ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 10:13

I shkarkuari më i pëlqyer i momentit, të gjithë duan Pochettion, në lojë futet dhe Messi

I shkarkuari më i pëlqyer i momentit, të gjithë duan Pochettion, në lojë futet dhe Messi
I shkarkuar pak ditë më parë nga Tottenham Hotspur, Maurico Pochettino nuk pritet të rrijë për shumë kohë pushim, të gjithë duan shërbimet e teknikut argjentinas. Ajo që Pochettino ka bërë në Londër vlerësohet nga ...
BalkanWeb | 22-Nov-2019 09:54
I shkarkuar pak ditë më parë nga Tottenham Hotspur, Maurico Pochettino nuk pritet të rrijë për shumë kohë pushim, të gjithë duan shërbimet e teknikut argjentinas. Ajo që Pochettino ka bërë në Londër vlerësohet nga ...

Kane nuk largohet, zbulohet prapaskena pse Mourinho pranoi stolin e Tottenham!
Shtypi i shkruar në Angli dhe më konkretisht dy gazetat prestigjoze Daily Telegraph dhe Daily Express zbulojnë një prapaskenë interesante rreth firmës së Jose Mourinhos me Tottenham.
Top Channel | 21-Nov-2019 17:50
Shtypi i shkruar në Angli dhe më konkretisht dy gazetat prestigjoze Daily Telegraph dhe Daily Express zbulojnë një prapaskenë interesante rreth firmës së Jose Mourinhos me Tottenham.

Mourinho, lojtarëve të Spurs: Do të jem babai, shoku, e dashura juaj – çfarëdo që dëshironi
Jose Mourinho ka folur hapur me lojtarëve të tij të ri te Tottenham Hotspur duke u thënë atyre se është gati të jetë gjithçka që ata duan nga një trajner. Ish-menaxheri i shumë klubeve të mëdha evropiane mori përsipër ...
Telegrafi | 22-Nov-2019 11:31
Jose Mourinho ka folur hapur me lojtarëve të tij të ri te Tottenham Hotspur duke u thënë atyre se është gati të jetë gjithçka që ata duan nga një trajner. Ish-menaxheri i shumë klubeve të mëdha evropiane mori përsipër ...

Mourinho e do, Ibrahimovic lidhet me një kalim te Tottenhami
Tottenham Hotspur është klubi i fundit që po lidhet me një transferim të sulmuesit suedez, Zlatan Ibrahimovic. Sipas mediumit britanik The Telegraph , Ibrahimovic mund të plotësojë boshllëkun e mbetur në sulmin e ...
Telegrafi | 22-Nov-2019 08:26
Tottenham Hotspur është klubi i fundit që po lidhet me një transferim të sulmuesit suedez, Zlatan Ibrahimovic. Sipas mediumit britanik The Telegraph , Ibrahimovic mund të plotësojë boshllëkun e mbetur në sulmin e ...

“Hakmarrja” e Mourinhos, prish planet e Manchester United
Jose Mourinho duket se do të marrë hak ndaj ish-skuadrës së tij, Manchester United, kësaj radhe në merkato. Strategu portugez u shkarkuar në dhjetor të 2018-ës nga “Djajtë e Kuq” dhe tashmë është rikthyer në Premier ...
ABCNews | 22-Nov-2019 10:22
Jose Mourinho duket se do të marrë hak ndaj ish-skuadrës së tij, Manchester United, kësaj radhe në merkato. Strategu portugez u shkarkuar në dhjetor të 2018-ës nga “Djajtë e Kuq” dhe tashmë është rikthyer në Premier ...

Shkarkimi i papritur, shikoni veprimin befasues të Pochettino
Mauricio Pochettino u shkarkua pak ditë më parë nga bordi drejtues i Tottenham, në mënyrë befasuese. Strategu argjentinas kishte më shumë se pesë vite në krye të Tottenham dhe po bënte një punë të shkëlqyer, megjithatë, ...
ABCNews | 22-Nov-2019 08:08
Mauricio Pochettino u shkarkua pak ditë më parë nga bordi drejtues i Tottenham, në mënyrë befasuese. Strategu argjentinas kishte më shumë se pesë vite në krye të Tottenham dhe po bënte një punë të shkëlqyer, megjithatë, ...

Mourinho, lojtarëve të Spurs: Do të jem babai, shoku, e dashura juaj – çfarëdo që dëshironi
Jose Mourinho ka folur hapur me lojtarëve të tij të ri te Tottenham Hotspur duke u thënë atyre se është gati të jetë gjithçka që ata duan nga një trajner. Ish-menaxheri i shumë klubeve të mëdha evropiane mori përsipër ...
E Dua Sportin | 22-Nov-2019 13:01
Jose Mourinho ka folur hapur me lojtarëve të tij të ri te Tottenham Hotspur duke u thënë atyre se është gati të jetë gjithçka që ata duan nga një trajner. Ish-menaxheri i shumë klubeve të mëdha evropiane mori përsipër ...

Solskjaerit i vjen keq për Pochettinon, por e mirëpret kthimin e Mourinhos në Premierligë
Ole Gunnar Solskjaer është përgjigjur ndaj spekulimeve të vazhdueshme që e lidhin Mauricio Pochettinon me postin e norvegjezit në Manchester Unitedi, si dhe e ka komentuar kthimin e Jose Mourinhos në Premierligë me ...
Lexo | 22-Nov-2019 12:12
Ole Gunnar Solskjaer është përgjigjur ndaj spekulimeve të vazhdueshme që e lidhin Mauricio Pochettinon me postin e norvegjezit në Manchester Unitedi, si dhe e ka komentuar kthimin e Jose Mourinhos në Premierligë me ...

Solskjaerit i vjen keq për Pochettinon, por e mirëpret kthimin e Mourinhos në Premierligë
Ole Gunnar Solskjaer është përgjigjur ndaj spekulimeve të vazhdueshme që e lidhin Mauricio Pochettinon me postin e norvegjezit në Manchester Unitedi, si dhe e ka komentuar kthimin e Jose Mourinhos në Premierligë me ...
Gazeta Express | 22-Nov-2019 11:46
Ole Gunnar Solskjaer është përgjigjur ndaj spekulimeve të vazhdueshme që e lidhin Mauricio Pochettinon me postin e norvegjezit në Manchester Unitedi, si dhe e ka komentuar kthimin e Jose Mourinhos në Premierligë me ...

Shkarkimi i Pochettinos dhe emërimi i Mourinhos, vjen reagimi i Solskjaer
Pochettino i shkarkuar nga Tottenham Hotspur, ka qenë një dëshirë e Manchester United, pas nisjes së dobët të sezonit nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. “Jo, nuk më shqetëson aspak”, ka deklaruar Solskjaer, përcjell ...
Lajminet | 22-Nov-2019 11:39
Pochettino i shkarkuar nga Tottenham Hotspur, ka qenë një dëshirë e Manchester United, pas nisjes së dobët të sezonit nën drejtimin e Ole Gunnar Solskjaer. “Jo, nuk më shqetëson aspak”, ka deklaruar Solskjaer, përcjell ...

Nuk gjeti forcë t’i përshëndet lojtarët, ua la këtë mesazh emocionues
Trajneri nga Argjentina, Mauricio Pochettino, u largua ditë më parë nga skuadra e Tottenhamit nga Londra pas pesë viteve të kaluara në këtë klub, raporton Zëri.info. Mauricio Pochettino nuk gjeti forcë që ti përshëndet ...
Zeri | 22-Nov-2019 11:38
Trajneri nga Argjentina, Mauricio Pochettino, u largua ditë më parë nga skuadra e Tottenhamit nga Londra pas pesë viteve të kaluara në këtë klub, raporton Zëri.info. Mauricio Pochettino nuk gjeti forcë që ti përshëndet ...

Mourinho dëshiron Ibrahimoviqin në Tottenham
Jose Muorinho dhe Zlatan Ibrahimoviq mund të bashkohen sërish. Tashmë trajneri i Tottenhamit, është duke e kërkuar me ngulm transferimin e suedezit, sipas mediave angleze, transmeton kp. Ata kanë një marrëdhënie të ...
Koha.net | 22-Nov-2019 11:15
Jose Muorinho dhe Zlatan Ibrahimoviq mund të bashkohen sërish. Tashmë trajneri i Tottenhamit, është duke e kërkuar me ngulm transferimin e suedezit, sipas mediave angleze, transmeton kp. Ata kanë një marrëdhënie të ...

Mourinho e dëshiron Ibrahimoviçin në Tottenham
Jose Muorinho dhe Zlatan Ibrahimovic mund të bashkohen sërish. Tashmë trajneri i Tottenhamit, është duke e kërkuar me ngulm transferimin e suedezit, sipas mediave angleze. Ata kanë një marrëdhënie të shkëlqyeshme pune, ...
Alsat-M | 22-Nov-2019 11:15
Jose Muorinho dhe Zlatan Ibrahimovic mund të bashkohen sërish. Tashmë trajneri i Tottenhamit, është duke e kërkuar me ngulm transferimin e suedezit, sipas mediave angleze. Ata kanë një marrëdhënie të shkëlqyeshme pune, ...

Mourinho zbulon mesazhet nga drejtorët e Man Unitedit, pas zyrtarizimit në Tottenham
Jose Mourinho ka zbuluar se drejtori ekzekutiv i Manchester Unitedit, Ed Woodward, ia dërgoi atij një mesazh për ta uruar për postin e tij të ri si trajner i Tottenhamit. Në dhjetor të vitit të kaluar, Ed Woodwardi e ...
Kosova Sot | 22-Nov-2019 10:59
Jose Mourinho ka zbuluar se drejtori ekzekutiv i Manchester Unitedit, Ed Woodward, ia dërgoi atij një mesazh për ta uruar për postin e tij të ri si trajner i Tottenhamit. Në dhjetor të vitit të kaluar, Ed Woodwardi e ...

Mourinho zbulon mesazhet nga drejtorët e Man Unitedit, pas zyrtarizimit në Tottenham
Jose Mourinho ka zbuluar se drejtori ekzekutiv i Manchester Unitedit, Ed Woodward, ia dërgoi atij një mesazh për ta uruar për postin e tij të ri si trajner i Tottenhamit. Në dhjetor të vitit të kaluar, Ed Woodwardi e ...
Gazeta Express | 22-Nov-2019 10:50
Jose Mourinho ka zbuluar se drejtori ekzekutiv i Manchester Unitedit, Ed Woodward, ia dërgoi atij një mesazh për ta uruar për postin e tij të ri si trajner i Tottenhamit. Në dhjetor të vitit të kaluar, Ed Woodwardi e ...

Mesazhi prekës i Pochettinos për lojtarët para se të shkarkohej
Trajneri i shkarkuar i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, e kishte lënë një mesazh shumë prekës për ish-lojtarët e tij në zhveshtore, pasi që nuk kishte arritur t’u thoshte të gjithëve lamtumirë drejtpërdrejt. Strategu ...
Lexo | 22-Nov-2019 10:34
Trajneri i shkarkuar i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, e kishte lënë një mesazh shumë prekës për ish-lojtarët e tij në zhveshtore, pasi që nuk kishte arritur t’u thoshte të gjithëve lamtumirë drejtpërdrejt. Strategu ...

Aubameyang drejt largimit nga Arsenali
Para 1 viti kur Jose Murinho u shkarkua nga detyra e trajnerit në Manchester United vendin e tij e morri Ole Gunnar Solskjaer. Mirëpo një vit pas Jose Murinho, ka nënshkruar për Tottenham kurse i shkarkuari nga kjo ...
GazetaBlic | 22-Nov-2019 09:56
Para 1 viti kur Jose Murinho u shkarkua nga detyra e trajnerit në Manchester United vendin e tij e morri Ole Gunnar Solskjaer. Mirëpo një vit pas Jose Murinho, ka nënshkruar për Tottenham kurse i shkarkuari nga kjo ...

E gjithë Anglia po e komenton mesazhin që Mourinho ia dërgoi Kane
Me ardhjen e Jose Mourinho në krye të skuadrës, asgjë nuk do të jetë e njëjtë për klubin e famshëm anglez. Trajneri portugez ka marrë drejtimin e Tottenham për ta nxjerrë së pari nga kriza e thellë, e në sezonin e ri ...
Lajminet | 22-Nov-2019 09:54
Me ardhjen e Jose Mourinho në krye të skuadrës, asgjë nuk do të jetë e njëjtë për klubin e famshëm anglez. Trajneri portugez ka marrë drejtimin e Tottenham për ta nxjerrë së pari nga kriza e thellë, e në sezonin e ri ...

Prezantim dhe batuta, Mourinho: S’kam nevojë për përforcime, ja çfarë u thashë lojtarëve
Jose Mourinho ka dhënë konferencën e parë për shtyp si trajneri i Tottenham. Portugezi zëvendësoi Mauricio Pochettinon në stolin e Spurs dhe firmosi një kontratë deri në verën e vitit 2023. “Special One” rikthehet në ...
ABCNews | 21-Nov-2019 19:01
Jose Mourinho ka dhënë konferencën e parë për shtyp si trajneri i Tottenham. Portugezi zëvendësoi Mauricio Pochettinon në stolin e Spurs dhe firmosi një kontratë deri në verën e vitit 2023. “Special One” rikthehet në ...

Mourinho i prish punë Milanit, Ibra mer rrugën për… Londër
Kam një skuadër fantastike dhe nuk dua blerje,” – deklaroi Jose Mourinho në konferencën e parë për shtyp si trajner i Tottenhamit. Një mënyrë kjo e zgjedhur prej tij për të motivuar futbollistët që ka dispozicion, por e ...
InFokusi | 22-Nov-2019 09:33
Kam një skuadër fantastike dhe nuk dua blerje,” – deklaroi Jose Mourinho në konferencën e parë për shtyp si trajner i Tottenhamit. Një mënyrë kjo e zgjedhur prej tij për të motivuar futbollistët që ka dispozicion, por e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved