ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 12:06

Messi: Ajo që ndiej për Barçën tejkalon çdo kontratë

Messi: Ajo që ndiej për Barçën tejkalon çdo kontratë
Pas fjalimit të tij në momentin e shpalljes së tij fitues i “Topit të Artë”, Leo Messi foli pas ceremonisë edhe për mediet e pranishme në Francë, duke dhënë një deklaratë të fortë dashurie për Barcelonën, edhe pse ka ...
Flaka | 03-Dec-2019 22:29
Pas fjalimit të tij në momentin e shpalljes së tij fitues i “Topit të Artë”, Leo Messi foli pas ceremonisë edhe për mediet e pranishme në Francë, duke dhënë një deklaratë të fortë dashurie për Barcelonën, edhe pse ka ...

Rakitic: Dua të transferohem te kjo skuadër
Reprezentuesi kroat po kalon një periudhë të vështirë te Barcelona këtë sezon, nën drejtimin e Erneto Valverde. 32 vjeçari gjatë karrierës së tij te Barcelona ka fituar katër tituj të La Ligas dhe një Ligë të ...
Lajminet | 03-Dec-2019 22:20
Reprezentuesi kroat po kalon një periudhë të vështirë te Barcelona këtë sezon, nën drejtimin e Erneto Valverde. 32 vjeçari gjatë karrierës së tij te Barcelona ka fituar katër tituj të La Ligas dhe një Ligë të ...

Van Djik vjen me letër emocionuese pas ceremonisë për Topin e Artë, ndryshon mendimin për Cristiano Ronaldon, duke thënë si ai dhe Messi janë më të mirët
Virgil Van Djik e zuri vendin e dytë në garën për Topin e Artë, duke mbetur vetëm për shtatë vota pas Lionel Messit. Holandezi bëri një sezon fantastik me Liverpoolin, ku në fund u konkretizua me fitimin e Ligës së ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 22:19
Virgil Van Djik e zuri vendin e dytë në garën për Topin e Artë, duke mbetur vetëm për shtatë vota pas Lionel Messit. Holandezi bëri një sezon fantastik me Liverpoolin, ku në fund u konkretizua me fitimin e Ligës së ...

Gjashtë Topa të Artë, Messi tregon se kush mund ta thyej rekordin e tij
Lionel Messi u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i çmimit më të vlefshëm individual në botë, “Topi i Artë”. Ylli i Barcelonës la pas yjet si Virgil van Dijk, Cristiano Ronaldo dhe Sadio Mane. Ishte ky “Topi i Artë” i ...
Lexo | 03-Dec-2019 22:02
Lionel Messi u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i çmimit më të vlefshëm individual në botë, “Topi i Artë”. Ylli i Barcelonës la pas yjet si Virgil van Dijk, Cristiano Ronaldo dhe Sadio Mane. Ishte ky “Topi i Artë” i ...

Gabriel Jesus shënon eurogol ndaj Burnley
Ish-fituesja e Miss “BumBum”, Suzy Cortez, ka festuar me mënyrën e saj suksesin e Leo Messit. Në ceremoninë “Theatre du Chatelet” të Parisit, argjentinasi fitoi për herë të 6-të gjatë karrierës së tij “Topin e Artë”. ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 21:46
Ish-fituesja e Miss “BumBum”, Suzy Cortez, ka festuar me mënyrën e saj suksesin e Leo Messit. Në ceremoninë “Theatre du Chatelet” të Parisit, argjentinasi fitoi për herë të 6-të gjatë karrierës së tij “Topin e Artë”. ...

Messi me një deklaratë që nuk do të dëshironin ta dëgjojnë tifozët e futbollit: Pensionimi po afron
Lionel Messi ka pranuar se pensionimi po afron, mirëpo ka thënë se shpreson t’i shijojë edhe shumë vite në top-formë me fanellën e Barcelonës dhe atë të Argjentinës. Kjo deklaratë e superyllit të futbollit vjen pasi ai ...
Telegrafi | 03-Dec-2019 21:20
Lionel Messi ka pranuar se pensionimi po afron, mirëpo ka thënë se shpreson t’i shijojë edhe shumë vite në top-formë me fanellën e Barcelonës dhe atë të Argjentinës. Kjo deklaratë e superyllit të futbollit vjen pasi ai ...

Publikohen të gjitha votat për Topin e Artë, ja si votuan dy gazetarët shqiptar
Janë publikuar edhe votat nga secili vend në garën për Topin e Artë në të cilën kanë votuar gazetarët. Në një shkrim të AS bëhen të ditur votat nga secili vend. Sa i përket Kosovës, ka votuar gazetari Bajram Shala i ...
Gazeta Observer | 03-Dec-2019 21:39
Janë publikuar edhe votat nga secili vend në garën për Topin e Artë në të cilën kanë votuar gazetarët. Në një shkrim të AS bëhen të ditur votat nga secili vend. Sa i përket Kosovës, ka votuar gazetari Bajram Shala i ...

Messi: Pensionimi po afrohet, Barca të mos ketë frikë
Tash gjashtë herë fituesi i Topit të Artë, ka kaluar gjithë karrierën në ‘Camp Nou’, në fanellën e Barcelonës. Te kampionët e La Ligas, ka një kohë që ka filluar të diskutohet për pasuesin e Messit, dhe janë në dijeni ...
Lajminet | 03-Dec-2019 21:09
Tash gjashtë herë fituesi i Topit të Artë, ka kaluar gjithë karrierën në ‘Camp Nou’, në fanellën e Barcelonës. Te kampionët e La Ligas, ka një kohë që ka filluar të diskutohet për pasuesin e Messit, dhe janë në dijeni ...

Messin po e ‘pret’ edhe ky top i artë!
Ish-fituesja e Miss “BumBum”, Suzy Cortez, ka festuar me mënyrën e saj suksesin e Leo Messit. Në ceremoninë “Theatre du Chatelet” të Parisit, argjentinasi fitoi për herë të 6-të gjatë karrierës së tij “Topin e Artë”. ...
Lexo | 03-Dec-2019 20:41
Ish-fituesja e Miss “BumBum”, Suzy Cortez, ka festuar me mënyrën e saj suksesin e Leo Messit. Në ceremoninë “Theatre du Chatelet” të Parisit, argjentinasi fitoi për herë të 6-të gjatë karrierës së tij “Topin e Artë”. ...

Motra e Ronaldos shpërthen ndaj Van Dijk
Lionel Messi fitoi Topin e Artë për herë të gjashtë në karrierë, duke parakaluar Cristiano Ronaldon me 5 të tillë, por një gjë e tillë nuk u prit aspak mirë nga familjarët e portugezit, që shpërthyen në rrjetet sociale. ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 20:31
Lionel Messi fitoi Topin e Artë për herë të gjashtë në karrierë, duke parakaluar Cristiano Ronaldon me 5 të tillë, por një gjë e tillë nuk u prit aspak mirë nga familjarët e portugezit, që shpërthyen në rrjetet sociale. ...

Messi rrëfen sa rëndë e përjetoi kur CR7 fitoi për të pestën herë Topin e Artë
Topi i Artë është sërish në duart e Lionel Messit, i cili bëhet lojtari i parë që arrin të fitojë gjashtë herë këtë trofe. Në ceremoninë e mbajtur në Paris, Cristiano Ronaldo vendosi të mos marr pjesë, pasi kishte ...
Lajminet | 03-Dec-2019 19:58
Topi i Artë është sërish në duart e Lionel Messit, i cili bëhet lojtari i parë që arrin të fitojë gjashtë herë këtë trofe. Në ceremoninë e mbajtur në Paris, Cristiano Ronaldo vendosi të mos marr pjesë, pasi kishte ...

Më i miri në histori! Leo Mesi fiton të gjashtin “Top të Artë”
Leo Mesi është fituesi i “Topit të Artë” 2019! Ashtu sikundër pritej, ylli i Barcelonës i ka lënë pas shpine të gjithë për herën e gjashtë, duke u bërë dhe lojtari më i vlerësuar me trofeun me të çmuar për individë. Pas ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 21:39
Leo Mesi është fituesi i “Topit të Artë” 2019! Ashtu sikundër pritej, ylli i Barcelonës i ka lënë pas shpine të gjithë për herën e gjashtë, duke u bërë dhe lojtari më i vlerësuar me trofeun me të çmuar për individë. Pas ...

Skandali seksual në Spanjë, rihapet çështja për dy lojtarët
Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic thekson se Cristiano Ronaldo nuk ishte i pranishëm në ceremoninë e Topit të Artë të vitit 2019, sepse ishte i zhgënjyer që nuk arriti të fitonte çmimin prestigjioz. Ceremonia e ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 19:54
Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic thekson se Cristiano Ronaldo nuk ishte i pranishëm në ceremoninë e Topit të Artë të vitit 2019, sepse ishte i zhgënjyer që nuk arriti të fitonte çmimin prestigjioz. Ceremonia e ...

Leo Mesi pret trofeun e madh, shikoni se çfarë ka bërë Ronaldo…
Ndërsa “France Football” ka piblikuar 10 finalistët e mëdhenj, nuk ka më asnjë dyshim se cili do të jetë fituesi i “Topit të Artë”, zërat bëhen gjithnjë e më konkretë se ai do të jetë argjentinasi i Barcelonës. Por ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 20:35
Ndërsa “France Football” ka piblikuar 10 finalistët e mëdhenj, nuk ka më asnjë dyshim se cili do të jetë fituesi i “Topit të Artë”, zërat bëhen gjithnjë e më konkretë se ai do të jetë argjentinasi i Barcelonës. Por ...

Motra e Cristiano Ronaldos i kthehet Van Dijk me argumente, pas ironisë së tij për të vëllanë
Në fillimin e ceromonisë së ‘Ballon d’Or’, Virgil Van Dijk deklaroi me shaka se Cristiano Ronaldo nuk është një rival për fitimin e çmimit prestigjoz. Jo të gjithë e kanë pritur mirë shakanë e holandezit, sidomos motra ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 11:44
Në fillimin e ceromonisë së ‘Ballon d’Or’, Virgil Van Dijk deklaroi me shaka se Cristiano Ronaldo nuk është një rival për fitimin e çmimit prestigjoz. Jo të gjithë e kanë pritur mirë shakanë e holandezit, sidomos motra ...

Shokon Chiellini: Reali s’donte që Ronaldo ta fitonte “Topin e Artë”, ia vodhën çmimin
Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, shokon me deklaratën e tij referuar fituesit të Topit të Artë të vitit të kaluar. 35-vjeçari akuzon Real Madridin se nuk ka dashur që këtë trofe individual ta fitonte Cristiano ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 10:58
Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, shokon me deklaratën e tij referuar fituesit të Topit të Artë të vitit të kaluar. 35-vjeçari akuzon Real Madridin se nuk ka dashur që këtë trofe individual ta fitonte Cristiano ...

Jurgen Klopp: Van Dijk e meritoi Topin e Artë
Jurgen Klopp beson se Virgil van Dijk do të kishte qenë një fitues i denjë i Topit të Artë, por e kupton pse Lionel Messi e fitoi atë për herë të gjashtë. Kapiteni holandez i Liverpoolit u rendit i dyti, kurse sulmuesi ...
Gazeta Observer | 03-Dec-2019 19:33
Jurgen Klopp beson se Virgil van Dijk do të kishte qenë një fitues i denjë i Topit të Artë, por e kupton pse Lionel Messi e fitoi atë për herë të gjashtë. Kapiteni holandez i Liverpoolit u rendit i dyti, kurse sulmuesi ...

Historike! Lionel Messi fiton për herë të gjashtë “Topin e Artë”
Lionel Messi është fitues i “Topit të Artë” 2019. Ylli argjentinas e fiton këtë çmim individual prestigjioz për herë të gjashtë në karrierën e tij, më shumë se kushdo tjetër. Numri 10 i Barcelonës bëri një sezon të ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 21:43
Lionel Messi është fitues i “Topit të Artë” 2019. Ylli argjentinas e fiton këtë çmim individual prestigjioz për herë të gjashtë në karrierën e tij, më shumë se kushdo tjetër. Numri 10 i Barcelonës bëri një sezon të ...

Pjanic: Ronaldo nuk shkoi në ceremoninë e Topit të Artë – pasi ai nuk është mësuar të dështojë!
Jurgen Klopp beson se Virgil van Dijk do të kishte qenë një fitues i denjë i Topit të Artë, por e kupton pse Lionel Messi e fitoi atë për herë të gjashtë. Kapiteni holandez i Liverpoolit u rendit i dyti, kurse sulmuesi ...
GazetaBlic | 03-Dec-2019 19:27
Jurgen Klopp beson se Virgil van Dijk do të kishte qenë një fitues i denjë i Topit të Artë, por e kupton pse Lionel Messi e fitoi atë për herë të gjashtë. Kapiteni holandez i Liverpoolit u rendit i dyti, kurse sulmuesi ...

Triumfi i Leo Messit, Griezmann i vendos një emër të ri “Topit të Artë”
Lionel Messi arriti të fitonte për herë të gjashtë në karrierën e tij “Topin e Artë”, duke bërë kështu që rekord absolut. I lumtur për arritjen e argjentinasit ka qenë edhe Antoine Griezmann. Francezi ka postuar një ...
Telegraf | 03-Dec-2019 16:30
Lionel Messi arriti të fitonte për herë të gjashtë në karrierën e tij “Topin e Artë”, duke bërë kështu që rekord absolut. I lumtur për arritjen e argjentinasit ka qenë edhe Antoine Griezmann. Francezi ka postuar një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved