ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 09:03

Tit Vasili: Kemi kapur Dvoranin me presh në dorë, presidenti Ilir Meta ka shumë të drejtë

Tit Vasili: Kemi kapur Dvoranin me presh në dorë, presidenti Ilir Meta ka shumë të drejtë
Petrit Vasili shprehet se ka kapur kreun e KED-së Dvorani në flagrancë. Në një reagim në Facebook, Vasili shton se “çdo shqiptar e sheh që Dvorani është kapur me presh në dorë, por ky thotë që preshi nuk është edhe aq i ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 18:09
Petrit Vasili shprehet se ka kapur kreun e KED-së Dvorani në flagrancë. Në një reagim në Facebook, Vasili shton se “çdo shqiptar e sheh që Dvorani është kapur me presh në dorë, por ky thotë që preshi nuk është edhe aq i ...

Kallëzimi i Metës për Dvoranin, avokati Vishaj: Pse nuk mund të regjistrohet procedimi, nuk ka vepër penale
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:59
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...

Kallëzimi i Metës për Dvoranin, avokati Vishaj: Nuk ka vepër penale, ja pse nuk mund të regjistrohet procedimi
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:13
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...

Kallëzimi për Dvoranin/ PD mbështet Metën: Akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës
"Kallëzimi penal i Presidentit të Republikës ndaj Kryetarit të KED është akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese", kështu ka deklaruar PD pasi kreu i shtetit kallëzoi penalisht ...
Top Channel | 19-Nov-2019 16:20
"Kallëzimi penal i Presidentit të Republikës ndaj Kryetarit të KED është akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese", kështu ka deklaruar PD pasi kreu i shtetit kallëzoi penalisht ...

Vasili: Dvorani kapet me presh në dorë, por thotë që preshi nuk është kaq i madh!
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili shprehet se shkeljet e kreut të KED, Ardian Dvorani janë flagrante dhe për ato duhet të përgjigjet në gjykatë. Në një reagim në Facebook, Vasili shton se “çdo shqiptar e sheh që Dvorani ...
Telegraf | 19-Nov-2019 17:33
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili shprehet se shkeljet e kreut të KED, Ardian Dvorani janë flagrante dhe për ato duhet të përgjigjet në gjykatë. Në një reagim në Facebook, Vasili shton se “çdo shqiptar e sheh që Dvorani ...

“Minoi Kushtetuesen”, PD reagon për kallëzimin ndaj Dvoranit: Akt i duhur, prokuroria t’i japë fund pandëshkueshmërisë së politikanëve
përmes sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi, PD e ka konsideruar si akt të duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese, kallëzimin penal që kreu i shtetit bëri ndaj kreut të KED-së, ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:18
përmes sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi, PD e ka konsideruar si akt të duhur në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese, kallëzimin penal që kreu i shtetit bëri ndaj kreut të KED-së, ...

Kallëzimi ndaj kreut të KED, Gazment Bardhi mbron Metën: Bëri aktin e duhur në mbrojtje të Kushtetutës
Gazment Bardhi i PD i ka dalë në mbrojteje Ilir Metës për kallëzimin penal që kreu i shtetit bëri ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani. Përmes një deklarate shpërndarë mediave, Bardhi shprehet se kallëzimi penal i ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 16:25
Gazment Bardhi i PD i ka dalë në mbrojteje Ilir Metës për kallëzimin penal që kreu i shtetit bëri ndaj kreut të KED-së, Ardian Dvorani. Përmes një deklarate shpërndarë mediave, Bardhi shprehet se kallëzimi penal i ...

PD mbështet Metën: Me veprimet e tij Dvorani ka minuar besueshmërinë e Kushtetueses
Partia Demokratike kallëzimin penal që Presidenti Ilir Meta firmosi këtë të martë ndaj ndaj kreut të KED, Ardian Dvorani, me akuzën e shpërdorimit të detyrës, e ka cilësuar akt në mbrojtje të Kushtetutës dhe ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 16:57
Partia Demokratike kallëzimin penal që Presidenti Ilir Meta firmosi këtë të martë ndaj ndaj kreut të KED, Ardian Dvorani, me akuzën e shpërdorimit të detyrës, e ka cilësuar akt në mbrojtje të Kushtetutës dhe ...

Bardhi: Kallëzimi i Metës ndaj Dvoranit të Partisë, akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, e ka cilësuar si aktin e duhur kallëzimin penal të nisur nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ndaj kryetarit të KED, Ardian Dvoranit, duke e cilësuar si ...
Telegraf | 19-Nov-2019 16:42
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, e ka cilësuar si aktin e duhur kallëzimin penal të nisur nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ndaj kryetarit të KED, Ardian Dvoranit, duke e cilësuar si ...

Zbardhet kallëzimi penal i Presidentit Meta kundër Ardian Dvoranit
Presidenti, Ilir Meta ka depozituar këtë të martë në Prokurorinë e Përgjithshme, Prokurorinë e Tiranës dhe Prokurorinë e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda kallzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 16:31
Presidenti, Ilir Meta ka depozituar këtë të martë në Prokurorinë e Përgjithshme, Prokurorinë e Tiranës dhe Prokurorinë e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda kallzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në ...

Meta firmos kallëzimin penal kundër Dvoranit: Po i jap një mundësi historike Reformës në Drejtësi
Ilir Meta ka firmosur këtë të martë kallëzimin penal kundër kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. “Sapo nënshkrova kallëzimin penal të premtuar ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 15:30
Ilir Meta ka firmosur këtë të martë kallëzimin penal kundër kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. “Sapo nënshkrova kallëzimin penal të premtuar ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në ...

Meta e kallëzoi penalisht, reagon Dvorani: Ilir Meta apo Presidenti i Republikës i bën akuzat?
Pak më parë presidenti Ilir Meta kallëzoi penalisht kreun e KED-së, Ardian Dvoranin për dy vepra penale: “shpërdorim i detyrës” dhe “përvetësim i titullit apo i detyrës shtetërore”.
Top Channel | 19-Nov-2019 15:09
Pak më parë presidenti Ilir Meta kallëzoi penalisht kreun e KED-së, Ardian Dvoranin për dy vepra penale: “shpërdorim i detyrës” dhe “përvetësim i titullit apo i detyrës shtetërore”.

Meta poston fotot: Siç e premtova, nënshkrova kallëzimin për Dvoranin
Presidenti Ilir Meta ka njoftua se ka nënshkruar kallëzimin penal ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, z.Ardian Dvorani.
Top Channel | 19-Nov-2019 14:56
Presidenti Ilir Meta ka njoftua se ka nënshkruar kallëzimin penal ndaj Kryetarit të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, z.Ardian Dvorani.

Foto/ Meta nënshkruan kallëzimin penal për Dvoranin: Po i jap një mundësi historike Reformës në Drejtësi
Presidenti Ilir Meta sapo ka nënshkruar kallëzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Presidenti Meta, i cili publikon në “Facebook” foto duke ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 14:51
Presidenti Ilir Meta sapo ka nënshkruar kallëzimin penal ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Presidenti Meta, i cili publikon në “Facebook” foto duke ...

PD reagon pas kallëzimit të Metës: Dvorani ka minuar ligjshmërinë e Gjykatës Kushtetuese
Kreu i shtetit, Ilir Meta kallëzoi sot në prokurori, kreun e KED, Ardian Dvorani. Pas kallëzimit ka reaguar edhe PD-ja, nëpërmjet Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi. Përmes një deklarate për medie, Bardhi ...
Dritare | 19-Nov-2019 17:50
Kreu i shtetit, Ilir Meta kallëzoi sot në prokurori, kreun e KED, Ardian Dvorani. Pas kallëzimit ka reaguar edhe PD-ja, nëpërmjet Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi. Përmes një deklarate për medie, Bardhi ...

‘Mundësi historike’, Presidenti Meta kallëzon penalisht kreun e KED, Ardian Dvoranin
Presidenti Ilir Meta ka firmosur kallëzimin penal ndaj kreut të KED, Ardian Dvorani. Në një postim në Facebook, Meta ka publikuar foto që tregojnë momentin e nënshkrimit të padisë. Reagimi i presidentit Ilir Meta: Të ...
Telegraf | 19-Nov-2019 15:03
Presidenti Ilir Meta ka firmosur kallëzimin penal ndaj kreut të KED, Ardian Dvorani. Në një postim në Facebook, Meta ka publikuar foto që tregojnë momentin e nënshkrimit të padisë. Reagimi i presidentit Ilir Meta: Të ...

Kallëzimi i Metës për Dvoranin, avokati Vishaj: Nuk ka vepër penale, ja pse nuk mund të regjistrohet procedimi
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...
Lexo | 19-Nov-2019 17:28
Në një kohë kur presidenti Ilir Meta dorëzoi sot kallëzimin penal për kreun e KED Ardian Dvoranin, për shpërdorim detyre, vjen një reagim nga avokati Sajmir Vishaj. Në një lidhje telefonike për ‘News24’ Vishaj pohoi se ...

PD mbështet kallëzimin penal të Metës ndaj Dvoranit: Akti i duhur në mbrojtje të Kushtetutës
Partia Demokratike ka mbështetur kallëzimin penal të Presidentit Ilir Meta për kreun e KED Ardian Dvorani. Në një deklaratë për mediat sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha se është akti i duhur në mbrojtje ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:17
Partia Demokratike ka mbështetur kallëzimin penal të Presidentit Ilir Meta për kreun e KED Ardian Dvorani. Në një deklaratë për mediat sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi tha se është akti i duhur në mbrojtje ...

Vasili: Dvorani kapet me presh ne dore, por thote qe nuk eshte kaq i madh!
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili vijon me publikimin e denoncimeve në adresë të kryetarit të KED, Ardian Dvorani. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vasili shprehet se, kreu i KED u kap me presh në duar duke dhunuar ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 17:23
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili vijon me publikimin e denoncimeve në adresë të kryetarit të KED, Ardian Dvorani. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vasili shprehet se, kreu i KED u kap me presh në duar duke dhunuar ...

Kallëzimi i Metës për Dvoranin depozitohet në tre Prokurori
Presidenti Meta ka vendosur që kallëzimin penal për Ardian Dvoranin ta depozitojë në tre prokurori. Presidenca njoftoi se lallezimi penal i z.Meta per Kryetarin e KED, z.Ardian Dvorani do depozitohet sot ne: Prokurorine ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 14:59
Presidenti Meta ka vendosur që kallëzimin penal për Ardian Dvoranin ta depozitojë në tre prokurori. Presidenca njoftoi se lallezimi penal i z.Meta per Kryetarin e KED, z.Ardian Dvorani do depozitohet sot ne: Prokurorine ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved