ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 03:17

Sulmi ndaj policisë në Elbasan mbyllet me pafajësi për Suel Çelën

Sulmi ndaj policisë në Elbasan mbyllet me pafajësi për Suel Çelën
Gjykata e Krimeve të Rënda rrëzoi kërkesën e Prokurorisë dhe e shpalli të pafajshëm Suel Çelën për goditjen me një makinë të blinduar të punonjësve të policisë në shtator 2017 në Elbasan. Gjykata deklaroi se ishte ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 17:51
Gjykata e Krimeve të Rënda rrëzoi kërkesën e Prokurorisë dhe e shpalli të pafajshëm Suel Çelën për goditjen me një makinë të blinduar të punonjësve të policisë në shtator 2017 në Elbasan. Gjykata deklaroi se ishte ...

Lirimi i Suel Çelës/ PD: Kush ble vota për qeverinë është i paprekshëm
Pas lirimit të Suel Çelës nga Gjykata e Elbasanit ka reaguar Partia Demokratike. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat, PD akuzon qeverinë se ka ndikuar në lirimin e Çelës. Sipas selisë blu, qeveria u dha sot ...
VizionPlus | 20-Nov-2019 17:19
Pas lirimit të Suel Çelës nga Gjykata e Elbasanit ka reaguar Partia Demokratike. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat, PD akuzon qeverinë se ka ndikuar në lirimin e Çelës. Sipas selisë blu, qeveria u dha sot ...

Suel Çela u shpall i pafajshëm, reagon PD: Me Edi Ramën në qeveri drejtësia s’është e lirë!
Pasi Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli të pafajshëm Suel Çelën i akuzuar si njëri nga protagonistët e 18 shtatorit 2017 në qytetin e Elbasanit, ka reguar Partia Demokratike.
Top Channel | 20-Nov-2019 16:59
Pasi Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli të pafajshëm Suel Çelën i akuzuar si njëri nga protagonistët e 18 shtatorit 2017 në qytetin e Elbasanit, ka reguar Partia Demokratike.

Vendimi për Suel Çelën, PD: Shërbëtori i Ramës mori pafajësi, drejtësia e kapur
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës që shpall të pafajshëm Suel Çelën. Me një deklaratë për mediat, PD akuzon se ky vendim tregon se drejtësia nuk është e lirë të ndëshkojë krimin, por e kapur nga ...
Telegraf | 20-Nov-2019 17:06
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës që shpall të pafajshëm Suel Çelën. Me një deklaratë për mediat, PD akuzon se ky vendim tregon se drejtësia nuk është e lirë të ndëshkojë krimin, por e kapur nga ...

Sulmi ndaj policisë në Elbasan mbyllet me pafajësi për Suel Çelën
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Krimeve të Rënda rrëzoi kërkesën e Prokurorisë dhe e shpalli të pafajshëm Suel Çelën për goditjen me një makinë të ...
Reporter | 20-Nov-2019 17:44
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Krimeve të Rënda rrëzoi kërkesën e Prokurorisë dhe e shpalli të pafajshëm Suel Çelën për goditjen me një makinë të ...

Suel Çela u shpall i pafajshëm, PD: Me Ramën drejtësia s’është e lirë!
“Mesazhi që iu dha sot shqiptarëve është se kriminelët e pushtetit, ata që blejnë vota për karrigen e Edi Ramës janë të paprekshëm! Kur kriminelët vjedhin zgjedhjet për Edi Ramën, kur bëjnë drogë me lejen e pushtetit të ...
Medial | 20-Nov-2019 17:30
“Mesazhi që iu dha sot shqiptarëve është se kriminelët e pushtetit, ata që blejnë vota për karrigen e Edi Ramës janë të paprekshëm! Kur kriminelët vjedhin zgjedhjet për Edi Ramën, kur bëjnë drogë me lejen e pushtetit të ...

Suel Çela u shpall i pafajshëm, PD: Me Ramën drejtësia s’është e lirë!
Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli sot të pafajshëm Suel Çelën, i akuzuar si njëri nga protagonistët e 18 shtatorit 2017 në qytetin e Elbasanit. Për këtë ka reguar edhe Partia Demokratike. Përmes një deklarate, PD ...
RTSH | 20-Nov-2019 17:24
Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli sot të pafajshëm Suel Çelën, i akuzuar si njëri nga protagonistët e 18 shtatorit 2017 në qytetin e Elbasanit. Për këtë ka reguar edhe Partia Demokratike. Përmes një deklarate, PD ...

Atentati ndaj policëve në Elbasan, Suel Çela i pafajshëm, 11 vite burg për Xhaferrin e Bekteshin
Suel Çela shpallet i pafajshëm nga gjykata e krimeve të rënda për atentatin ndaj policëve në tregun agroushqimor në 18 shtator të 2017. Sipas togave të zeza, prokuroria nuk paraqiti prova bindëse për të faktuar, se ...
ABCNews | 20-Nov-2019 17:11
Suel Çela shpallet i pafajshëm nga gjykata e krimeve të rënda për atentatin ndaj policëve në tregun agroushqimor në 18 shtator të 2017. Sipas togave të zeza, prokuroria nuk paraqiti prova bindëse për të faktuar, se ...

Lirimi i Suel Çelës/ PD: Kush ble vota për qeverinë është i paprekshëm
Pas lirimit të Suel Çelës nga Gjykata e Elbasanit ka reaguar Partia Demokratike. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat, PD akuzon qeverinë se ka ndikuar në lirimin e Çelës. Sipas selisë blu, qeveria u dha sot ...
Medial | 20-Nov-2019 17:24
Pas lirimit të Suel Çelës nga Gjykata e Elbasanit ka reaguar Partia Demokratike. Në një deklaratë të shpërndarë për mediat, PD akuzon qeverinë se ka ndikuar në lirimin e Çelës. Sipas selisë blu, qeveria u dha sot ...

Suel Çela fitoi lirinë, PD akuzon kryeministrin: Me Ramën drejtësia është e pafuqishme të ndëshkojë krimin
TIRANË Pasi Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi të shpallte si të pafajshëm Suel Çelën, ka reaguar menjëherë Partia Demokratike. Me një deklaratë të shpërndarë për mediat, PD-ja thekson se ky vendim tregon se me Edi ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 16:45
TIRANË Pasi Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi të shpallte si të pafajshëm Suel Çelën, ka reaguar menjëherë Partia Demokratike. Me një deklaratë të shpërndarë për mediat, PD-ja thekson se ky vendim tregon se me Edi ...

PD: Me Edi Ramën në qeveri drejtësia s’është e lirë
Pasi Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli të pafajshëm Suel Çelën i akuzuar si njëri nga protagonistët e 18 shtatorit 2017 në qytetin e Elbasanit, ka reaguar Partia Demokratike, transmeton TopChannel Përmes një deklarate, ...
Portalb | 20-Nov-2019 17:17
Pasi Gjykata e Krimeve të Rënda shpalli të pafajshëm Suel Çelën i akuzuar si njëri nga protagonistët e 18 shtatorit 2017 në qytetin e Elbasanit, ka reaguar Partia Demokratike, transmeton TopChannel Përmes një deklarate, ...

Suel Çela i pafajshëm, reagon PD: Drejtësia në dorën e Edi Ramës dhe të krimit
Pas shpalljes së Suel Çelës nga Gjykata e Elbasanit të pafajshëm, ka reaguar Partia Demokratike duke e cilësuar si një shërbëtor i pushtetit të Ramës. Në deklaratën e saj PD thekson se me shpalljen e Çelës të pafajshëm ...
ABCNews | 20-Nov-2019 17:01
Pas shpalljes së Suel Çelës nga Gjykata e Elbasanit të pafajshëm, ka reaguar Partia Demokratike duke e cilësuar si një shërbëtor i pushtetit të Ramës. Në deklaratën e saj PD thekson se me shpalljen e Çelës të pafajshëm ...

Gjykata shpall të pafajshëm Suel Çelën
Suel Çela, i cili u akuza se ishte pjesë e sulmit ndaj policisë në hyrje të tregut Agroushqimor në Elbasan ka fituar pafajësinë, vendimi është marrë sot nga Gjykata për Krime të Rëndë Sipas gjykatës, Prokuroria nuk ka ...
Telegraf | 20-Nov-2019 15:26
Suel Çela, i cili u akuza se ishte pjesë e sulmit ndaj policisë në hyrje të tregut Agroushqimor në Elbasan ka fituar pafajësinë, vendimi është marrë sot nga Gjykata për Krime të Rëndë Sipas gjykatës, Prokuroria nuk ka ...

Mori pafajësinë nga Gjykata për përplasjen me Policinë, PD reagon ashpër pas lirimit të Suel Çelës: Bandit që i shërbeu pushtetit të Ramës!
Postuar: 20/11/2019 - 16:50 Shpallja i pafajshëm i banditit të rrezikshëm të Elbasanit Suel Çela, shërbëtor i pushtetit të Edi Ramës, provoi në mënyrë të përsëritur se me Edi Ramën në qeveri drejtësia nuk është e lirë ...
Sot.Al | 20-Nov-2019 16:52
Postuar: 20/11/2019 - 16:50 Shpallja i pafajshëm i banditit të rrezikshëm të Elbasanit Suel Çela, shërbëtor i pushtetit të Edi Ramës, provoi në mënyrë të përsëritur se me Edi Ramën në qeveri drejtësia nuk është e lirë ...

Suel Çela i pafajshëm, reagon PD: Provoi se me Ramën në qeveri, drejtësia nuk është e lirë
Suel Çela është shpallur i pafajshëm për sulmin ndaj policisë tek Tregu i Elbasanit në vitin 2017. Gjykata tha se provat e sjella nga prokuroria nuk vërtetojnë se Çela ka qënë aty kur është sulmuar policia. Partia ...
Politiko | 20-Nov-2019 16:48
Suel Çela është shpallur i pafajshëm për sulmin ndaj policisë tek Tregu i Elbasanit në vitin 2017. Gjykata tha se provat e sjella nga prokuroria nuk vërtetojnë se Çela ka qënë aty kur është sulmuar policia. Partia ...

Vendimi per Suel Çelen, PD: Sherbetori i Rames mori pafajesi, drejtesia e kapur
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës që shpall të pafajshëm Suel Çelën. Me një deklaratë për mediat, PD akuzon se ky vendim tregon se drejtësia nuk është e lirë të ndëshkojë krimin, por e kapur nga ...
Lajmi i Fundit | 20-Nov-2019 16:41
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës që shpall të pafajshëm Suel Çelën. Me një deklaratë për mediat, PD akuzon se ky vendim tregon se drejtësia nuk është e lirë të ndëshkojë krimin, por e kapur nga ...

Sulmi ndaj policisë në Elbasan/ Suel Çela del i pafajshëm
Suel Cela shpallet i pafajshëm për sulmin ndaj policisë tek Tregu i Elbasanit në vitin 2017. Gjykata tha se provat e sjella nga prokuroria nuk vërtetojnë se Suel Cela ka qënë aty kur është sulmuar policia. Edhe cigarja ...
VizionPlus | 20-Nov-2019 14:43
Suel Cela shpallet i pafajshëm për sulmin ndaj policisë tek Tregu i Elbasanit në vitin 2017. Gjykata tha se provat e sjella nga prokuroria nuk vërtetojnë se Suel Cela ka qënë aty kur është sulmuar policia. Edhe cigarja ...

Përplasja me policinë në Elbasan, Suel Çela shpallet i pafajshëm, dënohen dy të tjerët
Afro 2 vite nga përplasja e policisë tek tregu agro ushqimor në Elbasan, Suel Cela i shpallur në kërkim për këtë ngjarje merr pafajësinë nga krimet e rënda. Dosja e cila për disa kohë mbeti mes prokurorisë Elbasan e ...
Gazeta Dita | 20-Nov-2019 14:45
Afro 2 vite nga përplasja e policisë tek tregu agro ushqimor në Elbasan, Suel Cela i shpallur në kërkim për këtë ngjarje merr pafajësinë nga krimet e rënda. Dosja e cila për disa kohë mbeti mes prokurorisë Elbasan e ...

Përplasja me policinë tek tregu në Elbasan, goditën makinën e nëndrejtorit të Policisë, shpallet i pafajshëm Suel Çela. Ja me sa vite burg u dënuan dy të tjerët
Postuar: 20/11/2019 - 14:43 Gjykata për Krime të Rënda shpall të pafajshëm Suel Çelën për kundërshtim dhe goditje të punonjësit të policisë. Sipas gjykatës në Audin që goditi policinë në Elbasan ishte Enea Bekteshi i ...
Sot.Al | 20-Nov-2019 14:45
Postuar: 20/11/2019 - 14:43 Gjykata për Krime të Rënda shpall të pafajshëm Suel Çelën për kundërshtim dhe goditje të punonjësit të policisë. Sipas gjykatës në Audin që goditi policinë në Elbasan ishte Enea Bekteshi i ...

Goditën makinën e nëndrejtorit të Policisë, shpallet i pafajshëm Suel Çela
Gjykata për Krime të Rënda shpall të pafajshëm Suel Çelën për kundërshtim dhe goditje të punonjësit të policisë. Sipas gjykatës në Audin që goditi policinë në Elbasan ishte Enea Bekteshi i cili u gjet fajtor dhe u ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 14:42
Gjykata për Krime të Rënda shpall të pafajshëm Suel Çelën për kundërshtim dhe goditje të punonjësit të policisë. Sipas gjykatës në Audin që goditi policinë në Elbasan ishte Enea Bekteshi i cili u gjet fajtor dhe u ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved