ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 12:06

Moti bën kthesën e madhe, çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Moti bën kthesën e madhe, çfarë do të ndodhë në orët në vijim
Postuar: 03/12/2019 - 15:24 Vendi ynë pritet të mbizotërohet nga reshje shiu gjatë ditës së sotme ndërsa nesër do të kemi një mot të kthjellët. Në verilindje parashikohen reshje dëbore ndërsa pritet dhe ulje të ndjeshme ...
Sot.Al | 03-Dec-2019 15:27
Postuar: 03/12/2019 - 15:24 Vendi ynë pritet të mbizotërohet nga reshje shiu gjatë ditës së sotme ndërsa nesër do të kemi një mot të kthjellët. Në verilindje parashikohen reshje dëbore ndërsa pritet dhe ulje të ndjeshme ...

Bora mbulon disa qytete të Kosovës
Reshjet e para të borës në dhjetor kanë mbërritur në kryeqytet, e shumë qytete tjera të Kosovës sot gjatë ditës. Sipas IHMK-së, reshjet e borës pritet të vazhdojnë deri në orët e vona të pasdites së sotme. “Deri nga ...
Koha.net | 03-Dec-2019 15:12
Reshjet e para të borës në dhjetor kanë mbërritur në kryeqytet, e shumë qytete tjera të Kosovës sot gjatë ditës. Sipas IHMK-së, reshjet e borës pritet të vazhdojnë deri në orët e vona të pasdites së sotme. “Deri nga ...

Reshjet e shiut do të kalojnë në dëborë, prej nesër mjegull nëpër fushëgropa
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...
IliriaNews | 03-Dec-2019 15:06
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...

Bjen bora e parë në Prishtinë, nis të zbardhë vendin
Bora e parë për këtë sezonë të dimrit ka filluar të bjerë edhe në Prishtinë. Prishtina ka filluar të zbardhet nga bora që ka filluar të bjerë me intensitet më të lartë në orët e pasdites. Për ditën e sotme është ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 14:42
Bora e parë për këtë sezonë të dimrit ka filluar të bjerë edhe në Prishtinë. Prishtina ka filluar të zbardhet nga bora që ka filluar të bjerë me intensitet më të lartë në orët e pasdites. Për ditën e sotme është ...

Paralajmëron Tahirsylaj, i ftohti ekstrem kaplon Kosovën këto ditë
Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për Gazeta Blic ka treguar se si do ...
Zeri | 03-Dec-2019 14:27
Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për Gazeta Blic ka treguar se si do ...

Paralajmëron Tahirsylaj: I ftohti ekstrem kaplon Kosovën nga mesi i muajit
Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për “Gazeta Blic” ka treguar se si do ...
Gazeta Observer | 03-Dec-2019 14:15
Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për “Gazeta Blic” ka treguar se si do ...

RMV, reshjet e shiut kalojnë në dëborë
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...
Flaka | 03-Dec-2019 13:39
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...

Parashikimi i motit për sot, 03 nëntor 2019
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te mbizoteroje mot me ndryshime dhe kthjellime, ndersa pas dite priten reshje shiu, te cilat ne oret e darkes do te vijne duke rene dhe lene vendin nje moti te kthjellet. Sipas ...
ikub.al | 03-Dec-2019 10:45
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te mbizoteroje mot me ndryshime dhe kthjellime, ndersa pas dite priten reshje shiu, te cilat ne oret e darkes do te vijne duke rene dhe lene vendin nje moti te kthjellet. Sipas ...

Reshjet e para të borës në vendin tonë, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu deri pasdite. Në pjesën e dytë të ditën pritet mot i kthellët.
Top Channel | 03-Dec-2019 11:20
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu deri pasdite. Në pjesën e dytë të ditën pritet mot i kthellët.

Reshjet e shiut do të kalojnë në dëborë, prej nesër mjegull nëpër fushëgropa
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...
Alsat-M | 03-Dec-2019 13:09
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...

Reshjet e shiut do të kalojnë në dëborë, prej nesër mjegull nëpër fushëgropa
Shkup, 3 dhjetor – Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me ...
Koha.mk | 03-Dec-2019 12:24
Shkup, 3 dhjetor – Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me ...

Reshjet e shiut do të kalojnë në dëborë, prej nesër mjegull nëpër fushëgropa
Shkup, 3 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm ...
Medial | 03-Dec-2019 12:24
Shkup, 3 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm ...

Pasdite rikthehen reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu.
Top Channel | 02-Dec-2019 09:05
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu.

Zyrtarisht në dimër, sot priten reshje dëbore. Temperaturat shkojnë drejt zeros
Shqipëria prej ditësh është përfshirë nga një mot i ftohtë, ku temperaturat gjatë natës i afrohen dhe zeros. Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu ...
Telegraf | 03-Dec-2019 09:54
Shqipëria prej ditësh është përfshirë nga një mot i ftohtë, ku temperaturat gjatë natës i afrohen dhe zeros. Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu ...

Ky është qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora
Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto momente. Temperaturat e ditës së sotme pritet të ...
Lajminet | 03-Dec-2019 12:10
Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto momente. Temperaturat e ditës së sotme pritet të ...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për çdo qytet
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 10:58
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga ...

Podujeva qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora këtë vit
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...
Medial | 03-Dec-2019 11:54
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...

Podujeva qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora këtë vit
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...
Arbresh | 03-Dec-2019 11:52
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...

Ky është qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur......
Zeri | 03-Dec-2019 11:31
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur......

Moti e martë, 3 Dhjetor 2019!
Sipas MeteoAlb: Vijon ndikimi i vlerave të ulta barike në vend duke kushtëzuar vranësira dhe shira në pjesën më të madhe të vendit tonë, por në zonat veriore- verilindore parashikohen rreshje dëbore. Pasditja dhe nata ...
VizionPlus | 03-Dec-2019 06:29
Sipas MeteoAlb: Vijon ndikimi i vlerave të ulta barike në vend duke kushtëzuar vranësira dhe shira në pjesën më të madhe të vendit tonë, por në zonat veriore- verilindore parashikohen rreshje dëbore. Pasditja dhe nata ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved