ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 09:02

Harta e Kosovës mungon në libër, sqaron Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm, adresim i menjëhershëm nga shtëpitë botuese!

Harta e Kosovës mungon në libër, sqaron Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm, adresim i menjëhershëm nga shtëpitë botuese!
Në një postim në rrjetin e saj “facebook”, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Besa Shahini ka shfaqur keqardhjen e saj në lidhje me postimin në rrjete sociale të faqes së një libri me pasaktësi në hartën e ...
BalkanWeb | 22-Nov-2019 10:33
Në një postim në rrjetin e saj “facebook”, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Besa Shahini ka shfaqur keqardhjen e saj në lidhje me postimin në rrjete sociale të faqes së një libri me pasaktësi në hartën e ...

Kosova mungon në hartën e tekstit shkollor, ministrja Shahini: Është gabim i paqëllimshëm
Në një postim në rrjetin e saj "facebook", Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka shfaqur keqardhjen e saj në lidhje me postimin në rrjete sociale të faqes së librit “Qytetaria 8” me pasaktësi në hartën e rajonit të ...
Top Channel | 22-Nov-2019 10:03
Në një postim në rrjetin e saj "facebook", Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka shfaqur keqardhjen e saj në lidhje me postimin në rrjete sociale të faqes së librit “Qytetaria 8” me pasaktësi në hartën e rajonit të ...

Kosova si pjesë e Serbisë në librin ‘Qytetaria’, reagon Besa Shahini
mapo.al Një hartë në librin ‘Qytetaria’ për klasën e 8 fillore, ka sjellë reagime të shumta në rrjet për shkak të një gabimi në hartë. Në libër shfaqet harta e Ballkanit, ku Kosova është e vendosur si pjesë e Serbisë. ...
Mapo | 22-Nov-2019 10:03
mapo.al Një hartë në librin ‘Qytetaria’ për klasën e 8 fillore, ka sjellë reagime të shumta në rrjet për shkak të një gabimi në hartë. Në libër shfaqet harta e Ballkanit, ku Kosova është e vendosur si pjesë e Serbisë. ...

Ministrja Shahini teksa arsyeton gabimin me hartë në tekste shkollore, e huq numrin e shteteve që e kanë njohur Kosovën
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën në të cilën shihej Kosova si pjesë e Serbisë, u pasua edhe me një tjetër. Në një libër shkollor në Shqipëri që përdoret nga nxënësit e klasave......
Zeri | 22-Nov-2019 11:58
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën në të cilën shihej Kosova si pjesë e Serbisë, u pasua edhe me një tjetër. Në një libër shkollor në Shqipëri që përdoret nga nxënësit e klasave......

Ministrja Shahini teksa arsyeton gabimin me hartë ne tekste shkollore, e huq numrin e shteteve që e kanë njohur Kosovën
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën në të cilën shihej Kosova si pjesë e Serbisë, u pasua edhe me një tjetër. Në një libër shkollor në Shqipëri që përdoret nga nxënësit e klasave të 8-ta ...
Gazeta Express | 22-Nov-2019 11:51
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën në të cilën shihej Kosova si pjesë e Serbisë, u pasua edhe me një tjetër. Në një libër shkollor në Shqipëri që përdoret nga nxënësit e klasave të 8-ta ...

Ministrja tallet apo çfarë?! Zhdukën Kosovën nga libri shkollor…Ja se çfarë thotë Shahini
Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, është detyruar të japë sot një sqarim publik lidhur me skandalin e zbuluar në tekstet shkollore të fëmijëve shqiptarë ku Kosova si shtet i pavarur nuk figuron. Shahini, ...
Standard | 22-Nov-2019 11:38
Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini, është detyruar të japë sot një sqarim publik lidhur me skandalin e zbuluar në tekstet shkollore të fëmijëve shqiptarë ku Kosova si shtet i pavarur nuk figuron. Shahini, ...

Kosova pjesë e Serbisë në libra, Shahini: Gabim i paqëllimshëm
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, reagoi pas publikimit të një faqeje të librit në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo tha se i vinte keq për këtë gabim, ndërsa Kosova njihet si republikë ...
Medial | 22-Nov-2019 11:27
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, reagoi pas publikimit të një faqeje të librit në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo tha se i vinte keq për këtë gabim, ndërsa Kosova njihet si republikë ...

Kosova pjesë e Serbisë në libra, Shahini: Gabim i paqëllimshëm
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, reagoi pas publikimit të një faqeje të librit në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo tha se i vinte keq për këtë gabim, ndërsa Kosova njihet si republikë ...
Arbresh | 22-Nov-2019 11:15
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, reagoi pas publikimit të një faqeje të librit në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo tha se i vinte keq për këtë gabim, ndërsa Kosova njihet si republikë ...

Harta e Kosovës mungon në libër, sqaron Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm, adresim i menjëhershëm nga shtëpitë botuese!
Në një postim në rrjetin e saj “facebook”, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Besa Shahini ka shfaqur keqardhjen e saj në lidhje me postimin në rrjete sociale të faqes së një libri me pasaktësi në hartën e ...
TetovaSot | 22-Nov-2019 10:51
Në një postim në rrjetin e saj “facebook”, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Besa Shahini ka shfaqur keqardhjen e saj në lidhje me postimin në rrjete sociale të faqes së një libri me pasaktësi në hartën e ...

Libri pa kufijtë e Kosovës, reagon Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm!
Një hartë në librin “Qytetaria” për klasën e 8 fillore, ka sjellë reagimi të shumta në rrjet për shkak të një harte ku shfaqej harta e Ballkanit e pa rinovuar dhe ku Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. MEDIAL.mk
Medial | 22-Nov-2019 10:50
Një hartë në librin “Qytetaria” për klasën e 8 fillore, ka sjellë reagimi të shumta në rrjet për shkak të një harte ku shfaqej harta e Ballkanit e pa rinovuar dhe ku Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. MEDIAL.mk

Kosova pjesë e Serbisë në libra, Shahini: Gabim i paqëllimshëm
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, reagoi pas publikimit të një faqeje të librit në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo tha se i vinte keq për këtë gabim, ndërsa Kosova njihet si republikë ...
Telegrafi | 22-Nov-2019 10:11
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, reagoi pas publikimit të një faqeje të librit në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo tha se i vinte keq për këtë gabim, ndërsa Kosova njihet si republikë ...

Skandali ku Kosova në libra paraqitet si pjesë e Serbisë, reagon ministrja e Arsimit në Shqipëri
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, ka folur për skandalin e publikuar dje në media, ku në librat shkollorë Kosova në hartë paraqitet si pjesë e Serbisë. Shahini përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...
EkonomiaOnline | 22-Nov-2019 10:50
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, ka folur për skandalin e publikuar dje në media, ku në librat shkollorë Kosova në hartë paraqitet si pjesë e Serbisë. Shahini përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...

Libri pa kufijtë e Kosovës, reagon Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm!
Një hartë në librin ‘Qytetaria’ për klasën e 8 fillore, ka sjellë reagimi të shumta në rrjet për shkak të një harte ku shfaqej harta e Ballkanit e pa rinovuar dhe ku Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. Fotoja e hartës u ...
Lexo | 22-Nov-2019 10:44
Një hartë në librin ‘Qytetaria’ për klasën e 8 fillore, ka sjellë reagimi të shumta në rrjet për shkak të një harte ku shfaqej harta e Ballkanit e pa rinovuar dhe ku Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. Fotoja e hartës u ...

Libri pa kufijtë e Kosovës, reagon Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm!
Një hartë në librin “Qytetaria” për klasën e 8 fillore, ka sjellë reagimi të shumta në rrjet për shkak të një harte ku shfaqej harta e Ballkanit e pa rinovuar dhe ku Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. ditën e sotme ka ...
RTSH | 22-Nov-2019 10:43
Një hartë në librin “Qytetaria” për klasën e 8 fillore, ka sjellë reagimi të shumta në rrjet për shkak të një harte ku shfaqej harta e Ballkanit e pa rinovuar dhe ku Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. ditën e sotme ka ...

Kosova pjesë e Serbisë në hartën e librit shkollor, reagon Besa Shahini
Një hartë në librin ‘Qytetaria’ për klasën e 8-të, ka sjellë reagime të shumta në rrjet për shkak shfaqej harta e Ballkanit e pa rinovuar dhe ku Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. Harta u publikua edhe nga ...
ABCNews | 22-Nov-2019 10:19
Një hartë në librin ‘Qytetaria’ për klasën e 8-të, ka sjellë reagime të shumta në rrjet për shkak shfaqej harta e Ballkanit e pa rinovuar dhe ku Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. Harta u publikua edhe nga ...

Skandali ku Kosova në libra paraqitet si pjesë e Serbisë, reagon ministrja e Arsimit në Shqipëri
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, ka folur për skandalin e publikuar dje në media, ku në librat shkollorë Kosova në hartë paraqitet si pjesë e Serbisë. Shahini përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...
Ina-Online | 22-Nov-2019 10:43
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini, ka folur për skandalin e publikuar dje në media, ku në librat shkollorë Kosova në hartë paraqitet si pjesë e Serbisë. Shahini përmes një postimi në Facebook ka thënë se ...

Harta e Kosovës mungon në libër, sqaron Besa Shahini: Gabim i paqëllimshëm, adresim i menjëhershëm nga shtëpitë botuese!
Në një postim në rrjetin e saj “facebook”, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Besa Shahini ka shfaqur keqardhjen e saj në lidhje me postimin në rrjete sociale të faqes së një libri me pasaktësi në hartën e ...
Medial | 22-Nov-2019 10:36
Në një postim në rrjetin e saj “facebook”, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Besa Shahini ka shfaqur keqardhjen e saj në lidhje me postimin në rrjete sociale të faqes së një libri me pasaktësi në hartën e ...

Kosova pjesë e Serbisë në libra, Shahini: Gabim i paqëllimshëm!
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini ka reaguar pas publikimit të një faqeje të librit ” ‘Qytetaria” të klasës së tetë në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo në një postim në Facebook shkruan ...
Medial | 22-Nov-2019 10:31
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini ka reaguar pas publikimit të një faqeje të librit ” ‘Qytetaria” të klasës së tetë në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo në një postim në Facebook shkruan ...

Gafa me hartën e Kosovës, reagon Shahini: S’është i vetmi gabim
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar pas skandalit të publikuar në media se në një hartë të Ballkanit në librin ‘Qytetaria’ për klasën e 8 fillore, Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. Sipas Shahinit, është një ...
Politiko | 22-Nov-2019 10:22
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar pas skandalit të publikuar në media se në një hartë të Ballkanit në librin ‘Qytetaria’ për klasën e 8 fillore, Kosova ishte ende pjesë e Serbisë. Sipas Shahinit, është një ...

Kosova pjesë e Serbisë në libra, Shahini: Gabim i paqëllimshëm!
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini ka reaguar pas publikimit të një faqeje të librit ” ‘Qytetaria” të klasës së tetë në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo në një postim në Facebook shkruan ...
Klan Kosova | 22-Nov-2019 10:22
Ministrja e Arsimit e Shqipërisë, Besa Shahini ka reaguar pas publikimit të një faqeje të librit ” ‘Qytetaria” të klasës së tetë në hartën e së cilës Kosova ishte pjesë e Serbisë. Ajo në një postim në Facebook shkruan ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved