ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:11

Ratifikimi i Protokollit, Zaev: Nesër kam takim me kryeministrin spanjoll

Ratifikimi i Protokollit, Zaev: Nesër kam takim me kryeministrin spanjoll
Kryeministri i vendit Zoran Zaev në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, ku po merr pjesë në Samitin e NATO-s, foli edhe për ratifikimin e Protokollit nga ana e Spanjës, ku dihet se është i vetmi vend ...
Flaka | 03-Dec-2019 23:02
Kryeministri i vendit Zoran Zaev në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, ku po merr pjesë në Samitin e NATO-s, foli edhe për ratifikimin e Protokollit nga ana e Spanjës, ku dihet se është i vetmi vend ...

Flamuri i Maqedonisë valëvitet në Londër bashkë me flamujt e vendeve anëtare të NATO-s
Siguria është në nivel të lartë që nga orët e hershme të mëngjesit. Liderët e vendeve anëtare të Aleancës së NATO-s arritën në Londër. Në Londër qëndron edhe delegacioni i Maqedonisë, kurse flamuri i vendit është ...
Aktuale.MK | 03-Dec-2019 23:01
Siguria është në nivel të lartë që nga orët e hershme të mëngjesit. Liderët e vendeve anëtare të Aleancës së NATO-s arritën në Londër. Në Londër qëndron edhe delegacioni i Maqedonisë, kurse flamuri i vendit është ...

Osmani: Sot ulemi të barabartë me fuqitë më të mëdha në botë
Zëvendëskryeministri i vendit Bujar Osmani, në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, tha se dita e sotme është një ditë historike, është një ditë ku gjenerata të tëra politike e kanë pritur këtë ditë. ...
Flaka | 03-Dec-2019 22:59
Zëvendëskryeministri i vendit Bujar Osmani, në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, tha se dita e sotme është një ditë historike, është një ditë ku gjenerata të tëra politike e kanë pritur këtë ditë. ...

Osmani: Sot ulemi të barabartë me fuqitë më të mëdha në botë
Zëvendëskryeministri i vendit Bujar Osmani, në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, tha se dita e sotme është një ditë historike, është një ditë ku gjenerata të tëra politike e kanë pritur këtë ditë. ...
Alsat-M | 03-Dec-2019 22:58
Zëvendëskryeministri i vendit Bujar Osmani, në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, tha se dita e sotme është një ditë historike, është një ditë ku gjenerata të tëra politike e kanë pritur këtë ditë. ...

Ratifikimi i Protokollit, Zaev: Nesër kam takim me kryeministrin spanjoll
Londër, 3 dhjetor – Kryeministri i vendit Zoran Zaev në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, ku po merr pjesë në Samitin e NATO-s, foli edhe për ratifikimin e Protokollit nga ana e Spanjës, ku dihet ...
Koha.mk | 03-Dec-2019 22:52
Londër, 3 dhjetor – Kryeministri i vendit Zoran Zaev në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, ku po merr pjesë në Samitin e NATO-s, foli edhe për ratifikimin e Protokollit nga ana e Spanjës, ku dihet ...

Ratifikimi i Protokollit, Zaev: Nesër kam takim me kryeministrin spanjoll
Kryeministri i vendit Zoran Zaev në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, ku po merr pjesë në Samitin e NATO-s, foli edhe për ratifikimin e Protokollit nga ana e Spanjës, ku dihet se është i vetmi vend ...
Alsat-M | 03-Dec-2019 22:43
Kryeministri i vendit Zoran Zaev në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, ku po merr pjesë në Samitin e NATO-s, foli edhe për ratifikimin e Protokollit nga ana e Spanjës, ku dihet se është i vetmi vend ...

Dimitrov: Flamuri jonë valëvitet i barabartë me flamujt e tjerë të NATO-s
Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, tha se për herë të parë flamuri i vendit tonë radhitet së bashku me flamujt e tjerë të vendeve anëtare të NATO-s dhe për ...
Flaka | 03-Dec-2019 22:35
Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, tha se për herë të parë flamuri i vendit tonë radhitet së bashku me flamujt e tjerë të vendeve anëtare të NATO-s dhe për ...

Dimitrov: Flamuri jonë valëvitet i barabartë me flamujt e tjerë të NATO-s
Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, tha se për herë të parë flamuri i vendit tonë radhitet së bashku me flamujt e tjerë të vendeve anëtare të NATO-s dhe për ...
Alsat-M | 03-Dec-2019 22:31
Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov në një intervistë për emisionin “Programi 200” nga Londra, tha se për herë të parë flamuri i vendit tonë radhitet së bashku me flamujt e tjerë të vendeve anëtare të NATO-s dhe për ...

Flamuri i Maqedonisë së Veriut valon në Londër së bashku me flamujt e vendeve anëtare të NATO-s
Flamuri i Maqedonisë së Veriut është vendosur në radhën e flamujve të vendeve anëtare të NATO-s në Londër. Edhe pse Maqedonia e Veriut nuk është plotësisht anëtare, delegacioni i Maqedonisë tashmë është pjesë e Samitit ...
Republika | 03-Dec-2019 22:13
Flamuri i Maqedonisë së Veriut është vendosur në radhën e flamujve të vendeve anëtare të NATO-s në Londër. Edhe pse Maqedonia e Veriut nuk është plotësisht anëtare, delegacioni i Maqedonisë tashmë është pjesë e Samitit ...

Rama, para Samitit të NATO-s: Ju lutem durim; të më falin ata që s’janë akomoduar siç duhet
Para nisjes për në Samitin e NATO-s, kryeministri i vendit, Edi Rama publikoi një video-mesazh në llogarinë e tij në Facebook, ku u shpreh se samitin në fjalë do ta shfrytëzojë për situatën aktuale që po kalon vendi ynë.
Top Channel | 03-Dec-2019 13:21
Para nisjes për në Samitin e NATO-s, kryeministri i vendit, Edi Rama publikoi një video-mesazh në llogarinë e tij në Facebook, ku u shpreh se samitin në fjalë do ta shfrytëzojë për situatën aktuale që po kalon vendi ynë.

Flamuri i Maqedonisë së Veriut valon në Londër së bashku me flamujt e vendeve anëtare të NATO-s
Flamuri i Maqedonisë së Veriut është vendosur në radhën e flamujve të vendeve anëtare të NATO-s në Londër. Edhe pse Maqedonia e Veriut nuk është plotësisht anëtare, delegacioni i Maqedonisë tashmë është pjesë e Samitit ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 20:51
Flamuri i Maqedonisë së Veriut është vendosur në radhën e flamujve të vendeve anëtare të NATO-s në Londër. Edhe pse Maqedonia e Veriut nuk është plotësisht anëtare, delegacioni i Maqedonisë tashmë është pjesë e Samitit ...

Flamuri i Maqedonisë së Veriut valon në Londër së bashku me flamujt e vendeve anëtare të NATO-s
Flamuri i Maqedonisë së Veriut është vendosur në radhën e flamujve të vendeve anëtare të NATO-s në Londër. Edhe pse Maqedonia e Veriut nuk është plotësisht anëtare, delegacioni i Maqedonisë tashmë është pjesë e Samitit ...
Flaka | 03-Dec-2019 22:04
Flamuri i Maqedonisë së Veriut është vendosur në radhën e flamujve të vendeve anëtare të NATO-s në Londër. Edhe pse Maqedonia e Veriut nuk është plotësisht anëtare, delegacioni i Maqedonisë tashmë është pjesë e Samitit ...

Rama shkon sot në Samitin e NATO-s, çfarë pritet të kërkojë
Gjatë mbledhjes së gjashtë të jashtëzakonshme, kryeministri i vendit, Edi Rama deklaroi se ditën e sotme do të niset për në Londër, me rastin e Samitit të Aleancës së Atlantikut të Veriut.
Top Channel | 03-Dec-2019 08:27
Gjatë mbledhjes së gjashtë të jashtëzakonshme, kryeministri i vendit, Edi Rama deklaroi se ditën e sotme do të niset për në Londër, me rastin e Samitit të Aleancës së Atlantikut të Veriut.

Pjesëmarrja kineze në rrjetin 5G të Maqedonisë së Veriut problematike, Qeveria do të reagojë
Edhe pse nuk është kusht për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO hapen çështje rreth sigurisë dhe ndikimin kinez në zhvillimin e rrjetit 5G dhe infrastrukturën digjitale në vend, konfirmuan sot nga Qeveria. Në ...
Flaka | 03-Dec-2019 21:46
Edhe pse nuk është kusht për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO hapen çështje rreth sigurisë dhe ndikimin kinez në zhvillimin e rrjetit 5G dhe infrastrukturën digjitale në vend, konfirmuan sot nga Qeveria. Në ...

Zaev: Anëtarësimi në NATO është aspiratë e shumë gjeneratave
Kryeministri Zoran Zaev, në Samitin e NATO-s nv Londër tha se “si anëtar i ri i NATO-s, sjellim kontribut pozitiv për stabilitetin dhe prosperitetin e Ballkanit Perëndimor”. “Ne do të vazhdojmë t’i zbatojmë parimet dhe ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 18:51
Kryeministri Zoran Zaev, në Samitin e NATO-s nv Londër tha se “si anëtar i ri i NATO-s, sjellim kontribut pozitiv për stabilitetin dhe prosperitetin e Ballkanit Perëndimor”. “Ne do të vazhdojmë t’i zbatojmë parimet dhe ...

ANALIZA: 70 vjetori e gjen NATO-n me nerva të tendosura
Ndërkohë që për Maqedoninë e Veriut takimi i NATO-s në Londër është shumë i rëndësishëm, sepse ka të bëjë me anëtarësinë e saj, për vende të tjera çështja më kryesore është të shmangen konfliktet. Fakti që në takimin e ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 11:03
Ndërkohë që për Maqedoninë e Veriut takimi i NATO-s në Londër është shumë i rëndësishëm, sepse ka të bëjë me anëtarësinë e saj, për vende të tjera çështja më kryesore është të shmangen konfliktet. Fakti që në takimin e ...

Rama: Sot iki në Londër në Samitin e NATO-s, do kërkoj ndihmë për tërmetin
Kryeministri Edi Rama në mbledhjen e qeverisë msëngjesin e sotëm ka deklaruar se së bashku me ministrin e Mbrojtjes dhe ministrin për Europën dhe Punët e Jashtme do të shkojnë në Samitin e NATO-s në Londër. Ai është ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 08:58
Kryeministri Edi Rama në mbledhjen e qeverisë msëngjesin e sotëm ka deklaruar se së bashku me ministrin e Mbrojtjes dhe ministrin për Europën dhe Punët e Jashtme do të shkojnë në Samitin e NATO-s në Londër. Ai është ...

Zaev në Londër i dhuroi Stoltenbergut verë nga Maqedonia e Veriut
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, i cili e kryeson delegacionin qeveritar në Samitin e NATO-s në Londër, në të cilin shënohet 70-vjetori i Aleancës, sot në ditën e parë të tubimit të liderëve, sekretarit të ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 21:00
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, i cili e kryeson delegacionin qeveritar në Samitin e NATO-s në Londër, në të cilin shënohet 70-vjetori i Aleancës, sot në ditën e parë të tubimit të liderëve, sekretarit të ...

Zaev: Anëtarësimi në NATO është aspiratë e shumë gjeneratave
Kryeministri Zoran Zaev, në Samitin e NATO-s nv Londër tha se “si anëtar i ri i NATO-s, sjellim kontribut pozitiv për stabilitetin dhe prosperitetin e Ballkanit Perëndimor”. “Ne do të vazhdojmë t’i zbatojmë parimet dhe ...
Arbresh | 03-Dec-2019 20:59
Kryeministri Zoran Zaev, në Samitin e NATO-s nv Londër tha se “si anëtar i ri i NATO-s, sjellim kontribut pozitiv për stabilitetin dhe prosperitetin e Ballkanit Perëndimor”. “Ne do të vazhdojmë t’i zbatojmë parimet dhe ...

Merkel optimiste për samitin e NATO-s
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo është optimiste për samitin e NATO-s, pavarësisht mosmarrëveshjeve midis anëtarëve për gjendjen e Aleancës.
Kosova Press | 03-Dec-2019 19:27
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo është optimiste për samitin e NATO-s, pavarësisht mosmarrëveshjeve midis anëtarëve për gjendjen e Aleancës.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved