ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:47

?Gjendet i vdekur ish-prokurori Matjani

?Gjendet i vdekur ish-prokurori Matjani
Ish-prokurori i Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Agron Matjani, është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren mëngjesin e sotëm rreth orës 9:30.
Top Channel | 05-Dec-2019 14:48
Ish-prokurori i Prokurorisë Themelore të Prizrenit, Agron Matjani, është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren mëngjesin e sotëm rreth orës 9:30.

Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesën e tij, mister shkaqet e vdekjes
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...
GazetaTema | 05-Dec-2019 13:56
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...

Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesën e tij
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...
TetovaSot | 05-Dec-2019 14:51
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...

Është gjetur i vdekur në banesën e tij ish-prokurori Agron Matjani
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj. “Familjarët e viktimës kanë ...
Shenja | 05-Dec-2019 14:41
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj. “Familjarët e viktimës kanë ...

Ish-prokurori gjendet i vdekur në banesën e tij
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...
Aktuale.MK | 05-Dec-2019 14:16
Ish-prokurori, Agron Matjani është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren. Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë. “Ne e kemi një rast të vdekjes së dyshimtë që jemi duke e trajtuar në Prizren. Rasti është ...

Dërgohet për obduksion trupi i prokurorit që u gjet i vdekur sot në Prizren
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...
TetovaSot | 05-Dec-2019 13:37
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...

Dërgohet për obduksion trupi i prokurorit që u gjet i vdekur sot në Prizren
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...
Gazeta Observer | 05-Dec-2019 13:22
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...

Dërgohet për obduksion trupi i prokurorit që u gjet i vdekur sot në Prizren
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...
Zeri | 05-Dec-2019 13:12
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...

Dërgohet për obduksion trupi i prokurorit që u gjet i vdekur sot në Prizren
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 13:01
Pas disa orëve pasi që u gjet i vdekur, trupi i pajetë i ish-prokurorit Agron Matjani është dërguar për obduksion. T7 momentalisht është duke qëndruar në vend të ngjarjes dhe raporton se trupi i pajetë Matjanit është ...

Prokuroria në Prizren jep detaje për vdekjen e ish-prokurorit Agron Matjani
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...
Zeri | 05-Dec-2019 13:01
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...

Prokuroria në Prizren jep detaje për vdekjen e ish-prokurorit Agron Matjani
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...
Medial | 05-Dec-2019 12:58
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...

Akuza dhe raste të rënda, kush ishte ish-prokurori Agron Matjani
Policia e Kosovës, ka konfirmuar se është gjetur i vdekur ish-prokurori Agron Matjani. Sipas policisë Matjani është gjetur i vdekur në banesë nga familjarët e tij. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënës i Policisë në ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 12:58
Policia e Kosovës, ka konfirmuar se është gjetur i vdekur ish-prokurori Agron Matjani. Sipas policisë Matjani është gjetur i vdekur në banesë nga familjarët e tij. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënës i Policisë në ...

Banesa ku u gjet i vdekur ish-prokurori nga Prizreni
Mëngjesin e ditës së sotme, në banesën e tij në Komunën e Prizrenit është gjetur i vdekur, ish-prokurori Agron Matjani, raporton Gazeta Express. Rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë, derisa, informacionin për ...
Zeri | 05-Dec-2019 12:55
Mëngjesin e ditës së sotme, në banesën e tij në Komunën e Prizrenit është gjetur i vdekur, ish-prokurori Agron Matjani, raporton Gazeta Express. Rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë, derisa, informacionin për ...

Është gjetur i vdekur në banesën e tij ish-prokurori Agron Matjani
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj. “Familjarët e viktimës kanë ...
Portalb | 05-Dec-2019 12:52
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj. “Familjarët e viktimës kanë ...

Prej deklarimit në Gjykatë se ishte i sëmurë e deri tek akuzat ndaj tij, kush ishte ish-prokurori që u gjet i vdekur
Prokuroria e Prizrenit ka bërë të ditur se ish-prokurori, Agron Matjani është gjendur i vdekur rreth orës 09:30, në banesën e tij në Prizren. Matjani para pak ditësh ka qenë në bankën e të akuzuarve nën dyshimin se ua ...
Albportali | 05-Dec-2019 12:52
Prokuroria e Prizrenit ka bërë të ditur se ish-prokurori, Agron Matjani është gjendur i vdekur rreth orës 09:30, në banesën e tij në Prizren. Matjani para pak ditësh ka qenë në bankën e të akuzuarve nën dyshimin se ua ...

Kush ishte dhe për çfarë akuzohej Agron Matjani, ish-prokurori, që u gjet i vdekur
Ish-prokurori Agron Matjani, është gjetur i vdekur të enjten në banesën e tij në Prizren, ka konfirmuar për IndeksOnline zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit Shaban Osmanollaj. Por kush ishte ky ish -Prokuror? ...
Indeks Online | 05-Dec-2019 12:50
Ish-prokurori Agron Matjani, është gjetur i vdekur të enjten në banesën e tij në Prizren, ka konfirmuar për IndeksOnline zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit Shaban Osmanollaj. Por kush ishte ky ish -Prokuror? ...

Banesa ku u gjet i vdekur ish-prokurori nga Prizreni
Mëngjesin e ditës së sotme, në banesën e tij në Komunën e Prizrenit është gjetur i vdekur, ish-prokurori Agron Matjani. Rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë, derisa, informacionin për vdekjen e Matjanit e kanë ...
Gazeta Observer | 05-Dec-2019 12:49
Mëngjesin e ditës së sotme, në banesën e tij në Komunën e Prizrenit është gjetur i vdekur, ish-prokurori Agron Matjani. Rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë, derisa, informacionin për vdekjen e Matjanit e kanë ...

Prokuroria në Prizren jep detaje për vdekjen e ish-prokurorit Agron Matjani
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...
Klan Kosova | 05-Dec-2019 12:49
Ish-prokurori Agron Matjani është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në banesën e tij në Prizren. Për këtë ngjarje ka njoftuar, Prokuroria Themelore në Prizren, që thotë se ai ishte gjetur i vdekur nga familjarët e tij, ...

Kjo është banesa ku u gjet i vdekur ish-prokurori nga Prizreni
Mëngjesin e ditës së sotme, në banesën e tij në komunën e Prizrenit është gjetur i vdekur ish-prokurori Agron Matjani, raporton Gazeta Express Rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë, derisa informacionin për vdekjen ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 12:49
Mëngjesin e ditës së sotme, në banesën e tij në komunën e Prizrenit është gjetur i vdekur ish-prokurori Agron Matjani, raporton Gazeta Express Rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë, derisa informacionin për vdekjen ...

Ish-prokurori Agron Matjani gjendet i vdekur në banesën e tij
Policia e Kosovës për rajonin e Prizrenit ka konfirmuar se ish-prokurori Agron Matjani sot në orët e mëngjesit është gjetur i vdekur në banesën e tij. Zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj tha për ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 12:28
Policia e Kosovës për rajonin e Prizrenit ka konfirmuar se ish-prokurori Agron Matjani sot në orët e mëngjesit është gjetur i vdekur në banesën e tij. Zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj tha për ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved