ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 01:41

Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe: Së bashku rritemi, mësojmë, zhvillohemi

Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe: Së bashku rritemi, mësojmë, zhvillohemi
Kryeministri Zoran Zaev sot në profilin e tij në Facebook, publikoi një video urim deri tek pjesëtarët e komunitetit etnik shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së ...
BalkanWeb | 22-Nov-2019 12:44
Kryeministri Zoran Zaev sot në profilin e tij në Facebook, publikoi një video urim deri tek pjesëtarët e komunitetit etnik shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së ...

Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
Kryeministri i Maqedonisë Veriore Zoran Zaev sot në profilin e tij në Facebook, publikoi një video urim deri tek pjesëtarët e komunitetit etnik shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e shënimit të 22 ...
Top Channel | 22-Nov-2019 12:44
Kryeministri i Maqedonisë Veriore Zoran Zaev sot në profilin e tij në Facebook, publikoi një video urim deri tek pjesëtarët e komunitetit etnik shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e shënimit të 22 ...

Politikanët në Maqedoninë e Veriut urojnë Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
Kryetarë të partive politike dhe udhëheqësit e institucioneve të rëndësishme shtetërore, sot kanë uruar Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe. Ata thonë se gjuha është ajo që i bashkon të gjithë njerëzit dhe qytetarët e ...
Telegrafi | 22-Nov-2019 11:51
Kryetarë të partive politike dhe udhëheqësit e institucioneve të rëndësishme shtetërore, sot kanë uruar Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe. Ata thonë se gjuha është ajo që i bashkon të gjithë njerëzit dhe qytetarët e ...

Video-Lajm/ Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
Kryeministri Zoran Zaev ka uruar Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe. Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në facebook, kryeministri I Maqedonisë së Veriut ka uruar me rastin e 111 vjetorit të kësaj ditë të ...
VizionPlus | 22-Nov-2019 11:21
Kryeministri Zoran Zaev ka uruar Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe. Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në facebook, kryeministri I Maqedonisë së Veriut ka uruar me rastin e 111 vjetorit të kësaj ditë të ...

Urim i presidentit Pendarovski me rastin e 22 Nëntorit
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit Shqip, u dërgoi urim pjesëtarëve të etnisë shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. “Të ...
TetovaSot | 22-Nov-2019 13:04
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit Shqip, u dërgoi urim pjesëtarëve të etnisë shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. “Të ...

Pendarovski uron 22 nëntorin, Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit Shqip, u dërgoi urim pjesëtarëve të etnisë shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Të ...
Albportali | 22-Nov-2019 13:01
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit Shqip, u dërgoi urim pjesëtarëve të etnisë shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Të ...

UT: Gëzuar 111 vjetorin e Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit
Tetovë, 22 nëntor 2019 Në emër të Universitetit të Tetovës, të gjithë shqiptarëve ua përcjell urimet e MEDIAL më të sinqerta me rastin e 111 vjetorit të Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit. Kongresi i ...
Medial | 22-Nov-2019 12:54
Tetovë, 22 nëntor 2019 Në emër të Universitetit të Tetovës, të gjithë shqiptarëve ua përcjell urimet e MEDIAL më të sinqerta me rastin e 111 vjetorit të Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit. Kongresi i ...

UT:Gëzuar 111 vjetorin e Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit
Në emër të Universitetit të Tetovës, të gjithë shqiptarëve ua përcjell urimet e mia më të sinqerta me rastin e 111 vjetorit të Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit. Kongresi i Manastirit është monumenti më i ...
Albportali | 22-Nov-2019 12:50
Në emër të Universitetit të Tetovës, të gjithë shqiptarëve ua përcjell urimet e mia më të sinqerta me rastin e 111 vjetorit të Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit. Kongresi i Manastirit është monumenti më i ...

Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe: “Së bashku rritemi, mësojmë, zhvillohemi, 111 vjet. Urime”
Kryeministri Zoran Zaev sot në profilin e tij në Facebook, publikoi një video urim deri tek pjesëtarët e komunitetit etnik shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së ...
Albportali | 22-Nov-2019 12:46
Kryeministri Zoran Zaev sot në profilin e tij në Facebook, publikoi një video urim deri tek pjesëtarët e komunitetit etnik shqiptar në Republikën e Maqedonisë së Veriut me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së ...

Pendarovski uron 22 nëntorin, Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit Shqip, u dërgoi urim pjesëtarëve të etnisë shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Të ...
Alsat-M | 22-Nov-2019 12:40
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit Shqip, u dërgoi urim pjesëtarëve të etnisë shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Të ...

UT:Gëzuar 111 vjetorin e Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit
Në emër të Universitetit të Tetovës, të gjithë shqiptarëve ua përcjell urimet e mia më të sinqerta me rastin e 111 vjetorit të Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit. Kongresi i Manastirit është monumenti më i ...
TetovaSot | 22-Nov-2019 12:40
Në emër të Universitetit të Tetovës, të gjithë shqiptarëve ua përcjell urimet e mia më të sinqerta me rastin e 111 vjetorit të Ditës së Alfabetit – Kongresit të Manastirit. Kongresi i Manastirit është monumenti më i ...

Alternativa uron 111-vjetorin e Alfabetit dhe 5-vjetorin e Alternativës
22 nëntor 2019 Sot, në këtë ditë të madhe të gjuhës shqipe dhe të shkronjave shqipe, pra në Ditën e Alfabetit Shqip, Alternativa gjen rastin t’ua urojë të gjithë shqiptarëve kudo që janë festën e madhe të Alfabetit të ...
Medial | 22-Nov-2019 12:37
22 nëntor 2019 Sot, në këtë ditë të madhe të gjuhës shqipe dhe të shkronjave shqipe, pra në Ditën e Alfabetit Shqip, Alternativa gjen rastin t’ua urojë të gjithë shqiptarëve kudo që janë festën e madhe të Alfabetit të ...

Grubi: Për herë të parë në vend ndahet çmimi shtetëror “22 Nëntori”
Shkup, 22 nëntor 2019 (MEDIAL) – Deputeti në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë dhe këshilltar politik i Kabinetit të Kryetarit të BDI-së, Artan Grubi me rastin e 22 Nëntorit Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe në ...
Medial | 22-Nov-2019 12:27
Shkup, 22 nëntor 2019 (MEDIAL) – Deputeti në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë dhe këshilltar politik i Kabinetit të Kryetarit të BDI-së, Artan Grubi me rastin e 22 Nëntorit Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe në ...

Alternativa: Urime 111-vjetori Alfabetit dhe 5-vjetori i përfaqësimit autentik Alternativ
Sot, në këtë ditë të madhe të gjuhës shqipe dhe të shkronjave shqipe, pra në Ditën e Alfabetit Shqip, Alternativa gjen rastin t’ua urojë të gjithë shqiptarëve kahdo që janë festën e madhe të Alfabetit të Gjuhës Shqipe, ...
Shenja | 22-Nov-2019 12:27
Sot, në këtë ditë të madhe të gjuhës shqipe dhe të shkronjave shqipe, pra në Ditën e Alfabetit Shqip, Alternativa gjen rastin t’ua urojë të gjithë shqiptarëve kahdo që janë festën e madhe të Alfabetit të Gjuhës Shqipe, ...

Alternativa: Urime 111-vjetori Alfabetit dhe 5-vjetori i përfaqësimit autentik Alternativ
Sot, në këtë ditë të madhe të gjuhës shqipe dhe të shkronjave shqipe, pra në Ditën e Alfabetit Shqip, Alternativa gjen rastin t’ua urojë të gjithë shqiptarëve kahdo që janë festën e madhe të Alfabetit të Gjuhës Shqipe, ...
TetovaSot | 22-Nov-2019 12:12
Sot, në këtë ditë të madhe të gjuhës shqipe dhe të shkronjave shqipe, pra në Ditën e Alfabetit Shqip, Alternativa gjen rastin t’ua urojë të gjithë shqiptarëve kahdo që janë festën e madhe të Alfabetit të Gjuhës Shqipe, ...

Pendarovski: 22 Nëntori ditë e rëndësishme për popullin shqiptar
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit Shqip, u dërgoi urim pjesëtarëve të etnisë shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Të ...
Shenja | 22-Nov-2019 12:12
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit Shqip, u dërgoi urim pjesëtarëve të etnisë shqiptare në Republikën e Maqedonisë së Veriut. Të ...

Kryeministri Zoran Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në Facebook, ka publikuar një video urimi me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe. “Së bashku rritemi, mësojmë, zhvillohemi, 111 vjet. ...
Shenja | 22-Nov-2019 12:01
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në Facebook, ka publikuar një video urimi me rastin e shënimit të 22 Nëntorit – Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe. “Së bashku rritemi, mësojmë, zhvillohemi, 111 vjet. ...

Politikanët në Maqedoninë e Veriut urojnë Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
Kryetarë të partive politike dhe udhëheqësit e institucioneve të rëndësishme shtetërore, sot kanë uruar Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe. Ata thonë se gjuha është ajo që i bashkon të gjithë njerëzit dhe qytetarët e ...
Koha.mk | 22-Nov-2019 12:00
Kryetarë të partive politike dhe udhëheqësit e institucioneve të rëndësishme shtetërore, sot kanë uruar Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe. Ata thonë se gjuha është ajo që i bashkon të gjithë njerëzit dhe qytetarët e ...

Sela: AB-ja që i bashkoi të gjithë shqiptarët, lindi në Manastirin historik
Shkup, 22 nëntor 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela me rastin e 22 Nëntorit, Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe i uroi të gjithë shqiptarët për këtë, siç thotë, datë të ndritur të historisë ...
Medial | 22-Nov-2019 11:58
Shkup, 22 nëntor 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela me rastin e 22 Nëntorit, Ditës së Alfabetit të Gjuhës Shqipe i uroi të gjithë shqiptarët për këtë, siç thotë, datë të ndritur të historisë ...

Grubi: Kombi nderohet me vepra, urime të gjithëve me shpresë që edhe…
Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka uruar festën e 22 Nëntorit- Ditës së Alfabetit. “Një nga ligjet e miratuara në këtë mandat që na nderon dhe më bën fort krenar është ndryshimi dhe plotësimi i ligjit për festat ...
Ina-Online | 22-Nov-2019 11:41
Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka uruar festën e 22 Nëntorit- Ditës së Alfabetit. “Një nga ligjet e miratuara në këtë mandat që na nderon dhe më bën fort krenar është ndryshimi dhe plotësimi i ligjit për festat ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved