ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 11:37

Mourinho s’ishte zgjedhja e parë e Tottenham, ja kë donte presidenti

Mourinho s’ishte zgjedhja e parë e Tottenham, ja kë donte presidenti
Jose Mourinho ka marrë vendin e Maurico Pochettino-s në drejtimin e skuadrës së Tottenhamit.
Top Channel | 20-Nov-2019 16:59
Jose Mourinho ka marrë vendin e Maurico Pochettino-s në drejtimin e skuadrës së Tottenhamit.

Kimmich: Pochettino është trajner i mrekullueshëm
Mbrojtësi i Bayern Munich, Joshua Kimmich ka thënë se ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino është trajner i mrekullueshëm.
Top Channel | 20-Nov-2019 15:47
Mbrojtësi i Bayern Munich, Joshua Kimmich ka thënë se ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino është trajner i mrekullueshëm.

Kane i uron fat Pochettinos pas shkarkimit nga Tottenahm
Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane ka thënë fjalë të mira për ish-trajnerin Mauricio Pochettino.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:15
Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane ka thënë fjalë të mira për ish-trajnerin Mauricio Pochettino.

Mourinho do të fitojë dyfishë më shumë se sa Pochettino te Tottenhami
Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenhamit dhe vendin e tij do ta zë Jose Mourinho. Mopurinho i ka fituar tre tituj të Ligës Premier, si dhe dy në Serie A dhe një në La Liga. Portugezi do të ketë punë me ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 16:41
Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenhamit dhe vendin e tij do ta zë Jose Mourinho. Mopurinho i ka fituar tre tituj të Ligës Premier, si dhe dy në Serie A dhe një në La Liga. Portugezi do të ketë punë me ...

Lamtumirë Pochettino; Dele Alli dhe Kane “përlotin” me mesazhet e tyre
Mauricio Pochettino nuk është më trajneri i Tottenham. Shkarkimi i tij u zyrtarizua mbrëmë dhe kjo shkaktoi shumë reagime. José Mourinho është emëruar në vend të argjentinasit, në stolin e “Spurs”, por në dhomën e ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 11:54
Mauricio Pochettino nuk është më trajneri i Tottenham. Shkarkimi i tij u zyrtarizua mbrëmë dhe kjo shkaktoi shumë reagime. José Mourinho është emëruar në vend të argjentinasit, në stolin e “Spurs”, por në dhomën e ...

Intervista e parë e Mourinhos: Premtoj pasion, ja pse zgjodha Tottenham
Trajneri i ri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, ka dhënë intervistën e parë në krye të skuadrës londineze. Për faqen zyrtare të Tottenham, strategu portugez preku shumë tema, si dhe tregoi objektivin që ka në Premier ...
ABCNews | 20-Nov-2019 18:15
Trajneri i ri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, ka dhënë intervistën e parë në krye të skuadrës londineze. Për faqen zyrtare të Tottenham, strategu portugez preku shumë tema, si dhe tregoi objektivin që ka në Premier ...

Carragher: Tifozët të mësohen me futbollin e shëmtuar të Mourinhos
Legjenda e futbollit anglez, Jamie Carragher, ka analizuar për mikrofonin e Sky Sport rikthimin e Jose Mourinho në Premier League, me strategun portugez që do të drejtojë skuadrën e Tottenham. Analisti tha se tifozët e ...
ABCNews | 20-Nov-2019 18:02
Legjenda e futbollit anglez, Jamie Carragher, ka analizuar për mikrofonin e Sky Sport rikthimin e Jose Mourinho në Premier League, me strategun portugez që do të drejtojë skuadrën e Tottenham. Analisti tha se tifozët e ...

Moratti: I lumtur për Mourinhon, por ëndrra e të gjithëve është ta shohim përsëri te Interi
Massimo Moratti ka thënë se është shumë i lumtur për rolin e ri të Jose Mourinho në Tottenham, por shton se është ëndrra e të gjithëve është ta shohin përsëri në Inter. Mourinho mori rolin e trajnerin te Tottenhami pasi ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 15:21
Massimo Moratti ka thënë se është shumë i lumtur për rolin e ri të Jose Mourinho në Tottenham, por shton se është ëndrra e të gjithëve është ta shohin përsëri në Inter. Mourinho mori rolin e trajnerin te Tottenhami pasi ...

Prapaskena me Mourinhon, si Tottenham ia doli pas 12 vitesh!
Jose Mourinho u emërua sot në krye të Tottenham, pas thuajse një viti larg futbolli. Trajneri portugez kishte që në muajin dhjetor të vitit të shkuar që nuk drejtonte skuadër, pasi Manchester United vendosi ta ...
ABCNews | 20-Nov-2019 16:21
Jose Mourinho u emërua sot në krye të Tottenham, pas thuajse një viti larg futbolli. Trajneri portugez kishte që në muajin dhjetor të vitit të shkuar që nuk drejtonte skuadër, pasi Manchester United vendosi ta ...

Tottenham-Pochetino, shkarkim befasues, “gjelat” zgjedhin “specialin”, flet Mourinho
Jose Mourinho rikthehet në futbollin e rëndësishëm, këtë e bën duke marrë drejtimin e një prej dy finalistëve të Champions League sezonin e fundit, Tottenham Hotspur. “Special One” do është trajneri i ri i “gjelave” ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 10:04
Jose Mourinho rikthehet në futbollin e rëndësishëm, këtë e bën duke marrë drejtimin e një prej dy finalistëve të Champions League sezonin e fundit, Tottenham Hotspur. “Special One” do është trajneri i ri i “gjelave” ...

Pagat e dhjetë trajnerëve më të paguar në Ligën Premier – Mourinho bëhet i dyti pas emërimit te Tottenhami
Tottenham Hotspur e ka emëruar Jose Mourinhon si menaxherin e tyre të ri, por zyrtarizimi i tij do të ketë kosto të madhe për kryetarin Daniel Levy. Mourinho është zyrtarizuar gjatë ditës si trajner i Spurs, duke ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 13:53
Tottenham Hotspur e ka emëruar Jose Mourinhon si menaxherin e tyre të ri, por zyrtarizimi i tij do të ketë kosto të madhe për kryetarin Daniel Levy. Mourinho është zyrtarizuar gjatë ditës si trajner i Spurs, duke ...

‘Godet’ Ismet Munishi: Është politizuar çështja e stadiumit, le ta bëjnë stadiumin me rrota, kujna kah t’ja kona le te çon
Tottenham e ka emëruar Jose Mourinho si trajnerin e tyre të ri – pasi shkarkuan Mauricio Pochettinon. Portugezi ka folur për herë të parë që kur u bë shefi i ri i Spurs, raporton GazetaBlic. “Në lidhje me Premier League ...
GazetaBlic | 20-Nov-2019 18:53
Tottenham e ka emëruar Jose Mourinho si trajnerin e tyre të ri – pasi shkarkuan Mauricio Pochettinon. Portugezi ka folur për herë të parë që kur u bë shefi i ri i Spurs, raporton GazetaBlic. “Në lidhje me Premier League ...

‘The Special One’ thumbon Chelsean dhe Man Unitedin në intervistën e parë te Tottenham
Jose Mourinho është emëruar trajner i Tottenham Hotspur, pas një pushimi prej gati dy vitesh, që nga shkarkimi nga Manchester United. Trajneri portugez në fjalët e para si trajner i Tottenham, ka thënë se i pëlqen puna ...
Lajminet | 20-Nov-2019 18:51
Jose Mourinho është emëruar trajner i Tottenham Hotspur, pas një pushimi prej gati dy vitesh, që nga shkarkimi nga Manchester United. Trajneri portugez në fjalët e para si trajner i Tottenham, ka thënë se i pëlqen puna ...

Mourinho më 2015: Kurrë s’do të bëhem trajner i Tottenhamit, e dua Chelsean tej mase
Jose Mourinho u emëruar sot trajneri i Tottenham Hotspur, duke e zëvendësuar të shkarkuarin Mauricio Pochettinon, edhe pse dikur u kishte premtuar tifozëve të Chelseat se kurrë nuk do t’i bashkohej rivalit të tyre ...
Koha.mk | 20-Nov-2019 18:35
Jose Mourinho u emëruar sot trajneri i Tottenham Hotspur, duke e zëvendësuar të shkarkuarin Mauricio Pochettinon, edhe pse dikur u kishte premtuar tifozëve të Chelseat se kurrë nuk do t’i bashkohej rivalit të tyre ...

Mourinho do të fitojë dyfishë më shumë se sa Pochettino te Tottenhami
Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenhamit dhe vendin e tij do ta zë Jose Mourinho. Mopurinho i ka fituar tre tituj të Ligës Premier, si dhe dy në Serie A dhe një në La Liga. Portugezi do të ketë punë me ...
E Dua Sportin | 20-Nov-2019 17:59
Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenhamit dhe vendin e tij do ta zë Jose Mourinho. Mopurinho i ka fituar tre tituj të Ligës Premier, si dhe dy në Serie A dhe një në La Liga. Portugezi do të ketë punë me ...

LAJMI I FUNDIT: Fenerbahce jep një lajm aspak të mirë për Vedat Muriqin!
Portugezi, Jose Mourinho ka emëruar edhe stafin e tij me të cilët do të punojë në klubin e Premierligës, Tottenham. Jose Mourinho ka arritur në Tottenham për të zëvendësuar Mauricio Pochettinon, raporton GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 20-Nov-2019 17:38
Portugezi, Jose Mourinho ka emëruar edhe stafin e tij me të cilët do të punojë në klubin e Premierligës, Tottenham. Jose Mourinho ka arritur në Tottenham për të zëvendësuar Mauricio Pochettinon, raporton GazetaBlic. ...

Mourinho më 2015: Kurrë s’do të bëhem trajner i Tottenhamit, e dua Chelsean tej mase
Jose Mourinho u emëruar sot trajneri i Tottenham Hotspur, duke e zëvendësuar të shkarkuarin Mauricio Pochettinon, edhe pse dikur u kishte premtuar tifozëve të Chelseat se kurrë nuk do t’i bashkohej rivalit të tyre ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 17:33
Jose Mourinho u emëruar sot trajneri i Tottenham Hotspur, duke e zëvendësuar të shkarkuarin Mauricio Pochettinon, edhe pse dikur u kishte premtuar tifozëve të Chelseat se kurrë nuk do t’i bashkohej rivalit të tyre ...

Zyrtare: Këta do të jenë ndihmësit e Jose Mourinhos
Skuadra e West Ham e postoi një video të Jose Mourinho – ku u tall me trajnerin e ri të Tottenhamit. Tottenhami dhe West Ham United takohen të shtunën në kuadër të Premierligës, raporton GazetaBlic . Më herët këtë ...
GazetaBlic | 20-Nov-2019 17:19
Skuadra e West Ham e postoi një video të Jose Mourinho – ku u tall me trajnerin e ri të Tottenhamit. Tottenhami dhe West Ham United takohen të shtunën në kuadër të Premierligës, raporton GazetaBlic . Më herët këtë ...

Mourinho kompleton stafin, këta janë ndihmësit e tij
Jose Mourinho sot është emëruar trajner i Tottenhamit pasi që skuadra angleze shkarkoi Mauricio Pochettinon. Portugezi rikthehet në Premierligë pas aventurave me Chelsean dhe Manchester United, shkruan Indeksonline. Ai ...
Indeks Online | 20-Nov-2019 17:08
Jose Mourinho sot është emëruar trajner i Tottenhamit pasi që skuadra angleze shkarkoi Mauricio Pochettinon. Portugezi rikthehet në Premierligë pas aventurave me Chelsean dhe Manchester United, shkruan Indeksonline. Ai ...

Dhurata e parë për Mourinho-n, Tottenham gati për veprim
Mauricio Pochettino ka një meritë të madhe. Trajneri argjentinas dërgoi Tottenham në një nivel të lartë dhe Spurs janë prej vitesh një ndër skuadrat më të forta në Premier League dhe Europë. Ky sezon ka nisur shumë keq ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:53
Mauricio Pochettino ka një meritë të madhe. Trajneri argjentinas dërgoi Tottenham në një nivel të lartë dhe Spurs janë prej vitesh një ndër skuadrat më të forta në Premier League dhe Europë. Ky sezon ka nisur shumë keq ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved