ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 10:58

Presidenti Meta nesër do të qëndrojë në Kosovë

Presidenti Meta nesër do të qëndrojë në Kosovë
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 20:59
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe ...

Meta të mërkurën shkon për ngushëllime tek familja Abazi në Gjilan
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, të mëkurën viziton Gjilanin. Gjatë vizitës së tij Meta do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi, ku si pasojë e tërmetit të madh 6.4 shkallë humbën jetën Isa Abazi dhe Shemsedin ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 20:20
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, të mëkurën viziton Gjilanin. Gjatë vizitës së tij Meta do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi, ku si pasojë e tërmetit të madh 6.4 shkallë humbën jetën Isa Abazi dhe Shemsedin ...

Meta do të dekorojë njësitet ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë qëndrimit të tij ai do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi që humbi dy anëtarët e saj nga tërmeti që goditi Shqipërinë më ...
Arbresh | 03-Dec-2019 19:57
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë qëndrimit të tij ai do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi që humbi dy anëtarët e saj nga tërmeti që goditi Shqipërinë më ...

Meta do të dekorojë njësitet ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Kosovë, transmeton KlanKosova Gjatë qëndrimit të tij ai do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi që humbi dy anëtarët e saj nga tërmeti ...
Portalb | 03-Dec-2019 19:25
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Kosovë, transmeton KlanKosova Gjatë qëndrimit të tij ai do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi që humbi dy anëtarët e saj nga tërmeti ...

Meta do të dekorojë njësitet ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë qëndrimit të tij ai do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi që humbi dy anëtarët e saj nga tërmeti që goditi Shqipërinë më ...
Medial | 03-Dec-2019 19:12
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë qëndrimit të tij ai do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi që humbi dy anëtarët e saj nga tërmeti që goditi Shqipërinë më ...

Meta do të dekorojë njësitet ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë qëndrimit të tij ai do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi që humbi dy anëtarët e saj nga tërmeti që goditi Shqipërinë më ...
Klan Kosova | 03-Dec-2019 19:06
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, do të qëndrojë për një vizitë zyrtare në Kosovë. Gjatë qëndrimit të tij ai do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi që humbi dy anëtarët e saj nga tërmeti që goditi Shqipërinë më ...

Presidenti Meta dekoron njësitë ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe ...
Gazeta Observer | 03-Dec-2019 19:06
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe ...

Meta të mërkurën shkon për ngushëllime tek familja Abazi në Gjilan
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, të mëkurën viziton Gjilanin. Gjatë vizitës së tij Meta do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi, ku si pasojë e tërmetit të madh 6.4 shkallë humbën jetën Isa Abazi dhe Shemsedin ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 19:03
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, të mëkurën viziton Gjilanin. Gjatë vizitës së tij Meta do të shkojë për ngushëllime tek familja Abazi, ku si pasojë e tërmetit të madh 6.4 shkallë humbën jetën Isa Abazi dhe Shemsedin ...

Presidenti Meta dekoron njësitë ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe ...
InFokusi | 03-Dec-2019 19:00
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe ...

Tërmeti, Meta: Ja çfarë i kam kërkuar sot Qeverisë
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit.
Top Channel | 03-Dec-2019 14:27
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit.

Tërmeti/ Meta zbulon katër kërkesat për Ramën: Filloni sa më parë punën, duhet një Hartë e re Fizike e Riskut
Presidenti Ilir Meta zbulon katër kërkesat që i ka drejtuar qeverisë pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Së pari, Kreu i Shtetit i ka kërkuar Ramës ...
BalkanWeb | 03-Dec-2019 14:22
Presidenti Ilir Meta zbulon katër kërkesat që i ka drejtuar qeverisë pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Së pari, Kreu i Shtetit i ka kërkuar Ramës ...

Presidenti Meta dekoron njësitë ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen......
Zeri | 03-Dec-2019 18:57
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen......

Situata pas tërmetit, Ilir Meta i bën 4 kërkesa Edi Ramës
Ilir Meta shprehte se pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, i ka bërë disa kërkesa Qeverisë. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 14:30
Ilir Meta shprehte se pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, i ka bërë disa kërkesa Qeverisë. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën ...

?Presidenti Meta dekoron njësitë ushtarake e policore të Kosovës
Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe policore, e po ashtu edhe njësitë tjera nga institucionet si KEK-u, Zjarrfikësit e Komunës së ...
Lajminet | 03-Dec-2019 18:52
Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe policore, e po ashtu edhe njësitë tjera nga institucionet si KEK-u, Zjarrfikësit e Komunës së ...

?Presidenti Meta dekoron njësitë ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe ...
Indeks Online | 03-Dec-2019 18:51
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Meta do të qëndrojë në Kazermën ushtarake “Adem Jashari”, duke filluar nga ora 11:00 do të rreshtohen njësitet ushtarake dhe ...

Pas takimit me drejtuesit shkencorë, Meta: Ja katër kërkesat për Qeverinë
Presidenti i vendit, Ilir Meta këtë të martë ka zhvilluar një takim me pedagoge e drejtues shkencore, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, ku kanë katër kërkesa për qeverinë. Kreu i shtetit sqaron se në në fund të ...
VizionPlus | 03-Dec-2019 14:31
Presidenti i vendit, Ilir Meta këtë të martë ka zhvilluar një takim me pedagoge e drejtues shkencore, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, ku kanë katër kërkesa për qeverinë. Kreu i shtetit sqaron se në në fund të ...

?Presidenti Meta dekoron njësitë ushtarake e policore të Kosovës
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë.
Kosova Press | 03-Dec-2019 18:45
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë.

Tërmeti/ Presidenti Meta publikon 4 kërkesat drejtuar qeverisë
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka deklaruar sot se i ka bërë 4 kërkesa qeverisë, në lidhje me situatën ku ndodhet vendi. Pas tërmetit të rëndë të 26 nëntorit, presidenti shkruar se është takuar me pedagogë dhe ...
Telegraf | 03-Dec-2019 14:30
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka deklaruar sot se i ka bërë 4 kërkesa qeverisë, në lidhje me situatën ku ndodhet vendi. Pas tërmetit të rëndë të 26 nëntorit, presidenti shkruar se është takuar me pedagogë dhe ...

Presidenti Meta për vizitë ngushëlluese në familjen Abazi në Gjilan
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, nesër do të vizitojë familjen Abazi në Gjilan, e cila humbi dy anëtarë të saj gjatë tërmetit të 26 nëntorit.Ai gjatë kësaj vizite ngushëlluese do të shoqërohet nga kryeministri i ...
Aktuale.MK | 03-Dec-2019 17:45
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, nesër do të vizitojë familjen Abazi në Gjilan, e cila humbi dy anëtarë të saj gjatë tërmetit të 26 nëntorit.Ai gjatë kësaj vizite ngushëlluese do të shoqërohet nga kryeministri i ...

Kriza pos-tërmetore, Meta: ja ç’i kërkoj Ramës
Pas tre pikave drejtuar qeverisë nga kreu demokrat Basha në lidhje me krizën pas-tërmetore, është dhe presidenti Meta që propozon 4 sosh. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar ...
Tesheshi | 03-Dec-2019 17:19
Pas tre pikave drejtuar qeverisë nga kreu demokrat Basha në lidhje me krizën pas-tërmetore, është dhe presidenti Meta që propozon 4 sosh. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved