ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/12/2019 19:53

Komisioni Hetimor për Metën, përfaqësuesi i opozitës: Të dalim me vendim të prerë

Komisioni Hetimor për Metën, përfaqësuesi i opozitës: Të dalim me vendim të prerë
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur këtë të premte për të diskutuar mbi veprimet dhe mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu I Komisionit Ulsi Manja ...
VizionPlus | 22-Nov-2019 12:12
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur këtë të premte për të diskutuar mbi veprimet dhe mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu I Komisionit Ulsi Manja ...

“Shkarkimi i Metës”/ Nis Komisioni Hetimor, mbledhja vazhdon me dyer të mbyllura
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019.
Top Channel | 22-Nov-2019 11:41
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019.

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, përfaqësuesi i opozitës: S’bëhemi pjesë e pazareve të Ramës
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur sot, ku do të shqyrtohet mbi veprimet apo mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu i këtij komisioni, Ulsi Manja tha ...
BalkanWeb | 22-Nov-2019 11:39
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur sot, ku do të shqyrtohet mbi veprimet apo mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu i këtij komisioni, Ulsi Manja tha ...

“Koha për referendum të ri”, mesazh i Metës teksa është mbledhur komisioni për shkarkimin
Teksa është mbledhur Komisioni i Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019, ky i fundit ka zgjedhur të përgjigjet në rrjetet sociale.
Top Channel | 22-Nov-2019 11:35
Teksa është mbledhur Komisioni i Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019, ky i fundit ka zgjedhur të përgjigjet në rrjetet sociale.

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës/ Përfaqësuesi i opozitës: S’bëhemi pjesë e pazareve të Ramës
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur sot, ku do të shqyrtohet mbi veprimet apo mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu i këtij komisioni, Ulsi Manja tha ...
Lapsi | 22-Nov-2019 12:11
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur sot, ku do të shqyrtohet mbi veprimet apo mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu i këtij komisioni, Ulsi Manja tha ...

Fillon Komisioni Hetimor për çështjen “Meta”
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019. Ditën e sotme po administrohet opinioni ...
Telegrafi | 22-Nov-2019 12:08
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019. Ditën e sotme po administrohet opinioni ...

Zeneli: Zgjatja e hetimeve për shkarkimin e Presidentit për të bërë pazare
Nënkryetari i Komisionit Hetimor, Alban Zeneliu duke folur në Komisionin e Hetimor për Metën, në mbledhjen e ditës së sotme, ka deklaruar se tashmë ka ardhur koha që të merret një vendim duke qenë se të gjitha ...
ABCNews | 22-Nov-2019 11:51
Nënkryetari i Komisionit Hetimor, Alban Zeneliu duke folur në Komisionin e Hetimor për Metën, në mbledhjen e ditës së sotme, ka deklaruar se tashmë ka ardhur koha që të merret një vendim duke qenë se të gjitha ...

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës
Është mbledhur sërish sot Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta. Kreu i këtij komisioni, Ulsi Manja tha se në mbledhje do të diskutohet për dy raportet e Komisionit të Venecias, paraprakun dhe atë ...
RTSH | 22-Nov-2019 12:11
Është mbledhur sërish sot Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta. Kreu i këtij komisioni, Ulsi Manja tha se në mbledhje do të diskutohet për dy raportet e Komisionit të Venecias, paraprakun dhe atë ...

Shkarkimi i Metës: Nis Komisioni Hetimor, mbledhja vazhdon me dyer të mbyllura
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019. Ditën e sotme po administrohet Opinioni ...
EkonomiaOnline | 22-Nov-2019 12:08
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019. Ditën e sotme po administrohet Opinioni ...

Komisioni Hetimor për Metën, përfaqësuesi i opozitës: Të dalim me vendim të prerë
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur këtë të premte për të diskutuar mbi veprimet dhe mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu I Komisionit Ulsi Manja ...
Medial | 22-Nov-2019 12:08
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur këtë të premte për të diskutuar mbi veprimet dhe mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu I Komisionit Ulsi Manja ...

PS: Meta shkeli kushtetutën/ “Fakte të reja për shkarkimin. Xhaferllari, s’është anëtare e Kushtetueses”
Mazhoranca paralajmëroi një zhvillim të ri në punën e Komisionit Hetimor Parlamentar , përmes së cilit kërkohet shkarkimi i Ilir Metës si President.
Top Channel | 20-Nov-2019 20:06
Mazhoranca paralajmëroi një zhvillim të ri në punën e Komisionit Hetimor Parlamentar , përmes së cilit kërkohet shkarkimi i Ilir Metës si President.

Fillon Komisioni Hetimor për çështjen “Meta”
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019.
Kosova Press | 22-Nov-2019 11:58
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019.

Shkarkimi i Metës: Nis Komisioni Hetimor, mbledhja vazhdon me dyer të mbyllura
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019. Ditën e sotme po administrohet Opinioni ...
Klan Kosova | 22-Nov-2019 11:58
Ka nisur pak më parë mbledhja e Komisionit të Posaçëm Parlamentar që heton shkeljet e pretenduara të Kushtetutës nga presidenti Ilir Meta me anulimin e zgjedhjeve lokale 2019. Ditën e sotme po administrohet Opinioni ...

Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, mbledhja me dyer të mbyllura për informacionin e SHISH
Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka vijuar me dyer të mbyllura përkohësisht, pasi anëtarët votuan pro propozimit të kryetarit Ulsi Manja që mbledhja të zhvillohet pa praninë e mediave ...
Politiko | 22-Nov-2019 11:58
Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka vijuar me dyer të mbyllura përkohësisht, pasi anëtarët votuan pro propozimit të kryetarit Ulsi Manja që mbledhja të zhvillohet pa praninë e mediave ...

A nis të premten shkarkimi i Ilir Metës? Në Komision thirret edhe SHISH
Pas thirrjes publike të kreut të grupit të mazhorancës, Taulant Balla për shkarkimin e shpejtë të presidentit Meta nga detyra, duke i shtuar si shkelje edhe mënyrën se si u veprua për dekretimin e Marsida Xhaferllarit ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 19:36
Pas thirrjes publike të kreut të grupit të mazhorancës, Taulant Balla për shkarkimin e shpejtë të presidentit Meta nga detyra, duke i shtuar si shkelje edhe mënyrën se si u veprua për dekretimin e Marsida Xhaferllarit ...

“Po merrni kohë për pazare”, deputeti i ri me akuza të rënda, Manja komunikon propozimin e fortë për ‘fundosjen’ e Metës: Do njihemi me informacionin e SHISH! (REPLIKAT)
Postuar: 22/11/2019 - 11:43 Nënkryetari i Komisionit Hetimor, Alban Zeneli duke folur në Komisionin e Hetimor për Metën, në mbledhjen e ditës së sotme, ka deklaruar se tashmë ka ardhur koha që të merret një vendim duke ...
Sot.Al | 22-Nov-2019 11:46
Postuar: 22/11/2019 - 11:43 Nënkryetari i Komisionit Hetimor, Alban Zeneli duke folur në Komisionin e Hetimor për Metën, në mbledhjen e ditës së sotme, ka deklaruar se tashmë ka ardhur koha që të merret një vendim duke ...

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit, PS paraqet prova të reja
Sot në orën 11:00 do të mblidhet Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Sipas raportimit të gazetarit Juxhin Mustafaraj për abcnews.al, Komisioni do të mblidhet për të shqyrtuar opinionin e ...
ABCNews | 22-Nov-2019 11:01
Sot në orën 11:00 do të mblidhet Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Sipas raportimit të gazetarit Juxhin Mustafaraj për abcnews.al, Komisioni do të mblidhet për të shqyrtuar opinionin e ...

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, përfaqësuesi i opozitës: S’bëhemi pjesë e pazareve të Ramës
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur sot, ku do të shqyrtohet mbi veprimet apo mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu i këtij komisioni, Ulsi Manja tha ...
Medial | 22-Nov-2019 11:43
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është mbledhur sot, ku do të shqyrtohet mbi veprimet apo mosveprimet e kreut të shtetit sa i takon dekretit të zgjedhjeve. Kreu i këtij komisioni, Ulsi Manja tha ...

“Ka mbërritur një material sekret nga Meta”, çfarë po diskutohet në komisionin hetimor me dyer të mbyllura
U mblodh sot komisioni hetimor i ngritur nga mazhoranca në lidhje me hetimin për shkelje të Kushtetutës të bëra nga Presidenti Ili Meta. Kryetari i Komisionit Hetimor Ulsi Manja deklaroi se jemi drejt fundit të ...
Gazeta Express | 22-Nov-2019 11:43
U mblodh sot komisioni hetimor i ngritur nga mazhoranca në lidhje me hetimin për shkelje të Kushtetutës të bëra nga Presidenti Ili Meta. Kryetari i Komisionit Hetimor Ulsi Manja deklaroi se jemi drejt fundit të ...

Shkarkimi i Metës/ Mblidhet Komisioni i Posaçëm Hetimor, shqyrtohet opinioni i Komisionit të Venecias
Sot në orën 11:00 do të mblidhet Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Komisioni do të mblidhet për të shqyrtuar opinionin e Komisionit të Venecias, që theksonte se Meta tejkaloi ...
Lexo | 22-Nov-2019 11:08
Sot në orën 11:00 do të mblidhet Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Komisioni do të mblidhet për të shqyrtuar opinionin e Komisionit të Venecias, që theksonte se Meta tejkaloi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved