ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 11:11

Kriza pos-tërmetore, Meta: ja ç’i kërkoj Ramës

Kriza pos-tërmetore, Meta: ja ç’i kërkoj Ramës
Pas tre pikave drejtuar qeverisë nga kreu demokrat Basha në lidhje me krizën pas-tërmetore, është dhe presidenti Meta që propozon 4 sosh. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar ...
Tesheshi | 03-Dec-2019 17:19
Pas tre pikave drejtuar qeverisë nga kreu demokrat Basha në lidhje me krizën pas-tërmetore, është dhe presidenti Meta që propozon 4 sosh. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar ...

Kreu i shtetit, Meta: Hartë e re për zonat me rrezik sizmik në Shqipëri dhe ndryshime për ndërtimet
Kreu i shtetit Ilir Meta kërkon fillimin e punës për të kompletuar një hartë të re sizmiciteti për Shqipërinë. Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, Meta deklaron ...
ScanTv | 03-Dec-2019 16:48
Kreu i shtetit Ilir Meta kërkon fillimin e punës për të kompletuar një hartë të re sizmiciteti për Shqipërinë. Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, Meta deklaron ...

Presidenti Meta, kërkesë me 4 pika qeverisë
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 16:22
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...

Tërmeti, Meta: Ja çfarë i kam kërkuar sot Qeverisë
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Meta kërkon: – Fillimin ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 16:18
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Meta kërkon: – Fillimin ...

Të saktësohen zonat me rrezik sizmik/ 4 kërkesat e Metës ndaj qeverisë
Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, presidenti Meta, postoi në facebook-un e tij, katër kërkesa për qeverisë. Kreu i shtetit, shkruan se duhet filluar puna sa më ...
Dritare | 03-Dec-2019 16:15
Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, presidenti Meta, postoi në facebook-un e tij, katër kërkesa për qeverisë. Kreu i shtetit, shkruan se duhet filluar puna sa më ...

Presidenti Meta, kërkesë me 4 pika qeverisë
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...
Aktuale.MK | 03-Dec-2019 16:15
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...

Presidenti Meta ka katër kërkesa për Qeverinë e Ramës
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka njoftuar sot se i është drejtuar me katër kërkesa Qeverisë, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Më poshtë i gjeni kërkesat e tij ...
Ina-Online | 03-Dec-2019 15:45
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka njoftuar sot se i është drejtuar me katër kërkesa Qeverisë, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Më poshtë i gjeni kërkesat e tij ...

Presidenti Meta, kërkesë me 4 pika qeverisë
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...
Alsat-M | 03-Dec-2019 15:21
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...

Tërmeti, Meta: Ja çfarë i kam kërkuar sot Qeverisë
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit.
Top Channel | 03-Dec-2019 14:27
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit.

Situata pas tërmetit, Ilir Meta i bën 4 kërkesa Edi Ramës
Ilir Meta shprehte se pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, i ka bërë disa kërkesa Qeverisë. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 14:30
Ilir Meta shprehte se pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, i ka bërë disa kërkesa Qeverisë. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën ...

Tërmeti/ Meta zbulon katër kërkesat për Ramën: Filloni sa më parë punën, duhet një Hartë e re Fizike e Riskut
Presidenti Ilir Meta zbulon katër kërkesat që i ka drejtuar qeverisë pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Së pari, Kreu i Shtetit i ka kërkuar Ramës ...
BalkanWeb | 03-Dec-2019 14:22
Presidenti Ilir Meta zbulon katër kërkesat që i ka drejtuar qeverisë pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Së pari, Kreu i Shtetit i ka kërkuar Ramës ...

Meta flet pas takimit me ekspertë të sizmiologjisë: Katër kërkesat që kam ndaj qeverisë
Pas takimit me pedagogë dhe ekspertë të sizmiologjisë, Presidenti Ilir Meta shkruan se i ka bërë disa kërkesa qeverisë lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit të 26 nëntorit. Meta kërkon kompletimin e një harte të re ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 15:15
Pas takimit me pedagogë dhe ekspertë të sizmiologjisë, Presidenti Ilir Meta shkruan se i ka bërë disa kërkesa qeverisë lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit të 26 nëntorit. Meta kërkon kompletimin e një harte të re ...

Pas takimit me drejtuesit shkencorë, Meta: Ja katër kërkesat për Qeverinë
Presidenti i vendit, Ilir Meta këtë të martë ka zhvilluar një takim me pedagoge e drejtues shkencore, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, ku kanë katër kërkesa për qeverinë. Kreu i shtetit sqaron se në në fund të ...
VizionPlus | 03-Dec-2019 14:31
Presidenti i vendit, Ilir Meta këtë të martë ka zhvilluar një takim me pedagoge e drejtues shkencore, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, ku kanë katër kërkesa për qeverinë. Kreu i shtetit sqaron se në në fund të ...

Pasojat e tërmetit, inxhinieri kërkon falje live për shembjen e pallateve
Sekretari i Përgjithshëm i Shoqatës së Inxhinierëve Konsulentë, Gëzim Beqaj, kërkoi ndjesë nga studio e A2, për përgjegjësinë e inxhinierëve për shembjen e godinave të ndryshme në zonat e prekura nga tërmeti i 26 ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 09:41
Sekretari i Përgjithshëm i Shoqatës së Inxhinierëve Konsulentë, Gëzim Beqaj, kërkoi ndjesë nga studio e A2, për përgjegjësinë e inxhinierëve për shembjen e godinave të ndryshme në zonat e prekura nga tërmeti i 26 ...

Tërmeti/ Meta me akademikët: Së afërmi të zhvillojmë një konferencë ndërkombëtare
Presidenti Ilir Meta ka bërë me dije se ka zhvilluar një takim me një përfaqësi profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare.
Top Channel | 02-Dec-2019 14:10
Presidenti Ilir Meta ka bërë me dije se ka zhvilluar një takim me një përfaqësi profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare.

Tërmeti/ Presidenti Meta publikon 4 kërkesat drejtuar qeverisë
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka deklaruar sot se i ka bërë 4 kërkesa qeverisë, në lidhje me situatën ku ndodhet vendi. Pas tërmetit të rëndë të 26 nëntorit, presidenti shkruar se është takuar me pedagogë dhe ...
Telegraf | 03-Dec-2019 14:30
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka deklaruar sot se i ka bërë 4 kërkesa qeverisë, në lidhje me situatën ku ndodhet vendi. Pas tërmetit të rëndë të 26 nëntorit, presidenti shkruar se është takuar me pedagogë dhe ...

Protagonizëm politik në post-tërmet: Meta e Basha, me “shtet më vete”
Një ditë më parë, kreu demokrat Basha ftoi ekspertë të afërt me PD-në, për të diskutuar me ta mbi pasojat e tërmetit dhe si mund shkohet drejt një rehabilitimi total. “Sot mblodha disa nga ekspertët më të mirë të vendit ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 19:07
Një ditë më parë, kreu demokrat Basha ftoi ekspertë të afërt me PD-në, për të diskutuar me ta mbi pasojat e tërmetit dhe si mund shkohet drejt një rehabilitimi total. “Sot mblodha disa nga ekspertët më të mirë të vendit ...

Mblidhet Këshilli i Sigurimit
Kreu i shtetit Ilir Meta prej ores 08:30 ka mbledhur ne Presidence Keshillin e Sigurise Kombetare pas termetit tragjik qe goditi vendin mengjesin e se martes se kaluar.
ikub.al | 02-Dec-2019 09:33
Kreu i shtetit Ilir Meta prej ores 08:30 ka mbledhur ne Presidence Keshillin e Sigurise Kombetare pas termetit tragjik qe goditi vendin mengjesin e se martes se kaluar.

Tërmeti, Meta i drejtohet me katër kërkesa Qeverisë
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka njoftuar sot se i është drejtuar me katër kërkesa Qeverisë, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Kujtojmë se tërmeti i 26 tetorit ...
Shenja | 03-Dec-2019 15:10
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka njoftuar sot se i është drejtuar me katër kërkesa Qeverisë, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Kujtojmë se tërmeti i 26 tetorit ...

Tërmeti/ Meta pret akademikë dhe ekspertë: Vlerësoj idetë konkrete, koha të forcojmë më shumë institucionet e këtyre fushave
Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim një grup profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare me të cilën diskutoi mbi situatën e krijuar nga tërmeti. Në një postim në facebook, ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 12:53
Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim një grup profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare me të cilën diskutoi mbi situatën e krijuar nga tërmeti. Në një postim në facebook, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved