ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 11:59

Reja-FSHF, “tym i zi”, detajet mbajnë peng kontratën e re, flet Duka

Reja-FSHF, “tym i zi”, detajet mbajnë peng kontratën e re, flet Duka
“Mirupafshim Edi Reja’, ky titull i të përditshmes italiane “La Gazzetta dello Sport” trazoi jo pak ambientin sportiv dhe në Shqipëri, ishte një moment kur të gjithë prisnin rinovimin e kontratës. Në fakt, të dy palët, ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 12:12
“Mirupafshim Edi Reja’, ky titull i të përditshmes italiane “La Gazzetta dello Sport” trazoi jo pak ambientin sportiv dhe në Shqipëri, ishte një moment kur të gjithë prisnin rinovimin e kontratës. Në fakt, të dy palët, ...

Akordi Duka-Reja, rroga dhe klauzola e veçantë: Zbulohen detajet
Edi Reja takohet me Armand Dukën dhe arrijnë marrëveshje për kontratën e re me kombëtaren. Italiani do të vazhdojë me të njëjtën rrogë, ndërsa do të ketë një klauzolë në rast kualifikimi për në Botëror. Takimi mes tyre ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:36
Edi Reja takohet me Armand Dukën dhe arrijnë marrëveshje për kontratën e re me kombëtaren. Italiani do të vazhdojë me të njëjtën rrogë, ndërsa do të ketë një klauzolë në rast kualifikimi për në Botëror. Takimi mes tyre ...

Arrihet marrëveshja me FSHF-në, Reja edhe për katër vite në krye të kuqezinjve
Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës. Trajneri italian ka firmosur një kontratë 4-vjeçare me kombëtaren shqiptare. Tekniku 74-vjeçar në katër vitet e qëndrimit të tij do të ...
Telegraf | 19-Nov-2019 23:06
Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës. Trajneri italian ka firmosur një kontratë 4-vjeçare me kombëtaren shqiptare. Tekniku 74-vjeçar në katër vitet e qëndrimit të tij do të ...

Armand Duka u jep mend italianëve: Unë do ta kisha shkarkuar Venturën dhe shkoja në Botëror. Tek ne gjërat shkojnë mirë, kam shpërndarë 100 mijë topa falas
Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit që nga viti 2002, është i dashuruar me trajnerët italianë. Madje, prej një viti, ai paguan dy të tillë për stolin e kuqezinjve. Sot do të diskutojë me Reja për ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 19:18
Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit që nga viti 2002, është i dashuruar me trajnerët italianë. Madje, prej një viti, ai paguan dy të tillë për stolin e kuqezinjve. Sot do të diskutojë me Reja për ...

E BUJSHME! Duka “sulmon” Ancelottin: Ka humbur autoritetin!
Armando Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, është kthyer të flasë dhe e ka bërë për emisionin “Punto Nuovo Sport Shoë”, në Radio Punto Nuovo, aty ku përveç se ka blinduar Edoardo Rejën te kombëtarja ...
Lexo | 20-Nov-2019 17:02
Armando Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, është kthyer të flasë dhe e ka bërë për emisionin “Punto Nuovo Sport Shoë”, në Radio Punto Nuovo, aty ku përveç se ka blinduar Edoardo Rejën te kombëtarja ...

Arrihet marreveshja, Edi Reja trajner i Shiperise deri ne 2024
Burime nga FSHF kane thene se eshtë arritur marrëveshja midis Edi Rejas dhe Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe bashkëpunimi do të vazhdojë edhe për katër vitet e ardhshme. I vetmi detaj që nuk po binin palët dakord ...
Lajmi i Fundit | 20-Nov-2019 14:18
Burime nga FSHF kane thene se eshtë arritur marrëveshja midis Edi Rejas dhe Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe bashkëpunimi do të vazhdojë edhe për katër vitet e ardhshme. I vetmi detaj që nuk po binin palët dakord ...

Reja, rinovim si “menaxher” i Kombëtares
Trajneri Edi Reja do të vazhdojë të drejtojë Kombëtaren Shqiptare edhe gjatë 4 viteve të ardhshme por në kontratën e re që do të nënshkruajë në Dhjetor, janë parashikuar ndryshime të rëndësishme që do të prekin gjithë ...
RTSH | 20-Nov-2019 13:41
Trajneri Edi Reja do të vazhdojë të drejtojë Kombëtaren Shqiptare edhe gjatë 4 viteve të ardhshme por në kontratën e re që do të nënshkruajë në Dhjetor, janë parashikuar ndryshime të rëndësishme që do të prekin gjithë ...

Edi Reja vazhdon edhe katër vjet me Shqipërinë
Është arritur marrëveshja midis Edi Rejas dhe Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Bashkëpunimi mes Rejas dhe FSHF-së do të vazhdojë edhe për katër vitet e ardhshme. I vetmi detaj që nuk po binin palët dakord ishte afati ...
Klan Kosova | 20-Nov-2019 13:24
Është arritur marrëveshja midis Edi Rejas dhe Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Bashkëpunimi mes Rejas dhe FSHF-së do të vazhdojë edhe për katër vitet e ardhshme. I vetmi detaj që nuk po binin palët dakord ishte afati ...

E konfirmon edhe Duka: Reja do të jetë trajneri i Shqipërisë
Numri një i Federatës Shqiptare së Futbollit, Armand Duka, foli për prestigjiozen italiane “Corriere dello Sport”: “Sigurisht, më vjen keq për rezultatin me Andorrën pasi gabuam duke i nënvlerësuar ata. Mendoj se Reja ...
Lajminet | 20-Nov-2019 13:22
Numri një i Federatës Shqiptare së Futbollit, Armand Duka, foli për prestigjiozen italiane “Corriere dello Sport”: “Sigurisht, më vjen keq për rezultatin me Andorrën pasi gabuam duke i nënvlerësuar ata. Mendoj se Reja ...

E konfirmon edhe Duka: Ky do të jetë trajneri i Shqipërisë
Armand Duka ka konfirmuar vendimin për të rinovuar kontratën me trajnerin e Kombëtares shqiptare, Edi Reja.
Kosova Press | 20-Nov-2019 12:39
Armand Duka ka konfirmuar vendimin për të rinovuar kontratën me trajnerin e Kombëtares shqiptare, Edi Reja.

Mbi 5 orë diskutime për të gjetur një zgjidhje/ Reja-FSHF, “tym i zi”, detajet mbajnë peng kontratën e re, flet Duka
Postuar: 20/11/2019 - 12:31 “Mirupafshim Edi Reja’, ky titull i të përditshmes italiane “La Gazzetta dello Sport” trazoi jo pak ambientin sportiv dhe në Shqipëri, ishte një moment kur të gjithë prisnin rinovimin e ...
Sot.Al | 20-Nov-2019 12:32
Postuar: 20/11/2019 - 12:31 “Mirupafshim Edi Reja’, ky titull i të përditshmes italiane “La Gazzetta dello Sport” trazoi jo pak ambientin sportiv dhe në Shqipëri, ishte një moment kur të gjithë prisnin rinovimin e ...

Zbardhen prapaskenat/ Reja drejt rinovimit të kontratës për 1.2 mln euro, por..
Edi Reja me shumë mundësi do të jetë trajneri i Shqipërisë edhe në të ardhmen. Me shumë mundësi, sepse marrëveshja ende nuk është zyrtarizuar. Vetë presidenti i federatës, Armand Duka, pas lajmit që qarkulloi dje ...
Zeri | 20-Nov-2019 12:25
Edi Reja me shumë mundësi do të jetë trajneri i Shqipërisë edhe në të ardhmen. Me shumë mundësi, sepse marrëveshja ende nuk është zyrtarizuar. Vetë presidenti i federatës, Armand Duka, pas lajmit që qarkulloi dje ...

Reja drejt rinovimit të kontratës për 1.2 mln euro, por Duka frenon Edi Reja me shumë mundësi do të jetë trajneri i Shqipërisë edhe në të ardhmen. Me shumë mundësi, sepse marrëveshja ende nuk është zyrtarizuar. Vetë presidenti i federatës,...
Edi Reja me shumë mundësi do të jetë trajneri i Shqipërisë edhe në të ardhmen. Me shumë mundësi, sepse marrëveshja ende nuk është zyrtarizuar. Vetë presidenti i federatës, Armand Duka, pas lajmit që qarkulloi dje afër ...
Kosova Sot | 20-Nov-2019 12:18
Edi Reja me shumë mundësi do të jetë trajneri i Shqipërisë edhe në të ardhmen. Me shumë mundësi, sepse marrëveshja ende nuk është zyrtarizuar. Vetë presidenti i federatës, Armand Duka, pas lajmit që qarkulloi dje afër ...

Reja drejt rinovimit të kontratës për 1.2 mln euro, por Duka frenon
Edi Reja me shumë mundësi do të jetë trajneri i Shqipërisë edhe në të ardhmen. Me shumë mundësi, sepse marrëveshja ende nuk është zyrtarizuar. Vetë presidenti i federatës, Armand Duka, pas lajmit që qarkulloi dje afër ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 12:13
Edi Reja me shumë mundësi do të jetë trajneri i Shqipërisë edhe në të ardhmen. Me shumë mundësi, sepse marrëveshja ende nuk është zyrtarizuar. Vetë presidenti i federatës, Armand Duka, pas lajmit që qarkulloi dje afër ...

Reja merr drejtimin e Napolit, Ancelotti drejt Tottenhamit
Presidenti i FSHF-së, Armand Duka me intervistën e dhënë për “Corriere dello Sport” ka shtuar edhe më shumë zërat për një largim të mundshëm të Ancelotti nga Napoli. Sipas tij ai që do të largohet do të jetë strategu ...
Telegraf | 19-Nov-2019 19:07
Presidenti i FSHF-së, Armand Duka me intervistën e dhënë për “Corriere dello Sport” ka shtuar edhe më shumë zërat për një largim të mundshëm të Ancelotti nga Napoli. Sipas tij ai që do të largohet do të jetë strategu ...

E bujshme nga Italia: Edi Reja nuk do të jetë më trajneri i Shqipërisë!
Shqipëria i mbylli me humbje eliminatoret e vlefshme për Kampionatin Europian 2020. Së fundmi vjen lajmi i bujshëm nga Italia ku thuhet se Edoardo Reja nuk do të vazhdojë bashkëpunimin me Federatën Shqiptare të ...
Standard | 20-Nov-2019 11:22
Shqipëria i mbylli me humbje eliminatoret e vlefshme për Kampionatin Europian 2020. Së fundmi vjen lajmi i bujshëm nga Italia ku thuhet se Edoardo Reja nuk do të vazhdojë bashkëpunimin me Federatën Shqiptare të ...

Takimi maratonë Duka-Reja për rinovimin, pritet njoftimi zyrtar
Presidenti i FSHF-së, Armando Duka dhe trajneri italian, Edoardo Reja, kanë pasur sot një takim të gjatë, ku kanë diskutuar për rinovimin e kontratës së teknikut 74-vjeçar. Takimi ka zgjatur rreth pesë orë dhe palët ...
ABCNews | 19-Nov-2019 23:09
Presidenti i FSHF-së, Armando Duka dhe trajneri italian, Edoardo Reja, kanë pasur sot një takim të gjatë, ku kanë diskutuar për rinovimin e kontratës së teknikut 74-vjeçar. Takimi ka zgjatur rreth pesë orë dhe palët ...

Gjithçka e kryer, Shqipëria vazhdon me Rejan
Tashmë duket se marrëveshja është arritur! FSHF dhe Edi Reja do të lidhin një kontratë të re mes tyre, e cila do të vazhdojë edhe për 4 vitet e mëtejshme. Më herët gjatë ditës së sotme, u bë i njohur lajmi se Reja ...
Shenja | 20-Nov-2019 10:10
Tashmë duket se marrëveshja është arritur! FSHF dhe Edi Reja do të lidhin një kontratë të re mes tyre, e cila do të vazhdojë edhe për 4 vitet e mëtejshme. Më herët gjatë ditës së sotme, u bë i njohur lajmi se Reja ...

Arrihet marrëveshja, Edi Reja trajner i kuqezinjve edhe për 4 vjet
Është arritur marrëveshja midis Edi Rejas dhe Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe bashkëpunimi do të vazhdojë edhe për katër vitet e ardhshme. I vetmi detaj që nuk po binin palët dakord ishte afati i kontratës, ku ...
EkonomiaOnline | 20-Nov-2019 10:06
Është arritur marrëveshja midis Edi Rejas dhe Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe bashkëpunimi do të vazhdojë edhe për katër vitet e ardhshme. I vetmi detaj që nuk po binin palët dakord ishte afati i kontratës, ku ...

Gjithçka e kryer, Shqipëria vazhdon me Rejan
Më herët gjatë ditës së sotme, u bë i njohur lajmi se Reja pretendonte që të firmoste kontratën e re për 2 vite, ndërsa FSHF ia ofronte për një periudhë prej 4 vitesh. Gjithsesi, në orët e vona të mbrëmjes “Top Channel” ...
Lajminet | 20-Nov-2019 09:57
Më herët gjatë ditës së sotme, u bë i njohur lajmi se Reja pretendonte që të firmoste kontratën e re për 2 vite, ndërsa FSHF ia ofronte për një periudhë prej 4 vitesh. Gjithsesi, në orët e vona të mbrëmjes “Top Channel” ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved