ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/12/2019 08:43

Thaçi falënderon ministrin Guerini për rolin e Italisë në forcimin e paqes në Kosovë

Thaçi falënderon ministrin Guerini për rolin e Italisë në forcimin e paqes në Kosovë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...
Top Channel | 19-Nov-2019 17:41
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...

Ndryshon komanda e KFOR/ Thaçi, përkushtuar për paqen
Kosova është e përkushtuar për të arritur paqe në rajon. Kështu tha presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, në ceremoninë e ndryshimit të komandës së KFOR-it, ku vlerësoi po ashtu kontributin e këtij misioni si forcë e ...
Top Channel | 19-Nov-2019 16:28
Kosova është e përkushtuar për të arritur paqe në rajon. Kështu tha presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, në ceremoninë e ndryshimit të komandës së KFOR-it, ku vlerësoi po ashtu kontributin e këtij misioni si forcë e ...

Italia e gatshme për partneritet të mirëfilltë me Kosovën
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Në njoftimin e bërë për media nga zyra e kryeministrit thuhet se, duke vlerësuar lart ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:23
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Në njoftimin e bërë për media nga zyra e kryeministrit thuhet se, duke vlerësuar lart ...

Thaçi falënderon ministrin Guerini për rolin e Italisë në forcimin e paqes në Kosovë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:23
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...

Thaçi: FSK në bashkëpunim me NATO-n është bërë forcë shumetnike
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...
Arbresh | 19-Nov-2019 18:12
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...

Haradinaj: Italia vazhdimisht ka qenë afër nesh në proceset jetike
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë kësaj të marte ka pritur në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Sipas një komunikate për media thuhet se Haradinaj ka uruar që ...
InFokusi | 19-Nov-2019 17:35
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë kësaj të marte ka pritur në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Sipas një komunikate për media thuhet se Haradinaj ka uruar që ...

Kryeministri në detyrë Haradinaj priti në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Duke vlerësuar lart marrëdhëniet e shkëlqyera bilaterale mes dy vendeve tona, ...
Arbresh | 19-Nov-2019 17:33
Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Duke vlerësuar lart marrëdhëniet e shkëlqyera bilaterale mes dy vendeve tona, ...

Haradinaj pret në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Guerini
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Duke vlerësuar lart marrëdhëniet e shkëlqyera bilaterale mes dy vendeve, Haradinaj ka uruar ...
Medial | 19-Nov-2019 17:28
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Duke vlerësuar lart marrëdhëniet e shkëlqyera bilaterale mes dy vendeve, Haradinaj ka uruar ...

Haradinaj pret në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Guerini
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Duke vlerësuar lart marrëdhëniet e shkëlqyera bilaterale mes dy vendeve, Haradinaj ka uruar ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 17:23
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Duke vlerësuar lart marrëdhëniet e shkëlqyera bilaterale mes dy vendeve, Haradinaj ka uruar ...

Haradinaj takon ministrin italian të Mbrojtjes, flet për krijimin e Qeverisë së re
Duke vlerësuar lart marrëdhëniet e shkëlqyera bilaterale mes dy vendeve tona, kryeministri në detyrë Haradinaj ka uruar që këto marrëdhënie të thellohen edhe më tej në të ardhmen dhe ka falënderuar shtetin e Italisë për ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:16
Duke vlerësuar lart marrëdhëniet e shkëlqyera bilaterale mes dy vendeve tona, kryeministri në detyrë Haradinaj ka uruar që këto marrëdhënie të thellohen edhe më tej në të ardhmen dhe ka falënderuar shtetin e Italisë për ...

KFOR-i me komandant të ri në Kosovë
Forca Paqeruajtëse Ndërkombëtare e udhëhequr nga NATO në Kosovë, KFOR, me një ceremoni solemne ka bërë sot ndërrimin e komandantëve në Shtabin e Përgjithshëm të KFOR-it në Prishtinë, raporton AA. Gjeneralmajor Michele ...
Shenja | 19-Nov-2019 17:14
Forca Paqeruajtëse Ndërkombëtare e udhëhequr nga NATO në Kosovë, KFOR, me një ceremoni solemne ka bërë sot ndërrimin e komandantëve në Shtabin e Përgjithshëm të KFOR-it në Prishtinë, raporton AA. Gjeneralmajor Michele ...

Thaçi: FSK në bashkëpunim me NATO-n është bërë forcë shumetnike
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë ...
Zeri | 19-Nov-2019 17:11
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë ...

Thaçi: Jemi mirënjohës për kontributin e Italisë në KFOR
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka pritur këtë të marte në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Thaçi me këtë rast ka falënderuar ministrin për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në ...
InFokusi | 19-Nov-2019 17:11
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka pritur këtë të marte në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini. Thaçi me këtë rast ka falënderuar ministrin për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në ...

Admirali James Foggo thirrje partive politike për reformimin e qeverisë në Kosovë
Ceremonia e ndërrimit të Komandës së KFOR-it në Prishtinë ka bërë bashkë krerët e shtetit të Kosovës. Ndonëse kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka kritikuar ashpër presidentin për projektin siç thotë ai për ndarje ...
ABCNews | 19-Nov-2019 15:12
Ceremonia e ndërrimit të Komandës së KFOR-it në Prishtinë ka bërë bashkë krerët e shtetit të Kosovës. Ndonëse kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka kritikuar ashpër presidentin për projektin siç thotë ai për ndarje ...

Thaçi: FSK në bashkëpunim me NATO-n është bërë forcë shumetnike
Siç njofton kumtesa, Thaçi falënderon ministrin Guerini për rolin e Italisë në forcimin e paqes në Kosovë “Jemi mirënjohës për kontributin e Italisë në KFOR dhe për përpjekjet e gjithanshme për të forcuar paqen në ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:07
Siç njofton kumtesa, Thaçi falënderon ministrin Guerini për rolin e Italisë në forcimin e paqes në Kosovë “Jemi mirënjohës për kontributin e Italisë në KFOR dhe për përpjekjet e gjithanshme për të forcuar paqen në ...

Thaçi falënderues ndaj Italisë për rolin në forcimin e paqes
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR si dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...
Medial | 19-Nov-2019 16:56
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR si dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...

Thaçi falënderues ndaj Italisë për rolin në forcimin e paqes
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR si dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 16:53
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR si dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...

Thaçi falënderon ministrin Guerini për rolin e Italisë në forcimin e paqes në Kosovë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...
Kosova Press | 19-Nov-2019 16:50
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...

Thaçi falënderues ndaj Italisë për rolin në forcimin e paqes
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR si dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 16:47
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR si dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe ...

Thaçi priti Ministrin e Mbrojtjes të Italisë, e falënderoi për rolin e Italisë në forcimin e paqes
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot Ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe në rajon. ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 16:42
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot Ministrin e Mbrojtjes të Italisë, Lorenzo Guerini, të cilin e ka falënderuar për rolin e Italisë në KFOR dhe në forcimin e paqes në përgjithësi në Kosovë dhe në rajon. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved