ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:37

Këngëtarja Lizzo kryeson Çmimet “Grammy” me 8 kandidatura

Këngëtarja Lizzo kryeson Çmimet “Grammy” me 8 kandidatura
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në Çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane. Artistja 31-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Melissa Viviane Jefferson, kaloi përpara ...
BalkanWeb | 21-Nov-2019 03:39
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në Çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane. Artistja 31-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Melissa Viviane Jefferson, kaloi përpara ...

Bebe Rexha zbulon nominimet për Grammy
Bebe Rexha është dukur ndryshe në një paraqitje të saj në CBS Morning, ku bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy më 2020 Ajo bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy për 2020 bashkë me Alicia Keys të mërkurën në ...
Arbresh | 21-Nov-2019 00:52
Bebe Rexha është dukur ndryshe në një paraqitje të saj në CBS Morning, ku bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy më 2020 Ajo bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy për 2020 bashkë me Alicia Keys të mërkurën në ...

Bebe Rexha zbulon nominimet për Grammy
Bebe Rexha është dukur ndryshe në një paraqitje të saj në CBS Morning, ku bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy më 2020 Ajo bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy për 2020 bashkë me Alicia Keys të mërkurën në ...
Koha.mk | 21-Nov-2019 00:05
Bebe Rexha është dukur ndryshe në një paraqitje të saj në CBS Morning, ku bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy më 2020 Ajo bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy për 2020 bashkë me Alicia Keys të mërkurën në ...

Lizzo kryeson çmimet “Grammy” me 8 kandidatura
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane. Artistja 31-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Melissa Viviane Jefferson, kaloi përpara ...
Lajminet | 20-Nov-2019 23:57
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane. Artistja 31-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Melissa Viviane Jefferson, kaloi përpara ...

Bebe Rexha zbulon nominimet për Grammy
Bebe Rexha është dukur ndryshe në një paraqitje të saj në CBS Morning, ku bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy më 2020 Ajo bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy për 2020 bashkë me Alicia Keys të mërkurën në ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 23:54
Bebe Rexha është dukur ndryshe në një paraqitje të saj në CBS Morning, ku bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy më 2020 Ajo bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy për 2020 bashkë me Alicia Keys të mërkurën në ...

“Grammy” pa shqiptaret
Sot janë publikuar nominimet për edicionin e 62-të të çmimeve “Grammy”. Reperja Lizzo është duke kryesuar pasi është e nominuar për tetë herë, pas saj janë edhe dy artistët e rinj Billie Eilish dhe Lil Nas X me nga 6 ...
Aktuale.MK | 20-Nov-2019 23:46
Sot janë publikuar nominimet për edicionin e 62-të të çmimeve “Grammy”. Reperja Lizzo është duke kryesuar pasi është e nominuar për tetë herë, pas saj janë edhe dy artistët e rinj Billie Eilish dhe Lil Nas X me nga 6 ...

Lista e plotë e të nominuarve në “Grammy Awards 2020”
Janë bërë publik emrat e të nominuarve në eventin “Grammy Awards”. Bebe Rexha dhe Alicia Keys kanë prezantuar nominimet për “Grammy Awards 2020”. Edhe gjatë këtij viti do të jetë garë e ngushtë mes emrave më të njohur ...
Flaka | 20-Nov-2019 22:55
Janë bërë publik emrat e të nominuarve në eventin “Grammy Awards”. Bebe Rexha dhe Alicia Keys kanë prezantuar nominimet për “Grammy Awards 2020”. Edhe gjatë këtij viti do të jetë garë e ngushtë mes emrave më të njohur ...

Lista e plotë e nominimeve për çmimet Grammy 2020
Kanë dalë nominimet për çmimet e më të mirëve të vitit në muzikë, Grammy 2020. Billie Eilish, Ariana Grande, Lizzo e Lil Nas X prijnë nominimet për çmimet Grammy 2020. Për këta artistë është hera e parë që po nominohen ...
InFokusi | 20-Nov-2019 21:55
Kanë dalë nominimet për çmimet e më të mirëve të vitit në muzikë, Grammy 2020. Billie Eilish, Ariana Grande, Lizzo e Lil Nas X prijnë nominimet për çmimet Grammy 2020. Për këta artistë është hera e parë që po nominohen ...

Michelle Obama është nominuar për një çmim “Grammy”
Ish-Zonja e Parë dhe autorja me librin më të shitur të vitit, Michelle Obama është nominuar për një çmim Grammy për librin e saj të publikuar në vitin 2018. Pasi u kurorëzua me titullin “Gruaja më e admiruar në botë” në ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 18:50
Ish-Zonja e Parë dhe autorja me librin më të shitur të vitit, Michelle Obama është nominuar për një çmim Grammy për librin e saj të publikuar në vitin 2018. Pasi u kurorëzua me titullin “Gruaja më e admiruar në botë” në ...

Këngëtarja Lizzo kryeson Çmimet “Grammy” me 8 kandidatura
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në Çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane. Artistja 31-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Melissa Viviane Jefferson, kaloi përpara ...
Flaka | 20-Nov-2019 21:55
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në Çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane. Artistja 31-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Melissa Viviane Jefferson, kaloi përpara ...

Këngëtarja Lizzo kryeson Çmimet “Grammy” me 8 kandidatura
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në Çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane. Artistja 31-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Melissa Viviane Jefferson, kaloi përpara ...
Alsat-M | 20-Nov-2019 21:05
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në Çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane. Artistja 31-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Melissa Viviane Jefferson, kaloi përpara ...

Lizzo kryeson Çmimet “Grammy” me 8 kandidatura
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në Çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane.
Kosova Press | 20-Nov-2019 19:33
Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura në Çmimet “Grammy”, vlerësimi për industrinë muzikore amerikane.

Dalin nominimet për ‘Grammy 2019’
Është publikuar lista e plotë e nominimeve për eventin Grammy Awards, ku kryeson këngëtarja Billie Eilish. Ajo ka plot 6 nominime, pas së cilës vjen Ariana Grande me 5 nominime. 62-vjetori i Grammy Aëards do të ...
Lapsi | 20-Nov-2019 18:11
Është publikuar lista e plotë e nominimeve për eventin Grammy Awards, ku kryeson këngëtarja Billie Eilish. Ajo ka plot 6 nominime, pas së cilës vjen Ariana Grande me 5 nominime. 62-vjetori i Grammy Aëards do të ...

“Grammy” pa shqiptaret
Sot janë publikuar nominimet për edicionin e 62-të të çmimeve “Grammy”. Reperja Lizzo është duke kryesuar pasi është e nominuar për tetë herë, pas saj janë edhe dy artistët e rinj Billie Eilish dhe Lil Nas X......
Zeri | 20-Nov-2019 19:31
Sot janë publikuar nominimet për edicionin e 62-të të çmimeve “Grammy”. Reperja Lizzo është duke kryesuar pasi është e nominuar për tetë herë, pas saj janë edhe dy artistët e rinj Billie Eilish dhe Lil Nas X......

Lista e plotë e nominimeve në “Grammy Awards”, Dua, Rita dhe Bebe mbesin jashtë garës
Është publikuar lista e nominimeve për ndarjen e çmimeve prestigjioze ‘Grammy Awards’. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha dhe ajo amerikane Alicia Keys njoftuan të mërkuren shpalljen e nominimeve për 62 vjetorin e ...
Gazeta Observer | 20-Nov-2019 19:04
Është publikuar lista e nominimeve për ndarjen e çmimeve prestigjioze ‘Grammy Awards’. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha dhe ajo amerikane Alicia Keys njoftuan të mërkuren shpalljen e nominimeve për 62 vjetorin e ...

Publikohen nominimet për “Grammy Awards 2020” – Rita, Dua dhe Bebe Rexha mbesin jashtë garës kësaj radhe
Nominimet për edicionin e 62-të të çmimeve “Grammy” u njoftuan të mërkurën. Artistja Lizzo kryesoi nominimet me gjithsej tetë të tilla, pasuar nga Billie Eillish dhe Lil Nas X me nga gjashtë secila. Të tre këto ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 16:57
Nominimet për edicionin e 62-të të çmimeve “Grammy” u njoftuan të mërkurën. Artistja Lizzo kryesoi nominimet me gjithsej tetë të tilla, pasuar nga Billie Eillish dhe Lil Nas X me nga gjashtë secila. Të tre këto ...

“Grammy” pa shqiptaret
Sot janë publikuar nominimet për edicionin e 62-të të çmimeve “Grammy”. Reperja Lizzo është duke kryesuar pasi është e nominuar për tetë herë, pas saj janë edhe dy artistët e rinj Billie Eilish dhe Lil Nas X me nga 6 ...
Klan Kosova | 20-Nov-2019 18:04
Sot janë publikuar nominimet për edicionin e 62-të të çmimeve “Grammy”. Reperja Lizzo është duke kryesuar pasi është e nominuar për tetë herë, pas saj janë edhe dy artistët e rinj Billie Eilish dhe Lil Nas X me nga 6 ...

Lista e plotë e nominimeve në “Grammy Awards”, Dua, Rita dhe Bebe mbesin jashtë garës
Është publikuar lista e nominimeve për ndarjen e çmimeve prestigjioze ‘Grammy Awards’. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha dhe ajo amerikane Alicia Keys njoftuan të mërkuren shpalljen e nominimeve për 62 vjetorin e ...
Indeks Online | 20-Nov-2019 17:53
Është publikuar lista e nominimeve për ndarjen e çmimeve prestigjioze ‘Grammy Awards’. Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha dhe ajo amerikane Alicia Keys njoftuan të mërkuren shpalljen e nominimeve për 62 vjetorin e ...

Lista e plotë e të nominuarve në “Grammy Awards 2020”
Janë bërë publik emrat e të nominuarve në eventin “Grammy Awards”. Bebe Rexha dhe Alicia Keys kanë prezantuar nominimet për “Grammy Awards 2020”, shkruan lajmi.net. Edhe gjatë këtij viti do të jetë garë e ngushtë mes ...
EkonomiaOnline | 20-Nov-2019 17:41
Janë bërë publik emrat e të nominuarve në eventin “Grammy Awards”. Bebe Rexha dhe Alicia Keys kanë prezantuar nominimet për “Grammy Awards 2020”, shkruan lajmi.net. Edhe gjatë këtij viti do të jetë garë e ngushtë mes ...

Lista e plotë e nominimeve për çmimet Grammy 2020
Kanë dalë nominimet për çmimet e më të mirëve të vitit në muzikë, Grammy 2020. Billie Eilish, Ariana Grande, Lizzo e Lil Nas X prijnë nominimet për çmimet Grammy 2020. Për këta artistë është hera e parë që po nominohen ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 16:38
Kanë dalë nominimet për çmimet e më të mirëve të vitit në muzikë, Grammy 2020. Billie Eilish, Ariana Grande, Lizzo e Lil Nas X prijnë nominimet për çmimet Grammy 2020. Për këta artistë është hera e parë që po nominohen ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved