ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:39

Emri/ ?Gjendet i vdekur në banesë ish-prokurori shqiptar, pista ku po hetohet

Emri/ ?Gjendet i vdekur në banesë ish-prokurori shqiptar, pista ku po hetohet
Ish-prokurori i Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Agron Matjani, është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren mëngjesin e sotëm rreth orës 9:30. I kontaktuar nga KosovaPress, zëdhënësi i policisë rajonale në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2019 15:33
Ish-prokurori i Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Agron Matjani, është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren mëngjesin e sotëm rreth orës 9:30. I kontaktuar nga KosovaPress, zëdhënësi i policisë rajonale në ...

?Gjendet i vdekur ish-prokurori Matjani
Ish-prokurori i Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Agron Matjani, është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren mëngjesin e sotëm rreth orës 9:30.
Top Channel | 05-Dec-2019 14:48
Ish-prokurori i Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Agron Matjani, është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren mëngjesin e sotëm rreth orës 9:30.

Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesë
Një ish-prokuror është gjetur i vdekur në banesën e tij. Ngjarja e rëndë është shënuar paraditën e kësaj të enjte në Prizren. Vdekja e Agron Matjanit është raportuar nga familjaret e ish prokurorit ndërsa ka dyshime për ...
VizionPlus | 05-Dec-2019 15:27
Një ish-prokuror është gjetur i vdekur në banesën e tij. Ngjarja e rëndë është shënuar paraditën e kësaj të enjte në Prizren. Vdekja e Agron Matjanit është raportuar nga familjaret e ish prokurorit ndërsa ka dyshime për ...

Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesën e tij, mister shkaqet e vdekjes
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...
GazetaTema | 05-Dec-2019 13:56
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...

Ish-prokurori u gjet pa jetë në banesë, dyshimi i rëndë i policisë
Ish-prokurori Agron Matjani u gjet pa jetë në banesën e tij në një lagje të Prizrenit. Fill pas konstatimit të trupit të tij, policia kreu mbikëqyrjen e nevojshme duke arritur në gjykimin paraprak se kemi të bëjmë me ...
ABCNews | 05-Dec-2019 15:48
Ish-prokurori Agron Matjani u gjet pa jetë në banesën e tij në një lagje të Prizrenit. Fill pas konstatimit të trupit të tij, policia kreu mbikëqyrjen e nevojshme duke arritur në gjykimin paraprak se kemi të bëjmë me ...

Dyshohet se Prokurori Agron Matjani ka kryer vetëvrasje
Mëngjesin e sotëm brenda banesës së tij në një lagje të Prizrenit u gjet pa shenja jete ish- prokurori, Agron Matjani. Sipas burimeve të Gazetës Express prokurori dyshohet se ka kryer vetëvrasje. Siç mëson gazeta, ...
Albportali | 05-Dec-2019 15:33
Mëngjesin e sotëm brenda banesës së tij në një lagje të Prizrenit u gjet pa shenja jete ish- prokurori, Agron Matjani. Sipas burimeve të Gazetës Express prokurori dyshohet se ka kryer vetëvrasje. Siç mëson gazeta, ...

Dyshohet se Prokurori Agron Matjani ka kryer vetëvrasje
Mëngjesin e sotëm brenda banesës së tij në një lagje të Prizrenit u gjet pa shenja jete ish- prokurori, Agron Matjani. Sipas burimeve të Gazetës Express prokurori dyshohet se ka kryer vetëvrasje. Siç mëson gazeta, ...
Zeri | 05-Dec-2019 15:30
Mëngjesin e sotëm brenda banesës së tij në një lagje të Prizrenit u gjet pa shenja jete ish- prokurori, Agron Matjani. Sipas burimeve të Gazetës Express prokurori dyshohet se ka kryer vetëvrasje. Siç mëson gazeta, ...

Dyshohet se Prokurori Agron Matjani ka kryer vetëvrasje
Një thirrje telefonike i ishte bërë sot në mëngjes Policisë së Kosovës. Këta të fundit u njoftuan se ish-prokurori Agron Metjani ishte gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Atë e para e kishte gjetur, gruaja e tij, e ...
Gazeta Observer | 05-Dec-2019 15:30
Një thirrje telefonike i ishte bërë sot në mëngjes Policisë së Kosovës. Këta të fundit u njoftuan se ish-prokurori Agron Metjani ishte gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Atë e para e kishte gjetur, gruaja e tij, e ...

Dyshohet se prokurori Agron Matjani ka kryer vetëvrasje
Në mëngjesin e sotëm, brenda banesës së tij, në një lagje të Prizrenit, u gjet pa shenja jete ish-prokurori Agron Matjani. Sipas burimeve të Gazetës Express, prokurori dyshohet se ka kryer vetëvrasje. Siç mëson gazeta, ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 15:24
Në mëngjesin e sotëm, brenda banesës së tij, në një lagje të Prizrenit, u gjet pa shenja jete ish-prokurori Agron Matjani. Sipas burimeve të Gazetës Express, prokurori dyshohet se ka kryer vetëvrasje. Siç mëson gazeta, ...

Ish-prokurori Agron Matjani gjendet i vdekur në banesën e tij
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Këtë e ka konfirmuar për mediat kosovare zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj. “Familjarët e viktimës kanë ...
AlbInfo | 05-Dec-2019 15:24
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Këtë e ka konfirmuar për mediat kosovare zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj. “Familjarët e viktimës kanë ...

Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesën e tij
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...
TetovaSot | 05-Dec-2019 14:51
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...

Është gjetur i vdekur në banesën e tij ish-prokurori Agron Matjani
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj. “Familjarët e viktimës kanë ...
Shenja | 05-Dec-2019 14:41
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj. “Familjarët e viktimës kanë ...

Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesën e tij
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...
Aktuale.MK | 05-Dec-2019 14:16
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...

Dërgohet për obduksion trupi i prokurorit që u gjet i vdekur sot në Prizren
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...
TetovaSot | 05-Dec-2019 13:37
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...

Dërgohet për obduksion trupi i prokurorit që u gjet i vdekur sot në Prizren
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...
Gazeta Observer | 05-Dec-2019 13:22
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...

Dërgohet për obduksion trupi i prokurorit që u gjet i vdekur sot në Prizren
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...
Zeri | 05-Dec-2019 13:12
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...

Dërgohet për obduksion trupi i prokurorit që u gjet i vdekur sot në Prizren
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 13:01
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...

Prokuroria në Prizren jep detaje për vdekjen e ish-prokurorit Agron Matjani
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...
Zeri | 05-Dec-2019 13:01
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...

Prokuroria në Prizren jep detaje për vdekjen e ish-prokurorit Agron Matjani
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...
Medial | 05-Dec-2019 12:58
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...

Akuza dhe raste të rënda, kush ishte ish-prokurori Agron Matjani
Policia e Kosovës, ka konfirmuar se është gjetur i vdekur ish-prokurori Agron Matjani. Sipas policisë Matjani është gjetur i vdekur në banesë nga familjarët e tij. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënës i Policisë në ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 12:58
Policia e Kosovës, ka konfirmuar se është gjetur i vdekur ish-prokurori Agron Matjani. Sipas policisë Matjani është gjetur i vdekur në banesë nga familjarët e tij. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënës i Policisë në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved