ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:36

Mourinho te Tottenham, premtoj rënditje tjetër për londinezët

Mourinho te Tottenham, premtoj rënditje tjetër për londinezët
Në intervistën e parë si trajner i Totenhemit, Zhoze Murinjo ia besoi fjalët e tij kanalit zyrtar të klubit. Për të mos krijuar keqkuptime apo përplasje që janë të zakonshme për një personazh kontrovers si tekniku i ...
Top Channel | 21-Nov-2019 04:59
Në intervistën e parë si trajner i Totenhemit, Zhoze Murinjo ia besoi fjalët e tij kanalit zyrtar të klubit. Për të mos krijuar keqkuptime apo përplasje që janë të zakonshme për një personazh kontrovers si tekniku i ...

Mourinho e nis me premtime: Nuk mund të isha më i lumtur se kaq, ja çfarë premtoj!
Jose Mourinho nisi aventurën e tij të re ditën e sotme me Tottenhamin. Portugezi zhvilloi edhe stërvitjen e parë me ekipin e ri, ku dhe gjithashtu tha edhe fjalët e para. “Special One” e nis me një mënyrë të vvecantë, ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 21:03
Jose Mourinho nisi aventurën e tij të re ditën e sotme me Tottenhamin. Portugezi zhvilloi edhe stërvitjen e parë me ekipin e ri, ku dhe gjithashtu tha edhe fjalët e para. “Special One” e nis me një mënyrë të vvecantë, ...

Mourinho s’ishte zgjedhja e parë e Tottenham, ja kë donte presidenti
Jose Mourinho ka marrë vendin e Maurico Pochettino-s në drejtimin e skuadrës së Tottenhamit.
Top Channel | 20-Nov-2019 16:59
Jose Mourinho ka marrë vendin e Maurico Pochettino-s në drejtimin e skuadrës së Tottenhamit.

Nuk është më Rui Faria krahu i djathtë i Jose Mourinhos: Njihuni me ndihmësin e ri Joao Sacramento, që do të jetë me portugezin në Tottenham
Jose Mourinho është trajneri i i ri i Tottenham Hotspur, ndërsa me vete do ta ketë një asistent të ri. Bëhet fjalë për Joao Sacramento, një 30 vjeçari relativisht i panjohur në botën e futbollit. Jose Mourinho njihet ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 23:42
Jose Mourinho është trajneri i i ri i Tottenham Hotspur, ndërsa me vete do ta ketë një asistent të ri. Bëhet fjalë për Joao Sacramento, një 30 vjeçari relativisht i panjohur në botën e futbollit. Jose Mourinho njihet ...

Kimmich: Pochettino është trajner i mrekullueshëm
Mbrojtësi i Bayern Munich, Joshua Kimmich ka thënë se ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino është trajner i mrekullueshëm.
Top Channel | 20-Nov-2019 15:47
Mbrojtësi i Bayern Munich, Joshua Kimmich ka thënë se ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino është trajner i mrekullueshëm.

Si do të luajë Tottenhami nën drejtimin e Jose Mourinhos në sezonin e ardhshëm me transferimet që do të bëhen
Tottenham e ka emëruar në krye të skuadrës, Jose Mourinhon, pasi e shkarkoi Mauricio Pochettinon. Mourinho ka fituar 25 trofe të ndryshëm me Porton, Interin, Chelsean, Real Madridin dhe Manchester Unitedin. Por sot ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 22:34
Tottenham e ka emëruar në krye të skuadrës, Jose Mourinhon, pasi e shkarkoi Mauricio Pochettinon. Mourinho ka fituar 25 trofe të ndryshëm me Porton, Interin, Chelsean, Real Madridin dhe Manchester Unitedin. Por sot ...

Pochettino nuk do të mbetet gjatë pa punë, tri klube i vihen pas menjëherë
Të martën Tottenhami befasoi të gjithë kur doli me komunikatë për media duke e zyrtarizuar shkarkimin nga posti i trajnerit, Maurizio Pochettinon. Një ditë më pas (sot) në vend të tij u zyrtarizua Jose Mourinho. ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 21:57
Të martën Tottenhami befasoi të gjithë kur doli me komunikatë për media duke e zyrtarizuar shkarkimin nga posti i trajnerit, Maurizio Pochettinon. Një ditë më pas (sot) në vend të tij u zyrtarizua Jose Mourinho. ...

Mourinho mban stërvitjen e parë si trajner i Tottenhamit, premton punë dhe pasion
Jose Mourinho e ka mbajtur stërvitjen e parë dhe është takuar me lojtarët, ndërsa ka premtuar pasion dhe punë te Tottenhami. Ish-trajneri i Manchester United tha nuk mund të jetë më i lumtur që është emëruar në kryes ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 19:33
Jose Mourinho e ka mbajtur stërvitjen e parë dhe është takuar me lojtarët, ndërsa ka premtuar pasion dhe punë te Tottenhami. Ish-trajneri i Manchester United tha nuk mund të jetë më i lumtur që është emëruar në kryes ...

“Mourinho nuk kritikohet, ai dhe Tottenham janë martesa perfekte”
Jose Mourinho dhe ish-sulmuesi Dimitar Berbatov kanë kaluar një karrierë të njëjtë. Si Mourinho, ashtu dhe Berbatov, kanë qenë pjesë e dy skuadrave, Manchester United dhe Tottenham. Ish-bomberi bullgar foli për emërimin ...
ABCNews | 20-Nov-2019 20:49
Jose Mourinho dhe ish-sulmuesi Dimitar Berbatov kanë kaluar një karrierë të njëjtë. Si Mourinho, ashtu dhe Berbatov, kanë qenë pjesë e dy skuadrave, Manchester United dhe Tottenham. Ish-bomberi bullgar foli për emërimin ...

Kane i uron fat Pochettinos pas shkarkimit nga Tottenahm
Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane ka thënë fjalë të mira për ish-trajnerin Mauricio Pochettino.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:15
Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane ka thënë fjalë të mira për ish-trajnerin Mauricio Pochettino.

Gareth Bale dhurata e parë për Jose Mourinhon te Tottenhami
Gareth Bale mund të jetë dhurata e parë në afatin e janarit për Jose Mourinhon. Trajneri portugez sot është zyrtarizuar në stolin e Tottenham, duke e zëvndësuar Mauricio Pochettinon. Sulmuesi uellsian i ka prishur ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 18:02
Gareth Bale mund të jetë dhurata e parë në afatin e janarit për Jose Mourinhon. Trajneri portugez sot është zyrtarizuar në stolin e Tottenham, duke e zëvndësuar Mauricio Pochettinon. Sulmuesi uellsian i ka prishur ...

Mourinho shqetëson Juventusin, ylli i bardhezinjve është objektiv
Jose Mourinho mori kreun e Tottenham Hotspur, me trajnerin portugez që u zyrtarizua vetëm këtë mëngjes nga klubi londinez. Me ardhjen e Mourinhos, janë shtuar edhe më shumë zërat e merkatos. Blerja e parë e portugezit ...
ABCNews | 20-Nov-2019 19:56
Jose Mourinho mori kreun e Tottenham Hotspur, me trajnerin portugez që u zyrtarizua vetëm këtë mëngjes nga klubi londinez. Me ardhjen e Mourinhos, janë shtuar edhe më shumë zërat e merkatos. Blerja e parë e portugezit ...

Nuk është më Rui Faria krahu i djathtë i Jose Mourinhos: Njihuni me ndihmësin e ri Joao Sacramento, që do të jetë me portugezin në Tottenham
Jose Mourinho është trajneri i i ri i Tottenham Hotspur, ndërsa me vete do ta ketë një asistent të ri. Bëhet fjalë për Joao Sacramento, një 30 vjeçari relativisht i panjohur në botën e futbollit. Jose Mourinho njihet ...
E Dua Sportin | 21-Nov-2019 00:00
Jose Mourinho është trajneri i i ri i Tottenham Hotspur, ndërsa me vete do ta ketë një asistent të ri. Bëhet fjalë për Joao Sacramento, një 30 vjeçari relativisht i panjohur në botën e futbollit. Jose Mourinho njihet ...

Si do të luajë Tottenhami nën drejtimin e Jose Mourinhos në sezonin e ardhshëm me transferimet që do të bëhen
Tottenham e ka emëruar në krye të skuadrës, Jose Mourinhon, pasi e shkarkoi Mauricio Pochettinon. Mourinho ka fituar 25 trofe të ndryshëm me Porton, Interin, Chelsean, Real Madridin dhe Manchester Unitedin. Por sot ...
E Dua Sportin | 21-Nov-2019 00:00
Tottenham e ka emëruar në krye të skuadrës, Jose Mourinhon, pasi e shkarkoi Mauricio Pochettinon. Mourinho ka fituar 25 trofe të ndryshëm me Porton, Interin, Chelsean, Real Madridin dhe Manchester Unitedin. Por sot ...

Mesazhi i Azpilicueta për Mourinhon
Jose Mourinho të mërkurën në mëngjes është emëruar trajner i Tottenham Hotspur, duke pasur të shkarkuarin Mauricio Pochettino. Dhe Azpilicueta, ish një nga lojtarët më të besueshëm të skuadrës së Mourinhos që fitoi ...
Lajminet | 20-Nov-2019 23:59
Jose Mourinho të mërkurën në mëngjes është emëruar trajner i Tottenham Hotspur, duke pasur të shkarkuarin Mauricio Pochettino. Dhe Azpilicueta, ish një nga lojtarët më të besueshëm të skuadrës së Mourinhos që fitoi ...

?10 trajnerët më të paguar në botë
Luis Enrique është futbollisti më i paguar në botë L’Equpie ka publikuar pagat e trajnerëve të Evropës, ku trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është më i paguari në botë. Spanjolli përfiton nga 1.5 milionë euro, i ...
Gazeta Express | 16-Dec-2016 13:08
Luis Enrique është futbollisti më i paguar në botë L’Equpie ka publikuar pagat e trajnerëve të Evropës, ku trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është më i paguari në botë. Spanjolli përfiton nga 1.5 milionë euro, i ...

Batatina: Stadiumi “Fadil Vokrri” duhet të rinovohet, s’ka nevojë për stadium kombëtar
Trajneri Mauricio Pochettino që u shkarkua nga Tottenham Hotpsur mund të nisë ta mësojë gjuhën gjermane. Sipas Bild ai pritet ta marrë drejtimin e Bayern Munich në fund të sezonit. Drejtori Spotiv i bavarezëve, Hasan ...
GazetaBlic | 20-Nov-2019 23:39
Trajneri Mauricio Pochettino që u shkarkua nga Tottenham Hotpsur mund të nisë ta mësojë gjuhën gjermane. Sipas Bild ai pritet ta marrë drejtimin e Bayern Munich në fund të sezonit. Drejtori Spotiv i bavarezëve, Hasan ...

Mourinho fjeti në qendrën stërvitore të Tottenhamit
Jose Mourinho mbrëmë ka fjetur në qendrën stërvitore të Tottenham, pasi negociatat me presidentin Daniel Levy vazhduan shumë vonë. Portugezi u emërua në krye të skuadrës portugeze pas shkarkimit të Pochettinos. Ai u ...
Gazeta Observer | 20-Nov-2019 23:37
Jose Mourinho mbrëmë ka fjetur në qendrën stërvitore të Tottenham, pasi negociatat me presidentin Daniel Levy vazhduan shumë vonë. Portugezi u emërua në krye të skuadrës portugeze pas shkarkimit të Pochettinos. Ai u ...

“Shpërthen” ylli i Juventusit: Jam i ngulfatur!
Emërimi i Jose Mourinhos në krye të Tottenhamit ka bërë kurioz opinionin sportiv për pagën që do të përfitojë trajneri luzitan te londinezët, pasi historikisht ka qenë ndër më të paguarit në qarkullim. Presidenti i ...
GazetaBlic | 20-Nov-2019 23:25
Emërimi i Jose Mourinhos në krye të Tottenhamit ka bërë kurioz opinionin sportiv për pagën që do të përfitojë trajneri luzitan te londinezët, pasi historikisht ka qenë ndër më të paguarit në qarkullim. Presidenti i ...

Pas largimit të Pochettinos, Kane ka mesazh prekës për argjentinasin
Mauricio Pochettino u shkarkua sot nga Tottenhami pas pesë vitesh të kaluara në Londër, teksa sot Jose Mourinho mori drejtimin e “gjelave”. Harry Kane përmes një shkrimi në rrjetin social “Twitter” e ka falëndëruar ...
InFokusi | 20-Nov-2019 23:25
Mauricio Pochettino u shkarkua sot nga Tottenhami pas pesë vitesh të kaluara në Londër, teksa sot Jose Mourinho mori drejtimin e “gjelave”. Harry Kane përmes një shkrimi në rrjetin social “Twitter” e ka falëndëruar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved