ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:53

Armand Duka u jep mend italianëve: Unë do ta kisha shkarkuar Venturën dhe shkoja në Botëror. Tek ne gjërat shkojnë mirë, kam shpërndarë 100 mijë topa falas

Armand Duka u jep mend italianëve: Unë do ta kisha shkarkuar Venturën dhe shkoja në Botëror. Tek ne gjërat shkojnë mirë, kam shpërndarë 100 mijë topa falas
Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit që nga viti 2002, është i dashuruar me trajnerët italianë. Madje, prej një viti, ai paguan dy të tillë për stolin e kuqezinjve. Sot do të diskutojë me Reja për ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 19:18
Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit që nga viti 2002, është i dashuruar me trajnerët italianë. Madje, prej një viti, ai paguan dy të tillë për stolin e kuqezinjve. Sot do të diskutojë me Reja për ...

Parashikimi motit për sot, 19 Nëntor, 2019
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te vijoje te mbizoteroje fusha me presion atmosferik te ulet dhe alternime te shkurtra kthjellimesh. Pas dite priten reshje shiu te cilat do te shtrihen mbi te gjithe territorin. ...
ikub.al | 19-Nov-2019 09:24
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te vijoje te mbizoteroje fusha me presion atmosferik te ulet dhe alternime te shkurtra kthjellimesh. Pas dite priten reshje shiu te cilat do te shtrihen mbi te gjithe territorin. ...

Moti në Kosovë për dy ditët në vijim
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në dy ditët e ardhshme do të mbaj mot me vranësira dhe intervale me diell. “Të mërkurën mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu, duke përfshirë gjithë ...
Arbresh | 19-Nov-2019 22:37
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në dy ditët e ardhshme do të mbaj mot me vranësira dhe intervale me diell. “Të mërkurën mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu, duke përfshirë gjithë ...

Nesër dhe pasnesër, temperaturat në Kosovë deri në 15 gradë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. “Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu, ...
Koha.net | 19-Nov-2019 22:28
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. “Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu, ...

Moti në Kosovë gjatë dy ditëve të ardhshme
Në ditët e fundit temperaturat në vendin tonë kanë qenë tejet të larta. Të tilla pritet të jenë edhe dy ditët në vijim. Sipa Prishtina Weather nesër temperatura maksimale do të arrijë 32 C. P 14.06.2019 – Nxehtë. ...
Zeri | 13-Jun-2019 23:22
Në ditët e fundit temperaturat në vendin tonë kanë qenë tejet të larta. Të tilla pritet të jenë edhe dy ditët në vijim. Sipa Prishtina Weather nesër temperatura maksimale do të arrijë 32 C. P 14.06.2019 – Nxehtë. ...

Moti nesër, kushte për reshje shiu
Të mërkurën mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu, duke përfshirë gjithë territorin. Të enjten mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-9 ...
Lajminet | 19-Nov-2019 21:53
Të mërkurën mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu, duke përfshirë gjithë territorin. Të enjten mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-9 ...

Nuk kanë fund surprizat e motit as për nesër, reshje shiu në gjithë vendin, ja ku do jenë intensive
Dita e nesërme (20 nëntor) do të fillojë me reshje shiu dhe me shtrëngata, prandaj mos harroni t’i merrni çadrat me vete dhe të visheni trashë. Vetëm në qarqet Vlorë dhe Gjirokastër do të ketë reshje intensive. Sipas ...
Lexo | 19-Nov-2019 21:12
Dita e nesërme (20 nëntor) do të fillojë me reshje shiu dhe me shtrëngata, prandaj mos harroni t’i merrni çadrat me vete dhe të visheni trashë. Vetëm në qarqet Vlorë dhe Gjirokastër do të ketë reshje intensive. Sipas ...

Si do të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?
Një ciklon nga Mesdheu do të kalojë mbi rajon gjatë ditës së nesërme, ku do të sjellë sonte gjatë natës dhe nesër në mëngjes vranësira dhe reshje shiu, ndërsa më vise malore mbi 2000m mund të ketë edhe reshje bore, ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 21:04
Një ciklon nga Mesdheu do të kalojë mbi rajon gjatë ditës së nesërme, ku do të sjellë sonte gjatë natës dhe nesër në mëngjes vranësira dhe reshje shiu, ndërsa më vise malore mbi 2000m mund të ketë edhe reshje bore, ...

Si do jetë moti sot në Shqipëri
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin reshje shiu në të territorin. Reshjet janë në intensitet mesatar. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të ...
Telegraf | 19-Nov-2019 08:44
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin reshje shiu në të territorin. Reshjet janë në intensitet mesatar. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të ...

Si do të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?
Një ciklon nga Mesdheu do të kalojë mbi rajon gjatë ditës së nesërme, ku do të sjellë sonte gjatë natës dhe nesër në mëngjes vranësira dhe reshje shiu, ndërsa më vise malore mbi 2000m mund të ketë edhe reshje bore, ...
InFokusi | 19-Nov-2019 20:43
Një ciklon nga Mesdheu do të kalojë mbi rajon gjatë ditës së nesërme, ku do të sjellë sonte gjatë natës dhe nesër në mëngjes vranësira dhe reshje shiu, ndërsa më vise malore mbi 2000m mund të ketë edhe reshje bore, ...

Si do të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për temperaturat që do të mbajnë nesër e pasnesër në vendin tonë. Sipas njoftimit, temperaturat minimale pritet të lëvizin mes 1 e 2 gradë celsius, ndërkaq që ...
Gazeta Express | 07-May-2019 18:54
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për temperaturat që do të mbajnë nesër e pasnesër në vendin tonë. Sipas njoftimit, temperaturat minimale pritet të lëvizin mes 1 e 2 gradë celsius, ndërkaq që ...

Cilat qarqe rrezikojne permbytjen sot dhe neser? Ja çfarë parashikohet
Dita e nesërme (20 nëntor) do të fillojë me reshje shiu dhe me shtrëngata, prandaj mos harroni t’i merrni çadrat me vete dhe të visheni trashë. Vetëm në qarqet Vlorë dhe Gjirokastër do të ketë reshje intensive. Sipas ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 20:34
Dita e nesërme (20 nëntor) do të fillojë me reshje shiu dhe me shtrëngata, prandaj mos harroni t’i merrni çadrat me vete dhe të visheni trashë. Vetëm në qarqet Vlorë dhe Gjirokastër do të ketë reshje intensive. Sipas ...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?
Gjatë ditës së nesërme fushat e presionit të ulët do të zhvendosen në juglindje të rajonit, e ndërkohë mbi vendin tonë reshjet do të pushojnë, e rryma të ngrohta ajrore nga Mesdheu do të sjellin rritje të lehtë të ...
InFokusi | 24-Sep-2019 21:08
Gjatë ditës së nesërme fushat e presionit të ulët do të zhvendosen në juglindje të rajonit, e ndërkohë mbi vendin tonë reshjet do të pushojnë, e rryma të ngrohta ajrore nga Mesdheu do të sjellin rritje të lehtë të ...

Si pritet të jetë moti të mërkurën dhe të enjten në Kosovë?
Një ciklon nga Mesdheu do të kalojë mbi rajon gjatë ditës së nesërme, ku do të sjellë sonte gjatë natës dhe nesër në mëngjes vranësira dhe reshje shiu, ndërsa më vise malore mbi 2000m mund të ketë edhe reshje bore, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 20:26
Një ciklon nga Mesdheu do të kalojë mbi rajon gjatë ditës së nesërme, ku do të sjellë sonte gjatë natës dhe nesër në mëngjes vranësira dhe reshje shiu, ndërsa më vise malore mbi 2000m mund të ketë edhe reshje bore, ...

Mos harroni të merrni çadrat me vete! Mësoni se si do jetë moti për ditën e nesërme
Postuar: 19/11/2019 - 20:07 Reshjet e shiut do të vazhdojnë edhe ditën e nesërme (20 nëntor) ku parashikohet të ketë shtrëngata, prandaj mos harroni ti merrni çadrat me vete dhe të visheni trashë. Vetëm në qarqet Vlorë ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 20:10
Postuar: 19/11/2019 - 20:07 Reshjet e shiut do të vazhdojnë edhe ditën e nesërme (20 nëntor) ku parashikohet të ketë shtrëngata, prandaj mos harroni ti merrni çadrat me vete dhe të visheni trashë. Vetëm në qarqet Vlorë ...

Reshje në të gjithë vendin dhe temperatura që ulen/ Ja çfarë rezervon moti për sot
E martë, 19 nëntor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM RESHJET Sot (e martë, dt.19) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet dhe lokalisht deri mesatare priten të ...
Lexo | 19-Nov-2019 14:47
E martë, 19 nëntor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM RESHJET Sot (e martë, dt.19) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet dhe lokalisht deri mesatare priten të ...

Nga nesër shi, bubullima dhe erë të fortë
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – DPHM për nesër njofton që do të ketë shi, stuhi lokale, bubullima dhe erë të fortë me shpejtësi mbi 60 kilometra në orë. Reshjet e shiut pritet të jenë më të rënda në pjesët juglindore ...
Medial | 19-Nov-2019 12:45
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – DPHM për nesër njofton që do të ketë shi, stuhi lokale, bubullima dhe erë të fortë me shpejtësi mbi 60 kilometra në orë. Reshjet e shiut pritet të jenë më të rënda në pjesët juglindore ...

"Trajneri do të largohet në janar, ja çfarë ndodh me Hysajn", deklarata e Dukës po bën 'namin' në mediat italiane
Postuar: 19/11/2019 - 12:13 Presidenti i FSHF-së Armand Duka ka zbuluar bisedat që ka pasur me futbollistin Elsaid Hysaj teksa shton se nuk është e lehtë të punohet me De Laurentis, duke zbuluar njëkohësisht se edhe ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 12:15
Postuar: 19/11/2019 - 12:13 Presidenti i FSHF-së Armand Duka ka zbuluar bisedat që ka pasur me futbollistin Elsaid Hysaj teksa shton se nuk është e lehtë të punohet me De Laurentis, duke zbuluar njëkohësisht se edhe ...

Nisin reshjet e dëborës/ Ja moti për 5 ditët e ardhshme…
Java nis me reshje shiu, madje në disa zona edhe me rrebeshe dhe dëborë. ‘Të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 orëshit, me kohëzgjatje deri në mesditë. Në jugperëndim, do të marrin karakter ...
Standard | 19-Nov-2019 11:28
Java nis me reshje shiu, madje në disa zona edhe me rrebeshe dhe dëborë. ‘Të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 orëshit, me kohëzgjatje deri në mesditë. Në jugperëndim, do të marrin karakter ...

Moti sot, e martë, 19 nëntor 2019
19 nëntor 2019 moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu të herpashershme . Era do të jetë me me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 ...
Standard | 19-Nov-2019 11:27
19 nëntor 2019 moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu të herpashershme . Era do të jetë me me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved