ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:27

Voda bën bilancin: Kemi inspektuar mbi 8000 banesave, ja sa do shemben

Voda bën bilancin: Kemi inspektuar mbi 8000 banesave, ja sa do shemben
Zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda ka bërë një përmbledhje të bilancit paraprak të punës së realizuar nga ana e policisë dhe forcave speciale të dërguara në terren për tërmetin. Në një deklaratë për mediat Voda ka ...
ABCNews | 03-Dec-2019 19:18
Zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda ka bërë një përmbledhje të bilancit paraprak të punës së realizuar nga ana e policisë dhe forcave speciale të dërguara në terren për tërmetin. Në një deklaratë për mediat Voda ka ...

Pasojat e tërmetit, Zyra Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore nxjerr bilancin paraprak: Ja sa banesa që duhen shembur janë konstatuar
Përshëndetje, Vijojmë me përditësimin e të dhënave dhe bilancin paraprak të punës deri në orën 18:30 të ditës së sotshme në bashkitë Durrës, Krujë, Shijak, Kurbin, Tiranë, Kamëz, Vorë dhe Lezhë, sipas informacioneve që ...
Lexo | 03-Dec-2019 19:01
Përshëndetje, Vijojmë me përditësimin e të dhënave dhe bilancin paraprak të punës deri në orën 18:30 të ditës së sotshme në bashkitë Durrës, Krujë, Shijak, Kurbin, Tiranë, Kamëz, Vorë dhe Lezhë, sipas informacioneve që ...

Tërmeti, zv.ministrja e Brendshme Voda bën bilancin: Kemi kryer inspektime të banesave, iu tregoj punën në terren
Zëvendës ministrja e Brendshme Rovena Voda me anë të një deklarate për media ka bërë një rezyme të punës së bërë nga ana e policisë dhe forcave të tjera të dërguara në terren për tërmetin. “Ne kemi punuar në disa bashki ...
Medial | 03-Dec-2019 18:57
Zëvendës ministrja e Brendshme Rovena Voda me anë të një deklarate për media ka bërë një rezyme të punës së bërë nga ana e policisë dhe forcave të tjera të dërguara në terren për tërmetin. “Ne kemi punuar në disa bashki ...

Çuçi në Sukth: E gjithë vëmendja tek banorët, 250 persona janë akomoduar në hotele
Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. Çuçi ...
Medial | 03-Dec-2019 17:30
Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. Çuçi ...

Çuçi në Sukth: E gjithë vëmendja tek banorët, 250 persona janë akomoduar në hotele
Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. Çuçi ...
VizionPlus | 03-Dec-2019 17:30
Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. Çuçi ...

Pasojat e tërmetit, ministri Fuqiplotë përgënjeshtron Bashën në Sukth: 250 persona janë strehuar në hotele, grupi i ekspertëve në terren duke bërë vlerësimet
Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë z.Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 16:51
Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë z.Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. ...

Ministri Fuqiplotë, Çuçi: Përgënjeshtroj çdo zë që thotë se s’është bërë asgjë në Sukth, 250 persona janë akomoduar në hotele
Kreu i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë z.Bledi Çuçi, ka inspektuar pasditen e stome punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. Ministri Çuçi tha ...
RTSH | 03-Dec-2019 17:18
Kreu i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë z.Bledi Çuçi, ka inspektuar pasditen e stome punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. Ministri Çuçi tha ...

Manastirliu në Durrës: Barna për të sëmurët kronikë, vijon vaksinimi i kategorive në rrezik
Shërbimi shëndetësor po ofrohet pa ndërprerje pranë pikave të emergjencës dhe në hotele ku janë akomoduar familjet e mbetura pa strehë si pasojë e tërmetit. Ministrja Manastirliu vizitoi sot pacientët kronikë që po ...
BalkanWeb | 03-Dec-2019 16:12
Shërbimi shëndetësor po ofrohet pa ndërprerje pranë pikave të emergjencës dhe në hotele ku janë akomoduar familjet e mbetura pa strehë si pasojë e tërmetit. Ministrja Manastirliu vizitoi sot pacientët kronikë që po ...

Pasojat tragjike nga tërmeti, Zyra operacionale: 4497 shtëpi të dëmtuara rëndë
Zyra Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore sjell të dhënat nga terreni për qarqet më të dëmtuara nga tërmeti ku të përfshirë janë Durrësi, Tirana, Lezha dhe qarqet e tjera ku raportohet se ka dëmtime si ...
ABCNews | 03-Dec-2019 17:06
Zyra Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore sjell të dhënat nga terreni për qarqet më të dëmtuara nga tërmeti ku të përfshirë janë Durrësi, Tirana, Lezha dhe qarqet e tjera ku raportohet se ka dëmtime si ...

Dha alarmin nga Sukthi, Bledi Çuçi nxjerr blof Lulzim Bashën
Postuar: 03/12/2019 - 17:04 Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi i përgjigjet kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha, i cili deklaroi gjatë ditës ...
Sot.Al | 03-Dec-2019 17:06
Postuar: 03/12/2019 - 17:04 Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë Bledi Çuçi i përgjigjet kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha, i cili deklaroi gjatë ditës ...

Manastirliu në Durrës: Barna për të sëmurët kronikë, vijon vaksinimi i kategorive në rrezik
Shërbimi shëndetësor po ofrohet pa ndërprerje pranë pikave të emergjencës dhe në hotele ku janë akomoduar familjet e mbetura pa strehë si pasojë e tërmetit. Ministrja Manastirliu vizitoi sot pacientët kronikë që po ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 15:21
Shërbimi shëndetësor po ofrohet pa ndërprerje pranë pikave të emergjencës dhe në hotele ku janë akomoduar familjet e mbetura pa strehë si pasojë e tërmetit. Ministrja Manastirliu vizitoi sot pacientët kronikë që po ...

Bilanci i tërmetit: 5497 shtëpi të dëmtuara rëndë dhe 1183 të tjera të shembura
Në një konferencë për shtyp, zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda bëri publik bilancin e dëmeve në banesa, numrin e godinave të shembura si dhe vendet ku po vijon puna për pastrimin e inerteve.
Top Channel | 03-Dec-2019 14:24
Në një konferencë për shtyp, zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda bëri publik bilancin e dëmeve në banesa, numrin e godinave të shembura si dhe vendet ku po vijon puna për pastrimin e inerteve.

Pasojat e tërmetit, ministri Fuqiplotë përgënjeshtron Bashën në Sukth: 250 persona janë strehuar në hotele, grupi i ekspertëve në terren duke bërë vlerësimet
Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë z.Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. ...
Lexo | 03-Dec-2019 17:04
Drejtuesi qendror i zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësisë Natyrore, ministri Fuqiplotë z.Bledi Çuçi inspektoi pasditen e së martës punën e grupeve të verifikimit të dëmeve nga tërmeti në zonën e Sukthit. ...

Bilanci paraprak/ Pas Tiranës, Durrësit dhe Lezhës, tërmeti shkatërrimtar lë pasoja edhe në qarqe të tjera
Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore vijon të përditësojë bilancin e dëmeve në zonat e prekura nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit. Sipas kësaj zyre, të dhënat e mëposhtme janë ...
BalkanWeb | 03-Dec-2019 13:55
Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore vijon të përditësojë bilancin e dëmeve në zonat e prekura nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit. Sipas kësaj zyre, të dhënat e mëposhtme janë ...

Bilanci i tërmetit / Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore : 1183 shtëpi janë shembur
Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore ka dalë sot me një deklaratë ku ka treguar bilancin e dëmeve pas përditësimeve të fundit nga informacionet në terren. Sipas kësaj zyre, të dhënat e ...
Telegraf | 03-Dec-2019 14:42
Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore ka dalë sot me një deklaratë ku ka treguar bilancin e dëmeve pas përditësimeve të fundit nga informacionet në terren. Sipas kësaj zyre, të dhënat e ...

Tërmeti i 26 Nëntorit. Bilanci paraprak i dëmeve
Raporti i plote: Sot eshte dita e gjashte pas termetit te rende te 26 nentorit, i cili solli tragjedine e humbjes se jetes per 51 bashkeqytetaret tane, dhe shkaktoi te lenduar dhe deme te medha ne shume banesa ne ...
ikub.al | 02-Dec-2019 15:39
Raporti i plote: Sot eshte dita e gjashte pas termetit te rende te 26 nentorit, i cili solli tragjedine e humbjes se jetes per 51 bashkeqytetaret tane, dhe shkaktoi te lenduar dhe deme te medha ne shume banesa ne ...

Pasojat e tërmetit, Zyra Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore nxjerr bilancin paraprak: Ja sa banesa që duhen shembur janë konstatuar
Së fundmi është bërë përditësimi i të dhënave dhe bilanci paraprak i punës së institucioneve publike dhe Zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore që drejtohet nga ministri fuqiplotë në perimetrin e ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 13:49
Së fundmi është bërë përditësimi i të dhënave dhe bilanci paraprak i punës së institucioneve publike dhe Zyrës Operacionale për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore që drejtohet nga ministri fuqiplotë në perimetrin e ...

Situata në Tiranë e Durrës pas tërmetit, dalin shifrat, bilanci paraprak: Ja sa banesa u dëmtuan nga tërmeti
6 ditë nga tërmeti shkatërrimtar, Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive, Anetare e Komitetit Nderministerial te Emergjencave Civile ka publikuar raportin paraprak të dëmëve si pasojë e lëkundjeve të ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 14:39
6 ditë nga tërmeti shkatërrimtar, Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive, Anetare e Komitetit Nderministerial te Emergjencave Civile ka publikuar raportin paraprak të dëmëve si pasojë e lëkundjeve të ...

Pallatet e dëmtuara, banesat e shembura dhe ato të pabanueshme, ja bilanci paraprak i dëmeve nga tërmeti
Zv.ministrja e brendshme Romina Vodo në një konferencë të tretë për shtyp në ditën e sotme ka vijuar me përditësimin e të dhënave dhe bilancin paraprak të punës së institucioneve publike dhe Zyrës Operacionale për ...
ScanTv | 03-Dec-2019 16:48
Zv.ministrja e brendshme Romina Vodo në një konferencë të tretë për shtyp në ditën e sotme ka vijuar me përditësimin e të dhënave dhe bilancin paraprak të punës së institucioneve publike dhe Zyrës Operacionale për ...

Tërmeti/ 29 persona ende në spital, zbardhet plani i masave. Ekipet vlerësuese zbresin në terren, në ‘sitë’ vatrat e nxehta
Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore ka përpiluar të gjithë veprimet, që janë ndërmarrë në terren nga strukturat shtetërore. Më një komunikatë të shpërndarë për mediat, kjo zyrë thotë se ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 09:15
Zyra Qendrore e Operacioneve për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore ka përpiluar të gjithë veprimet, që janë ndërmarrë në terren nga strukturat shtetërore. Më një komunikatë të shpërndarë për mediat, kjo zyrë thotë se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved