ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 14:45

Ekzekutimi i gazetares në Maltë, prangoset biznesmeni i njohur

Ekzekutimi i gazetares në Maltë, prangoset biznesmeni i njohur
Policia në Maltë ka arrestuar një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech, pronar i kompanisë 17 Black, u arrestua nga oficerët ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 10:46
Policia në Maltë ka arrestuar një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech, pronar i kompanisë 17 Black, u arrestua nga oficerët ...

Vrasja e gazetares, arrestohet biznesmeni maltez
Një biznesmen maltez është arrestuar si pjesë e hetimit për vrasjen e gazetares, Daphne Caruana Galizia dy vjet më parë. Yorgen Fenech u ndalua nga oficerët e armatosur, pasi jahti i tij u ndalua dhe u kontrollua nga ...
Dritare | 20-Nov-2019 16:59
Një biznesmen maltez është arrestuar si pjesë e hetimit për vrasjen e gazetares, Daphne Caruana Galizia dy vjet më parë. Yorgen Fenech u ndalua nga oficerët e armatosur, pasi jahti i tij u ndalua dhe u kontrollua nga ...

Municion dhe drogë janë gjetur në një shtëpi në Shkup
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...
Shenja | 20-Nov-2019 15:00
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...

Shkup, konfiskohen municion dhe drogë në një shtëpi
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...
Albportali | 20-Nov-2019 14:59
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...

Shkup, konfiskohen municion dhe drogë në një shtëpi
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...
Republika | 20-Nov-2019 14:56
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...

Shkup, konfiskohen municion dhe drogë në një shtëpi
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...
TetovaSot | 20-Nov-2019 14:35
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...

Konfiskohen municion dhe drogë në Shkup
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 14:26
Prokurori publik i Prokurorisë Themelore Publike – Shkup mori urdhër për zbatim të procedurës hetuese kundër një personi, për të cilin dyshohet se ka kryer vepra penale “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim ...

Policia arreston 47 vjeçaren nga Tetova,ja arsyet !
Policia e Tetovës ka konfirmuar se të martën pjestarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, e kanë privuar nga liria 47-vjeçaren M.Sh. nga Tetova, për arsye se rreth orës 10 e 25 minuta në një zyrë në ...
TetovaSot | 20-Nov-2019 13:11
Policia e Tetovës ka konfirmuar se të martën pjestarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, e kanë privuar nga liria 47-vjeçaren M.Sh. nga Tetova, për arsye se rreth orës 10 e 25 minuta në një zyrë në ...

Është arrestuar një biznesmen për rastin e vrasjes së gazetares malteze
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të njohur të vendit, në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares hulumtuese, Daphne Caruana Galizia, raporton Reuters duke cituar dy burime, njoftoi REL Biznesmeni, ...
Portalb | 20-Nov-2019 12:41
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të njohur të vendit, në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares hulumtuese, Daphne Caruana Galizia, raporton Reuters duke cituar dy burime, njoftoi REL Biznesmeni, ...

Arrestohet bisnizmeni i lidhur me vrasjen e gazetares në Maltë
Policia në Maltë ka arrestuar një biznesmen të njohur pasi ndaloi jahtin e tij në dalje të ishullit. Yorgen Fenech u arrestua nga oficerë të armatosur dhe jahti i tij u bastis, raporton Times of Malta. Arrestimi vjen ...
Klan Kosova | 20-Nov-2019 12:30
Policia në Maltë ka arrestuar një biznesmen të njohur pasi ndaloi jahtin e tij në dalje të ishullit. Yorgen Fenech u arrestua nga oficerë të armatosur dhe jahti i tij u bastis, raporton Times of Malta. Arrestimi vjen ...

Arrestohet në jaht biznesmeni që kishte porositur vrasjen e gazetares së njohur malteze
Një biznesmen i njohur u arrestua pasi dyshohet se ka porositur vrasjen e gazetares investigative nga Malta, Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech u arrestua në jahtin e tij pak pasi mjeti kishte lënë portin. Kjo ...
Koha.net | 20-Nov-2019 12:01
Një biznesmen i njohur u arrestua pasi dyshohet se ka porositur vrasjen e gazetares investigative nga Malta, Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech u arrestua në jahtin e tij pak pasi mjeti kishte lënë portin. Kjo ...

Arrestohet një biznesmen për rastin e vrasjes së gazetares malteze
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të njohur të vendit, në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares hulumtuese , Daphne Caruana Galizia, raporton Reuters duke cituar dy burime. Biznesmeni, Yorgen ...
Radio Evropa e Lire | 20-Nov-2019 11:45
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të njohur të vendit, në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares hulumtuese , Daphne Caruana Galizia, raporton Reuters duke cituar dy burime. Biznesmeni, Yorgen ...

Vrasja e gazetares në Maltë, arrestohet biznesmeni i njohur
Policia në Maltë ka arrestuar një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech, pronar i kompanisë 17 Black, u arrestua nga oficerët ...
Shenja | 20-Nov-2019 11:41
Policia në Maltë ka arrestuar një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech, pronar i kompanisë 17 Black, u arrestua nga oficerët ...

Vrasja mafioze e gazetares Daphne Caruana Galizia, arrestohet biznesmeni maltez i lidhur me politikën
Policia në Maltë ka arrestuar sot një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Miliarderi Yorgen Fenech, pronar i kompanisë 17 Black, u arrestua ...
Tesheshi | 20-Nov-2019 11:19
Policia në Maltë ka arrestuar sot një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Miliarderi Yorgen Fenech, pronar i kompanisë 17 Black, u arrestua ...

Arrestohet në jaht biznesmeni që kishte porositur vrasjen e gazetares së njohur investigative
Një biznesmen i njohur u arrestua pasi dyshohet se ka porositur vrasjen e gazetares investigative nga Malta, Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech u arrestua në jahtin e tij pak pasi mjeti kishte lënë portin. Kjo ...
Gazeta Dita | 20-Nov-2019 10:53
Një biznesmen i njohur u arrestua pasi dyshohet se ka porositur vrasjen e gazetares investigative nga Malta, Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech u arrestua në jahtin e tij pak pasi mjeti kishte lënë portin. Kjo ...

Vrasja e gazetares, arrestohet biznesmeni i njohur në Maltë
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të shquar të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares së njohur Daphne Caruana Galizia, raporton agjencia e lajmeve reuters. Policia e arrestoi miliarderin ...
Telegraf | 20-Nov-2019 10:01
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të shquar të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares së njohur Daphne Caruana Galizia, raporton agjencia e lajmeve reuters. Policia e arrestoi miliarderin ...

Policia malteze arreston biznesmenin si i përfshirë në vrasjen e gazetares
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të mëdhenj të vendit, të Mërkurën, pas hetimeve për vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech u arrestua pasi policia ishte në ndjekje të tij. Ai ishte ...
ABCNews | 20-Nov-2019 10:17
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të mëdhenj të vendit, të Mërkurën, pas hetimeve për vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech u arrestua pasi policia ishte në ndjekje të tij. Ai ishte ...

Vrasja e gazetares në Maltë, arrestohet biznesmeni i njohur, emri iu përdor në investigimet e saj
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të shquar të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetarës së njohur Daphne Caruana Galizia, raporton agjencia e lajmeve reuters. Policia e arrestoi miliarderin ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 09:43
Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të shquar të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetarës së njohur Daphne Caruana Galizia, raporton agjencia e lajmeve reuters. Policia e arrestoi miliarderin ...

Vrasja e gazetares në Maltë, arrestohet biznesmeni i njohur
Policia në Maltë ka arrestuar një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech, pronar i kompanisë 17 Black, u arrestua nga oficerët ...
Albportali | 20-Nov-2019 10:44
Policia në Maltë ka arrestuar një prej biznesmenëve më të njohur të vendit në lidhje me një hetim mbi vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech, pronar i kompanisë 17 Black, u arrestua nga oficerët ...

Policia malteze arreston biznesmenin si i përfshirë në Vr.as.jen e gazetares
Lexime: 25 Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të mëdhenj të vendit, të Mërkurën, pas hetimeve për vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech u arrestua pasi policia ishte në ndjekje të tij. ...
Medial | 20-Nov-2019 10:30
Lexime: 25 Policia e Maltës arrestoi një nga biznesmenët më të mëdhenj të vendit, të Mërkurën, pas hetimeve për vrasjen e gazetares Daphne Caruana Galizia. Yorgen Fenech u arrestua pasi policia ishte në ndjekje të tij. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved