ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/12/2019 12:50

Kosovë/ Rinumërohen 60% e vendvotimeve

Kosovë/ Rinumërohen 60% e vendvotimeve
Në Qendrën për Numërim dhe Rezultate po vijon procesi i rinumërimit sipas vendimit të PZAP-it.
Top Channel | 20-Nov-2019 08:53
Në Qendrën për Numërim dhe Rezultate po vijon procesi i rinumërimit sipas vendimit të PZAP-it.

Daka i ftoi ambasadorët në QNR
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) ka ftuar sot ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë, ...
Portalb | 20-Nov-2019 19:07
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) ka ftuar sot ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë, ...

Zvarritjet zgjedhore, Daka i çon në QNR ambasadorët
Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka marrë vendim më 11 nëntor që të rinumërohen 1407 vendvotime, kësisoj edhe certifikimi i zgjedhjeve të gjashtë tetorit do të vonohet. Sot, kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ka ...
InFokusi | 20-Nov-2019 18:15
Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka marrë vendim më 11 nëntor që të rinumërohen 1407 vendvotime, kësisoj edhe certifikimi i zgjedhjeve të gjashtë tetorit do të vonohet. Sot, kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ka ...

Daka i fton ambasadorët në QNR, i njofton me vendimin e PZAP
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) ka ftuar sot ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. ...
Klan Kosova | 20-Nov-2019 18:11
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) ka ftuar sot ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. ...

Kosovë, vijon rinumrimi i votave
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), po vazhdon procesi i rinumërimit të 1407 vendvotimeve, sipas vendimit të PZAP-së. Informacionet bëjnë me dije se deri më tani janë rinumëruar 840 vendvotime apo rreth 60% e ...
VizionPlus | 20-Nov-2019 08:33
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR), po vazhdon procesi i rinumërimit të 1407 vendvotimeve, sipas vendimit të PZAP-së. Informacionet bëjnë me dije se deri më tani janë rinumëruar 840 vendvotime apo rreth 60% e ...

Ambasadorët dhe përfaqësuesit ndërkombëtar vizitojnë QNR-në
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka ftuar sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve(QNR) ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë, ...
EkonomiaOnline | 20-Nov-2019 18:04
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka ftuar sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve(QNR) ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë, ...

Ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave ndërkombëtare në QNR, njoftohen për procesin e rinumërimit
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka ftuar sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të ...
Albportali | 20-Nov-2019 18:02
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka ftuar sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të ...

Zvarritjet zgjedhore, Daka i çon në QNR ambasadorët
Sot, kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ka ftuar ambasadorët në Qendren e Rinumërimit dhe Rezultateve. Në QNR, të pranishëm ishin Përfaqësuesja Speciale e BE-së në Kosovë, Natalia Apostolova, Ambasadori i Mbretërisë së ...
Lajminet | 20-Nov-2019 17:58
Sot, kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ka ftuar ambasadorët në Qendren e Rinumërimit dhe Rezultateve. Në QNR, të pranishëm ishin Përfaqësuesja Speciale e BE-së në Kosovë, Natalia Apostolova, Ambasadori i Mbretërisë së ...

Daka informon ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave ndërkombëtare për aktivitetet në QNR
Valdete Daka, kryetare e KQZ-së, ka ftuar në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave ndërkombëtare. Të ftuar ishin përfaqësuesja e BE-së në Kosovë, Natalya Apostolova, Ambaadori ...
InFokusi | 20-Nov-2019 17:57
Valdete Daka, kryetare e KQZ-së, ka ftuar në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave ndërkombëtare. Të ftuar ishin përfaqësuesja e BE-së në Kosovë, Natalya Apostolova, Ambaadori ...

Daka ftoi në QNR ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë
Sot, kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ftoi në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të pranishëm ...
Medial | 20-Nov-2019 17:55
Sot, kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ftoi në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të pranishëm ...

Halimi: Pas rinumërimit, KQZ do t’i shpall rezultatet përfundimtare javën e ardhshme
Kryeshefi Ekzekutiv i Sekretariatit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Enis Halimi, ka thënë se procesi i rinumërimit të 1,407 vendvotimeve është duke shkuar mirë. Halimi në një intervistë në “Përballje ditore” ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 15:33
Kryeshefi Ekzekutiv i Sekretariatit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Enis Halimi, ka thënë se procesi i rinumërimit të 1,407 vendvotimeve është duke shkuar mirë. Halimi në një intervistë në “Përballje ditore” ...

Ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave ndërkombëtare shkojnë në QNR
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka ftuar sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të ...
Zeri | 20-Nov-2019 17:55
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka ftuar sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të ...

Zvarritjet zgjedhore, Daka i çon në QNR ambasadorët
Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka marrë vendim më 11 nëntor që të rinumërohen 1407 vendvotime, kësisoj edhe certifikimi i zgjedhjeve të gjashtë tetorit do të vonohet. Sot, kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ka ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 17:51
Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka marrë vendim më 11 nëntor që të rinumërohen 1407 vendvotime, kësisoj edhe certifikimi i zgjedhjeve të gjashtë tetorit do të vonohet. Sot, kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ka ...

Rinumërohen 903 vendvotime, mbesin edhe 504 të tjera
Valmir Elezi zëdhënës i KQZ-së, ka konfirmuar për Gazetën Express se totali i vendvotimeve të rinumëruara deri më sot është 903. “Edhe 63 vendvotime të tjera janë rinumëruar gjatë ditës së sotme, deri në orën 16, sipas ...
AlbInfo | 20-Nov-2019 17:51
Valmir Elezi zëdhënës i KQZ-së, ka konfirmuar për Gazetën Express se totali i vendvotimeve të rinumëruara deri më sot është 903. “Edhe 63 vendvotime të tjera janë rinumëruar gjatë ditës së sotme, deri në orën 16, sipas ...

Daka ftoi në QNR ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë
Sot, kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ftoi në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të pranishëm ...
Arbresh | 20-Nov-2019 17:51
Sot, kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ftoi në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të pranishëm ...

Deri në orën 16:00 në QNR janë rinumëruar edhe 63 vendvotime
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve. Edhe 63 vendvotime të tjera janë rinumëruar gjatë ditës së sotme, deri në orën 16, sipas vendimit të PZAP-it. Pra, në ...
Gazeta Observer | 20-Nov-2019 17:48
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve. Edhe 63 vendvotime të tjera janë rinumëruar gjatë ditës së sotme, deri në orën 16, sipas vendimit të PZAP-it. Pra, në ...

Ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave ndërkombëtare në QNR, njoftohet për procesin e rinumërimit
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka ftuar sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të ...
Indeks Online | 20-Nov-2019 17:44
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka ftuar sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ambasadorët dhe përfaqësuesit e organizatave të ndryshme ndërkombëtare të akredituara në Kosovë. Të ...

Ambasadorët në QNR, Daka i njofton se janë duke u rinumëruar më shumë se 1400 vendvotime
Siç njofton kumtesa, të pranishëm ishin Përfaqësuesja Speciale e BE-së në Kosovë, Natalia Apostolova, Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar, Nicholas Abbott si dhe Ambasada e Italisë dhe Zyra Ndërlidhëse Greke, përcjell . ...
Lajminet | 20-Nov-2019 17:42
Siç njofton kumtesa, të pranishëm ishin Përfaqësuesja Speciale e BE-së në Kosovë, Natalia Apostolova, Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar, Nicholas Abbott si dhe Ambasada e Italisë dhe Zyra Ndërlidhëse Greke, përcjell . ...

KQZ tregon edhe sa vendvotime kanë mbetur pa u rinumëruar
Deri më tani në Qendrën e Numërimit dhe Rinumërimit janë rinumëruar shumica e votave pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) që 1 mijë e 407 vendvotime të kthehen në rinumërim. Sipas ...
Gazeta Monitor | 20-Nov-2019 17:36
Deri më tani në Qendrën e Numërimit dhe Rinumërimit janë rinumëruar shumica e votave pas vendimit të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) që 1 mijë e 407 vendvotime të kthehen në rinumërim. Sipas ...

63 vendvotime të tjera janë rinumëruar gjatë ditës së sotme
Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se deri më tani janë rinumëruar edhe 63 vendvotime. Ndërsa numri në total i vendvotimeve të rinumëruara është 903, e që do të rinumërohen edhe 504 vendvotime. “Edhe 63 ...
Medial | 20-Nov-2019 17:26
Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka thënë se deri më tani janë rinumëruar edhe 63 vendvotime. Ndërsa numri në total i vendvotimeve të rinumëruara është 903, e që do të rinumërohen edhe 504 vendvotime. “Edhe 63 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved