ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 21:16

Meta konsultohet me Berishën/ Ish kryeministri flet për shpërndarje të Kuvendit

Meta konsultohet me Berishën/ Ish kryeministri flet për shpërndarje të Kuvendit
Ilir Meta dobësinë për Sali Berishën e përforcoi me pritjen prej malësori duke lënë mënjanë protokollin zyrtar.
Top Channel | 20-Nov-2019 15:26
Ilir Meta dobësinë për Sali Berishën e përforcoi me pritjen prej malësori duke lënë mënjanë protokollin zyrtar.

Të gjithë të qeshur/ Takimi Meta-Berisha në foto
Ditën e sotme Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka takuar ish-presidentin Sali Berisha ku kanë diskutuar në lidhje me situatën politike në vend.
Top Channel | 20-Nov-2019 14:13
Ditën e sotme Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka takuar ish-presidentin Sali Berisha ku kanë diskutuar në lidhje me situatën politike në vend.

Zbatimi i reformës në drejtësi, Presidenti takon përfaqësues të shoqërisë civile
Presidenti Ilir Meta është takuar sot me përfaqësues të shoqërisë civile, me të cilët ka diskutuar për krizën politike, kushtetuese dhe zbatimin e reformës në drejtësi. Në takim merrnin pjesë dhe përfaqësues të ...
Telegraf | 20-Nov-2019 18:53
Presidenti Ilir Meta është takuar sot me përfaqësues të shoqërisë civile, me të cilët ka diskutuar për krizën politike, kushtetuese dhe zbatimin e reformës në drejtësi. Në takim merrnin pjesë dhe përfaqësues të ...

Befason Berisha: Vetëm 7 vende të BE kërkuan integrimin e Shqipërisë!
Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar pas takimit me Presidentin Ilir Meta se vetëm 7 vende të Bashkimit Evropian kërkuan hapjen e negociatave të Shqipërisë. Duke komentuar përplasjet më të fundit për ngritjen e ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 13:14
Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar pas takimit me Presidentin Ilir Meta se vetëm 7 vende të Bashkimit Evropian kërkuan hapjen e negociatave të Shqipërisë. Duke komentuar përplasjet më të fundit për ngritjen e ...

Berisha: Meta po mbron Kushtetutën, Dvorani mafioz e skllav i Ramës
Berisha doli para mediave pas takimit në Presidencë me Metën, një takim ku sipas ish liderit të PD, u bë për të diskutuar situatën e rëndë që ka kapluar vendin. Ish Presidenti dhe Kryeministri I vendit tha se Presidenti ...
VizionPlus | 20-Nov-2019 13:34
Berisha doli para mediave pas takimit në Presidencë me Metën, një takim ku sipas ish liderit të PD, u bë për të diskutuar situatën e rëndë që ka kapluar vendin. Ish Presidenti dhe Kryeministri I vendit tha se Presidenti ...

“Duhej gozhduar”! Berisha flet për shpërndarjen e Parlamentit pas takimit me Metën: Absolutisht do të…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur me tone të ashpra pas takimit 30-minutësh me Presidentin Ilir Meta. Duke sulmuar kryeministrin Edi Rama se ka kapur sistemin e drejtësisë, KLP, KED dhe Gjykatën Kushtetuese, ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 13:07
Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur me tone të ashpra pas takimit 30-minutësh me Presidentin Ilir Meta. Duke sulmuar kryeministrin Edi Rama se ka kapur sistemin e drejtësisë, KLP, KED dhe Gjykatën Kushtetuese, ...

Berisha pas takimit me Metën: Dvorani, i vetmi gjyqtar në mbledhjet e PS
Kur bëhet fjalë për një takim mes Ilir Metës dhe Sali Berishë, dobësia e Presidentit të Republikës është e njohur ndaj edhe pritja e rezervuar ishte e veçantë. Kreu i Shtetit doli personalisht për të pritur Berishën, ...
ABCNews | 20-Nov-2019 16:18
Kur bëhet fjalë për një takim mes Ilir Metës dhe Sali Berishë, dobësia e Presidentit të Republikës është e njohur ndaj edhe pritja e rezervuar ishte e veçantë. Kreu i Shtetit doli personalisht për të pritur Berishën, ...

Shpërthen Berisha ndaj mafias Dvorani-Ibrahimi: Narko-regjimi duart tek Drejtësia!
Ish-kryeministri dhe ish-presidenti Sali Berisha, pas takimit me presidentin Ilir Meta foli për gazetarët për krizën në vend. Berisha tha se mafia e narko-shtetit po kap drejtësinë. Berisha rezervoi akuza të forta edhe ...
Telegraf | 20-Nov-2019 13:10
Ish-kryeministri dhe ish-presidenti Sali Berisha, pas takimit me presidentin Ilir Meta foli për gazetarët për krizën në vend. Berisha tha se mafia e narko-shtetit po kap drejtësinë. Berisha rezervoi akuza të forta edhe ...

Berisha: Rama kërkon të kapë Gjykatën Kushtetuese, por nuk e lejon Meta. Kapomafia e ka shndërruar KED në një shpellë të vërtetë
Pas takimit në presidencëme Metën, Sali Berisha deklaroi se Rama kërkon të kapë Gjykatën Kushtetuese, por nuk po e lejon Meta. “Në këtë takim me presidentin u diskutua gjerësisht për krizën madhore që mafia e Edi Ramës ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 13:03
Pas takimit në presidencëme Metën, Sali Berisha deklaroi se Rama kërkon të kapë Gjykatën Kushtetuese, por nuk po e lejon Meta. “Në këtë takim me presidentin u diskutua gjerësisht për krizën madhore që mafia e Edi Ramës ...

Berisha për Arta Vorpsin: E betuara në “Lanë”, betimi është betim!
I ashpër në qëndrimet e tij ka qenë ditën e sotme Ish –Presidenti Sali Berisha pas takimit të zhvilluar në Presidencë me kreun e shtetit Ilir Meta. Gjatë fjalës së mbajtur përpara gazetarëve Berisha tha se Betimi është ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:43
I ashpër në qëndrimet e tij ka qenë ditën e sotme Ish –Presidenti Sali Berisha pas takimit të zhvilluar në Presidencë me kreun e shtetit Ilir Meta. Gjatë fjalës së mbajtur përpara gazetarëve Berisha tha se Betimi është ...

“Sipas traditës së malësorëve”, batuta e Metës për Berishën te dera e Presidencës
Kreu i shtetit Ilir Meta priti këtë mesditë në zyrë Sali Berishën, nën cilësinë e ish-Presidentit. Ky ishte takimi i dytë i Metës me një ish -President të Republikës pasi dje priti Rexhep Mejdanin, ndërsa sot do të ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:28
Kreu i shtetit Ilir Meta priti këtë mesditë në zyrë Sali Berishën, nën cilësinë e ish-Presidentit. Ky ishte takimi i dytë i Metës me një ish -President të Republikës pasi dje priti Rexhep Mejdanin, ndërsa sot do të ...

FOTOT/ Gjesti i veçantë në takimin me Berishën, Presidenti Meta shpjegon pse: Sipas traditës…
Presidenti Ilir Meta u takua këtë të mërkure në orën 12:00 me ish kryeministrin Sali Berisha, në cilësinë e ish Presidentit, në vijim të turit të konsultave që kreu i shtetit ka nisur për të diskutuar për krizën ku ...
Telegraf | 20-Nov-2019 13:06
Presidenti Ilir Meta u takua këtë të mërkure në orën 12:00 me ish kryeministrin Sali Berisha, në cilësinë e ish Presidentit, në vijim të turit të konsultave që kreu i shtetit ka nisur për të diskutuar për krizën ku ...

Berisha flet pas takimit me Metën: Presidenti po mbron Kushtetutën, Dvorani është mafioz
Ka përfunduar takimi i presidentit Meta dhe Sali Berishës. Menjëherë pas takimit Berisha ka dhënë për mediat detajet e takimit.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:55
Ka përfunduar takimi i presidentit Meta dhe Sali Berishës. Menjëherë pas takimit Berisha ka dhënë për mediat detajet e takimit.

“Tani është moment kyç dhe vendimtar”, Berisha flet pas takimit 30 minuta me Presidentin Meta: Kjo reformë po sjell…
Ka zgjatur 30 minuta takimi në Presidencë mes ish kryeministrit Sali Berisha dhe Presidentit Ilir Meta, i ftuar në vijim të turit të konsultimeve që kreu i shtetit ka nisur për të diskutuar për situatën që ndodhet ...
Telegraf | 20-Nov-2019 13:03
Ka zgjatur 30 minuta takimi në Presidencë mes ish kryeministrit Sali Berisha dhe Presidentit Ilir Meta, i ftuar në vijim të turit të konsultimeve që kreu i shtetit ka nisur për të diskutuar për situatën që ndodhet ...

Takimi i sotëm Meta-Berisha, reagon Artan Hoxha dhe nxjerr pamjet se si presidentit ‘i mbyllën derën’ malësorët e Tropojës me porosi të ish-kryeministrit (Video)
Postuar: 20/11/2019 - 18:04 Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka reaguar pas takimit të presidentit Ilir Meta me ish kryeministrin Sali Berisha ditën e sotme në Presidencë. Hoxha nxjerr videon se si pritej ...
Sot.Al | 20-Nov-2019 18:06
Postuar: 20/11/2019 - 18:04 Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka reaguar pas takimit të presidentit Ilir Meta me ish kryeministrin Sali Berisha ditën e sotme në Presidencë. Hoxha nxjerr videon se si pritej ...

Fotot/ Brenda takimit Meta-Berisha
Ka nisur takimi i presidentit Ilir Meta me ish-presidentin Sali Berisha.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:55
Ka nisur takimi i presidentit Ilir Meta me ish-presidentin Sali Berisha.

Berisha flet për shpërndarjen e Parlamentit pas takimit me Metën
Sali Berisha ishte sot në Presidencë, me ftesë të Presidentit Ilir Meta. Në përfundim të takimit, Berisha dha një deklaratë për mediat. Mes të tjerash ai u pyet nga gazetarët nëse ka diskutuar me Metën çështjen e ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:13
Sali Berisha ishte sot në Presidencë, me ftesë të Presidentit Ilir Meta. Në përfundim të takimit, Berisha dha një deklaratë për mediat. Mes të tjerash ai u pyet nga gazetarët nëse ka diskutuar me Metën çështjen e ...

Në 17.30 takimi i radhës i Metës, prezent dhe përfaqësues të SOROS
Në vijimësinë e takimeve të tij presidenti Ilir Meta do të takohet sot në ora 17.30 me përfaqësues të organizatave të shoqërisë civile të angazhuara me monitorimin e zbatimit të reformës në drejtësi.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:55
Në vijimësinë e takimeve të tij presidenti Ilir Meta do të takohet sot në ora 17.30 me përfaqësues të organizatave të shoqërisë civile të angazhuara me monitorimin e zbatimit të reformës në drejtësi.

Te Meta për “krizën”, Berisha me “gjuhë presidenciale” ndaj Reformës në Drejtësi dhe Dvoranit: mafioz!
Pas presidentit Meta, cilësimi “mafioz” për kreun e KED-it Adrian Dvorani është bërë dhe nga ish-kryeministri Berisha. Për koinccidencë, nëse Dvorani ka qenë gjyqtari që nuk ka pranuar pafajësinë e Metës për videon e të ...
Tesheshi | 20-Nov-2019 15:19
Pas presidentit Meta, cilësimi “mafioz” për kreun e KED-it Adrian Dvorani është bërë dhe nga ish-kryeministri Berisha. Për koinccidencë, nëse Dvorani ka qenë gjyqtari që nuk ka pranuar pafajësinë e Metës për videon e të ...

Të dy duke buzëqeshur, dalin fotot nga takimi Meta-Berisha
Kreu i shtetit, Ilir Meta ka pritur sot në takim, ish-kryeministrin e vendit, Sali Berisha. Ndërkohë, disa foto kanë dalë pas takimit mes Metës dhe Berishës. Ndërsa shoqëron për te makina ish-kryeministrin, Meta dhe ...
Dritare | 20-Nov-2019 15:19
Kreu i shtetit, Ilir Meta ka pritur sot në takim, ish-kryeministrin e vendit, Sali Berisha. Ndërkohë, disa foto kanë dalë pas takimit mes Metës dhe Berishës. Ndërsa shoqëron për te makina ish-kryeministrin, Meta dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved