ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 12:30

Rinovimi i Edi Reja, ja kur pritet të hidhen firmat në kontratën e re

Rinovimi i Edi Reja, ja kur pritet të hidhen firmat në kontratën e re
Pas Edi Reja, rinovimi i kontratës me trajnerin e kombëtares konfirmohet edhe nga Federata Shqiptare e Futbollit. Burime në qeverinë e futbollit në vend thanë për “Balkanëeb” se marrëveshja është arritur dhe se tani ...
BalkanWeb | 21-Nov-2019 14:06
Pas Edi Reja, rinovimi i kontratës me trajnerin e kombëtares konfirmohet edhe nga Federata Shqiptare e Futbollit. Burime në qeverinë e futbollit në vend thanë për “Balkanëeb” se marrëveshja është arritur dhe se tani ...

Reja rinovoi për 4 vite më Shqipërinë, tregon objektivat në mediat italiane
Sapo nënshkroi një kontratë 4-vjeçare më Kombëtaren Shqiptare dhe në fund të saj do të jetë 77-vjeç. Por mosha nuk është një problem për teknikun Italian Edoardo Reja, ai e konsideron atë një ndjenjë të përjetuar dhe ...
GazetaTema | 21-Nov-2019 13:56
Sapo nënshkroi një kontratë 4-vjeçare më Kombëtaren Shqiptare dhe në fund të saj do të jetë 77-vjeç. Por mosha nuk është një problem për teknikun Italian Edoardo Reja, ai e konsideron atë një ndjenjë të përjetuar dhe ...

Edi Reja konfirmon kontratën e re me Kombëtaren shqiptare: Do jem trajneri më i vjetër në qarkullim
Edi Reja është shumë afër rinovimit të kontratës me Federatën Shqiptare dhe firma përfundimtare është vetëm çështje kohe.edi reja Diçka të tillë e ka pranuar edhe vetë tekniku italian, i cili në një intervistë të dhënë ...
GazetaTema | 21-Nov-2019 11:41
Edi Reja është shumë afër rinovimit të kontratës me Federatën Shqiptare dhe firma përfundimtare është vetëm çështje kohe.edi reja Diçka të tillë e ka pranuar edhe vetë tekniku italian, i cili në një intervistë të dhënë ...

Edi Reja konfirmon rinovimin me kombëtaren: Më bëhet qejfi që do të jem trajneri më i vjetër në qarkullim
Edi Reja është shumë afër rinovimit të kontratës me Federatën Shqiptare dhe firma përfundimtare është vetëm çështje kohe. Diçka të tillë e ka pranuar edhe vetë tekniku italian, i cili në një intervistë të dhënë së ...
Telegraf | 21-Nov-2019 12:24
Edi Reja është shumë afër rinovimit të kontratës me Federatën Shqiptare dhe firma përfundimtare është vetëm çështje kohe. Diçka të tillë e ka pranuar edhe vetë tekniku italian, i cili në një intervistë të dhënë së ...

FSHF-Reja, nuk ka më dyshime, italiani thyen heshtjen, flet për të ardhmen
Mungon konfirmimi zyrtar nga ana e FSHF-ës, por ti dhënë fund spekulimeve mendon vetë tekniku italian. Edi Reja konfirmon se ka arritur një marrëveshje të re me Federatën Shqiptare të Futbollin për rinovimin e ...
BalkanWeb | 21-Nov-2019 10:33
Mungon konfirmimi zyrtar nga ana e FSHF-ës, por ti dhënë fund spekulimeve mendon vetë tekniku italian. Edi Reja konfirmon se ka arritur një marrëveshje të re me Federatën Shqiptare të Futbollin për rinovimin e ...

Reja tek Shqipëria deri në vitin 2022: Projekt që me jep entuziazëm…
Edy Reja do të qëndroje tek Shqipëria deri në vitin 2022. Pavarësisht se ende nuk nga FSHF nuk kanë dalë me një komunikate zyrtare në lidhje me këtë cështje, intervista e Rejas e dhënë për RadioSei në Itali, duket se i ...
VizionPlus | 21-Nov-2019 11:56
Edy Reja do të qëndroje tek Shqipëria deri në vitin 2022. Pavarësisht se ende nuk nga FSHF nuk kanë dalë me një komunikate zyrtare në lidhje me këtë cështje, intervista e Rejas e dhënë për RadioSei në Itali, duket se i ...

Reja pranon rinovimin: Shqiptarët na besojnë më shumë sesa ne, italianët, besojmë veten
Edoardo Reja ka folur rreth renovimit të mundshëm të kontratës me Kombëtaren e Shqipërisë. “Në vitin 2022 do të jetë 77 vjeç, por mos ia kujtoni. Edy Reja e konsideron moshën thjesht një ndjesi dhe nuk i kushton rëndësi ...
Telegrafi | 21-Nov-2019 13:37
Edoardo Reja ka folur rreth renovimit të mundshëm të kontratës me Kombëtaren e Shqipërisë. “Në vitin 2022 do të jetë 77 vjeç, por mos ia kujtoni. Edy Reja e konsideron moshën thjesht një ndjesi dhe nuk i kushton rëndësi ...

E KRYER: Juventusi e bind me kushtet e kontratës, mbetet vetëm firma
Rinovimi i mesfushorit Juan Cuadrado me Juventusin është vetëm çështje kohe. Mediat italiane raportojnë se kontrata do të firmoset deri në vitin 2022 dhe kolumbiani do të fitojë 4 milionë € në sezon. Agjenti i lojtarit ...
ABCNews | 21-Nov-2019 12:28
Rinovimi i mesfushorit Juan Cuadrado me Juventusin është vetëm çështje kohe. Mediat italiane raportojnë se kontrata do të firmoset deri në vitin 2022 dhe kolumbiani do të fitojë 4 milionë € në sezon. Agjenti i lojtarit ...

A do ketë sërish shtrëngim duarsh mes Armand Dukës dhe Edi Rejas? Konfirmohet nga Federata Shqiptare e Futbollit
Postuar: 21/11/2019 - 14:26 Pas Edi Reja, rinovimi i kontratës me trajnerin e kombëtares konfirmohet edhe nga Federata Shqiptare e Futbollit. Burime në qeverinë e futbollit në vend thanë për “Ballkanweb” se marrëveshja ...
Sot.Al | 21-Nov-2019 14:27
Postuar: 21/11/2019 - 14:26 Pas Edi Reja, rinovimi i kontratës me trajnerin e kombëtares konfirmohet edhe nga Federata Shqiptare e Futbollit. Burime në qeverinë e futbollit në vend thanë për “Ballkanweb” se marrëveshja ...

Rinovimi i Edi Reja, ja kur pritet te hidhen firmat ne kontraten e re
Pas Edi Reja, rinovimi i kontratës me trajnerin e kombëtares konfirmohet edhe nga Federata Shqiptare e Futbollit. Burime në qeverinë e futbollit në vend thanë për “Balkanëeb” se marrëveshja është arritur dhe se tani ...
Lajmi i Fundit | 21-Nov-2019 14:22
Pas Edi Reja, rinovimi i kontratës me trajnerin e kombëtares konfirmohet edhe nga Federata Shqiptare e Futbollit. Burime në qeverinë e futbollit në vend thanë për “Balkanëeb” se marrëveshja është arritur dhe se tani ...

Reja – Kombëtarja e Shqipërisë, ky është lajmi i fundit
Edoardo Reja ka folur rreth renovimit të mundshëm të kontratës me Kombëtaren e Shqipërisë. “Në vitin 2022 do të jetë 77 vjeç, por mos ia kujtoni. Edy Reja e konsideron moshën thjesht një ndjesi dhe nuk i kushton ...
Zeri | 21-Nov-2019 14:01
Edoardo Reja ka folur rreth renovimit të mundshëm të kontratës me Kombëtaren e Shqipërisë. “Në vitin 2022 do të jetë 77 vjeç, por mos ia kujtoni. Edy Reja e konsideron moshën thjesht një ndjesi dhe nuk i kushton ...

Reja-FSHF, “tym i zi”, detajet mbajnë peng kontratën e re, flet Duka
“Mirupafshim Edi Reja’, ky titull i të përditshmes italiane “La Gazzetta dello Sport” trazoi jo pak ambientin sportiv dhe në Shqipëri, ishte një moment kur të gjithë prisnin rinovimin e kontratës. Në fakt, të dy palët, ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 12:12
“Mirupafshim Edi Reja’, ky titull i të përditshmes italiane “La Gazzetta dello Sport” trazoi jo pak ambientin sportiv dhe në Shqipëri, ishte një moment kur të gjithë prisnin rinovimin e kontratës. Në fakt, të dy palët, ...

Reja konfirmon rinovimin 4 vjeçar në Itali
FSHF ende nuk e ka zyrtarizuar, megjithatë sipas mediave italiane Edoardo Reja ka rinovuar kontratwn me Kombëtaren Shqiptare deri në vitin 2022-të. Kujtojmë se 74 vjeçari e mori detyrën në prill të këtij viti, pas ...
Shenja | 21-Nov-2019 13:49
FSHF ende nuk e ka zyrtarizuar, megjithatë sipas mediave italiane Edoardo Reja ka rinovuar kontratwn me Kombëtaren Shqiptare deri në vitin 2022-të. Kujtojmë se 74 vjeçari e mori detyrën në prill të këtij viti, pas ...

Premton Muja: Takohen dy skuadrat më të mira të kampionatit, por favorit e shoh Gjilanin
Sulmuesi kolumbian, Cuadrado do të vazhdojë të qëndrojë te Juventusi edhe për tre vite të tjera. Kështu të paktën raportojnë mediat italiane, që e lidhin anësorin ameriko-latin me klubin torinez deri në fund të ...
GazetaBlic | 21-Nov-2019 13:12
Sulmuesi kolumbian, Cuadrado do të vazhdojë të qëndrojë te Juventusi edhe për tre vite të tjera. Kështu të paktën raportojnë mediat italiane, që e lidhin anësorin ameriko-latin me klubin torinez deri në fund të ...

FSHF-Reja, nuk ka më dyshime, italiani thyen heshtjen, flet për të ardhmen
Mungon konfirmimi zyrtar nga ana e FSHF-ës, por ti dhënë fund spekulimeve mendon vetë tekniku italian. Edi Reja konfirmon se ka arritur një marrëveshje të re me Federatën Shqiptare të Futbollin për rinovimin e ...
E Dua Sportin | 21-Nov-2019 13:04
Mungon konfirmimi zyrtar nga ana e FSHF-ës, por ti dhënë fund spekulimeve mendon vetë tekniku italian. Edi Reja konfirmon se ka arritur një marrëveshje të re me Federatën Shqiptare të Futbollin për rinovimin e ...

E ardhmja e Edoardo Reja, kjo deklaratë zyrtarizon gjithçka
Edoardo Reja i jep fund dilemave për të ardhmen, pasi ka folur së fundmi për Radiosei në Itali. Deklarata e tij heq të gjitha dyshimet, edhe pse akoma në Federatën Shqiptare të Futbollit nuk kanë dalë me një komunikatë. ...
ABCNews | 21-Nov-2019 11:06
Edoardo Reja i jep fund dilemave për të ardhmen, pasi ka folur së fundmi për Radiosei në Itali. Deklarata e tij heq të gjitha dyshimet, edhe pse akoma në Federatën Shqiptare të Futbollit nuk kanë dalë me një komunikatë. ...

Juventusi “blindon” Cuadradon, kolumbiani në Torino deri në vitin 2022
Trajneri i kombëtares Shqiptare Edoardo Reja, i prononcuar për mediat italiane ka lavdëruar popullin shqipëtar. “Në vitin 2022 do të jetë 77 vjeç, por mos ia kujtoni. Edy Reja e konsideron moshën thjesht një ndjesi dhe ...
GazetaBlic | 21-Nov-2019 12:24
Trajneri i kombëtares Shqiptare Edoardo Reja, i prononcuar për mediat italiane ka lavdëruar popullin shqipëtar. “Në vitin 2022 do të jetë 77 vjeç, por mos ia kujtoni. Edy Reja e konsideron moshën thjesht një ndjesi dhe ...

Reja tek Shqipëria deri në vitin 2022: Projekt që me jep entuziazëm…
Edy Reja do të qëndroje tek Shqipëria deri në vitin 2022. Pavarësisht se ende nuk nga FSHF nuk kanë dalë me një komunikate zyrtare në lidhje me këtë cështje, intervista e Rejas e dhënë për RadioSei në Itali, duket se i ...
Medial | 21-Nov-2019 12:02
Edy Reja do të qëndroje tek Shqipëria deri në vitin 2022. Pavarësisht se ende nuk nga FSHF nuk kanë dalë me një komunikate zyrtare në lidhje me këtë cështje, intervista e Rejas e dhënë për RadioSei në Itali, duket se i ...

Askush nuk kujtohet për ta zyrtarizuar, Reja merr frenat vetë
FSHF nuk e zyrtarizon? Asnjë problem, Edy Reja e pranon vetë se do të vazhdojë në krye të kombëtares sonë. Tekniku italian ka folur për mediet italiane dhe ka sqaruar se do të jetë sërish në krye të Shqipërisë. “Është ...
Politiko | 21-Nov-2019 11:55
FSHF nuk e zyrtarizon? Asnjë problem, Edy Reja e pranon vetë se do të vazhdojë në krye të kombëtares sonë. Tekniku italian ka folur për mediet italiane dhe ka sqaruar se do të jetë sërish në krye të Shqipërisë. “Është ...

Reja konfirmon kontratën e re me Kombëtaren shqiptare: Do jem trajneri më i vjetër në qarkullim
Edi Reja është shumë afër rinovimit të kontratës me Federatën Shqiptare dhe firma përfundimtare është vetëm çështje kohe.edi reja Diçka të tillë e ka pranuar edhe vetë tekniku italian, i cili në një intervistë të dhënë ...
Lexo | 21-Nov-2019 11:42
Edi Reja është shumë afër rinovimit të kontratës me Federatën Shqiptare dhe firma përfundimtare është vetëm çështje kohe.edi reja Diçka të tillë e ka pranuar edhe vetë tekniku italian, i cili në një intervistë të dhënë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved