ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:13

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit për të gjithë shqiptarët

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit për të gjithë shqiptarët
“Kosova brenda Serbisë – një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!”. Kështu shkruan zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama në lidhje me një postim të kryeministrit Edi Rama ku shfaqej një hartë e vendit ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 19:45
“Kosova brenda Serbisë – një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!”. Kështu shkruan zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama në lidhje me një postim të kryeministrit Edi Rama ku shfaqej një hartë e vendit ...

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë – një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!
Nga Luan Rama: Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen e profilit të Edi Ramës në fb i hartës së “investimeve për sigurimin e furnizimit 24 orë me ujë në zonat rurale të ...
Telegraf | 19-Nov-2019 19:55
Nga Luan Rama: Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen e profilit të Edi Ramës në fb i hartës së “investimeve për sigurimin e furnizimit 24 orë me ujë në zonat rurale të ...

Përse Sali Berisha i referohet Edi Ramës me emërtimin “Zografi” ?
Ish-kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar sot ndaj një postimi të kryeministrit të tanishëm, Edi Rama, i cili kishte postuar një foto të hartës së Ballkanit pa Kosovën si shtet i pavarur. ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 21:55
Ish-kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar sot ndaj një postimi të kryeministrit të tanishëm, Edi Rama, i cili kishte postuar një foto të hartës së Ballkanit pa Kosovën si shtet i pavarur. ...

“Edi Rama nuk gaboi me hartën, ai thjesht ka provokuar”
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Profesori ...
Albportali | 19-Nov-2019 21:36
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Profesori ...

“Edi Rama nuk gaboi me hartën, ai thjesht ka provokuar”
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Profesori ...
Zeri | 19-Nov-2019 21:04
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Profesori ...

“Edi Rama nuk gaboi me hartën, ai thjesht ka provokuar”
Profesori universitar, Milazim Krasniqi, thotë se kryeministri Rama nuk gaboi me hartën, por ai deshi t’i provokonte kosovarët rreth idesë së tij me Presidentin serb, Aleksandër Vuçiq, për Minishengen. Sipas Krasniqit, ...
Lajminet | 19-Nov-2019 20:59
Profesori universitar, Milazim Krasniqi, thotë se kryeministri Rama nuk gaboi me hartën, por ai deshi t’i provokonte kosovarët rreth idesë së tij me Presidentin serb, Aleksandër Vuçiq, për Minishengen. Sipas Krasniqit, ...

Zyrtarët e lartë të LDK’së i tregojnë Edi Ramës se Kosova është shtet i pavarur
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Sipas një harte që ...
Gazeta Monitor | 19-Nov-2019 20:56
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Sipas një harte që ...

Krasniqi: Edi Rama nuk gaboi me hartën, ai thjesht ka provokuar
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. E, profesori ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 20:41
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. E, profesori ...

Përse Sali Berisha i referohet Edi Ramës me emërtimin “Zografi” ?
Ish-kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar sot ndaj një postimi të kryeministrit të tanishëm, Edi Rama, i cili kishte postuar një foto të hartës së Ballkanit pa Kosovën si shtet i pavarur. ...
InFokusi | 19-Nov-2019 20:32
Ish-kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar sot ndaj një postimi të kryeministrit të tanishëm, Edi Rama, i cili kishte postuar një foto të hartës së Ballkanit pa Kosovën si shtet i pavarur. ...

Përse Sali Berisha i referohet Edi Ramës me emërtimin “Zografi” ?
Ish-kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar sot ndaj një postimi të kryeministrit të tanishëm, Edi Rama, i cili kishte postuar një foto të hartës së Ballkanit pa Kosovën si shtet i pavarur. ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 20:26
Ish-kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar sot ndaj një postimi të kryeministrit të tanishëm, Edi Rama, i cili kishte postuar një foto të hartës së Ballkanit pa Kosovën si shtet i pavarur. ...

FOTO/ Mediat serbe: Prishtina në shok, Rama “zhduku” Kosovën nga harta
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë në “Facebook” një hartë të vendit tonë dhe të Ballkanit, ku mungonte Kosova. Një gjë e tillë nuk ka kaluar pa u vërejtur si nga funksionarë të lartë në Kosovë, por po ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 17:19
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë në “Facebook” një hartë të vendit tonë dhe të Ballkanit, ku mungonte Kosova. Një gjë e tillë nuk ka kaluar pa u vërejtur si nga funksionarë të lartë në Kosovë, por po ...

Krasniqi: Edi Rama nuk ka gabuar me hartën, ai thjesht ka provokuar
Profesori i Universitetit të Prishtinës Milazim Krasniqi ka thënë se çështja e “Mini Shengenit” ka qenë provokim nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Krasniqi është shprehur se Rama ka përcjellë idenë e tij ...
InFokusi | 19-Nov-2019 20:14
Profesori i Universitetit të Prishtinës Milazim Krasniqi ka thënë se çështja e “Mini Shengenit” ka qenë provokim nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Krasniqi është shprehur se Rama ka përcjellë idenë e tij ...

“Nuk habitem me turpin e tij”, Ismet Beqiri i reagon Edi Ramës për skandalin me hartën
Përmes një postimi në Facebook, Beqiri ka ironizuar duke thënë se për ata që nuk e dijnë, Kosova është shtet i pavarur e sovran që nga 17 shkurti, shkruan . Ai thotë se nuk është habitur me këtë që e ka bërë Edi Rama. ...
Lajminet | 19-Nov-2019 20:01
Përmes një postimi në Facebook, Beqiri ka ironizuar duke thënë se për ata që nuk e dijnë, Kosova është shtet i pavarur e sovran që nga 17 shkurti, shkruan . Ai thotë se nuk është habitur me këtë që e ka bërë Edi Rama. ...

Luan Rama për hartën e publikuar nga kryeministri: Kosova brenda kufijve të Serbisë, postim provokativ dhe fyes për të gjithë shqiptarët
“Kosova brenda Serbisë – një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!”. Kështu shkruan zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama në lidhje me një postim të kryeministrit Edi Rama ku shfaqej një hartë e vendit ...
Medial | 19-Nov-2019 19:57
“Kosova brenda Serbisë – një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!”. Kështu shkruan zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama në lidhje me një postim të kryeministrit Edi Rama ku shfaqej një hartë e vendit ...

Gafën me hartën e bëri një rumun?
Ka gjasa që gafën e madhe që përfshiu sot të gjitha mediat, që në videon e postuar nga kryeministri Edi Rama, ku Kosova mungonte ta ketë bërë një rumun. Të paktën është një teori që është hedhur nga eksperti i rrjeteve ...
Arbresh | 19-Nov-2019 19:55
Ka gjasa që gafën e madhe që përfshiu sot të gjitha mediat, që në videon e postuar nga kryeministri Edi Rama, ku Kosova mungonte ta ketë bërë një rumun. Të paktën është një teori që është hedhur nga eksperti i rrjeteve ...

Zyrtarët e lartë të LDK’së i tregojnë Edi Ramës se Kosova është shtet i pavarur
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Sipas një harte që ...
InFokusi | 19-Nov-2019 19:50
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Sipas një harte që ...

Zyrtarët e lartë të LDK’së i tregojnë Edi Ramës se Kosova është shtet i pavarur
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Sipas një ...
Zeri | 19-Nov-2019 19:50
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka bërë skandalin e radhës në raport me Kosovën, duke e përfshirë atë si pjesë të Serbisë. Rama e ka edituar më vonë videon, por reagimet nga Kosova nuk janë ndalur. Sipas një ...

Krasniqi për “gabimin” e hartës së Ramës: Nëse nuk e doni miniShengenin, atëherë ju jeni në Serbi
Përveç Serbisë, Kosovën nuk po e “njeh” as kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i cili këtë muaj ka sulmuar Kosovën e politikanët kosovarë në mbrojtje të nismës së tij dhe Vuçiqit për minishengenin. Ai ka publikuar sot ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 19:45
Përveç Serbisë, Kosovën nuk po e “njeh” as kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i cili këtë muaj ka sulmuar Kosovën e politikanët kosovarë në mbrojtje të nismës së tij dhe Vuçiqit për minishengenin. Ai ka publikuar sot ...

Reagimet për gafën e Ramës me hartën e Kosovës brenda Serbisë
Kryeministri Edi Rama u uroi ditë të mbarë shqiptarëve “Me hartën e investimeve për sigurimin e furnizimit 24 orë me ujë në zonat rurale të vendit nga veriu në jug”. Por, ajo që nxiti reagime gjatë ditës ishte se në ...
Portalb | 19-Nov-2019 19:41
Kryeministri Edi Rama u uroi ditë të mbarë shqiptarëve “Me hartën e investimeve për sigurimin e furnizimit 24 orë me ujë në zonat rurale të vendit nga veriu në jug”. Por, ajo që nxiti reagime gjatë ditës ishte se në ...

Beqiri reagon ndaj Ramës: Kosova është shtet i pavarur e sovran
Ish-deputeti i LDK-së, Ismet Beqiri i ka reaguar kryeministrit të Shqipërisë, Edri Rama, pas publikimit të hartës, ku Kosova shihet si pjesë e Serbisë.
Kosova Press | 19-Nov-2019 19:40
Ish-deputeti i LDK-së, Ismet Beqiri i ka reaguar kryeministrit të Shqipërisë, Edri Rama, pas publikimit të hartës, ku Kosova shihet si pjesë e Serbisë.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved