05-Dec-2019 11:07
Pas humbjes 5-2 nga Liverpooli në derbi, trajneri i Evertonit Marco Silva pritet të shkarkohet. Madje në mediat angleze raportohet se vet trajneri u ka thënë lamtumirën lojtarëve të Evertonin në zhveshtore, pas humbjes ...

Pas humbjes nga Liverpooli, pritet të shkarkohet trajneri i Evertonit
Pas humbjes 5-2 nga Liverpooli në derbi , trajneri i Evertonit Marco Silva pritet të shkarkohet. Madje në mediat angleze raportohet se vet trajneri u ka thënë lamtumirën lojtarëve të Evertonin në zhveshtore, pas humbjes ...
Koha.net | 05-Dec-2019 11:01
Pas humbjes 5-2 nga Liverpooli në derbi , trajneri i Evertonit Marco Silva pritet të shkarkohet. Madje në mediat angleze raportohet se vet trajneri u ka thënë lamtumirën lojtarëve të Evertonin në zhveshtore, pas humbjes ...

Gazeta “Corriero dello Sport”, vjen me një titull racist sot që i dedikohet sfidës Inter – Roma
Jurgen Klopp është lavdëruar për zgjedhjet befasuese – Divock Origi dhe Xherdan Shaqiri – në fitoren 5:2 të Liverpoolit kundër Evertonit. Trajneri gjerman e nisi ndeshjen me një formacion ‘shokues’ në derbin numër 234 ...
GazetaBlic | 05-Dec-2019 10:43
Jurgen Klopp është lavdëruar për zgjedhjet befasuese – Divock Origi dhe Xherdan Shaqiri – në fitoren 5:2 të Liverpoolit kundër Evertonit. Trajneri gjerman e nisi ndeshjen me një formacion ‘shokues’ në derbin numër 234 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved