ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:27

Klopp publikon listën e lojtarëve të ftuar për Kupën e Botës për Klube

Klopp publikon listën e lojtarëve të ftuar për Kupën e Botës për Klube
Jurgen Klopp ka publikuar listën prej 23 futbollistëve të ftuar të Liverpoolit për ndeshjet në Kupën e Botës për Klube këtë muaj në Katar. Ndeshja e parë e Reds në këtë turne është planifikuar të zhvillohet të mërkurën ...
Telegrafi | 05-Dec-2019 12:05
Jurgen Klopp ka publikuar listën prej 23 futbollistëve të ftuar të Liverpoolit për ndeshjet në Kupën e Botës për Klube këtë muaj në Katar. Ndeshja e parë e Reds në këtë turne është planifikuar të zhvillohet të mërkurën ...

Botërori i klubeve, vetëm një surprizë në listën e Liverpool
Liverpool ka zbardhur listën e plotë të lojtarëve që do të luajnë në FIFA Club World Cup. Trajneri Jurgen Klopp la jashtë listes dyshen Matip-Fabinho, pasi nuk mund të rikuperohen në kohë. Anglezët do të luajnë në ...
ABCNews | 05-Dec-2019 12:52
Liverpool ka zbardhur listën e plotë të lojtarëve që do të luajnë në FIFA Club World Cup. Trajneri Jurgen Klopp la jashtë listes dyshen Matip-Fabinho, pasi nuk mund të rikuperohen në kohë. Anglezët do të luajnë në ...

VIDEO | Van Dijk ka metodat e tij, si tenton ta ndalë Kean
Liverpool vendosi një rekord një ditë më parë, duke regjistruar 32 ndeshje pa humbje në Premier League. “The Reds” fituan derbin me Everton me shifrat 5-2 dhe vijojnë të jenë të qetë në krye të tabelës së klasifikimit. ...
ABCNews | 05-Dec-2019 10:49
Liverpool vendosi një rekord një ditë më parë, duke regjistruar 32 ndeshje pa humbje në Premier League. “The Reds” fituan derbin me Everton me shifrat 5-2 dhe vijojnë të jenë të qetë në krye të tabelës së klasifikimit. ...

14:53 Klopp i kërkon falje dhe e lartëson Xherdan Shaqirin Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan...
Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan Shaqirin, pasi anësori shqiptar bëri paraqitje të mrekullueshme dhe shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar pas plot shtatë muajve në fitoren e Liverpoolit 5:2 kundër ...
Kosova Sot | 05-Dec-2019 15:02
Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan Shaqirin, pasi anësori shqiptar bëri paraqitje të mrekullueshme dhe shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar pas plot shtatë muajve në fitoren e Liverpoolit 5:2 kundër ...

Klopp i kërkon falje dhe e lartëson Xherdan Shaqirin
Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan Shaqirin, pasi anësori shqiptar bëri paraqitje të mrekullueshme dhe shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar pas plot shtatë muajve në fitoren e Liverpoolit 5:2 kundër ...
Gazeta Express | 05-Dec-2019 15:01
Jurgen Klopp e ka lartësuar Xherdan Shaqirin, pasi anësori shqiptar bëri paraqitje të mrekullueshme dhe shënoi gol në ndeshjen e tij të parë si titullar pas plot shtatë muajve në fitoren e Liverpoolit 5:2 kundër ...

Një tjetër figurë e rendësishme largohet nga Top Chanel
Në ditët e sotme, nuk janë vetëm femrat ato të cilat po bëjnë intervenime në trupin dhe pamjen e tyre. Ndërhyrjeve të ndryshme tashmë u janë bashkuar edhe meshkujt, veçmas kur është fjala tek transplantimi i flokëve. Së ...
GazetaBlic | 05-Dec-2019 14:51
Në ditët e sotme, nuk janë vetëm femrat ato të cilat po bëjnë intervenime në trupin dhe pamjen e tyre. Ndërhyrjeve të ndryshme tashmë u janë bashkuar edhe meshkujt, veçmas kur është fjala tek transplantimi i flokëve. Së ...

Shaqirit i ‘buzëqesh fati’ në prag të Kupës së Botës me Liverpoolin
Liverpooli e ka publikuar listën me 23 lojtarët e ftuar për ndeshjet e Kupës së Botës për klube që zhvillohen në Katar më vonë këtë muaj. “Të Kuqtë” priten t’i luajnë dy ndeshje në këtë......
Zeri | 05-Dec-2019 14:09
Liverpooli e ka publikuar listën me 23 lojtarët e ftuar për ndeshjet e Kupës së Botës për klube që zhvillohen në Katar më vonë këtë muaj. “Të Kuqtë” priten t’i luajnë dy ndeshje në këtë......

Publikohet lista e lojtarëve të ftuar nga Jurgen Klopp për Kupën e Botës për klube
Liverpool do të udhëtojë në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor.
Kosova Press | 05-Dec-2019 14:06
Liverpool do të udhëtojë në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor.

Xherdan Shaqiri mbjellë flokët
Në ditët e sotme, nuk janë vetëm femrat ato të cilat po bëjnë intervenime në trupin dhe pamjen e tyre. Ndërhyrjeve të ndryshme tashmë u janë bashkuar edhe meshkujt, veçmas kur është fjala tek transplantimi i flokëve. Së ...
Gazeta Observer | 05-Dec-2019 13:22
Në ditët e sotme, nuk janë vetëm femrat ato të cilat po bëjnë intervenime në trupin dhe pamjen e tyre. Ndërhyrjeve të ndryshme tashmë u janë bashkuar edhe meshkujt, veçmas kur është fjala tek transplantimi i flokëve. Së ...

Mediumi zviceran: Klopp kërkon falje pas ‘rikthimit të ëndrrave’ të Shaqirit
Xherdan Shaqiri ka shënuar në rikthimin e tij në formacionin titullar të Liverpoolit. Por, ‘vuajtjet e tij’ kanë befasuar edhe trajnerin Jurgen Klopp, shkruan mediumi zviceran ‘Blick.ch’, përcjell Zëri.info. Mesfushori ...
Zeri | 05-Dec-2019 13:22
Xherdan Shaqiri ka shënuar në rikthimin e tij në formacionin titullar të Liverpoolit. Por, ‘vuajtjet e tij’ kanë befasuar edhe trajnerin Jurgen Klopp, shkruan mediumi zviceran ‘Blick.ch’, përcjell Zëri.info. Mesfushori ...

Klopp prezanton listën për Kupën e Botës, ky është vendimi për Xherdan Shaqirin
Liverpool do të udhëtoj në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Jurgen Klopp ka zgjedhur listën prej 23 lojtarëve që do të udhëtojnë në lindjen e mesme Xherdan Shaqiri do të udhëtoj ...
Gazeta Observer | 05-Dec-2019 13:15
Liverpool do të udhëtoj në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Jurgen Klopp ka zgjedhur listën prej 23 lojtarëve që do të udhëtojnë në lindjen e mesme Xherdan Shaqiri do të udhëtoj ...

Intervista pas ndeshjes me Evertonin, gazetari shkrihet së qeshuri me Shaqirin
Xherdan Shaqiri u rikthye me gol te skuadra e Liverpoolit. Ai shënoi në derbin lokal ndaj Evertonit, në fitoren e “Reds” 5:2. Duke folur pas ndeshjes, Shaqiri tha se ai me shokë do të japin maksimumin që Liverpooli të ...
InFokusi | 05-Dec-2019 13:01
Xherdan Shaqiri u rikthye me gol te skuadra e Liverpoolit. Ai shënoi në derbin lokal ndaj Evertonit, në fitoren e “Reds” 5:2. Duke folur pas ndeshjes, Shaqiri tha se ai me shokë do të japin maksimumin që Liverpooli të ...

Klopp publikon listën e lojtarëve të ftuar për Kupën e Botës për Klube Jurgen Klopp ka publikuar listën prej 23 futbollistëve të ftuar të Liverpoolit për ndeshjet në Kupën e Botës për Klube këtë muaj në Katar. Ndeshja e parë e Reds në...
Jurgen Klopp ka publikuar listën prej 23 futbollistëve të ftuar të Liverpoolit për ndeshjet në Kupën e Botës për Klube këtë muaj në Katar. Ndeshja e parë e Reds në këtë turne është planifikuar të zhvillohet të mërkurën ...
Kosova Sot | 05-Dec-2019 12:12
Jurgen Klopp ka publikuar listën prej 23 futbollistëve të ftuar të Liverpoolit për ndeshjet në Kupën e Botës për Klube këtë muaj në Katar. Ndeshja e parë e Reds në këtë turne është planifikuar të zhvillohet të mërkurën ...

Klopp publikon listën për Kupën e Botës për Klube
Jurgen Klopp ka publikuar listën prej 23 futbollistëve të ftuar të Liverpoolit për ndeshjet në Kupën e Botës për Klube këtë muaj në Katar. Ndeshja e parë e Reds në këtë turne është planifikuar të zhvillohet të mërkurën ...
EkonomiaOnline | 05-Dec-2019 12:08
Jurgen Klopp ka publikuar listën prej 23 futbollistëve të ftuar të Liverpoolit për ndeshjet në Kupën e Botës për Klube këtë muaj në Katar. Ndeshja e parë e Reds në këtë turne është planifikuar të zhvillohet të mërkurën ...

Klopp prezanton listën për Kupën e Botës – Shaqiri pjesë e saj
Skuadra angleze Liverpool do të udhëtojë për në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Menaxheri gjerman, Jurgen Klopp, ka zgjedhur listën prej 23 lojtarëve që do të udhëtojnë për në ...
Klan Kosova | 05-Dec-2019 11:55
Skuadra angleze Liverpool do të udhëtojë për në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Menaxheri gjerman, Jurgen Klopp, ka zgjedhur listën prej 23 lojtarëve që do të udhëtojnë për në ...

ZYRTARE: Këta janë 23 futbollistët e Liverpool të ftuar për Kupën e Botës për Klube
‘Të Kuqtë’ do t’i zhvillojnë dy ndeshje në këtë kompeticion, më 18 dhe 21 dhjetor. Joel Matip dhe Fabinho nuk janë përfshirë në listën e Jurgen Klopp, pasi janë duke vazhduar rikuperimet nga dëmtimet përkatese. Lojtarët ...
Lajminet | 05-Dec-2019 11:15
‘Të Kuqtë’ do t’i zhvillojnë dy ndeshje në këtë kompeticion, më 18 dhe 21 dhjetor. Joel Matip dhe Fabinho nuk janë përfshirë në listën e Jurgen Klopp, pasi janë duke vazhduar rikuperimet nga dëmtimet përkatese. Lojtarët ...

Derisa Shaqiri po fliste për ndeshjen, gazetari ‘shpërthen’ në të qeshura
Xherdan Shaqiri është prononcuar për gazetarët pas shkëlqimit në derbin lokal kundër Evertonit. Në kuadër të Premierligës angleze, mbrëmë Liverpooli ‘demoloi’ Evertonin duke e mposhtur me rezultat bindës 5:2, ...
Zeri | 05-Dec-2019 11:14
Xherdan Shaqiri është prononcuar për gazetarët pas shkëlqimit në derbin lokal kundër Evertonit. Në kuadër të Premierligës angleze, mbrëmë Liverpooli ‘demoloi’ Evertonin duke e mposhtur me rezultat bindës 5:2, ...

Kloppi prezanton listën për Kupën e Botës, ky është vendimi për Xherdanin e Shaqirin
Liverpool do të udhëtoj në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Jurgen Klopp ka zgjedhur listën prej 23 lojtarëve që do të udhëtojnë në lindjen e mesme, shkruan Indeksonline. Xherdan ...
Indeks Online | 05-Dec-2019 11:14
Liverpool do të udhëtoj në Katar për Kupën e Botës për Klube që do të zhvillohet nga 11-21 dhjetor. Jurgen Klopp ka zgjedhur listën prej 23 lojtarëve që do të udhëtojnë në lindjen e mesme, shkruan Indeksonline. Xherdan ...

Pas humbjes nga Liverpooli, pritet të shkarkohet trajneri i Evertonit
Pas humbjes 5-2 nga Liverpooli në derbi, trajneri i Evertonit Marco Silva pritet të shkarkohet. Madje në mediat angleze raportohet se vet trajneri u ka thënë lamtumirën lojtarëve të Evertonin në zhveshtore, pas humbjes ...
EkonomiaOnline | 05-Dec-2019 11:07
Pas humbjes 5-2 nga Liverpooli në derbi, trajneri i Evertonit Marco Silva pritet të shkarkohet. Madje në mediat angleze raportohet se vet trajneri u ka thënë lamtumirën lojtarëve të Evertonin në zhveshtore, pas humbjes ...

Pas humbjes nga Liverpooli, pritet të shkarkohet trajneri i Evertonit
Pas humbjes 5-2 nga Liverpooli në derbi , trajneri i Evertonit Marco Silva pritet të shkarkohet. Madje në mediat angleze raportohet se vet trajneri u ka thënë lamtumirën lojtarëve të Evertonin në zhveshtore, pas humbjes ...
Koha.net | 05-Dec-2019 11:01
Pas humbjes 5-2 nga Liverpooli në derbi , trajneri i Evertonit Marco Silva pritet të shkarkohet. Madje në mediat angleze raportohet se vet trajneri u ka thënë lamtumirën lojtarëve të Evertonin në zhveshtore, pas humbjes ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved