ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 21:29

Meta konsultohet me Berishën/ Ish kryeministri flet për shpërndarje të Kuvendit

Meta konsultohet me Berishën/ Ish kryeministri flet për shpërndarje të Kuvendit
Ilir Meta dobësinë për Sali Berishën e përforcoi me pritjen prej malësori duke lënë mënjanë protokollin zyrtar.
Top Channel | 20-Nov-2019 15:26
Ilir Meta dobësinë për Sali Berishën e përforcoi me pritjen prej malësori duke lënë mënjanë protokollin zyrtar.

Të gjithë të qeshur/ Takimi Meta-Berisha në foto
Ditën e sotme Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka takuar ish-presidentin Sali Berisha ku kanë diskutuar në lidhje me situatën politike në vend.
Top Channel | 20-Nov-2019 14:13
Ditën e sotme Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka takuar ish-presidentin Sali Berisha ku kanë diskutuar në lidhje me situatën politike në vend.

Berisha flet pas takimit me Metën: Presidenti po mbron Kushtetutën, Dvorani është mafioz
Ka përfunduar takimi i presidentit Meta dhe Sali Berishës. Menjëherë pas takimit Berisha ka dhënë për mediat detajet e takimit.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:55
Ka përfunduar takimi i presidentit Meta dhe Sali Berishës. Menjëherë pas takimit Berisha ka dhënë për mediat detajet e takimit.

Fotot/ Brenda takimit Meta-Berisha
Ka nisur takimi i presidentit Ilir Meta me ish-presidentin Sali Berisha.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:55
Ka nisur takimi i presidentit Ilir Meta me ish-presidentin Sali Berisha.

Në 17.30 takimi i radhës i Metës, prezent dhe përfaqësues të SOROS
Në vijimësinë e takimeve të tij presidenti Ilir Meta do të takohet sot në ora 17.30 me përfaqësues të organizatave të shoqërisë civile të angazhuara me monitorimin e zbatimit të reformës në drejtësi.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:55
Në vijimësinë e takimeve të tij presidenti Ilir Meta do të takohet sot në ora 17.30 me përfaqësues të organizatave të shoqërisë civile të angazhuara me monitorimin e zbatimit të reformës në drejtësi.

FOTOT/ Gjesti i veçantë në takimin me Berishën, Presidenti Meta shpjegon pse: Sipas traditës…
Presidenti Ilir Meta u takua këtë të mërkure në orën 12:00 me ish kryeministrin Sali Berisha, në cilësinë e ish Presidentit, në vijim të turit të konsultave që kreu i shtetit ka nisur për të diskutuar për krizën ku ...
Telegraf | 20-Nov-2019 13:06
Presidenti Ilir Meta u takua këtë të mërkure në orën 12:00 me ish kryeministrin Sali Berisha, në cilësinë e ish Presidentit, në vijim të turit të konsultave që kreu i shtetit ka nisur për të diskutuar për krizën ku ...

Berisha pas takimit me Metën: Dvorani, i vetmi gjyqtar në mbledhjet e PS
Kur bëhet fjalë për një takim mes Ilir Metës dhe Sali Berishë, dobësia e Presidentit të Republikës është e njohur ndaj edhe pritja e rezervuar ishte e veçantë. Kreu i Shtetit doli personalisht për të pritur Berishën, ...
ABCNews | 20-Nov-2019 16:18
Kur bëhet fjalë për një takim mes Ilir Metës dhe Sali Berishë, dobësia e Presidentit të Republikës është e njohur ndaj edhe pritja e rezervuar ishte e veçantë. Kreu i Shtetit doli personalisht për të pritur Berishën, ...

“Sipas traditës së malesorëve …” Batuta e Metës me gazetarët pas takimit me Sali Berishën
“Sipas traditës së malesorëve, e prita vetë mikun dhe e përcolla deri tek dera” është kjo batuta që Presidenti Ilir meta ka shkëmbyer me gazetarët pasi përcolli vetë ish-presidentin Sali Berisha. Takimi mes Berishës dhe ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 12:50
“Sipas traditës së malesorëve, e prita vetë mikun dhe e përcolla deri tek dera” është kjo batuta që Presidenti Ilir meta ka shkëmbyer me gazetarët pasi përcolli vetë ish-presidentin Sali Berisha. Takimi mes Berishës dhe ...

Berisha për Arta Vorpsin: E betuara në “Lanë”, betimi është betim!
I ashpër në qëndrimet e tij ka qenë ditën e sotme Ish –Presidenti Sali Berisha pas takimit të zhvilluar në Presidencë me kreun e shtetit Ilir Meta. Gjatë fjalës së mbajtur përpara gazetarëve Berisha tha se Betimi është ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:43
I ashpër në qëndrimet e tij ka qenë ditën e sotme Ish –Presidenti Sali Berisha pas takimit të zhvilluar në Presidencë me kreun e shtetit Ilir Meta. Gjatë fjalës së mbajtur përpara gazetarëve Berisha tha se Betimi është ...

“Sipas traditës së malësorëve”, batuta e Metës për Berishën te dera e Presidencës
Kreu i shtetit Ilir Meta priti këtë mesditë në zyrë Sali Berishën, nën cilësinë e ish-Presidentit. Ky ishte takimi i dytë i Metës me një ish -President të Republikës pasi dje priti Rexhep Mejdanin, ndërsa sot do të ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:28
Kreu i shtetit Ilir Meta priti këtë mesditë në zyrë Sali Berishën, nën cilësinë e ish-Presidentit. Ky ishte takimi i dytë i Metës me një ish -President të Republikës pasi dje priti Rexhep Mejdanin, ndërsa sot do të ...

Berisha flet për shpërndarjen e Parlamentit pas takimit me Metën
Sali Berisha ishte sot në Presidencë, me ftesë të Presidentit Ilir Meta. Në përfundim të takimit, Berisha dha një deklaratë për mediat. Mes të tjerash ai u pyet nga gazetarët nëse ka diskutuar me Metën çështjen e ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:13
Sali Berisha ishte sot në Presidencë, me ftesë të Presidentit Ilir Meta. Në përfundim të takimit, Berisha dha një deklaratë për mediat. Mes të tjerash ai u pyet nga gazetarët nëse ka diskutuar me Metën çështjen e ...

“Sipas traditës së malësorëve …” Meta batutë me gazetarët pas takimit me Sali Berishën
“ Sipas traditës së malesorëve, e prita vetë mikun dhe e përcolla deri tek dera ” është kjo batuta që Presidenti Ilir meta ka shkëmbyer me gazetarët pasi përcolli vetë ish-presidentin Sali Berisha. Takimi mes Berishës ...
Lapsi | 20-Nov-2019 13:10
“ Sipas traditës së malesorëve, e prita vetë mikun dhe e përcolla deri tek dera ” është kjo batuta që Presidenti Ilir meta ka shkëmbyer me gazetarët pasi përcolli vetë ish-presidentin Sali Berisha. Takimi mes Berishës ...

Të dy duke buzëqeshur, dalin fotot nga takimi Meta-Berisha
Kreu i shtetit, Ilir Meta ka pritur sot në takim, ish-kryeministrin e vendit, Sali Berisha. Ndërkohë, disa foto kanë dalë pas takimit mes Metës dhe Berishës. Ndërsa shoqëron për te makina ish-kryeministrin, Meta dhe ...
Dritare | 20-Nov-2019 15:19
Kreu i shtetit, Ilir Meta ka pritur sot në takim, ish-kryeministrin e vendit, Sali Berisha. Ndërkohë, disa foto kanë dalë pas takimit mes Metës dhe Berishës. Ndërsa shoqëron për te makina ish-kryeministrin, Meta dhe ...

Berisha nuk përmbahet ndaj Ramas: Nxorri në Parlament haletë e Lindës
Ish-kryeministri Sali Berisha është treguar i ashpër me kryeministrin Edi Rama. Gjatë prononcimit për mediat pas takimit me Metën, Berisha u ndal tek një dalje e Ramës në Kuvend. “Në parlament zoti Rama u ngrit doli nga ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:06
Ish-kryeministri Sali Berisha është treguar i ashpër me kryeministrin Edi Rama. Gjatë prononcimit për mediat pas takimit me Metën, Berisha u ndal tek një dalje e Ramës në Kuvend. “Në parlament zoti Rama u ngrit doli nga ...

Meta vazhdon takimet, pasdite pret në Presidencë përfaqësues të “SOROS”
Burime pranë Presidencës bëjnë me dije se pasdite, Presidenti Ilir Meta do të takohet me përfaqësues të organizatave të shoqërisë civile të angazhuara në monitorimin e zbatimit të Reformës në Drejtësi. Pak më parë, ai ...
Gazeta Dita | 20-Nov-2019 13:21
Burime pranë Presidencës bëjnë me dije se pasdite, Presidenti Ilir Meta do të takohet me përfaqësues të organizatave të shoqërisë civile të angazhuara në monitorimin e zbatimit të Reformës në Drejtësi. Pak më parë, ai ...

“Situatë dramatike”, Berisha mbërrin në Presidencë, nis takimi me Metën
Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në Presidencë, ku po zhvillon një takim me Presidentit Ilir Meta. Takimi mes Berishës dhe Metës ka në fokus krizën politike. Ishte Presidenti Meta që ftoi në takim si fillim ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 12:13
Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në Presidencë, ku po zhvillon një takim me Presidentit Ilir Meta. Takimi mes Berishës dhe Metës ka në fokus krizën politike. Ishte Presidenti Meta që ftoi në takim si fillim ...

Diskutim për krizën politike, dalin fotot e takimit Presidentit Meta-Berisha
Ka nisur takimi në presidencë mes Ilir Metës dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, ku do të diskutohet mbi rrugët e daljes nga kriza politike në të cilën ndodhet vendi. Në fundin e këtij takimi pritet që ish-kryeministri ...
Telegraf | 20-Nov-2019 12:35
Ka nisur takimi në presidencë mes Ilir Metës dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, ku do të diskutohet mbi rrugët e daljes nga kriza politike në të cilën ndodhet vendi. Në fundin e këtij takimi pritet që ish-kryeministri ...

Meta e përcjell Berishën deri tek dera: Sipas traditës së malësorëve
Ndryshe nga të tjerët, Presidenti Meta doli dhe e përcolli ish- kryeministrin Sali Berisha deri tek dera e institucionit. Para se Berisha të kishte një komunikim me gazetarët, Meta u shpreh se e priti dhe e përcolli ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 13:06
Ndryshe nga të tjerët, Presidenti Meta doli dhe e përcolli ish- kryeministrin Sali Berisha deri tek dera e institucionit. Para se Berisha të kishte një komunikim me gazetarët, Meta u shpreh se e priti dhe e përcolli ...

Berisha paraqitet tek Meta, diskutim në Presidencë për krizën
Ashtu sic ishte parashikuar, Ish Presidenti Berisha është paraqitur mesditën e kësaj në Presidencë. Ish lideri I PD, iu përgjigj ftesës së kreut të shtetit në vazhdën e takimeve që Meta ka zhvilluar me aktë dhe faktore ...
VizionPlus | 20-Nov-2019 12:19
Ashtu sic ishte parashikuar, Ish Presidenti Berisha është paraqitur mesditën e kësaj në Presidencë. Ish lideri I PD, iu përgjigj ftesës së kreut të shtetit në vazhdën e takimeve që Meta ka zhvilluar me aktë dhe faktore ...

Berisha pas takimit me Metën: Shumica po bën çdo gjë për të kapur Gjykatën Kushtetuesen
Ka përfunduar takimi mes Presidentit Ilir Meta dhe Sali Berishës, ish-Presidenti dhe ish-Kryeministër. Kriza politike dhe ngërçi kushtetues ka qënë fokusi i diskutimeve. Pas takimit i pyetur nga gazetarët për takimin ...
Medial | 20-Nov-2019 13:01
Ka përfunduar takimi mes Presidentit Ilir Meta dhe Sali Berishës, ish-Presidenti dhe ish-Kryeministër. Kriza politike dhe ngërçi kushtetues ka qënë fokusi i diskutimeve. Pas takimit i pyetur nga gazetarët për takimin ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved